Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Powercom - системи безперебійного живлення, стабілізатори напруги, інвертори, ДБЖ Powercom

Відома і добре зарекомендувала себе серія ДБЖ Powercom Smart XL (SXL) отримала оновлення відповідно до сучасних вимог ринку. ДБЖ цієї серії, починаючи з другої половини 2009 року, додатково оснащуються USB портом і слотом для внутрішнього SNMP адаптера.

Моделі це серії представлені як підлоговими пристроями, так і для установки в 19 "стійку потужностями від 1000 до 5100 ВА (активна потужність навантаження від 600 до 3060 Вт).

Відмітна особливість серії це збільшена ємність внутрішніх акумуляторів і можливість підключення зовнішніх акумуляторних блоків для збільшення часу харчування від акумуляторів. На прикладі настільної моделі SXL-1000A можна розглянути переваги даної серії.

На прикладі настільної моделі SXL-1000A можна розглянути переваги даної серії

ДБЖ оснащений цифровим рідкокристалічним індикатором, що відображає значення вхідного і вихідного напруги, частоти, а також температуру всередині ДБЖ і рівень навантаження у відсотках. Крім того, два лінійних вказує на потужність заряду акумуляторів і рівень навантаження. Окремі піктограми відображають статус ДБЖ і стан електромережі.

Окремі піктограми відображають статус ДБЖ і стан електромережі

У моделі SXL-1000A встановлено 4 акумулятора 12В / 7,2Ач, що дозволяє підтримувати навантаження 400Вт до 27 хвилин, а при підключенні трьох зовнішніх додаткових блоків (4 х 12В / 17Ач) до 6 годин. Додаткові блоки підключаються паралельно за допомогою кабелю з комплекту пристрою. Підключення та відключення зовнішніх акумуляторних блоків можна виробляти в «гарячому» режимі, не відключаючи навантаження.

ДБЖ серії SmartXL в режимі харчування від акумуляторів формують вихідну напругу в формі «чистої» синусоїди. Це дозволяє задовольняти високим вимогам до електроживлення, які пред'являють такі пристрої як сервера, комунікаційні та охоронні системи і т.п.

Для підключення навантаження в моделі SXL-1000A передбачено 6 вихідних розеток IEC-320. Вхідний кабель довжиною 1.7 метра зафіксований в корпусі пристрою. Для захисту від короткого замикання передбачений автоматичний вимикач, який набагато зручніше звичайних плавких запобіжників.

Управління та моніторинг пристрою можна здійснювати за допомогою RS-232 порту, USB порту або внутрішнього SNMP адаптера (Купується окремо). Порт RS-232 підтримує також інтерфейс «сухі» контакти з наступними станами:

 • контакт 2 - пропажа харчування
 • контакт 5 - акумулятор розряджений
 • контакт 6 - сигнал вимикання ІБЖ

Таким чином, інтерфейс «сухі» контакти надає додаткові можливості для інтеграції ДБЖ в систему користувача.

USB порт підтримує стандарт Smart BatteryÔ, що забезпечує роботу ДБЖ з WindowsÔ без установки додаткового програмного забезпечення, тільки стандартними засобами операційної системи.
При підключенні SXL-1000A до USB порту стають доступними опції настройки в розділі Електроживлення (в Панелі управління) дозволяють задати дії при обраному відсотку розряду акумулятора. Це може бути висновок попереджуючого повідомлення, відключення або глибокого сну системи, запуск файлу. Таким чином, зовні і функціонально управління живленням здійснюється як у ноутбука (див. Нижче приклад індикації в панелі завдань).

Нижче приклад індикації в панелі завдань)

Проте, як і раніше в комплект поставки входить диск з програмним забезпеченням UPSMON мають ширші можливості:

 • відключення або глибокого сну системи, як за часом, так і по розряду акумуляторів;
 • моніторинг параметрів електромережі і ведення журналу подій;
 • відправка повідомлення по email або СМС про події ІБП, запуск виконуваних файлів;
 • завдання розклад тестування і виключення / включення ДБЖ.

Сама остання версія UPSMON завжди доступна для скачування з сайту виробника.

Сучасна інфраструктура розташування серверного і комунікаційного устаткування досить складна і часто включає важкодоступні і віддалені вузли. У таких випадках життєво необхідно мати можливість інтеграції ДБЖ в структуру мережі для дистанційного моніторингу та управління. Установка внутрішнього SNMP адаптера дозволяє виділити ИБП власний IP адреса в мережі і завдяки вбудованому web сервера отримувати доступ до нього навіть через звичайний web браузер.

Аналогічно локально підключеному ДБЖ можливий моніторинг і відключення віддаленого сервера, ведення журналу подій і отримання інформації по email / СМС / спливаючі повідомлення. Доступна версія SNMP карти з тим, що підключається зовнішнім датчиком навколишнього середовища для вимірювання температури, вологості і наявності конденсату (води). За допомогою додаткових бездротових датчиків (до 30 метрів) можливий контроль відкривання дверей і вікон, виявлення задимлення.

Відома і добре зарекомендувала себе серія ДБЖ Powercom Smart XL (SXL) оновлена ​​відповідно до сучасних вимог ринку.

Моделі цієї серії представлені як підлоговими пристроями, так і для установки в 19-дюймову стійку потужностями від 1 000 до 5 100 ВА. Показовими характеристики настільної моделі SXL-1000A. Даний ДБЖ оснащений цифровим рідкокристалічним індикатором, що відображає значення вхідного і вихідного напруги, частоти, а також температуру всередині ДБЖ і рівень навантаження у відсотках.

Крім того, два лінійних вказує на потужність заряду акумуляторів і рівень навантаження. Окремі піктограми відображають статус ДБЖ і стан електромережі. У моделі SXL-1000A встановлено 4 акумулятора 12В / 7,2Ач, що дозволяє підтримувати навантаження 400 Вт до 27 хвилин, а при підключенні трьох зовнішніх додаткових блоків (4 х 12В / 17Ач) - до 6 годин. Додаткові блоки підключаються паралельно за допомогою кабелю з комплекту пристрою. Підключення та відключення зовнішніх акумуляторних блоків можна виробляти в «гарячому» режимі, не відключаючи навантаження. ДБЖ серії SmartXL в режимі харчування від акумуляторів формують вихідну напругу в формі «чистої» синусоїди.

Для підключення навантаження в моделі SXL-1000A передбачено 6 вихідних розеток IEC-320. Вхідний кабель довжиною 1,7 метра зафіксований в корпусі пристрою. Для захисту від короткого замикання передбачений автоматичний вимикач, який набагато зручніше звичайних плавких запобіжників. Управління та моніторинг пристрою можна здійснювати за допомогою порту RS-232, USB-порту або внутрішньо го SNMP-адаптера.

USB-порт підтримує стандарт Smart Battery, що забезпечує роботу ДБЖ з Windows без установки додаткового ПЗ, тільки стандартними засобами операційної системи. При підключенні SXL-1000A до USB-порту стають доступними опції настройки в розділі «Електроживлення» (в панелі управління), що дозволяють задати дії при обраному відсотку розряду акумулятора.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: