Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Про Webmoney Keeper Mini і другий гаманець для роботи

В одному зі своїх минулих статей я вже торкався теми різних  клієнтів WebMoney Keeper  для роботи в тому числі передбачав і розмірковував над тим як можна використовувати Webmoney Keeper Mini В одному зі своїх минулих статей я вже торкався теми різних клієнтів WebMoney Keeper для роботи в тому числі передбачав і розмірковував над тим як можна використовувати Webmoney Keeper Mini. І ось з недавніх пір в силу різних обставин вирішив завести собі ще один гаманець саме під Keeper Mini. По-перше, після підключення системи E-NUM для захисту Webmoney доводиться витрачати на авторизацію і підтвердження транзакцій трохи більше часу, а по-друге, захотілося мобільності для використання Webmoney в поїздках, не за стаціонарним комп'ютером без всяких ризиків і прив'язки до основного гаманцю. Тепер, власне, прийшов час поділитися враженнями і думками щодо роботи в Webmoney Keeper Mini.

Найголовнішим плюсом системи Webmoney Keeper Mini є простота. Тут практично немає ніяких додаткових налаштувань, складних авторизаций, установки ключів і додатків на комп'ютер, ви просто заходите на сайт http://mini.webmoney.ru/ , Вибираєте тип авторизації, вводите потрібні дані і код захисту від спаму. Тут слід зауважити, що є різні рівні захисту при авторизації - по sms або того ж E-NUM, тільки ось немає в них сенсу, якщо ми хочемо простоти. Тому залишаємо авторизацію за логіном і паролем, які до того ж ще і запам'ятовуються браузером або спеціальних додатками для нього. По суті, потрібно ввести тільки код з картинки підтвердження - 5 секунд і ви в системі Webmoney Keeper Mini.

Тут ви можете робити практично все те ж саме, що і в звичайному кіпері Webmoney, а саме:

 • Створювати і управляти гаманцями: переводити гроші, поповнювати гаманці, виставляти і оплачувати рахунки.
 • Оплачувати різні послуги - мобільний зв'язок, інтернет і т.п.
 • Купувати цифрові товари в магазинах використовують digiseller.ru.
 • Додавати контакти і вести з ними листування.
 • Швидко обмінювати WM в однієї валюти на іншу.

Загалом, все те, для чого потрібен гаманець Webmoney ви абсолютно спокійно зможете робити в системі Webmoney Keeper Mini.

Друга перевага цього рішення - мобільність. Стандартний гаманець Webmoney Keeper Classic потрібно встановлювати на свій комп'ютер, він прив'язується до обладнання, зберігає файли ключів і т.п. І якщо ви хочете максимально надійно захист webmoney від злому то використовувати його на інших комп'ютерах, знімати якісь настройки захисту або додавати зайві довіреності навряд чи будете. Тому виникає цілком логічне запитання - чому б не завести інший гаманець, але використовувати для роботи з ним вже Webmoney Keeper Mini. Цей додаток використовується на всіх доступних мобільних платформах:

Цей додаток використовується на всіх доступних мобільних платформах:

Крім мобільних телефонів, ви можете підключитися до гаманця з інтернет клубу, з комп'ютера друзів і будь-якого місця, де є інтернет.

Ключовим моментом в цьому випадку є використання іншого гаманця. Тобто я пропоную працювати окремо з звичайним рахунком в системі Webmoney, де у вас є персональний атестат, тільки з перевіреними джерелами. Це можуть бути операції з партнерами по бізнесу, оплата якихось рахунків або угод, виведення Webmoney і багато чого іншого. При цьому, звичайно, вважається, що вам нікуди поспішати і ви використовуєте для захисту авторизацію і підтвердження оплати за E-NUM . Але навіщо все це робити, якщо, припустимо, ціна питання 2-3 WMZ? Наприклад, ви вирішили купити постової в якомусь блозі, чому б для цього не використовувати швидкий і мобільний клієнт Webmoney Keeper Mini? З класичним кіпером вам би довелося: 1) авторизуватися, 2) додати контакт для переказу йому грошей, 3) перевести оплату. І все це через підтвердження в системі E-NUM. Навіть на мобільному телефоні Samsung Spica з сенсорним екраном це займає певний час!

Загалом, скажу з власного досвіду, що переклади незначних сум по вебмані за допомогою Webmoney Keeper Mini це дуже зручно. До речі, щодо грошей. Оскільки система проста, то в ній є деякі фінансові обмеження:

Оскільки система проста, то в ній є деякі фінансові обмеження:

При цьому максимальна сума грошей на всіх ваших гаманцях не може перевищувати 5000 WMR (в еквіваленті). Для великих сум потрібно підключати вже WM Keeper Classic. Але, як вже сказав, вище сенсу в цьому особливо немає. Власне, ці обмеження дозволяють тримати «себе в руках» і не ризикувати величезними сумами грошей. Теоретично, якщо ви стежите за безпекою комп'ютера, використовуєте антивіруси, то вкрасти у вас ці гроші не повинні. По-перше, ви не використовуєте потенційно небезпечні файли ключів, по-друге, збережені суми невеликі і не будуть притягувати для злому «досвідчених майстрів», здатних пройти будь-який захист.

Останню причину використання Webmoney Keeper Mini я б назвав щось на кшталт «постійний оборот грошей». Якщо ви заробляєте занадто багато або працюєте в тіні, то можна «світити» далеко не всі суми. По суті, у багатьох частина грошей, так чи інакше, йде до витрат за постові, хостинг, покупку посилань, тому можна «проводити» їх через гаманець Webmoney Keeper Mini, який ніяк не пов'язаний з вашими даними в персональному атестаті або ще де-небудь . На гаманець «Міні» можна отримувати перекази від продажу реклами в блогах, з якихось невеликих парнерок і запускати все це відразу в справу. При цьому на основний гаманець вебмані буде, по суті, надходити тільки «чистий прибуток». Звичайно, це не супер вагомий аргумент, а скоріше думки вголос проте, вважаю, цікавий момент :)

Таким чином, за допомогою Webmoney Keeper Mini ми отримуємо простий, зручний, мобільний, швидкий гаманець для роботи з невеликими сумами грошей. Частина можливостей, а також інтерфейс можете глянути на цьому відео:

Щодо використання схожих додатків, то кіпер Mobile програє за варіантами використання і можливостям. У Webmoney Keeper Light ситуація трохи краще, але, як видно по малюнку в пості, мобільність його не максимально, хоча там можна працювати з великими фінансовими обмеженнями. По суті, Webmoney Keeper Mini це якась суміш Mobile і Light, яка дуже добре допомагає в роботі :)

PS Постовий. Для тих, хто грає і любить world of warcraft можна згенерувати досягнення wow , Які будуть тільки у вас.
Психологія відносин і почуттів - цікавий блог про взаємини і різних почуттях.

Але навіщо все це робити, якщо, припустимо, ціна питання 2-3 WMZ?
Наприклад, ви вирішили купити постової в якомусь блозі, чому б для цього не використовувати швидкий і мобільний клієнт Webmoney Keeper Mini?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: