Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма для розсилки листів - масова розсилка по електронній пошті

 1. Для чого використовується ePochta Mailer?
 2. Які основні переваги Mailer-а від ePochta?
 3. Які можливості настройки програми?
 4. Наскільки ефективна наша програма в email-маркетингу?
 5. Чи може ePochta Mailer використовуватися як програма для спаму?
 6. Яка швидкість роботи і які обмеження ePochta Mailer-а?
 7. Чи потрібна зовнішній SMTP сервер для роботи c ePochta Mailer?
 8. Як ePochta Mailer бореться з обмеженнями зовнішніх SMTP-серверів?
 9. Які основні можливості ePochta Mailer-а?
 10. Які продукти від ePochta рекомендується використовувати з ePochta Mailer?
 11. Які можливості розсилки реклами через ePochta Mailer?

Для чого використовується ePochta Mailer?

Програми масової розсилки пошти використовуються для email маркетингу і поштової розсилки реклами, інформаційних бюлетенів та іншої текстової інформації. При грамотному підході цей спосіб комунікації з вашою аудиторією обов'язково забезпечить вам високу віддачу. з іншого боку, ePochta Mailer, як і будь-яка програма для розсилки листів, - лише інструмент. Якщо вона використовується як програма для спаму, результати значно можуть відрізнятися від очікуваних. Ефективна розсилка по електронній пошті залежить від форми і змісту розсилаються email повідомлень. Спам-розсилки такими не є. Тому рекомендуємо ознайомитися з розділом "Корисні статті про розсилках" на нашому сайті, які допоможуть використовувати оптимальні настройки програми для розсилки пошти. Також ми рекомендуємо відправляти розсилку на довірені адреси (господарі яких дали згоду на отримання розсилки), оскільки масова розсилка листів по електронній пошті може бути розцінена, як розсилка спаму, і з більшою ймовірністю може бути заблокована поштовими серверами одержувачів.

Які основні переваги Mailer-а від ePochta?

ePochta Mailer - це програма для розсилки листів, яка є головним продуктом в нашому пакеті програм для email маркетингу і володіє широким функціоналом:

 • Має повний набір функцій, необхідних для масової email розсилки.
 • Не вимагає для роботи ніяких додаткових утиліт, які вимагають інші програми для розсилки пошти.
 • Підтримує SSL / TLS з'єднання.
 • Включає в себе вбудований SMTP-сервер.
 • Легко інтегрується з іншими додатками з пакету ePochta.

Які можливості настройки програми?

Ті, для кого розсилка по електронній пошті не нова, будуть приємно здивовані функціоналом. Просунуті користувачі можуть здійснювати повну настройку програми поштової розсилки. Наприклад, ви можете персоналізувати лист, щоб одержувач бачив своє ім'я в поле "Кому", адже масова розсилка пошти зовсім не виключає індивідуальний підхід до Ваших клієнтів. А при поштовій розсилці реклами цей фактор є ще більш значущим.

Наскільки ефективна наша програма в email-маркетингу?

Автоматична розсилка листів з ePochta Mailer є не тільки автономної і незалежної, але і дозволяє розширити функціонал шляхом інтреграціі з іншими програмами для email-маркетингу. Не секрет, що одним з основних застосувань програми є розсилка реклами по електронній пошті. ePochta Mailer володіє всіма необхідними інструментами для підвищення її ефективності.

Чи може ePochta Mailer використовуватися як програма для спаму?

Чи може ePochta Mailer використовуватися як програма для спаму? Відповідь - так. Але оскільки розсилка спаму відноситься до незаконним шляхом донесення інформації, ми настійно рекомендуємо відмовитися від спам-розсилки на користь email-маркетингу.

Стандарти email-маркетингу постійно зростають і ставлять нові вимоги, яким повинна відповідати кожна програма для масової розсилки листів, щоб її користувач міг отримати максимально позитивний ефект. Спам-розсилки перестають бути (і ніколи не були) відповідним методом інформування. Масова розсилка пошти з ePochta Mailer завжди відповідає останнім стандартам ведення online-бізнесу і поштової розсилки реклами.

Масове розсилання листів - це засіб маркетингу, і не повинна бути спамом. Ми закликаємо всіх користуватися тільки цивілізованими методами просування і не використовувати наші програми для спаму. Поштова розсилка реклами досить часто підпадає під визначення розсилки спаму. Ознайомтеся з нашою антиспам-політикою.

Яка швидкість роботи і які обмеження ePochta Mailer-а?

Наша програма для масової розсилки листів має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Імпорт зручним вам способом список email адрес, додайте текст листа, натисніть кнопку [Розсилка] - і почнеться процес розсилки. Додаток працює в багатопотоковому режимі, що забезпечує високу швидкість роботи. Тому навіть при модемному з'єднанні можна розіслати кілька сотень email листів всього за хвилину. Кількість адрес для розсилки по електронній пошті теж не має великого значення - у нас безліч клієнтів з регулярними розсилками на 50 000, 100 000 і більше 200 000 адрес. Відсутність обмежень кількості одержувачів є одним з ключових властивостей програми для розсилки пошти. Але будьте пильні, так як масштабно відсилаються листи можуть отримати статус спам розсилки. Розсилка спаму не є легальним методом просування.

Чи потрібна зовнішній SMTP сервер для роботи c ePochta Mailer?

Багато програм для розсилки листів вимагають установки поштового клієнта (наприклад, Outlook), а також обов'язкового використання зовнішнього SMTP сервера. Це значно знижує швидкість роботи і зручність використання. Критичним може виявитися і питання обов'язкового використання зовнішнього SMTP сервера.

На відміну від таких програм розсилки по електронній пошті, ePochta Mailer працює повністю автономно. У неї вбудований повнофункціональний SMTP сервер, тому масова розсилка пошти здійснюється на пряму. Таким чином досягається абсолютна незалежність від провайдера (підійде будь-який тип доступу в Інтернет) і повна безпека масових поштових розсилок: провайдер не може відстежити листи, відіслані програмою розсилки, так як вони не зберігаються на його поштовому сервері. Вбудований SMTP сервер також забезпечує високу швидкість поштової розсилки і незалежність від неполадок на сервері, через які email повідомлення можуть довго чекати своєї черги на відправку. Завдяки SMTP сервера, Ви можете бути впевнені в тому, що запланована автоматична розсилка листів буде здійснена вчасно.

Як ePochta Mailer бореться з обмеженнями зовнішніх SMTP-серверів?

Для запобігання використанню програм для спаму, SMTP сервера іноді мають обмеження на розсилку. У разі, якщо пряма розсилка по електронній пошті заборонена, ePochta Mailer може робити розсилання через зовнішні поштові сервера. Число підключаються серверів необмежена. Програма дозволяє підлаштовуватися під будь-які обмеження SMTP серверів. Також існує підтримка відправки розсилки через кілька серверів.

Які основні можливості ePochta Mailer-а?

 • Вбудовані засоби управління базою email адрес, що дозволяють додавати нові адреси, видаляти неприпустимі і так далі;
 • Внутрішній SMTP сервер;
 • Підтримка текстового і HTML форматів email листів;
 • Необмежений список email адрес;
 • Повна інтеграція з іншими продуктами ePochta;
 • Моніторинг розсилки (при використанні ePochta Tracker).

ePochta Mailer дозволяє приступити до автоматичної розсилки листів вже через кілька хвилин після установки, що робить її незамінним продуктом для бізнесу та розсилки реклами по електронній пошті.

Які продукти від ePochta рекомендується використовувати з ePochta Mailer?

Рекомендуємо використовувати цю програму разом з програмою ePochta Subscription Manager, яка дозволяє повністю автоматизувати операції по підписці і її анулювання користувачів. Автоматична розсилка листів цільової аудиторії, яка підписалася на отримання повідомлень, має більш високу віддачу.

Які можливості розсилки реклами через ePochta Mailer?

Поштова розсилка реклами є одним з найдешевших способів донесення інформації про продукт як існуючим, так і потенційним клієнтам. ePochta Mailer - це відмінний інструмент для подібних цілей. Можливість надсилання HTML листів дозволяє створювати барвисту презентацію продукту, а з планувальником розсилки Ви можете бути впевнені, що ваше повідомлення буде доставлено в дуже вдалий час, адже ефективна розсилка реклами по електронній пошті багато в чому залежить від часу її проведення.

Для чого використовується ePochta Mailer?
Які основні переваги Mailer-а від ePochta?
Які можливості настройки програми?
Наскільки ефективна наша програма в email-маркетингу?
Чи може ePochta Mailer використовуватися як програма для спаму?
Яка швидкість роботи і які обмеження ePochta Mailer-а?
Чи потрібна зовнішній SMTP сервер для роботи c ePochta Mailer?
Як ePochta Mailer бореться з обмеженнями зовнішніх SMTP-серверів?
Які основні можливості ePochta Mailer-а?
Які продукти від ePochta рекомендується використовувати з ePochta Mailer?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: