Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]dio.net
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Процвітання: психологія установки багатства

Щоб стати багатим, треба просто захотіти їм стати Щоб стати багатим, треба просто захотіти їм стати. Це твердження може здатися смішним - хто ж не хоче розбагатіти?

Насправді багато підсвідомо бояться великих грошей, а відповідно, і великих клопотів, відповідальності, змін в спокійній налагодженої життя. Вони думають: звичайно, добре б розбагатіти, але це не для мене, тому що ...
Далі може йти список з самих різних причин - соціальних (я не в тому середовищі народився), психологічних (мене не розуміють, ідеї не приймають), матеріальних (нема з чого стартувати) і т. Д.

Подумайте: а може, вам просто комфортніше жити бідно? Якщо ви готові стати багатим, ми постараємося вам допомогти. А для початку перевірте свій коефіцієнт процвітання!

Налаштовані Ви на успіх?

Багато психологів вважають, що найбільший ворог і друг людини - його батьки. Саме вони створюють нам програму на все життя. Зрозуміти свої установки з дитинства допоможе тест «Коефіцієнт процвітання», який надруковано в книзі Джо Вітале. Пройдіть його, і ви дізнаєтеся, чи налаштовані ви на успіх.

Відповідайте на питання «так» чи «ні».

 1. Ви підсвідомо боїтеся, що, якщо розбагатієте, близькі відвернуться від вас?
 2. У дитинстві вам доводилося чути: «Ми, звичайно, не багаті, але ми порядні люди»?
 3. Ви вважаєте, що за життя людина повинна страждати, щоб знайти щастя і спокій після смерті?
 4. Ви відчули почуття провини, коли стали заробляти більше, ніж ваші батьки?
 5. Вам вселяли в дитинстві, що потрібно бути таким, як усі?
 6. Вам подобаються фільми, де успішні люди обов'язково виявляються безпринципними, нерозбірливими, пихатими, незграбними і т. Д.?
 7. У вас є хронічні захворювання, які лікарі не можуть вилікувати?
 8. Ви коли-небудь відчували почуття заздрості до добре одягненим людям, які мають дорогі машини і великі будинки?
 9. Вам здається, що бути бідним в якійсь мірі благородно і романтично?
 10. Вам доводилося коли-небудь рвати відносини з обридлим людиною, щоб тут же почати нові з іншим, як дві краплі води схожим на попереднього?
 11. Виправдовували ви свої невдачі коли-небудь такими причинами, як «щоб заробити капітал, потрібні стартові умови ... зв'язку ... треба потрапити в струмінь ...»?
 12. Це правда, що ви дбаєте про фінанси і своє здоров'я тільки тому, що це потрібно вашим близьким?
 13. У вас все начебто добре, але вас гризе почуття, що життя проходить повз?

Підрахуйте результати.

- Якщо ви відповіли «ні» на 10 - 13 питань, у вас дуже сильна установка на процвітання. Ви краще за багатьох вчених можете розповісти про дію закону тяжіння.

- Якщо ви відповіли «так» на 4 - 6 питань, у вас є проблеми з самооцінкою на підсвідомому рівні. Можливо, ви дієте за звичною схемою, боячись нового. Ви не належите до нещасних людей, але ні пристрасті, ні азарту в своєму житті не відчуваєте. Вам потрібно зрозуміти, чого ви хочете від життя, і здійснити свої бажання.

- Якщо ви відповіли «так» на 7 - 8 питань, швидше за все, ви відчуваєте самозаспокоєність. У вас є і досягнення, і невдачі. Але ви цілком задоволені існуючим станом речей, тому не прагнете до справжнього успіху і процвітання, якого гідні.

- Якщо ви відповіли «так» на 9 - 13 питань, значить, ви перебуваєте в стані, що може супроводжуватися серйозними емоційними, фізіологічними і фінансовими кризами. Це замкнуте коло. Вам потрібно вийти з нього. Опрацюйте свої негативні установки, усвідомте їх, і ви зможете докорінно змінити своє життя. Вам потрібно зруйнувати свою негативну модель вибудовування відносин зі світом і замінити стримуючі установки на позитивні.

Як змінити «погані» установки

Давайте розберемося, які установки з дитинства заважають вам стати успішним. Згадайте, що говорили ваші батьки, наприклад, про гроші. За змістом їх вислови співпадуть з тими питаннями в тесті, на які ви відповіли «так».

А тепер спробуйте подумки відповісти їм так, як зробили б це зараз. Приклад: батьки вважали, що краще жити бідно, але чесно. Відповідаєте «їм»: а ще краще жити заможно і чесно. Якщо всередині піднімається почуття протесту, мовляв, не можна бути багатим і чесним одночасно, значить, у вас ця установка дуже сильна. Саме вона вам заважає. Тоді назвіть її як-небудь, на зразок «Чесність і багатство».

Виконайте це з усіма твердженнями. В результаті у вас залишиться дві-три проблемні дилеми. І тоді зробіть наступний крок.

"Заява"

Взагалі психологи рекомендують написати свою заяву Всесвіту (Вищого розуму, Богу і т. Д.) Від руки на аркуші паперу, але можна і подумки вимовити. Чітко назвіть свої проблемні установки, від яких хочете позбутися. І сформулюйте ті, які ви б хотіли мати. Наприклад: я хотів би позбутися від установок ... Тепер я думаю так: ...

Потім скажіть щось на кшталт: «Я видаляю старе зі свого генетичного коду, звільняю його і відпускаю! Я відчуваю ... »Що б ви хотіли відчувати, як ви хочете, щоб сприймав вас навколишній світ? Останній крок - подякуйте того, до кого зверталися, за допомогу і підтримку.


style = "display: inline-block; width: 650px; height: 300px"
data-ad-client = "ca-pub-1400034829025305"
data-ad-slot = "5208501675">

Чому це працює? У психології такий прийом називається вербалізацією, або промовляння. Коли ви називаєте проблему, ваша підсвідомість автоматично включається в її рішення. А поки вона у вас бовтається неназвана, то живе своїм життям і постійно плодить все нові проблемки.

Як позбутися страху?

Якщо вас турбує якась нав'язлива думка або страх, що у вас щось не вийде, мабуть, потрібно з нею «поговорити». Задайте собі питання: «Звідки у мене ця думка? Чому вона мене переслідує? »Може бути, ви ховаєтеся від якоїсь реальної проблеми, не хочете її помічати, і вона просто« вимагає », щоб її побачили. Зауважте її. І просто назвіть. А якщо проблеми немає, то так собі і скажіть: «Я так не думаю, ти чужа думка. Іди! Насправді я думаю ... »І все пройде.

Можна використовувати мову образів. Намалюйте, як міг би виглядати ваш страх в матеріальному світі: з очима, іклами, чим завгодно. А потім зверніться до нього вголос, кажучи: «Іди, страх, ти мені більше не потрібен, прощай!» Це психотерапевтична техніка, яка виглядає жартівливо, а працює на глибокому несвідомому рівні.

Вправи на БАГАТСТВО

Намальовані гроші

Визначте, скільки грошей вам потрібно для щастя. Це повинна бути велика сума, але реально необхідна вам. Іншими словами, складіть свій кошторис мрії: 10 тисяч - на ремонт будинку, 15 тисяч - на автомобіль, стільки-то - на відпочинок або на щось ще. Припустимо, у вас вийшло 100 тисяч рублів або мільйонів (не важливо).

Тепер візьміть свій банківський чек-виписку або дрібну грошову купюру. У чеку замажте справжню цифру і впишіть суму мрії. А купюру в 10 рублів можна легко перетворити в 100 тисяч. Потрібно просто додати нулі.
А тепер повісьте ці папірці на чільне місце. І, коли будете дивитися на них, радійте, ніби вони у вас є, і не забувайте подякувати себе.

жертвоприношення

Якщо ви вважаєте, що гроші так просто не приходять і щоб щось отримати, треба щось віддати, виконайте ритуал «жертвопринесення». Віддайте частину своїх заощаджень на те, що вам здається корисним. У дитячий будинок, на відновлення храму або милостиню одному.

Тепер ваша установка на те, що «за все треба платити», заспокоїться. Ви ж уже заплатили!

Три помилки при виконанні бажань

1. Не можна бажати занадто сильно. Постійно і напружено думаючи про предмет мрії, ви своєю сильною емоцією не даєте бажанням піти за адресою, замикаючи його на собі.

Треба зробити по-іншому: видати посил за допомогою вправ або сам по собі і розслабитися в радісному передчутті. Просто вірити, що так і буде. А не вистачати судорожно повітря: «Коли вже, коли?» І сам собою знайдеться спосіб притягнути те, що вам треба.

Згадайте: завжди, коли ви про щось емоційно подумали, скоро це якось з'являлося. Найпростіший приклад: подумаєш про якомусь забутому одному, і він скоро дзвонить або ви випадково стикаєтеся на вулиці. Тепер ви можете взяти процес виконання бажань в свої руки.

2. Не можна боятися невдачі. Страх - дуже деструктивне і сильне почуття. Боїтеся, що у вас не вийде, так воно і буде.

Чи вважаєте, що зараз немає ніякої реальної можливості здійснити вашу мрію? Це просто одна з відмовок, яка заважає вам піти далі. Або насправді в глибині душі ви не хочете того, чого змушуєте себе бажати. Як позбутися від такого страху - см. Наші вправи.

3. Не можна відкидати підказки і зволікати. Як тільки ви посилаєте імпульси свого бажання в простір, світ навколо починає підкидати вам якісь способи вирішення. Так скористайтеся ними! Адже гроші не можуть просто випасти у вигляді опадів - хтось повинен підказати вам спосіб їх отримання або принести добру звістку. Але часто люди лякаються і кажуть: «М-м м ... ну не знаю, може, не зараз, в наступний раз». Або приходить ідея зробити щось, а людина починає роздумувати: «Ой да ладно, це нікому не потрібно! Так мене пошлють куди подалі. Краще почекаю більш зручного часу ... »

Так ви чогось формуєте непотрібне послання. Хочеться запитати: «Ти що, правда хочеш, щоб тебе послали?» І ставлення людей, і успіх вашого починання ви програмуєте самі.

Це твердження може здатися смішним - хто ж не хоче розбагатіти?
Подумайте: а може, вам просто комфортніше жити бідно?
Налаштовані Ви на успіх?
Ви підсвідомо боїтеся, що, якщо розбагатієте, близькі відвернуться від вас?
У дитинстві вам доводилося чути: «Ми, звичайно, не багаті, але ми порядні люди»?
Ви вважаєте, що за життя людина повинна страждати, щоб знайти щастя і спокій після смерті?
Ви відчули почуття провини, коли стали заробляти більше, ніж ваші батьки?
Вам вселяли в дитинстві, що потрібно бути таким, як усі?
У вас є хронічні захворювання, які лікарі не можуть вилікувати?
Ви коли-небудь відчували почуття заздрості до добре одягненим людям, які мають дорогі машини і великі будинки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: