Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма для інтерактивних уроків та презентацій Qwizdom Oktopus

Qwizdom Oktopus - програмне забезпечення англійського розробника для проведення презентацій і уроків з використанням інтерактивних дощок, проекцій, мультитач-панелей і мобільних пристроїв. Qwizdom Oktopus дозволить оперативно взаємодіяти з учнями як в класі, так і при онлайн-навчанні.

Програма для створення інтерактивних уроків та презентацій Qwizdom Oktopus розроблена на основі вже зарекомендував себе програмного забезпечення Qwizdom WizTeach - вона зберегла всі можливості старого ПО і обзавелася новими функціями і сучасним дизайном.

Це русифіковане ПО підходить для роботи з будь-якими мультитач-пристроями, встановленими в навчальному класі, переговорній кімнаті, лекційному або конференц-залі - з сенсорними дисплеями, інтерактивними дошками або проекторами. Воно дає можливість оживити і урізноманітнити презентації і дозволяє створювати як окремі інтерактивні вправи, так і цілі інтерактивні уроки з математики, фізики, хімії, російської або іноземної мови, географії та інших предметів шкільної програми.

Програма Qwizdom Oktopus встановлюється на підключений до РК-дисплею / інтерактивній дошці / проектора комп'ютер з операційними системами Mac OS X, Windows або Android і дозволяє:

 • працювати з контентом підключеного ПК на дисплеї;
 • малювати і додавати рукописні анотації поверх будь-яких зображень, відкритих в будь-яких додатках операційної системи;
 • друкувати текст на екранній клавіатурі;
 • закривати частину зображення на екрані за допомогою інструменту "шторка";
 • акцентувати увагу на елементах зображення за допомогою інструментів "ліхтарик" і маркер;
 • працювати на екрані в режимі "білої дошки", перегортати, зберігати, видаляти, роздруковувати, редагувати або надсилати поштою слайди, які ви тільки що створили;
 • створювати захоплюючі і наочні інтерактивні уроки - Oktopus включає в себе велику бібліотеку шаблонів, фонів, зображень і спеціальних інструментів з математики, іноземних мов, географії, історії, фізики, хімії, інших предметів, що входять до шкільної програми;
 • робити моментальні знімки поточної презентації;
 • записувати відеофайли з повною послідовністю дій ведучого презентації або вчителя з файлами і матеріалами, відображається на робочому столі інтерактивної панелі / дошки;
 • працювати з презентацією на великому екрані з мобільних пристроїв;
 • проводити інтерактивні опитування учнів із застосуванням смартфонів і планшетів.

Програма Qwizdom Oktopus підтримує сучасну концепцію BYOD і відкриває широкі можливості для групової роботи на уроці або нараді, в тому числі і при проведенні онлайн-навчання або сеансів відеоконференцзв'язку (ВКЗ). Учитель або ведучий презентації отримує "зворотний зв'язок" від присутніх.

Користувачі мобільних пристроїв з встановленим безкоштовним додатком Qwizdom Note + можуть бачити на дисплеях своїх смартфонів і планшетів все, що відбувається на великому екрані в аудиторії або переговорній кімнаті, і отримують можливість в інтерактивному режимі працювати з цими матеріалами, як з віддаленого робочого столу. Все, що робить ведучий презентації на екрані, відображається на мобільних пристроях. Все, що користувачі роблять з контентом великого екрану у відкритій програмі Qwizdom Note +, відображається на мультитач-панелі / дошці в класі.

Якщо раніше для проведення інтерактивних опитувань на уроці з інтерактивною дошкою викладачеві потрібно було роздавати учням спеціальні пульти, то тепер для цих цілей можна використовувати особисті мобільні пристрої присутніх в аудиторії.

Викладач може задавати питання 8 типів - як тестового виду, так і вимагають розгорнутих текстових відповідей. Учні, підключені до поточної сесії Oktopus, бачать питання в додатку Qwizdom Note + і можуть на нього відповісти. Викладач або ведучий презентації отримує всі відповіді, а потім може їх проаналізувати і, при необхідності, показати всій аудиторії.

Програма Qwizdom Oktopus дозволяє в інтерактивному режимі працювати не тільки з присутніми в приміщенні з мультитач-панеллю або інтерактивною дошкою, а й через інтернет, з людьми, що знаходяться в інших точках планети. Для цього віддалені користувачі повинні ввести IP-адресу відкритої сесії Oktopus в адресному рядку будь-якого браузера на своїх ПК або мобільних пристроях. Як тільки з'єднання буде встановлено, кожен учасник обговорення в вікні браузера побачить все, що відбувається на інтерактивній панелі / дошці в класі або переговорній кімнаті, і зможе брати участь в опитуваннях.

Як підключити смартфон або планшет до сесії

Програма Qwizdom Oktopus надає педагогу найширший набір інструментів, що допомагають створювати цікаві, пізнавальні інтерактивні навчальні матеріали.

Загальний вигляд панелей Qwizdom Oktopus

Панель швидкого доступу

Палітра інструментів Oktopus складається з декількох частин - панелей зі згрупованими за різними тематиками інструментами. Палітру можна закріпити на робочому столі і згорнути в вузьку смужку збоку екрана. При необхідності, користувач може розгорнути її цілком і вибрати потрібний інструмент, проте розробники передбачили можливість скласти власну палітру для швидкого доступу до інструментів, якими ви найчастіше користуєтеся.

Повністю розгорнута панель Інстурмент Oktopus

Настроюється панель швидкого доступу можна згортати до розміру однієї кнопки і переміщати по всій поверхні екрану так, щоб з нею було зручно працювати і дитині, і дорослому.

стандартні інструменти

"Курсор" служить для управління контентом підключеного комп'ютера. "Виділення області" дозволяє виділити відразу кілька об'єктів, створених за допомогою інструментів Oktopus. "Олівець" дає можливість підкреслити частина слова, ціле слово, пропозицію, обвести зображення або слово, тим самим привертаючи увагу учнів до важливої ​​інформації. "Рукописний текст" (розпізнає англійський текст і букви латиниці). Інструмент "Лінії" дозволяє малювати лінії і стрілки різних кольорів, типів, товщини, кольору. "Ластик" стирає об'єкти, створені за допомогою інструментів Oktopus. "Введення тексту" дає можливість набирати текст за допомогою звичайної або екранної клавіатури і форматувати його. Інструмент "Фігури" пропонує шаблони найбільш часто використовуваних геометричних фігур. Інструмент "Маркер" дозволяє виділяти текст кольоровою напівпрозорою лінією. "Бібліотека зображень" дає можливість використовувати статичні і анімовані зображення для створення слайдів, оформляти за допомогою картинок їх фон, змінювати розмір і розташування картинок, додавати до них звук. Бібліотеку зображень можна доповнювати і систематизувати на власний розсуд. "Шторка" затемнює весь екран і дає можливість поступово відкривати інформацію глядачам. "Ліхтарик" затемнює весь екран і "висвічує" частина інформації на слайді. Наприклад, висвітити на затемненій карті певну область. За допомогою "Лупи" можна акцентувати увагу учнів на важливих деталях демонстрованих зображень, збільшуючи їх. Віртуальна "Клавіатура" дозволяє вводити текст на будь-якому з встановлених на комп'ютері мов. Її можна використовувати при створенні слайдів або під час демонстрації навчального матеріалу на інтерактивній дошці, пропонуючи ввести учням правильну відповідь або самим виправити навмисно зроблену помилку в тексті. Скасувати дію. Повторити дію.

Інструменти для знімків і відео

математичні інструменти

Вкладка "Математика" містить 5 груп інструментів: "Числа", "Інструменти для вимірювань", "Геометрія", "Діаграми" і "Математичні ігри".

числа

Інструменти для вимірювань

геометрія

Діаграми і дані

Іноземна мова (англійська)

Географічні інструменти

наукові інструменти

Панель містить кілька інструментів, названих вище, і, крім того:

голосування

Панель включає в себе інструменти, що дозволяють задавати учням питання 8 типів. Для того, щоб скористатися інструментом, необхідно підключення до інтернету. При виборі будь-якого з інструментів цієї групи необхідно визначити установки для сесії і вказати, чи будуть результати відображатися анонімно або прив'язуватися до конкретних користувачам.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: