Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Повільно відкриваються сторінки в браузері: як виправити

 1. Почистити диск C
 2. Чистка за допомогою CCleaner
 3. Перегляд автозапуску
 4. Сканування на віруси програмою MalwareBytes

Всім привіт. Цього разу я пишу абсолютно незаплановану статтю. Просто так вже вийшло, що вирішив відразу ж поділитися з читачами своїм досвідом. Упевнений, я не самотній, і ви теж стикалися з такою проблемою.

Отже, почну здалеку. Приблизно місяць тому у мене різко зіпсувався інтернет. Сторінки стали завантажуватися дуже довго, а точніше нескінченно. Доводилося натискати на перезавантаження (ctrl + R або Ctrl + F5). Це, звичайно, допомагало, але працювати за комп'ютером було не так приємно. Думаю, ви мене розумієте.

До того ж плагін від liveInternet , На який я часто дивлюся, теж перестав нормально працювати: вдень показував статистику сайтів, а до вечора починав нескінченну завантаження ...

Спочатку я думав, що проблема в моєму браузері . Я користуюся google хром. Я його перевстановив. Але це мені не допомогло. Тоді я заради експерименту встановив собі на комп'ютер і яндекс.браузер, і Мозіль, і навіть аміго Спочатку я думав, що проблема в моєму  браузері

Всі вони працювали однаково жахливо: - (

Тоді я подумав, а може мережевий кабель пустує, може проводки трохи відійшли від роз'єму. Я за освітою інженер в області інформаційних технологій, тому, що таке коннектор RG-45 і як правильно обжати виту пару, знаю. Навіть обладнання відповідне є.

Мені навіть цікаво було все це згадати. Останній раз займався цим в університеті на лабораторній роботі з інформаційних систем.

Останній раз займався цим в університеті на лабораторній роботі з інформаційних систем

Само собою у мене все вийшло. Але сторінки відкривалися також довго: - (

А на наступний день або через два дні, точно не пам'ятаю, все налагодилося само собою. Я подумав: «Ну здорово. Напевно, я якось виправив ситуацію, тільки не знаю як ».

Буває таке: намагаєшся виправити проблему безліччю способів, а коли виходить - не знаєш що саме допомогло. Тут і випадковість з везінням виключати не можна Буває таке: намагаєшся виправити проблему безліччю способів, а коли виходить - не знаєш що саме допомогло

Десь на місяць я забув про цю проблему, поки вона не повернулася. Взагалі я схилявся до думки, що це комп'ютер вже старий і починає через це глючить. Тому я не став сильно активно намагатися усунути ці «глюки». Я тимчасово змирився.

І в один прекрасний день я вирішив написати статтю « плагіни для сайту на wordpress ». Написав її. Почав робити необхідні скріншоти і один скріншот я ніяк не міг зробити, так як плагін P3 (Plugin Performance Profiler) не міг видати результат через ці гальмувань. Мене це досить сильно напружило.

Я собі сказав: «Руслан, пора вирішувати цю проблему, мене вона реально вже дратує!». Я пішов в пошук Яндекса - раптом допоможе. В основному траплялися сайти з рекламою різних програм-антивірусів для боротьби з рекламою і вірусами. Але траплялися й нормальні сайти-блоги, в яких автори видавали свої інструкції до дії.

У підсумку всі автори рекомендували приблизно ось таку інструкцію:

 1. Почистити диск C від зайвих програм
 2. Очистити весь мотлох і реєстр утилітою ccleaner
 3. Подивитися, що автостарту в системі, і прибрати зайве
 4. Перевірити на віруси програмою MalwareBytes. Пропонували і інші проги, але ця мені трохи знайома, тому вибір припав на неї.
 5. Усе! Повинно працювати відмінно після перезавантаження.

Цілком можливо, що виконавши один пункт з чотирьох, у вас відразу все запрацює і сторінки будуть швидко завантажуватися.

Але я рекомендую виконати всі кроки по черзі. Якщо ви трохи розумієте в комп'ютерах, то ясно видно, що ця інструкція не просто вирішує проблему із завантаженням інтернет сторінок, а комплексно оптимізує роботу вашого комп'ютера. Тому корисно виконувати цю процедуру раз на тиждень або хоча б раз на місяць.

Пройдемося по всім пунктам.

Почистити диск C

Чесно, я цим займатися не став. У мене вільного місця на диску C багато, тому це не могло бути причиною. Я дуже педантично ставлюся як до програм, які встановлюю на свій ПК, так і до плагінів, активованим на моєму блозі.

Якщо ви не знаєте, як це зробити, то трохи поясню. Зайдіть в «Пуск» - «панель управління». В панелі управління знайдіть значок «Установка і видалення програм» (або щось на зразок цього). Відкриється список всіх програм, встановлених на вашому ПК.

Відкриється список всіх програм, встановлених на вашому ПК

Навпаки кожної проги буде відображатися обсяг пам'яті, який вона займає. Зробіть сортування за розміром і видаліть програми, які займають багато місця і не потрібні вам. Все просто.

Чистка за допомогою CCleaner

CCleaner - досить відома утиліта для чищення сміття на вашому комп'ютері. Якщо у вас її ще немає, скачайте в інтернеті. Вона знаходиться у вільному доступі, є безкоштовна версія.

Встановіть її за принципом «далі-далі-далі». Запускаєте програму. У вкладці «очищення» спочатку натискаєте на кнопку «аналіз», потім на кнопку «очищення». В налаштуваннях я нічого не міняв. Всі галочки залишив, як є. Тільки в розділі для Internet Explorer поставив все галочки вручну, так як я їм зовсім не користуюся.

Таким способом я видалив зі свого комп'ютера близько 7 ГБ всякого сміття. Це дуже багато.

Потім перейдіть в розділ «реєстр». Натисніть на «Пошук проблем», далі «виправити». Вам запропонують зберегти файлик з проблемними записами. Збережіть на всякий випадок - іноді краще перестрахуватися. Проблем скоріше за все буде знайдено дуже багато, тому рекомендую натиснути на кнопку «виправити відмічені».

Перегляд автозапуску

До речі подивитися, що автостарту в системі дуже зручно тим же CCleaner. Я саме так і вчинив.

Є, звичайно, ще один спосіб. Тиснете «Пуск» - «Виконати». Вводите в поле команду Msconfig.

Вводите в поле команду Msconfig

Запуститься програма, в якій можна легко побачити програми, які запускаються разом з windows, і при необхідності відключити деякі з них.

Запуститься програма, в якій можна легко побачити програми, які запускаються разом з windows, і при необхідності відключити деякі з них

Але я вирішив все робити через CCleaner, тим більше він був уже запущений. У вкладці «сервіс» є підпункти:

 • видалення програм,
 • автозавантаження
 • аналіз дисків
 • пошук дублів
 • відновлення системи
 • стирання дисків

Як бачите, видалення ми могли зробити за допомогою цієї ж утиліти. Виходить для перших трьох пунктів плану можна скористатися однією цією програмою.

Зараз нам потрібен підпункт «автозавантаження». Подивіться на весь список і знайдіть неважливі програми. Щоб виключити погану програму з автозавантаження, натисніть на відповідну їй рядок, праворуч активується кнопка «вимкнути», скористайтеся нею.

Щоб виключити погану програму з автозавантаження, натисніть на відповідну їй рядок, праворуч активується кнопка «вимкнути», скористайтеся нею

Розумію, недосвідчений користувач навряд чи ризикне щось міняти. Але якщо ви чогось боїтеся, то просто запам'ятайте, що ви робите, можете записати на листочок на всякий випадок, щоб було спокійніше.

Я ж давно не боюся колупатися в комп'ютері, досвід вже є. Хоча іноді я дію методом проб і помилок Я ж давно не боюся колупатися в комп'ютері, досвід вже є

Ще я додатково записав відео по роботі в цій утиліті

Сканування на віруси програмою MalwareBytes

Цю прогу скачати було складніше. Але якщо вам дуже треба, так само як і мені колись, то ви впораєтеся.

Я скачав безкоштовну версію. Встановив її і запустив перевірку. Довелося почекати близько 25-30 хвилин. У підсумку на моєму комп'ютері було виявлено 3 вірусу і 4 якісь загрози. Я натиснув на кнопку «видалити вибране».

Я натиснув на кнопку «видалити вибране»

Система мені повідомила «щоб зміни вступили в силу, необхідне перезавантаження».

Після перезавантаження мій улюблений комп'ютер нарешті мене порадував. Я зайшов в інтернет і не помітив нікого зависання: сторінки завантажувалися швидко, плагіни також працювали відмінно. Загалом я був щасливий. Навіть посмішка мимоволі з'явилася на обличчі Після перезавантаження мій улюблений комп'ютер нарешті мене порадував

Хоч була пізня ніч, але у мене з'явився заряд позитивної енергії і я вирішив відразу ж написати про це статтю. Це допоможе і мені в майбутньому не забувати чистити свій компік, і моїм читачам оперативно впоратися з цією проблемою, а не чекати, як я, цілий місяць.

Ще можу порекомендувати програму «Прискорювач комп'ютера» від компанії AMS SoftWare.

Взагалі компанія AMS Software пропонує користувачам ПК багато корисних програм. Ви можете розповісти друзям, наприклад, в соціальних мережах, про продукти цієї компанії і в разі продажу вам будуть нараховані комісійні. Для цього зареєструйте в партнерській програмі AMS Partner.

Для цього зареєструйте в партнерській програмі AMS Partner

На цьому все. Сподіваюся, моя стаття була вам цікава і послужить вам уроком і інструкцією, як налагодити швидке завантаження інтернет сторінок в вашому браузері.

Поділіться цим цінним матеріалом зі своїми друзями і колегами в соціальних статтях. Не забудьте підписатися на оновлення блогу. Упевнений, я вам ще не раз допоможу.

Залишайте коментарі - поспілкуємося Залишайте коментарі - поспілкуємося

Всім до зустрічі!

З повагою! Абдуллін Руслан

Сподобався блог? Підпишись, щоб отримувати нові статті на пошту і бути в курсі всіх подій!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: