Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Процес Svchost.exe вантажить систему. Що робити?

 1. Збій системи Windows
 2. Як усунути неполадку?
 3. Автоматичне оновлення Windows
 4. Як відключити автоматичне оновлення Windows?
 5. Svhost.exe є вірусом
 6. Прибираємо віруси з комп'ютера
 7. Відкат системи в початковий стан
 8. Видалення папки Prefetch

Проблема досить поширена і причин її виникнення існує пристойна кількість. Давайте розглянемо, що ж таке взагалі Svchost.exe - це ключовий процес, який запускають все динамічно підкачуємі бібліотеки. Підхід з використанням одного головного процесу в багатьох додатках істотно заощаджує системні ресурси вашого комп'ютера.

Нерідко буває що під Svchost.exe маскується вірус, що б збити користувача столку і тим самим, як можна довше залишатися в тіні. Іншими проблемами, пов'язаними з надмірним завантаженням системи цим процесом бувають глюк операційної системи, оновлення вашої Windows, збій в роботі конкретної служби, так само вірогідною причиною може бути пошкодження чіпів пам'яті, наприклад: накопичилося багато пилу, яка істотно сповільнює роботу ПК, фахівці рекомендують проводити планову чистку комп'ютера хоча б раз на рік.

Збій системи Windows

Першим кроком у діагностиці та усуненні даної несправності є просте перезавантаження комп'ютера, що у випадках збою зазвичай допомагає. Навіть самі фахівці Microsoft визнали, що бували випадки, коли пошкоджені служби поставлялися разом з операційною системою і, в певних умовах, ці несправності виявлялися.

Як усунути неполадку?

Що б виправити такі збої, необхідно зайти в «Диспетчер завдань», що можна зробити або комбінацією Ctrl + Alt + Del, або клікнувши по панелі завдань правою кнопкою і вибравши потрібний варіант. якщо д іспетчер завдань відключений, як включити ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Спробуйте закрити процес за допомогою правої кнопки миші і в випадаючому списку «Завершити дерево процесів».

Якщо не допоможе - у вкладці «Процеси» знайти ваш проблемний Svhost.exe і натисніть правою кнопкою, виберіть пункт «Перейти до служб». Робота пошуку трудомістка, але якщо вибору немає, тоді відключайте по одній службі і перевіряйте реакцію процесу, але не чіпайте життєво важливі служби, по крайней мере, поки не перевірите інші.

Автоматичне оновлення Windows

У випадках, коли комп'ютери не володіють великою пропускною здатністю, тобто старі, вони можуть сильно завантажуватися через простого оновлення Windows. Що б перевірити чи так це вимкніть інтернет і подивіться, спаде чи велике навантаження від процесу, якщо так, швидше за все це ваш випадок, а якщо немає, тоді поверніть все на свої місця.

Як відключити автоматичне оновлення Windows?

Що б відключити автоматичне оновлення потрібно зайти в меню «Пуск» -> «Панель управління» -> «Центр управління Windows» -> «Не виконувати автоматичне оновлення (не рекомендується)». У випадках, якщо у вас стоїть Windows 7,8, у вас вийде таким простим методом відключити оновлення , Якщо ваша ОС 10-ій версії, скористайтеся статті представленої на нашому сайті «Як відключити автоматичне оновлення Windows 10».

Відмовляючись від оновлень, ви втрачаєте шанс бути максимально захищеними, адже з часом всі знайдені дірки в захисті і швидкодії системи Microsoft латає.

Svhost.exe є вірусом

Що б це перевірити для початку слід відкрити «Диспетчер завдань», далі перейдіть в таб процеси та фільтр «Ім'я образу», знайдіть потрібне, швидше за все процесів Svhost.exe у вас буде 5 або більше. Зверніть увагу на колонку «Користувач» - скрізь має бути зазначено: система, LOCAL SERVICE або NETWORK SERVICE, якщо ви зустрінете процес, запущений від імені вашого користувача, швидше за все це і є вірус.

Прибираємо віруси з комп'ютера

Для того що б впоратися з вірусом потрібно запустити перевірку антивірусними програмами , Якій ви довіряєте, наприклад: Dr. Web CureIt, вона не вимагає установки і справляється з більшістю завдань.

Так само ви можете скористатися програмою Starter, яка не вимагає установки, вона більш функціональна, ніж Диспетчер завдань, головна функція, яка нас цікавить - це шлях до файлів процесів.

Читайте також: Чи не відкриваються exe файли Windows 7, що робити?

Знайшовши потрібний процес, ви можете натиснути на нього і побачити, яким файлом він запущений, після чого видалити його. Перед установкою потрібно закрити процес з програми, але якщо це не допомогло і вам видає помилку «Неможливо видалити, так як цей файл використовується процесом ...», скористайтеся утилітою Unlocker або видаліть, зайшовши в Windows з безпечного режиму.

Відкат системи в початковий стан

Одним із дієвих варіантів є просто відкотити ОС Windows на декілька днів назад до виникнення помилки, але бажано процедуру проробити кілька разів, з першого разу допомагає не завжди. Про те, як зробити резервну точку збереження і як перейти до неї читайте у нас на сайті. Звичайно, не всі користувачі роблять резервні точки збереження, але якщо ви один з них, то скористатися цією можливістю однозначно варто.

Видалення папки Prefetch

Рецепт цього лікування до нас прийшов від користувачів, які запевняють, що їм допомагало це рішення. Ми не можемо гарантувати результат, так що його варто використовувати в останню чергу. Отже, знайдіть папку C: \ WINDOWSPrefetch і видаліть її. Потім пройдіть по шляху C: \ WINDOWSsystem32Tasks і очистіть всі файли з цієї папки. Після цієї процедури, перейдіть спробуйте ще раз закрити всі дерево завдань Svhost.exe і перезавантажити комп'ютер.

Важливо розуміти, що займатися лікуванням звичайно добре, але превентивні заходи краще.

Якщо ви часто використовуєте браузер, ходячи по незнайомим сайтам, встановлюєте програмне забезпечення, яке не довірчих розробників, у вас обов'язково повинен бути встановлений антивірус.

Якщо це так, то ризик підхопити болячки набагато нижче, та й насамперед прогнавши систему через перевірку, можна бути впевненим що проблема, по крайней мере, не у вірусі.

Можна спробувати просто видалити файл Svhost.exe з C: WindowsTemp, але ця дія ви виконуєте на свій страх і ризик.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Процес Svchost.exe вантажить систему. Що робити? », То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Як усунути неполадку?
Як відключити автоматичне оновлення Windows?
Що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: