Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програми для створення скріншотів екрану | Інформаційно-пізнавальний портал - www.otvetprost.ru

 1. LightShot
 2. GreenShot
 3. JShot
 4. Joxi
 5. FastStone Capture
 6. PicPick
 7. Snagit
 8. Fraps
 9. ScreenCapture
 10. Shotnes

Чи не знайдеться такого користувача ПК, який не знайомий з поняттям «скріншот» (від англійського ScreenShot). Але мало хто знає, що існують хороші програми, істотно полегшують процес їх створення. Досить одного разу її налаштувати і можна отримувати зафіксовані моменти всього одним натисканням клавіші. Чи не правда, це набагато простіше і зручніше стандартного способу отримання знімка з екрану? Безумовно так.

Безумовно так

зміст:

Список цих корисних утиліт величезний, але уваги заслуговують лише найкращі. Отже, починаємо з ними знайомство.

LightShot

LightShot

Маленька і проста програма, що дозволяє легко отримати знімок екрана. Після її інсталяції та запуску досить натиснути звичну клавішу Preent Screen. Активована утиліта пропонує виділити область екрану, яку необхідно відобразити, а також шлях збереження картинки. До слова, Light Shot дозволяє зберегти файл із зображенням не тільки у себе на «гвинті», а й завантажити «скріншот» в інтернет на однойменний сервер. До речі, додаток підтримує російську мову і має можливість редагування отриманої картинки за допомогою інтернет-редактора.

GreenShot

GreenShot

Ще одна непогана програма, що дозволяє практично миттєво отримати знімок довільній частині екрана або окремого активного вікна. Кількість налаштувань і опцій у додатки не велика. Але їх досить для отримання відмінних «скріншотів».

GreenShot має низку особливостей:

 • Наявність вбудованого редактора зображень. Він зручний, функціональний (здатний змінювати розмір знімка, його дозвіл, проводити обрізання і наносити на зображення різні значки або додавати текст);
 • Вона дозволяє зробити кілька дій при створенні «скрін»: скопіювати його в буфер обміну, роздрукувати, відкрити зображення редактором або зберегти його в файл;
 • Величезний плюс - підтримка популярних форматів зображень;
 • Налагодження «гарячих» клавіш.

JShot

JShot

Просте і одночасно дуже функціональний додаток для зняття «скріншотів» екрану і сторінок інтернету. В якості бонусів, до програми йдуть різні плагіни (додаткові модулі, що розширюють можливості програми). Користувач сам вирішує, встановлювати їх чи ні. Як і попередні утиліти, вона включає в себе можливість редагування знімків, причому, за допомогою значної кількості опцій. Збереження картинок здійснюється в форматах PNG і JPEG. В іншому програма наділена стандартними функціями, які є у конкурентів.

Joxi

Joxi

Вельми хороший «скріншотер». Розібратися в його інтерфейсі простіше простого. Функціональність програми мізерний. Редактор знімків виконаний зручно, але з малим набором інструментів. Єдиний мінус утиліти - це неможливість паралельної роботи інших додатків і редактора (він закриває екран повністю), що може доставити деякі незручності. Програма дозволяє швидко завантажувати отримані зображення в інтернет. Незамінна для активних користувачів різних соціальних мереж або блогерів.

FastStone Capture

FastStone Capture

Одна з найпотужніших на сьогодні програм з великим набором функцій. Дозволяє отримувати знімки не тільки робочого столу, веб-сторінок (повністю), активного вікна з подальшою можливістю їх редагування, а й виробляти захоплення відео з програвачів.

плюси:

 • Додаток автоматично стартує разом з операційною системою. Це зручно, не треба запускати утиліту вручну;
 • Підтримка найбільш використовуваних форматів зображення;
 • Можна призначити «гарячі» клавіші на певні дії програми;
 • Редактор має хороший набір інструментів і простий у використанні при обробці «скроневої».

FastStone Capture однозначно є одним з кращих представників «скріншотер» (тому він потрапив до почесного списку) і заслуговує на увагу.

PicPick

PicPick

Кумедне назву, чи не так? Але ця багатофункціональна утиліта виправдовує всі очікування. Вона призначена для захоплення і редагування знімків з екрану комп'ютера. У додатку реалізований необхідний набір інструментів для зміни параметрів картинки.

Завдяки підтримці російської мови, можливості застосування легко освоїти. Після запуску PicPick ховається в системний трей. Управління здійснюється вибором команди з меню утиліти.

Snagit

Snagit

Широко відома і популярна програма для отримання «скроневої». Вона наділена масою всіляких опцій, таких як:

 • Конвертер форматів картинок;
 • Налагодження «гарячих» клавіш;
 • Хороший редактор зображень;
 • Цікава функція, що дозволяє робити знімки екрану через заданий час;
 • Є можливість отримувати великі, до трьох сторінок висотою «скріншоти».

Безумовно, Snagit заслуговує на увагу і на високу оцінку. Дійсно, хороший «скріншотер». На жаль, без ложки дьогтю не обійтися. Повнофункціональна версія обійдеться в певну кількість грошей.

Fraps

Fraps

Це просто знахідка для любителів «Скриня» в іграх. Такий функцією володіє мала частка подібних утиліт.

Додаток до непристойності легко управляється. Встановивши його на комп'ютер і запустивши в фоновому режимі можна створювати як звичайні знімки, так і «відеоскріншоти» тривалістю до 30 секунд.

Fraps має ряд корисних опцій і налаштувань. Єдине, що може викликати незручність - відсутність конвертора відео. Доведеться встановлювати додатковий компонент.

ScreenCapture

ScreenCapture

«Фішка» цієї утиліти в тому, що в автоматичному режимі вона миттєво може завантажити зроблений «скріншот» в інтернет після натискання клавіші Print Screen і видати посилання на нього. До речі, ця функція за бажанням вимкнути у налаштуваннях.

Інтерфейс ScreenCapture повністю російською мовою, що полегшує життя користувачам, які не мають знань в англійській мові. Може стати в нагоді любителям проводити дорогоцінний час в соцмережах. Мінус - не можна зберегти отримані картинки в gif-форматі.

Shotnes

Shotnes

Несподівані опції для користувачів - розпізнавання QR-кодів і переклад кольору в код. Корисні такі можливості, звичайно, не всім. Для програмістів і розробників сайтів утиліта припаде до смаку. Вона дозволяє швидко відправити зроблений «скріншот» в інтернет. Ще є можливість перегляду всіх зроблених знімків через онлайн-сховище. В іншому Shotnes схожа на своїх побратимів і володіє подібними функціями.

На цьому список видатних «Шотер» закінчується. З цього «золотого» списку кожному, хто потребує в частих знімках екрану одна утиліта, так сподобається. Використання подібних програм не тільки полегшить процес їх отримання, а й заощадить час і нерви. Вони універсальні, наділені відмінним функціоналом, прості. А ці якості цінує будь-який користувач.

Чи не правда, це набагато простіше і зручніше стандартного способу отримання знімка з екрану?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: