Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма відновлення файлів даних DBF

Програма DBF Recovery Toolbox ( завантажити ) Призначена для відновлення пошкоджених файлів таблиць * .dbf баз даних dBase IV, Clipper, файлів даних конфігурацій 1С і інших програм. Поточна версія програми може виконувати наступні дії:

завантажити

 • Відновлювати структуру полів таблиць.
 • Відновлювати дані таблиць. У тому числі програма може обробляти поля типу MEMO і пов'язані з ними файли.

Відновлення бази даних відбувається в кілька етапів:

 1. Вибір файлу пошкодженої таблиці
 2. Запуск процесу аналізу і перегляд структури та змісту відновлених даних
 3. Вибір файлу для збереження відновленої таблиці
 4. Вибір формату файлу
 5. Перегляд журналу результатів відновлення

На будь-якому етапі можна вийти із програми, вибравши пункт меню File -> Exit, натиснувши кнопку Exit (Вихід), яка знаходиться в правому нижньому кутку вікна програми, або закривши вікно програми за допомогою кнопки Закрити заголовка вікна. При цьому якщо вихід з програми стався на етапах 1 - 3, то процес відновлення завершений не буде. Після завершення відновлення файлу dbf таблиці бази даних, на етапі 4, функції кнопки виходу виконує кнопка Finish (Завершити). Також на будь-якому етапі крім етапу 1 (вибору файлу для відновлення) можна натиснути кнопку Back (Назад), яка знаходиться лівіше кнопки виходу з програми, для повернення назад і переглянути або змінити будь-яких параметрів, заданих раніше. У тому числі цю кнопку можна використовувати для запуску процесу відновлення іншої таблиці бази даних.

1. - Вибір файлу пошкодженої таблиці

Скріншот 1.

Відразу після запуску програми DBF Recovery Toolbox відкривається вікно вибору файлу dbf для відновлення. Вибір потрібного файлу можна здійснювати трьома способами:

 1. Введення шляху і імені файлу в поле з списком, що випадає Source file name (.dbf): (Файл джерела (.dbf)), яке знаходиться в основний робочої частини вікна. При введенні імені файлу і шляху до нього використовується автоматичне заповнення поля інформацією зі списку файлів, які відновлювалися програмою раніше.
 2. Вибір імені файлу для відновлення за допомогою стандартного діалогу відкриття файлів. Цей діалог викликається кнопкою Відкрити , Що знаходиться праворуч від поля зі списком Source file name (.dbf). При відкритті діалогу вперше, для вибору файлу використовується папка, в якій знаходиться програма DBF Recovery Toolbox. При повторному виклику діалогу відкривається папка, шлях до якої введено в поле введення, а в разі, якщо неможливо відкрити цю папку або інформація в поле відсутнє, відкривається папка, яка відкривалася раніше за допомогою діалогових вікон або збереження файлів.
 3. Вибір раніше відкривався файлу зі списку поля Source file name (.dbf). Під час роботи, програма зберігає в настройках імена файлів, які вибираються користувачем для відновлення, і при необхідності ці файли можна відкрити повторно.

Крім файлу dbf таблиця також може включати в свою структуру файл, який містить інформацію з полів типу MEMO. Такі файли, як правило, мають ім'я, що збігається з ім'ям таблиці dbf і розширення fpt для таблиць формату FoxPro або * .dbt для таблиць формату dBase.

Примітка:

У разі якщо пошкоджений файл dbf містить поля типу MEMO, але файл fpt або dbt зазначений не був, програма DBF Recovery Toolbox відновить тільки структуру поля основного файлу таблиці і посилання з нього на файл цього поля. Однак інформація, що міститься в зовнішньому файлі, розглядатись не буде. Таким чином, якщо файл MEMO не пошкоджено, буде можлива нормальна подальша робота з відновленої таблицею. Однак в разі, якщо крім самої таблиці dbf був пошкоджений і не відновлений файл fpt або dbt, при роботі можливі збої.

Після вибору відновлюваного файлу таблиці для продовження роботи потрібно натиснути кнопку Analyze (Аналізувати), яка знаходиться в нижній частині вікна програми.

Якщо при введенні імені або шляху до файлу таблиці була допущена помилка, програма видасть попередження Please select file to recover! (Будь ласка, виберіть файл для відновлення!) І процес аналізу структури таблиці розпочато не буде.

наверх

2. - Запуск процесу аналізу і перегляд структури та змісту відновлених даних

- Запуск процесу аналізу і перегляд структури та змісту відновлених даних

Скріншот 2.

При переході до етапу перегляду структури і змісту даних вихідної таблиці, програма видасть вікно з попередженням про початок процесу відновлення інформації Do you wish to start recovery? (Чи хочете Ви почати відновлення?). У разі, якщо необхідно змінити ім'я або шлях до файлу dbf, або додати до вибору файл MEMO, потрібно натиснути кнопку No (Ні) і повернутися до вікна вибору файлу за допомогою кнопки Back (Назад).

У разі, якщо всі файли вказані вірно, в діалозі потрібно натиснути кнопку Yes (Так). Після натискання цієї кнопки програма почне аналіз файлу таблиці dbf і додаткових файлів полів MEMO.

Якщо при аналізі структури вихідної таблиці були виявлені поля МЕМО, але файл fpt або dbt - сховище для таких полів - зазначений не був, програма здійснює пошук файлів таких типів з ім'ям, що збігається з ім'ям вихідного файлу в каталозі, з якого він зчитується. При виявленні, програма видасть вікно з пропозицією використовувати файл при аналізі таблиці.

У процесі аналізу і відновлення інформації програма DBF Recovery Toolbox:

 1. Зчитує заголовок файлу, ідентифікує імена і типи полів таблиці і визначає зміщення, з яких фізично починаються записи в вихідному файлі.
 2. Виробляє ідентифікацію початку кожного запису вихідної таблиці і витягує з вихідного файлу все поля цих записів. У разі якщо таблиця містить поля типу MEMO, ідентифікує посилання, що містяться в записах таблиці на адреси даних, що зберігаються в файлі цих полів. Сам файл MEMO при цьому не обробляється.
 3. Якщо було вказано файл, пов'язаний з полями MEMO (fpt або dbt), програма аналізує його структуру і ідентифікує записи файлу, відповідні посиланнях з основної таблиці.

При відновленні інформації в нижній частині екрана буде показуватися смуга прогресу, за допомогою якої можна оцінити на якому етапі перебуває відновлення даних.

Після завершення аналізу пошкодженого файлу dbf в основний робочої області вікна буде показана відновлена ​​інформація у вигляді таблиці. Стовпці відображається на екрані таблиці будуть відповідати полях вихідного файлу, а рядки таблиці - його записів.

У разі, якщо файл пошкоджений настільки сильно, що програмі не вдасться відновити з нього інформацію, в нижній частині вікна з'явиться кнопка Send a file to developers (Опублікувати файл розробникам), за допомогою якої Ви зможете відправити пошкоджений файл розробникам програми по електронній пошті для більш докладного аналізу та відновлення. Також в будь-який момент Ви можете відправити файл розробникам для аналізу, скориставшись пунктом Send source file (Послати вихідний файл), що знаходяться в меню Actions (Дії).

Після перегляду відновленої інформації потрібно натиснути кнопку Next (Далі), що знаходиться в нижній частині вікна програми, для переходу до етапу збереження відновленого файлу.

наверх

3. - Вибір файлу для збереження відновленої таблиці

Скріншот 3.

При роботі з вихідним файлом dbf і всіма приєднаними файлами ніякі зміни в них не вносяться. Вся робота відбувається з копією інформації, що знаходиться в оперативній пам'яті комп'ютера. Тому для подальшої роботи з відновленими даними їх необхідно зберегти на диску.

При цьому збереження відновленої з вихідного файлу інформації можливо тільки в зареєстрованій версії програми. У ознайомчої версії доступний тільки перегляд інформації на етапі 2.

Для збереження інформації можна використовувати три способи вибору файлу:

 1. Введення шляху і імені файлу в поле зі списком Repaired file name (.dbf): (Ім'я відновленого файлу (.dbf) :), яке знаходиться в основний робочої області вікна. При відкритті вікна вибору файлу для збереження програма автоматично заповнює поле введення. За замовчуванням пропонується зберігати відновлений файл dbf в ту ж папку, з якої було отримано вихідний файл, але з ім'ям, що складається з імені вихідного файлу і суфікса _repaired. Тобто якщо був використаний файл example.dbf, то програма запропонує зберегти його під ім'ям example_repaired.dbf.
 2. Вибір папки для збереження і імені файлу за допомогою стандартного діалогу збереження файлу. Кнопка виклику діалогу вибору файлу знаходиться праворуч від поля зі списком. При відкритті діалогу також використовується каталог, з якого зчитується вихідний файл і ім'я файлу, побудоване за принципом, описаним вище.
 3. Вибір файлу зі списку поля введення. При роботі з файлами таблиць, програма DBF Recovery Toolbox зберігає в своїх настройках інформацію про раніше збережених файлах, і при необхідності ці імена і шляхи до файлів можна використовувати повторно.

Після вказівки шляху і імені файлу для збереження відновленої інформації потрібно натиснути кнопку Save (Зберегти), що знаходиться в нижній частині вікна програми.

У разі якщо каталогу, зазначеного в полі Repaired file name (.dbf): не існує, буде видано попередження Directory does not exist (Каталог не існує), файл збережений не буде і програма залишиться на етапі вибору файлу для збереження.

Якщо файл, вказаний в полі вже існує, програма видасть запит на його перезапис Do you want to rewrite the existing file? (Чи хочете Ви перезаписати існуючий файл?). У разі натискання кнопки No (Ні), програма також залишиться на етапі вибору файлу. Якщо буде натиснута кнопка Yes (Так), або якщо такого файлу ще не існує, програма DBF Recovery Toolbox перейде на етап перегляду результатів відновлення.

наверх

4. - Вибір формату зберігається документа

- Вибір формату зберігається документа

Скріншот 4.

Програма може зберігати інформацію, зчитану з вихідного файлу в будь-якому форматі: dBase III-IV, FoxPro 3.x (or later). Однак слід мати на увазі, що при збереженні документа у форматі попередніх версій частина даних, несумісна з версією файлу, може бути втрачена або пошкоджена.

Вибір формату зберігається документа здійснюється за допомогою поля з списком, що випадає Select output DBF file version: (Виберіть версію результуючого DBF файлу).

При відкритті вікна вибору формату зберігається документа програма автоматично пропонує зберегти відновлюваний документ у версії формату, що збігається з вихідним документом. У разі якщо вихідний файл був пошкоджений настільки сильно, що не вдалося визначити його версію, програма за замовчуванням запропонує зберегти файл в останній доступній версії формату.

Після завершення налаштування формату зберігається документа, для переходу до процесу відновлення і збереження даних, потрібно натиснути кнопку Save file (Зберегти файл), яка знаходиться в нижній частині вікна програми.

У разі необхідності, можна повернутися на сторінку вибору файлу для збереження, натиснувши кнопку Back (Назад).

наверх

5. - Перегляд журналу результатів відновлення

Скріншот 5.

На цьому етапі роботи програма в основний робочої області вікна виводить інформацію про всі файли, які були відновлені в цій сесії її роботи. Інформація складається з:

 • імені та шляхи до файлу, який відновлювався;
 • імені та шляхи до файлу, в якому була збережена відновлена ​​інформація;
 • кількість записів, які були поновлені;
 • час, коли відбувалося відновлення файлу таблиці dbf.

Після перегляду журналу можна повернутися назад за допомогою кнопки Back (Назад), яка знаходиться в нижній частині вікна програми для зміни будь-яких параметрів роботи з програмою (збереження відновленого файлу під іншим ім'ям, вибору іншого файлу для відновлення і т. Д.).

У разі, якщо робота з програмою завершена, можна натиснути кнопку Finish (Завершити) для виходу або просто закрити вікно програми.

наверх

Завершення роботи

Після перегляду журналу можна закінчити роботу, натиснувши кнопку Exit (Вихід) або вибравши команду Exit в меню File. Також є можливість, використовуючи кнопку Bak (Повернутися) повернутися на першу сторінку програми і вибрати інший файл для відновлення. Зверніть увагу, що в цьому випадку при збереженні файлу ім'я і папка відновленого файлу автоматично не міняються, і їх потрібно змінити вручну або вибрати за допомогою діалогу.

наверх

Чи хочете Ви почати відновлення?
Якщо файл, вказаний в полі вже існує, програма видасть запит на його перезапис Do you want to rewrite the existing file?
Чи хочете Ви перезаписати існуючий файл?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: