Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Повністю безлімітний інтернет для смартфона. Безлімітний інтернет Білайн: як підключити, як відключити

 1. Класифікація пропозицій
 2. для смартфонів
 3. для модемів
 4. Вихід в мережу і телебачення
 5. У чому фішка нових постоплатних тарифів «ВСЕ»
 6. Скільки коштує безлімітний трафік
 7. Чим відрізняється постоплатная система від звичайної
 8. Чи є підводні камені
 9. Що є у інших операторів
 10. Реальний мобільний безліміт інтернету в Росії
 11. «Все за 300»
 12. «Все за 500»
 13. Інші тарифні плани «Все»
 14. "Можна все"
 15. «Зовсім все»
 16. «Хайвей»
 17. «Інтернет на день»
 18. На який ще тариф можна переходити

Високий ритм життя сучасного суспільства змушує його представників шукати способи постійно перебувати на зв'язку. Тому мобільні оператори , В тому числі Beeline, широко впроваджують інтернет тарифи, для простого, зручного доступу до мережі.

Класифікація пропозицій

Один з провідних російських операторів мобільного зв'язку надає своїм абонентам досить широкі можливості використання своїх портативних гаджетів (телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків і т. д) для виходу в інтернет. Як у випадку з телефонією, тут Білайн успішно поєднує діючі тарифи для різних груп клієнтів, з додатковими послугами / бонусними програмами. Класифікувати їх можна за наступними критеріями:

 1. Цільова група абонентів (приватні особи, дрібні і великі юридичні особи);
 2. Тип гаджета (телефон / смартфон, планшет, USB модем).

Розглянемо надаються тарифи докладніше.

для смартфонів

Більшість з подібних тарифів не є орієнтованими виключно на з'єднання з всесвітньою павутиною. Воно є однією з опцій, які доступними абоненту. Одним з найбільш цікавих пропозицій для клієнтів Білайн є простою, слоган якого звучить приблизно так: «Все. Хвилини, SMS, інтернет ».

Це ціле сімейство, куди входять похідні тарифи з різними базовими можливостями:

 • . Використовується по схемі передоплати. В його рамках абоненту доступні 300 акційних хвилин і 100 SMS. Крім цього протягом місяця можна витратити до 3 Гб мобільного трафіку ;
 • . Кількість «безкоштовних» хвилин і повідомлень зростає до 500, а розмір трафіку - до 5 Гб. Якщо використовувати його за схемою постоплати, то доступ до мережі стане безлімітним;
 • . Обсяги трафіку збільшено до 10 Гб за передоплатою і безліміт в післяплати. Розміри пакету дзвінки / СМС становитимуть відповідно 1200 і 1500 для кожної зі схем розрахунку;
 • «Зовсім Все». Абонент, який вибере для себе цей тариф Білайн, отримає натомість до 5000 хвилин і СМСок, а також безлімітний доступ до мережі. Використовувати його можна тільки за схемою постоплати.

Кожне з цих пропозицій може бути доповнено за рахунок окремих послуг. Серед них можна відзначити наступні:

 • . Використовуючи системний код * 115 * 121 # можна підключити 1 або 4 Гб високошвидкісного трафіку на термін до 30 днів. З рахунку буде списано 250/500 рублів;
 • . Якщо доступ до мережі потрібен час від часу, то можна підключити 100 або 500 Мб в день за абонентну плату 19 (29) рублів. Використовується простий USSD код * 115 * 111 #.

для модемів

Базовим для власників мобільних USB є тарифний план «Простий інтернет». Розрахунок трафіку - мегабайтний (3,3 рубля за 1 Мб). Оператор надає можливість паралельно купити модем або роутер, які дозволяють в рамках акції отримати 1 місяць високошвидкісного з'єднання (до 42 Мбіт / с для 3G, до 50 Мбіт / с для 4G). Одним з переваг цього тарифного плану є можливість підключення лінійки. Вона дозволяє використовувати додаткові 4, 8, 12, 20 або 30 Гб трафіку за відповідну абонплату.

Білайн надає також спеціальну опцію «Хайвей 1 Гб», яка робить доступ до мережі безкоштовним протягом тижня або для зазначеного обсягу трафіку. Підключення опцій здійснюється через системну мобільну команду.

Також слід виділити ціле сімейство тарифних планів Білайн + Хайвей », в рамках якого можна отримати доступ до 8, 12 або 20 Гб трафіку за рахунок абонплати розміром 600, 700 або 1200 рублів, відповідно.

Вихід в мережу і телебачення

Кожен з власників персонального комп'ютера , Ноутбука, планшета або смартфона може отримати унікальну можливість використовувати високошвидкісне з'єднання з мережею паралельно з:

 • «Мульти 50/100». Це група тарифів, в рамках яких можна отримати можливість перегляду 125 телевізійних каналів , Спільно з доступом до мережі на швидкості 50/100 Мбіт / с. Абонплата становить 650/750 рублів за місяць;
 • «Повернення ефіру». Пакетна послуга з високошвидкісного інтернету (до 50 Мбіт / с) і 200 телеканалів. Присутня можливість оренди приставки;
 • «Гран-прі». Супер швидкісний тарифний план (до 365 Мбіт / с) за 1200 рублів / місяць.

Окремо слід виділити тарифну сітку Білайн «Все в одному», яка надає комплекс послуг для абонентів. Крім простий мобільного зв'язку, можна розраховувати на стаціонарний доступ до мережі швидкістю 15 ... 100 Мбіт / с, телебачення (мобільне і домашнє).

Вирішили копнути глибше, тому що пропозиція унікальне.

Минулого тижня «Білайн» оновив тарифну лінійку. Новинка називається «ВСЕ». Це постоплатние (платиш раз на місяць) пакетні тарифи спеціально для активних власників смартфонів. І в них є дещо круте.

У чому фішка нових постоплатних тарифів «ВСЕ»

Не буду загострювати увагу на дзвінки й повідомлення. Головне інше.

Нові постоплатние тарифи «ВСЕ» пропонують фактично повний безліміт інтернету без обмежень. Серйозно: немає максимуму в гигабайтах або швидкості. Ти просто качаешь з мобілки стільки, скільки хочеш, коли хочеш.

Поки що це єдиний подібний варіант серед усіх пропозицій «трійки». Є декілька хитрощів, але в цілому пропозиція просто ураганне. За такі гроші аналогів в Росії немає.

Скільки коштує безлімітний трафік

Безлімітний інтернет для смартфона доступний, навіть якщо ти вибереш найдешевший постоплатний тариф «Все» - який коштує 300 рублів. Решта умов ось, розмір абонентської плати самі вгадаєте за назвою:

 • Все за 300: 400 хвилин, 100 SMS
 • Все за 500: 900 хвилин, 900 SMS
 • Все за 800 1500 хвилин, 1500 SMS
 • Все за 1200: 3500 хвилин, 3500 SMS

Дзвінки на Білайн безлімітні і безкоштовні. Після вичерпання пакета 1 хвилина або 1 SMS коштують 1,5 рубля.

Найголовніше на мій погляд: безлімітний інтернет актуальний не тільки в домашньому регіоні, а по всій Росії. Особисто для мене це величезний плюс, можна їздити і не думати, що тебе прямо зараз грабують за перевірку пошти або інші фонові процеси айфона.

Чим відрізняється постоплатная система від звичайної

На мій погляд, плюсів більше, ніж мінусів. Але суджу по собі, а ви вже самі вирішите.

У постоплатной системі тебе ніхто не тримає за руку. Протягом місяця вільно і без обмежень користуєшся послугами зв'язку. Номер не блокується взагалі, навіть якщо перевищити пакети дзвінків і SMS. Потім по SMS приходить рахунок, на його оплату дають 20 днів.

Якщо ось-ось вичерпаєш пакет дзвінків і SMS, тебе попередять. Далі буде діяти похвилинна оплата. Потім в рахунку вкажуть, скільки вичерпав за місяць, все порахують.

Чи є підводні камені

Тариф підходить тільки для смартфонів. В планшети встромляти не можна, або ж обмежать швидкість. Про це, втім, кажуть прямо.

Якщо підключаєш інші девайси через режим модему, доведеться доплачувати за доступ до необмеженої швидкості: 1 година роботи коштує 50 рублів, 24 години - 150 рублів. А можна не доплачувати, буде щось типу 64 кБит / сек.

«Білайн» ще залишає за собою право знизити швидкість, коли качаешь торренти.

У всьому цьому мало дивного, точно так же працює Yota зі своїм безлімітом. І скаржитися соромно. 300 рублів за безлімітний інет на смартфоні, та ще й по всій Росії - це поки поза конкуренцією.

Що є у інших операторів

До цього в Росії тільки Yota пропонувала безлімітний мобільний інтернет . Тепер він є у «Білайну». Нахабно скопіпастіл таблицю аналогічних тарифів за ціною зі своєї, стосується вона регіону, а не столиці.

Yota: «безлімітний» тариф, 490 рублів

Безлімітні дзвінки на Yota в Росії;
Безлімітні SMS.

МТС: Smart Nonstop, 350 рублів

Безлімітні дзвінки на МТС в Росії;
300 хвилин на номери інших операторів;
Безлімітний мобільний інтернет;
Безлімітні SMS.

Tele2: тариф «Найчорніший», 490 рублів

100 хвилин і 100 SMS на місяць в роумінгу по Росії;
1000 хвилин в домашньому регіоні;
4 ГБ мобільного інтернету;
1000 SMS на всі телефони.

Мегафон: «Все включено M», 450 рублів

Безлімітні дзвінки на «Мегафон» Росії;
700 хвилин на номери інших операторів;
6 ГБ мобільного інтернету;
700 SMS.

Білайн: «Все», 300 рублів

Безлімітні дзвінки на «Білайн» в Росії;
400 хвилин на номери інших операторів;
Безлімітний мобільний інтернет;
100 SMS.

Білайн не пропонує безлімітних SMS, але 100 штук в місяць більшості з нас повинно вистачити. Варіант МТС не гірше, але там безліміту немає - 10 гігабайт, як хочеш, так і користуйся.

Реальний мобільний безліміт інтернету в Росії

Тепер їх два. Але білайнівським крутіше - він дешевше, плюс працює по всій країні. Чекаю відповіді від МТС, Мегафона і, можливо, Tele2. Щось тепер обов'язково буде, занадто велика перевага у «жовтих».

З тарифною сіткою «ВСЕ» можна. Тільки не промахніться при замовленні SIM. Безлімітний інтернет дають тільки на пост оплатних тарифах, в перед оплатних же версіях є поріг по гігабайтам.

Безлімітний інтернет Білайн на телефон - це вигідно і зручно. Послуга користується підвищеним попитом, тому що зараз телефони, планшети і практично всі інші мобільні пристрої потребують доступу в мережу.

Але як зробити безлимитку на Білайн, не всі знають. Але ж стільниковий оператор пропонує безліч цікавих опцій.

Безлімітний інтернет від Білайн ви можете отримати, користуючись тарифами «Все» і послугами «Хайвей». Для кожного знайдеться відповідний варіант, а нижче розглянемо, як можна підключити безлімітний інтернет Білайн.

Від Білайн безлимитка на планшет така ж, як і для смартфонів. Тобто використовуються одні й ті ж тарифи.

«Все за 300»

В такому випадку ви отримуєте хороший інтернет на Білайні. Якість відмінне (4g). Спочатку швидкість висока. Але після витрачання двох гігабайтів трафіку вона стає трохи нижче. Якщо ви хочете отримати інтернет Білайн без обмеження, то це не ваш варіант.


Зате вам безкоштовно нададуть триста хвилин на телефонні розмови,  безлімітні дзвінки  на спілкування з абонентами компанії і сто повідомлень Зате вам безкоштовно нададуть триста хвилин на телефонні розмови, безлімітні дзвінки на спілкування з абонентами компанії і сто повідомлень. Платити потрібно триста рублів на місяць.

Отже, як перейти на тариф Білайн для телефону «Все за 300» безкоштовно? Зателефонуйте на номер 0781 і дотримуйтесь рекомендацій, щоб отримати безліміт всередині мережі.

Білайн тариф цей пропонує тим, хто витрачає трафік не так активно. А як відключити безлімітний інтернет? Щоб послуга не працювала, просто підключіть інший тариф.

«Все за 500»

Цей тариф не зовсім без обмеження трафіку. Ви зможете отримати безліміт для планшета або смартфона. Доступний інтернет по всій Росії. Вам надається п'ять гігабайт швидкісного трафіку, триста СМС і 550 хвилин на дзвінки інших операторів, а абонентам компанії дзвонити безкоштовно.

Такий безліміт для планшета (а також швидкісний інтернет на телефон) коштує всього 16,66 рублів в день!

Інші тарифні плани «Все»

Ви можете отримати від Білайн інтернет у великому обсязі, якщо замовте «Все за 800». Це безлімітний інтернет для планшета, який працює і на телефоні. Надається цілих сім гігабайт, а по їх закінченню діє безліміт на Білайн (на зменшеній швидкості). Ще дають п'ятсот повідомлень і тисячу хвилин. Оплата здійснюється у день по 26,66 рублів.

Нижче розглянемо ще два цікавих пропозиції від «Все».

"Можна все"

Вам потрібен повний безліміт надовго або тільки безлімітний інтернет на добу? Компанії є, що запропонувати вам. Отримайте тарифи «Можна все».

Ця пропозиція від Білайн для планшета і телефону. Платити потрібно за десять рублів на добу новим абонентам і по тринадцять іншим.

«Зовсім все»

Білайн інтернет пропонує різний, але такий варіант один з найбільш рідкісних. Ви можете отримати шістдесят гігабайт за шість тисяч рублів.

Крім того, вам нададуть сто мегабайт інтернету в день в будь-якому куточку світу. Це відмінний безлімітний мобільний інтернет від компанії Білайн.

«Хайвей»

Розглянемо лише деякі безімітние тарифи цього виду, так як інші аналогічні, просто обсяги і ціни трохи відрізняються.

Отже, Хайвей 1 Гб коштує двісті рублів. Це хороший інтернет вночі і вдень. Надається на місяць. Якщо добовий тариф, то платити потрібно сім рублів (це буде інтернет на день). Тільки для комп'ютера це не найкращий варіант.

А ось Хайвей 4 Гб + ТВ - це більш об'ємний інтернет Білайн на Планше. Ви отримаєте доступ до мобільного телебачення , А за трафік потрібно платити чотириста рублів. Якщо хочете отримати інтернет на день, можете оплачувати послуги по 18 рублів (відповідно на добу).

Як підключити нічний або денний безліміт від Білайн? Зробити це можна в салонах зв'язку оператора і особистому кабінеті на сайті компанії.

«Інтернет на день»

Ви можете отримати сто мегабайт швидкісного планшетного інтернету або п'ятсот, заплативши дев'ятнадцять рублів чи двадцять дев'ять в день відповідно. Далі швидкість буде повільнішою.

На який ще тариф можна переходити

Стільниковий оператор Білайн, як і багато інших, не зупиняється на досягнутих результатах. Тепер кожен абонент може одержати високошвидкісний інтернет LTE, роблячи мінімальні витрати. Платити потрібно всього 3 рубля на добу. Розуміючи, наскільки вигідна опція, відключаєш все інше.

LTE вигідний і тим, що підключається безкоштовно. Послуга працює на тарифних планах з мобільною мережею і аксесуарах, які підтримують інтернет 4G. Ціна LTE недорога, вона фіксована як для передплатних, так і для постоплатних тарифів (3 рубля, подобово).

Завдяки підключеному LTE ви зможете завантажувати велику кількість пісень, кіно і серіалів. Причому часу на це витрачається зовсім небагато. Зокрема швидкість інтернету повністю залежить від атмосферних умов, особливостей будови і кількості абонентів в одній мережі.
Підключити безлімітний інтернет на Білайн на телефон просто. Підключення може виконуватися провайдером (в офісах) або самостійно. Потрібно відправитися виклик на номер 06740909871. Або перейдіть на сайт компанії.

Доступ в мережу більше не потрібен? Відключайтеся за номером 06740909870. Робиться це легко і швидко. При підключенні і відключенні кошти не стягуються.

Стільникові телефони потрібно забезпечити хорошим інтернетом від Білайн (бажано безлімітним), а яким вирішувати вам.

Як купити Samsung Galaxy S8 в 10 разів дешевше?

Місяць тому замовив собі копію Samsung Galaxy S8, через 6 днів я забрав його на пошті) І ось вирішив залишити відгук!

Отже, як перейти на тариф Білайн для телефону «Все за 300» безкоштовно?
А як відключити безлімітний інтернет?
Як підключити нічний або денний безліміт від Білайн?
Доступ в мережу більше не потрібен?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: