Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Пральні машини з вертикальним завантаженням - Велика побутова техніка - Вибір пральної машини: огляди, рейтинги і тести - Каталог матеріалів

14.06.2012

Популярна приказка про те, що людина може нескінченно дивитися на три речі - як горить, вогонь, як тече вода, і як ... ось щодо третьої речі варіантів багато: як тобі видають зарплату, як системний адміністратор налаштовує мережу, як працює пральна машина. Так, обертання білизни і плескіт води за склом люка виглядають заворожуюче, але до моделей, представлених в нашому огляді, це не стосується: всі вони - не з фронтальним, а з верхнім завантаженням, і те, що відбувається в барабані, приховано від наших очей . Не годяться вони і для того, щоб служити тумбочкою, особливо перебуваючи в робочому стані: верхню кришку потрібно кожен раз відкривати, щоб отримати доступ до барабану для завантаження або вивантаження білизни. Навряд чи ці «не» є недоліками - зате машина з вертикальним завантаженням володіють безперечною перевагою: ширина їх корпусу всього 40 см, а значить, вони займають менше місця у ванній кімнаті. Словом, є всі підстави зупинити свій вибір на пральних машинах саме цього типу, тим більше, що сьогодні ринок пропонує безліч цікавих моделей.

Барабан машин з вертикальним завантаженням, про які піде мова, має горизонтальну вісь обертання. У цьому їх принципова відмінність від машин «американського» і «азіатського» типів, в які білизна теж кладеться зверху, але вісь барабана спрямована вертикально, а всередині нього є обертовий активатор. «Американський» і «азіатський» барабани не мають дверцята, а у «європейського» на боковій стінці є люк, через який в нього закладається білизна.

У самій же Європі найбільшою популярністю пральні машини з вертикальним завантаженням білизни традиційно користуються у Франції - тут випускається безліч моделей таких машин, в тому числі і з сушінням.

Найвідоміший французький бренд пральних машин - це Brandt, в наші дні знову представлений на російському ринку після декількох років паузи. Виявляється, фахівцям компанії за цей час вдалося створити багато нових розробок, найцікавіша з яких - система автоматичного дозування миючого засобу E-Dose, реалізована, зокрема, в моделі Brandt MAX148DSE.

Brandt MAX148DSE

Багато хто помилково вважає, що чим більше засоби для прання вони помістять в дозатор машини, тим чистіше буде білизна. Це найглибша помилка! Для ефектного відпирання забруднень потрібно строго певну кількість миючого засобу, а його надмірна кількість тільки завдає шкоди навколишньому середовищу.

Унікальна система E-Dose була спроектована компанією Brandt спеціально для визначення точної кількості миючого засобу, необхідного для прання. Рідкий засіб зберігається у вбудованому резервуарі ємністю 4,5 л, а його рівень відображається на передній панелі машини. Розташовані з двох сторін індикатори вказують максимальний (щоб уникнути надмірного заповнення резервуара) і мінімальний рівень, достатній, щоб зробити 5-7 циклів прання (в залежності від програми). При повному заповненні резервуара засобом для прання його запасу вистачає в середньому на 3-4 місяці. Завдяки точній дозуванні, яку машина виконує відповідно до кількості завантаженого в барабан білизни і ступенем його забруднення (її вам потрібно вказати при завантаженні, натискаючи кнопку «Щоденна», «Брудна» або «Інтенсивна» на сенсорної панелі), досягається економія від 30 до 50% кошти для прання. Електронна система управління машини бере до уваги також такі параметри, як жорсткість використовуваної для прання води і тип рідкого миючого засобу (стандартне, концентроване або сильно концентроване).

Якщо ж ви хочете скористатися звичайним сипучим порошком, то функцію E-Dose можна відключити простим натисненням на клавішу панелі управління.

Що ж стосується інших характеристик моделі MAX148DSE, то вона розрахована на прання 7 кг білизни і його віджимання зі швидкістю обертання барабана до 1400 об. / Хв.

Машина має клас А за всіма трьома показниками (енергоспоживання, ефективність прання та ефективність віджиму), великий сенсорний екран зі світлодіодним індикацією, систему м'якого відкриття стулок SESAM і широкий набір програм, серед яких відзначимо програму швидкого прання Flash 10 min, оптимізовану за часом програму OptiA 39 min, програми повсякденному і, навпаки, інтенсивної прання, а також спеціальні режими для речей з вовни і делікатних тканин.

Важко сказати, як йде справа з площею підсобних приміщень у Франції, де так люблять пральні машини з вертикальним завантаженням, а от щодо Німеччини дані є: виявляється, близько третини всіх ванних кімнат в цій країні мають площу менше 6 кв.м. Це створює проблеми з місцем, коли потрібно встановити і пральну, і сушильну машини, особливо в старих будинках. Оптимальним рішенням у цій ситуації стає новинка в лінійці AEG ProtexPLUS - пральна машина з вертикальним завантаженням L86565TL3. Модель вміщає 6 кг білизни і оснащена інноваційною системою управління OptiSense, що дозволяє машині самій вибирати найбільш підходящу програму прання залежно від завантаження білизни.

AEG L86565TL3

Особливістю новинки є рекордні показники: клас енергоспоживання A +++ і клас А по ефективності віджимання, який проводиться на швидкості в 1500 об. / Хв - таких оборотів поки не досягла жодна інша модель з верхнім завантаженням.

Ще одна унікальна «фішка»: це єдина в своїй категорії пральна машина, що підтримує функцію обробки одягу парою. Дві програми SoftSteam дозволяють ідеально освіжити одяг, яку носили лише короткий час, а також усунути складки з одягу, які вже була випраний, що значно полегшує її прасування.

Високим характеристикам моделі до пари і рекомендована ціна - від 1109 Євро.

У пральній машині Bosch WOT 26483 OE з серії Logixx 6 також передбачені програми інтенсивної або швидкого прання (в тому числі, наприклад, прання речей з бавовни за 30 хвилин), а також прання вовни, шовку і тонкої білизни. Система Aquaspar забезпечує інтенсивне змочування білизни, поміщеного в барабан машини (максимум 6 кг), що забезпечує його ефективне прання (по класу А). При віджиманні барабан розкручується до 1300 об. / Хв (клас ефективності віджимання - В), але зате по енергоспоживанню модель відповідає класу А-10%, тобто витрачає електроенергії на 10% менше, ніж машини класу А.

Bosch WOT 26483 OE

На панелі управління - ЖК дисплей і світлодіодні індикатори для індикації обраних додаткових опцій, ходу програми і її закінчення. Передбачено блокування панелі від дітей, автоматична парковка барабана люком догори і можливість відкладеного старту (до 24 год).

Італійська промислова група Candy виробляє пральні машини з 1945 року, і в її асортименті є моделі як з фронтальної, так і з верхнім завантаженням - наприклад, Candy CTL 1206-07S, розрахована на прання 6 кг білизни з подальшим віджиманням на швидкості до 1200 об. / хв.

Панель управління машини Candy CTL 1206 - 07S

Модель відрізняється високою енергоефективністю (клас А ++), має двигун з цифровим управлінням, великий ЖК дисплей з індикацією температури води, фази прання і часу, що залишається до її закінчення.

Серед 12 програм прання варто звернути увагу на «фірмову» програму Mix & Wash, представлену в усіх моделях Candy і дозволяє прати одяг різних кольорів і з різних тканин одночасно, без ризику пошкодження навіть самого делікатного білизни. Є спеціальні програми прання вовни і делікатних тканин, а також дуже актуальні в наш час постійної нестачі часу програми швидкого прання - за 44 хвилини, 32 хвилини і навіть всього за 14 хвилин.

Популярна в сучасних моделях пральних машин функція «АКВАПЛЮС» спеціально розроблена для захисту найбільш делікатних тканин і чутливої ​​шкіри: спеціальний цикл полоскання в кінці прання ретельно видаляє з тканини все сліди миючих засобів.

А для полегшення вивантаження випрану білизни передбачена автопарковка Stop & Load, що зупиняє барабан завантажувальним люком догори, щоб вам не довелося обертати його вручну.

На ринку нечасто можна зустріти пральну машину верхньої завантаження з сушінням - таку функцію має модель Gorenje WTD 63131. Для прання в барабан машини можна завантажити до 6 кг білизни, для сушки - тільки 4 кг. Віджимання проводиться при швидкості до 1300 об. / Хв (клас В), прання - по класу А, енергоспоживання - клас В.

Gorenje WTD 63131

Електроніка машини автоматично встановлює споживання води, що відповідає конкретної завантаженні білизни, а його зрошення водою в барабані проводиться за допомогою спеціальної «душ-системи».

Машина трохи ширше інших учасниць нашого огляду (45 см проти звичайних 40 см), що, втім, не так уже й «повнить» її. Зате набір з 15 програм вже точно сповнений: тут і режими для прання самих різних тканин, від бавовни до синтетики і шерсті, і програма швидкого прання за 30 хвилин при 40 ° С, і такі спеціальні функції, як «Легко гладити», «Додаткове полоскання »і« Насос-стоп »(скасування зливу і зупинка з водою в баку). Індикація ходу виконання програм та обраних додаткових опцій (наприклад, відстрочки старту до 19 год) проводиться на дворядковому дисплеї.

Система Posistop забезпечує парковку барабана люком догори. Добре продумані всі питання, пов'язані з безпекою: модель має вбудовану сервісну діагностику, автоматичний контроль дисбалансу білизни в барабані і надлишкового піноутворення, захист від переливу води, перегріву мотора і неправильних установок, введених користувачем (так і хочеться сказати - захист від дурня).

Одні моделі конкурують між собою в числі оборотів при віджиманні або економічності, а дві наступні учасниці нашого «параду вертікалок» - в безшумності роботи.

Модель Miele W 627 WPM ледь чутно навіть при роботі на повній потужності. Як заявляє виробник, навіть відкритий водопровідний кран видає більше шуму, ніж ця модель Miele (відповідно до стандартів DIN EN 60704-2-4 і DIN EN 60704-3): 51 дБ в режимі прання і 73 дБ при віджиманні білизни. Таке вражаюче зниження рівня шуму досягнуто за рахунок нової конструкції бака Glaronk, виконаного з композитного матеріалу.

Miele W 627 WPM

Крім того, в моделі передбачена опція «Супер тиха робота», при виборі якої прання і полоскання проходять в спеціальному ритмі, після чого автоматично активується функція «Зупинка полоскання». В результаті робота машини не завадить вам навіть вночі, якщо вона встановлена ​​поблизу спальної кімнати.

«Фірмової» особливістю пральних машин Miele, в тому числі і даної моделі, є запатентований стільниковий барабан: завдяки особливій структурі його поверхні, що нагадує бджолині стільники, між тканиною і стінкою барабана утворюється водяна плівка, по якій м'яко ковзає білизна. Особливим способом виконана перфорація запобігає появі на тканини затягувань і пошкоджень навіть при великих оборотах обертання барабана, забезпечуючи максимально дбайливий догляд за білизною.

Ще одна унікальна «фішка» цієї моделі - запатентована Miele автоматична програма, завдяки якій ви можете спокійно прати разом бавовняну і синтетичну білизну, не чекаючи, коли накопичиться достатня кількість речей для прання. Спеціальний сенсор ваги визначає завантаження білизни, після чого електроніка налаштовує програму відповідно до неї. Тому єдина сортування, яку вам залишається зробити - це розбір білизна за кольором.

А тепер - паспортні дані. Ширина машини - 45,6 см, завантаження білизни - до 5.5 кг, швидкість при віджиманні - до 1300 об. / Хв, клас енергоспоживання А +. Є цифровий дисплей, світлодіодне підсвічування барабана, інноваційна система фіксації барабана люком догори, передбачена можливість оновлення програм прання, яких, втім, і сьогодні налічується чимало (в тому числі, наприклад, Делікатна, Синтетика, Сорочки, Джинси, Верхній одяг, Темне білизна, шерсть Ручне прання, Шовк, Експрес). Запатентований механізм Comfort-Lift дозволяє одним натисканням відкрити одночасно зовнішню і внутрішню дверцята, як під час довантаження білизни, так і після виконання програми.

Прагнучи до зниження шуму при роботі пральної машини, інженери Whirlpool пішли своїм шляхом, застосувавши в моделі AWE 9630 з вертикальним завантаженням так званий прямий привід барабана. Ця інноваційна технологія, що отримала назву Zen, замінила традиційну ремінну передачу: новий двигун тепер стикується безпосередньо до барабана, завдяки чому машина працює дуже тихо і значно менше вібрує при віджиманні. Результат вражає: рівень шуму при пранні - 51 дБ, при віджиманні - 72 дБ.

У моделі застосована також «фірмова» технологія Whirlpool «6-е відчуття», завдяки якій машина підлаштовується під конкретну завантаження білизни, заощаджуючи при цьому до 30% часу, води і електроенергії. Все, що вам потрібно зробити - це вказати тип тканини і ступінь її забруднення. Діалог з машиною ведеться за допомогою великого ЖК дисплея, а світлодіодні індикатори на її панелі дозволяють вам контролювати процес прання і, в разі необхідності, змінити її параметри. Індикатор подачі води повідомить вам про те, що ви забули відкрити кран, і наповнення бака пральної машини неможливо, а індикатор насоса нагадає про необхідність очищення насосного фільтру. А вже якщо, не дай Бог, трапиться несправність, індикатор допоможе вам точно встановити характер неполадок і правильно описати їх при дзвінку в сервісний центр.

Модель шириною 40 см розрахована на завантаження 6 кг білизни, прання його по класу А і віджимання при швидкості до 1200 об. / Хв. Клас енергоефективності чудовий: А ++.

Є 14 програм прання, в тому числі: «Джинси», «Білий», «Світлі кольори», «Темні кольори» і SuperSilent. Нова функція «Експрес 15 хвилин» дозволяє всього за чверть години випрати до 3 кг слабозабрудненої одягу в режимі прання делікатних тканин при 30 ° C.

Дверцята машини легко відкривається одним дотиком і залишається зафіксованою під кутом 45 °, що спрощує і робить безпечним процес завантаження і розвантаження білизни. Барабан ж при цьому автоматично позиціонується стулка люка вгору.

Патентне бюро

Коли з'явилася перша пральна машина з вертикальним завантаженням «європейського» типу?
Відповісти на це питання складно, тим більше, що спочатку практично всі пральні машини мали завантаження зверху, але тільки при цьому вісь бака була спрямована вертикально. Мабуть, малюнок машини з ручним приводом, датований 1900 роком - перше зображення барабана з горизонтальною віссю обертання і люком в стінці для завантаження білизни.
Найраніший виявлений нами патент виданий в США винахіднику Джорджу слайдер в 1923 році - це теж машина з ручним приводом, але конструкція її перфорованого барабана близька до сучасної.

Механічна пральна машина (1900)

Патент США № 1 470 245 (George Slider, 1923 г.)

Як бачите, пральні машини з вертикальним завантаженням за багатьма показниками дають фору «Фронталки» - зменшені габарити, чудова економічність, знижений рівень шуму. Може бути, при виборі моделі варто взяти приклад з французів?

<


Якщо вам сподобалася ця стаття, поділіться їй в соціальних мережах:

Може бути, при виборі моделі варто взяти приклад з французів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: