Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програми для Майнінг криптовалюта Ефіріум, біткоіни, Zcash в 2018 році

 1. Програми для Майнінг на відеокарті
 2. Краща програма для Майнінг Ефіріума (Ethereum) і його ФОРКОМ
 3. Програми для Майнінг Zcash
 4. Claymore's Zcash AMD GPU miner
 5. CUDA EquiHash miner
 6. Nicehash miner
 7. Optiminer Zcash miner
 8. Silent Army
 9. Genoil ZEC miner 0.6.2.
 10. nheqminer
 11. Програми для Майнінг біткоіни
 12. 50Miner
 13. Що можна виділити в роботі з програмою:
 14. CGminer
 15. BFGminer
 16. Особливості програми BFGminer:
 17. BitMinter
 18. BTCMiner
 19. Poclbm
 20. DiabloMiner
 21. Програми для Майнінг на процесорі
 22. Список найпопулярніших і ефективних Майнер для CPU:
 23. Як Майні ZCash на процесорі
 24. Операційна система PiMP розроблена спеціально для Майнінг (замість Windows)
 25. Висновок

Алгоритмів на основі яких працюють криптовалюта досить багато, щоб з ходу заплутатися. І назва алгоритмів для багатьох більш незрозуміло чим самі валюти, адже розробники рекламують і розвивають конкретну валюту, а не алгоритми. Тому буду приводити актуальний список валют в порядку зменшення профітності від найприбутковішою на момент написання статті.

 1. Майнінг Ethereum - рік заснування 2015 року, алгоритм Ethash (раніше називався Dagger-Hashimoto). Ідеально підходить під AMD 290 / 290X / 390 / 390X / 470/480, а також під NVidia 1060/1070/1080. Вимогливий до частоти і об'єму відеопам'яті і до її таймингам. Слабо гріє відеокарти. Дозволяє запускати паралельно Майнінг Ethereum на алгоритмі Ethash і додаткового алгоритму (Decred, Siacoin, Lbry, Pascal) з низькою інтенсивністю. Мінімальні вимоги до відеокарт - обсяг відеопам'яті 2GB.
 2. Майнінг Monero - рік заснування 2014 року, алгоритм CryptoNight. Ідеально підходить під будь-які відеокарти AMD починаючи з серії HD5000. Алгоритм вимогливий до частоти відеопам'яті, тому під нього має сенс розганяти саме її. Nvidia теж можуть Майні на цьому алгоритмі, але менш ефективно. Мінімальні вимоги для AMD - драйвер 13.12. Слабо гріє відеокарти.
 3. Майнінг Z-Cash - рік заснування 2016, алгоритм Equihash. Ідеально підходить під всі відеокарти AMD, бажано серій починаючи з R9 270 (HD7850), а також під відеокарти NVidia, починаючи з серії GTX700. Вимогливий до частоти відеопам'яті, трохи до частоти чіпа GPU. Дуже слабо гріє відеокарти.
 4. Майнінг LBRY - рік заснування 2016. Найкраще підходить відеокарт NVidia. Слабо гріє відеокарти.
 5. Майнінг SiaCoin - рік заснування 2016, алгоритм Blake2b. Приблизно однаково підходить під останні відеокарти від AMD і NVidia. Слабо гріє відеокарти.
 6. Майнінг X11 / X13 / X15 ... - безліч алгоритмів і валют, утворених з 2014 року. Але під ці алгоритми вже давно зробили Асіка, тому на відкритих ці монети Майні стало не вигідно. Майнінг на відкритих AMD був значно вигідніше, але в останніх серіях NVidia змогли наздогнати і навіть обігнати AMD по швидкості обчислень. Відчутно гріє відеокарти.
 7. Майнінг LiteCoin - перша валюта на алгоритмі Scrypt, який був першою альтернативою алгоритму SHA-256, на якому й донині працює найперша і найпопулярніша валюта BitCoin, про Майніг біткоіни читайте тут. Рік заснування - 2011. Спочатку йшла мова про те, що це перший алгоритм із захистом від Асіка. Але Асіка під неї все одно зробили і досить швидко, тому Майнінг scrypt алгоритму на відкритих ще з 2014 року став невигідний. Відкрите AMD були значно вигідніше, ніж NVidia. Вкрай сильно гріє відеокарти.

Програми для Майнінг на відеокарті

Основні GPU Майнер на 2018 рік це:

 • Claymore's Dual Miner - одночасно копає Ефіріум (або його форк) і одну з чотирьох монет: Decred, Siacoin, Lbry, Pascal, не впливаючи на швидкість Майнінг Ethereum.
 • NiceHashMiner - це найбільш простий варіант, але пам'ятайте, що ваш профіт буде близько 80-90% від можливого на тому алгоритмі, на який вас перемкне NiceHash - приблизно така розплата за використання готової самоналагоджувальна програми. Це універсальна програма-сервіс для Майнінг, яка дозволяє вам Майні як процесором, так і відкритий, а так само сама вибирає найбільш прибутковий на поточний момент алгоритм. З липня 2017 року використає в своєму складі і Claymore's Dual майнер (вибір Майнера можливий як автоматично, так і примусово в ручному режимі).
 • CGMINER - консольний клієнт для Майнінг. (Розрахований на більш досвідченого користувача підтримує розгін відеокарти і багато настройки для пулів та іншого, на ньому я отримую саме більше значення MH / S).
 • Guiminer - графічна оболонка для poclbm, в пізніх версіях має підтримку вибору і Phoenix / phatk.
 • CudaMiner (для карт від Nvidia) - створений на основі pooler cpuminer 2.2.3. Побудований за консольного типу і має інтерфейс командного рядка.

Базові вимоги до відеокарт:

 1. Обсяг відеопам'яті. Тут варто вибирати за принципом «чим більше - тим краще». Солідну продуктивність забезпечують пристрої з об'ємом накопичувачів від двох гігабайт. Майнінг ефіру на відеокарті з таким обсягом дає найкращі показники самоокупності.
 2. Швидкість пам'яті. Якщо ви замислюєтеся, яка відеокарта краще для Майнінг криптовалюта. Те бажано мати карту з пам'яттю стандарту DDR ​​5 - по балансу енергоспоживання і обчислювальної потужності вони на даний момент не мають аналогів на ринку.
 3. Розрядність шини. Варто вибирати рішення лише з 256-розрядної шиною - 128-бітові в кілька разів поступаються за продуктивністю своїм сучасним побратимам. Швидкість Майнінг на відкритих зі старою шиною нижче в кілька разів, а сам Майнінг з нуля на відеокарті практично неможливий.
 4. Охолодження. Незважаючи на те що цей пункт є останнім у списку, він є найбільш важливим - потужність відеокарт для Майнінг залежить і від нього. В області видобутку монет найкраще себе показують рішення від Radeon - вони не тільки мають добре побудованої системою активного охолодження, але і менше схильні до зносу через тривалої безперервної роботи.
 5. Можливість розгону. Це не таке вже значуща перевага, не на кожній карті прискорює Майнінг - яку відеокарту ви б не вибрали, варто вивчити, як вона поводиться при видобутку монет. Вона може дати вам додаткову перевагу в 20-40% від початкової потужності карти, але також вимагати зайвої налаштування пристрою, та й заробіток в такому випадку може бути навіть нижче.

Краща програма для Майнінг Ефіріума (Ethereum) і його ФОРКОМ

Існує багато програм для видобутку Ефіру (Ethereum), як на мене найкращою серед них є Claymore's Dual Ethereum Miner, яка не тільки видає хороший хешрейт, а й проста в експлуатації.

Для початку Ви повинні розуміти яка у Вас відеокарта, якщо в ній менше двох гігабайт відеопам'яті майнер взагалі не запуститися. Скажу навіть більше для Майнінг ефіріума в 2017 вже недостатньо навіть 2-х гігабайт, необхідні карти на 4 і вище. При цьому карти на 4 гігабайти зможуть добувати Ефіріум ще приблизно до лютого 2018 року.

Ця програма вміє одночасно Майні дві криптовалюта на вибір. Перша завжди Ethereum, а друга може бути Decred, Siacoin, Lbry або PASCAL. Причому Майні якась із них буде паралельно з ефіром на тому ж залозі і (майже) без шкоди для швидкості. Досягається це глибокої оптимізацією коду (використовуються асемблерні вставки), більш повним завантаженням відеокарти, підтримкою протоколу Stratum замість HTTP (з ним менше затримки при отриманні і вивантаженні завдань) і іншими хитрощами. Є версії для Linux і Windows.

Dual Miner дозволяє поєднувати відеокарти AMD і Nvidia в одній фермі і показує детальну статистику по роботі кожної з них. Це дуже зручно для виявлення дефектного заліза і помилок в установці параметрів. У прикладі нижче використовується змішана ферма з семи відеокарт. Вони називаються GPU0 - GPU6 і мають різні настройки. Відеокарта під номером п'ять дає збої, хоча запас по TDP є (її вентилятор ще обертається на половинній швидкості, та й температура далека від критичної).

В алгоритм Майнера закладена комісія (1% для Майнінг однієї криптовалюта і 2% за паралельний Майнінг двох альткоінов). Тобто 72 з з кожної години майнер працює на розробника. Реально буває і більше, оскільки він періодично «забуває» перемикатися на твій гаманець. Такий баг (або фіча) відзначається не у всіх, але його природа викликає питання.

Виняток становить Decred. Ця криптовалюта Майні без комісії, але поки вона найменш прибуткова. Якщо запустити майнер з опцією -nofee, то комісія також стягуватися не буде, але при цьому впаде швидкість, так що ти нічого не вигадаєш - це умисне обмеження.

Майнер підтримує віддалене управління через протокол JSON. Знову ж таки, це палиця з двома кінцями. Можна лише довіряти репутації розробника і вірити в те, що, крім тебе, твоїх Майнер ніхто управляти не буде.

Викачуємо Claymore's Dual Ethereum Miner через офіційну посилання розробника

В архів, що скачав відкриваємо файл start.bat за допомогою будь-якого текстового редактора (наприклад блокнот).

І бачимо наступну напис:

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0x4eCfe656d6C2e11350C8E4d663DC2e9a99409c9A -epsw x -dpool stratum + tcp: //dcr.suprnova.cc: 3252 -dwal Redhex.my -dpsw x

Ми ці рядки коду поки не чіпаємо, вони постають перед нами як приклад.

Щоб далі редагувати файл нам потрібно вибрати пул, в Майнер вказано https://ethermine.org давайте його і спробуємо. Для початку міняємо вміст bat файлу на наступне:

set GPU_FORCE_64BIT_PTR 0 set GPU_MAX_HEAP_SIZE 100 set GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1 set GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100 set GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100 EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethpool.org:3333 -ewal 0x4eCfe656d6C2e11350C8E4d663DC2e9a99409c9A -eworker free -epsw x -allcoins 1

Розшифруємо останній рядок (вона власне найголовніша):

 1. ethdcrminer64.exe - виконуваний файл який буде відкритий при запуску батника;
 2. -epool - адреса пулу на якому Майні, ми шукаємо його на пулі, в даному випадку - це eu1.ethpool.org:3333;
 3. -ewal або ethereum walet - адреса гаманця, все це довга назва «0x4eCfe656d6C2e11350C8E4d663DC2e9a99409c9A»;
 4. -eworker, це рандомноє назву майнящего пристрої, в основному довільне але на деяких пулах необхідно його вказувати обов'язково (supnova там де є реєстрація)
 5. -epsw x замість Х можна вказати пароль, сенсу в ньому не бачу якщо не обов'язкова вимога пулу.

Тепер запускаємо відредагований bat файл, повинна з'явиться наступна картинка:

Якщо є значить все запрацювало нормально.

Однак давайте перевіримо на пулі чи відображається робота програми при Майнінг. Для цього у верхньому право кутку знаходимо поле і напис «Check status», і вставляємо вказаний в Майнер гаманець ефіру (саме Ethereum ETH, не плутайте з Ethereum Classic ETC).

Для цього у верхньому право кутку знаходимо поле і напис «Check status», і вставляємо вказаний в Майнер гаманець ефіру (саме Ethereum ETH, не плутайте з Ethereum Classic ETC)

Примітка: інформація на сайті пулу оновлюється раз в 10 хвилин.

Примітка: інформація на сайті пулу оновлюється раз в 10 хвилин

В меню Settings можна налаштувати поріг мінімальної виплати від 0.05 Ether.

Аналогічним чином видобувається і Ethereum Classic, тільки пул для нього https://etc.ethermine.org і свій окремий гаманець відповідно.

повна інструкція до Майнер Claymore's Dual Ethereum російською мовою.

Програми для Майнінг Zcash

Розглянемо найостанніші і актуальні версії інструментів для Майнінг криптовалюта Zcash. Всі ці Майнер підтримують алгоритм хешування Equihash, тому з їх допомогою можна добувати і інші криптовалюта на цьому алгоритмі - Zclassic (ZCL), HUSH, Zencash (ZEN), Komodo (KMD).

Claymore's Zcash AMD GPU miner

На час написання цієї публікації це найпродуктивніший софт під Windows під відеокарти AMD. Розробники постійно працюють над актуальними оновленнями Майнера, і в останні дні оновлені версії виходили не менше двох разів на тиждень, піднімаючи продуктивність відеокарт до 30%. Процес Майнінг буде супроводжуватися справлянням розробником комісії в розмірі 2.5%. Цей софт має програму з закритим кодом поширюється лише в формі виконуваних файлів під Windows і працює з використанням бібліотеки OpenCL.

Хешрейт відеокарт:

 • AMD Radeon R9 390X = 180 H / s;
 • AMD Radeon Fury = 210 H / s;
 • AMD Radeon RX 480 = 160 H / s;
 • AMD Radeon R9 280X = 115 H / s;
 • AMD Radeon RX 470 = 140 H / s.

CUDA EquiHash miner

В даний час це найшвидший майнер для видобутку ZEC на відкритих від NVidia. Його використання можливе на системах як під управлінням і Windows, і Linux, правда під кожну створено окремий набір встановлюваних файлів. Як і в описаному вище софт, комісія розробника становить 2.5%, і вихідний код Майнера закритий. В основі роботи програми закладено використання бібліотеки CUDA.

Хешрейт відеокарт:

 • Nvidia Geforce GTX 850M = 24 H / s;
 • Nvidia Geforce GTX 1070 = 108 H / s;
 • Nvidia Geforce GTX 1050Ti = 37 H / s.

Nicehash miner

Є інша, виключно проста в освоєнні і більш універсальна програма для Майнінг - клієнт пулу NiceHash Miner (NHM). Вона підтримує Claymore's Dual Miner як опціональний компонент, але працює також і з опенсорсний Майнер, в тому числі CUDA-оптимізованими.

NHM НЕ Майні на користь розробника (відсутній dev fee) і не блокується антивірусами - вони можуть лаятися тільки на окремі Майнер при їх автоматичному скачуванні. NHM поширюється з відкритим вихідним кодом. Порядок її використання зводиться до установки і натискання кнопок «Бенчмарк» і «Старт», але рекомендую спочатку зробити кілька твиков заради безпеки. Навіть якщо ти будеш користуватися іншою програмою, суть у них спільна.

Є чимало способів отримати прибуток, займаючись криптовалюта. Одним з найчесніших я вважаю створення спеціалізованого сервісу, який допомагає інвесторам, трейдерам і Майнер різного типу знайти один одного. Наприклад, є бажаючі купити послуги хмарного Майнінг, щоб не витрачатися на залізо і не возитися з його налаштуванням і обслуговуванням. Також є бажаючі Майні в пулі на своєму залозі, тобто фактично віддалено здавати свої апаратні потужності в оренду. Ресурс NiceHash, запущений в 2014 році, об'єднує тих і інших, а сам отримує прибуток за рахунок комісій.

Одинична послуга посередника коштує дешево, але, помножена на тисячі контрактів, вона приносить відчутний прибуток. Комісії на висновок складають 2-4%. Виплати за будь-Майнінг відбуваються в біткоіни за розкладом:

 • щодня для всіх внутрішніх рахунків, на яких накопичилося понад 0,001 BTC;
 • щодня для всіх зовнішніх Bitcoin гаманців, якщо накопичилося понад 0,1 BTC;
 • щотижня для всіх зовнішніх Bitcoin гаманців, якщо накопичилося понад 0,01 BTC.

Невиплачений баланс - це активи NiceHash, які також приносять їм прибуток за рахунок акумулювання криптовалюта і можливості інвестувати її.

Optiminer Zcash miner

Головний конкурент софта від Claymore's, що дозволяє видобуток цифрових монет за допомогою відеокарт AMD. Optiminer поки працює лише під управлінням ОС Linux 64 bit. Софт має комісію розробника, але на відміну від названих вище Майнер, вона не віднімається з хешрейта. Весь хешрейт, що відображається Майнер, повністю йде вам, але софт паралельно, в фоновому режимі, видобуває монети і для розробника.

Виходячи з такого підходу до реалізації, дана версія Майнера може видавати більш високий хешрейт, але його частина поки заблокована розробником. Optiminer в даний час підтримує тільки GCN карти компанії AMD, і видобуток валюти на процесорі і Nvidia GPU неможлива. Софт має також закритий вихідний код і в роботі використовує OpenCL.

Хешрейти відеокарт:

 • AMD Radeon R9 290 = 140 H / s;
 • AMD Radeon Nano = 185 H / s;
 • AMD Radeon RX 470 = 130 H / s;
 • AMD Radeon R9 290X = 160 H / s;
 • AMD Radeon RX 480 = 140 H / s;
 • AMD Radeon R9 390X = 166 H / s;
 • AMD Radeon R9 380X = 90 H / s.

Silent Army

Це один з універсальних Майнер, що відрізняються швидкою роботою, відкритим вихідним кодом, написаним на Python, і роботою з допомогою OpenCL. Примітно, що частина вихідного коду Silent Army використовувалася в перших релізах Claymore's. Видобуток кріптомонет на алгоритмі EquiHash в розглянутому монеті може здійснюватися на відкритих як AMD, так і NVidia GPU, а також різних CPU (при цьому буде потрібна підтримка набору інструкцій AVX / AVX2).

Спочатку Silent Army призначався для Майнінг з під ОС Linux, однак сьогодні його успішно використовують і користувачі Windows за допомогою Cygwin. Перевагою софта є також відсутність комісії розробника.

Хешрейт відеокарт:

 • AMD Radeon RX 480 = 75 H / s;
 • AMD Radeon Fury = 115 H / s;
 • Nvidia Geforce GTX 1070 = 70 H / s.

Genoil ZEC miner 0.6.2.

Цей швидкий майнер для видобутку Zcash за допомогою GPU підтримує лише GCN карти від AMD і може працювати тільки під керуванням Windows. У Майнер для роботи використовується OpenCL Genoil і відсутні додаткові комісії розробника.

Хешрейт обладнання:

 • AMD FX 8350 8 cores = 11 H / s;
 • AMD Radeon R9 280X = 30 H / s.

nheqminer

Це найперший софт для видобутку ZEC від NiceHash, випуск якого відбувся разом зі стартом криптовалюта. Майнер функціонує тільки на ОС Windows 64-bit і має відкритий вихідний код. Використовується для Майнінг Zcash за допомогою GPU, але також є підтримка видобутку і на GPU, правда при цьому хешрейти карт, як AMD, так і NVidia, залишають бажати кращого. Майнер має жорстку прив'язку до пулу Nicehash, але після відкриття розробниками вихідного коду софта, в мережі з'явилися його Форк, які успішно працюють на будь-яких пулах.

Хешрейти обладнання:

 • Intel Core i7 6700K = 40 H / s;
 • AMD FX 8350 8 cores = 10 H / s;
 • Intel Core i5 4690K = 19 H / s.

Програми для Майнінг біткоіни

Розглянемо 7 кращих і найбільш часто використовуваних ПО для Майнінг біткоіни, цього списку цілком вистачить що б підібрати підходящий варіант.

50Miner

Програма представляє собою своєрідну графічну оболонку для ряду найбільш поширених Майнер. Підтримується дві найпопулярніші криптовалюта: Litecoin і Bitcoin.

Що можна виділити в роботі з програмою:
 • для старту роботи з програмою досить ввести відповідний логін і пароль, немає необхідності в проведенні складної авторизації користувача в системі;
 • компактність програми, можливість її використання без установки, що дозволить носити її з собою на флешці, зробивши зручним робочим інструментом;
 • настройки наведені користувачем в процесі реєстрації та установки робочих параметрів зберігаються у файлі конфігурацій, завдяки чому можна не турбуватися щодо втрати необхідних даних;
 • можливість роботи з чотирма Майнер: Cgminer, Phoenix, Diablo, Poclbm;

завантажити програму можна з офіційного сайту

CGminer

Це ПО є найпопулярнішим мікропроцесором GPU / FPGA / ASIC. CGminer - це графічний чіп з відкритим вихідним кодом, написаний на C, доступний для Windows, Linux і OS X. Однією з речей, які роблять його надзвичайно популярним, є той факт, що він заснований на вихідному коді Cpu Miner.

Це ПО включає в себе розгін, моніторинг, управління вентиляторами і можливості віддаленого інтерфейсу. Крім того, CGminer включає самовиявлення нових блоків з міні-базою даних, двійкову завантаження ядер, підтримку декількох графічних процесорів і підтримку інтелектуального аналізу процесорів.

скачайте CGminer тут .

BFGminer

Це ПО є похідним від CGminer, розробленого спеціально для FPGA і ASIC, але без централізованого зосередження на графічних процесорах. Останнє оновлення BFGminer має функції динамічного тактирования, моніторингу та віддаленого інтерфейсу.

У BFGminer є цікаві функції: підтримка векторів, вбудований розгін і управління вентилятором, підтримка для розробки з відкритим Mesa / LLVM OpenCL і для децентралізованого протоколу видобутку getblocktemplate, а також підтримка розробки склепів Як для CPU, так і для OpenCL (GPU).

ВАЖЛИВО! Якщо ви працюєте з пристроями ModMiner, X6500 або ZTEX, вам необхідно завантажити потоки бітів, щоб переконатися, що BFGMiner 3+ працює з вашим пристроєм.

Особливості програми BFGminer:
 • можливість підтримки Майнінг на відкритих;
 • можливість підтримки Майнінг на пристроях FPGA;
 • можливість управління швидкістю обертання і частотами роботи вентилятора ПК;
 • можливість підтримки scrypt, RPC;
 • легкість настройки пулів;
 • можливість проведення настройки ПК в залежності від необхідних умов роботи системи;

скачайте BFGminer тут .

BitMinter

Хоча BitMinter не може бути найпопулярнішим ПО для розробки, це, безумовно, одне з кращих, коли потрібно підключатися до користувачів і потенційним «клієнтам». Веб-сайт Bitcoin Mining досить повний і зрозумілий.

Це відмінний варіант, якщо ви шукаєте просту установку. BitMinter, крім доступності для Windows, Linux і Mac OS X, забезпечує хорошу швидкість видобутку. Він також дозволяє вам працювати на сумісних з OpenCL графічних процесорах або ASIC / FPGA (BFL, Block Erupter і інших сумісних з Icarus).

скачайте BFGminer тут .

BTCMiner

Це ПО для Майнінг Bitcoin з відкритим вихідним кодом для модулів USB-FPGA для ZTEX. Він працює на операційних системах Linux і Windows. Проте, користувачам Windows необхідно спочатку встановити драйвер libusb, який ви можете знайти тут .

Плати FPGA, підтримувані BTCMiner, мають інтерфейс USB, який може використовуватися для зв'язку і програмування, що дозволяє Майнер побудувати недорогі кластери FPGA зі стандартними компонентами (наприклад, USB-концентратори).

ПО має готовий до використання Bitstream, який не вимагає Xilinx або ліцензії, тому це суттєва перевага. Ви можете знайти більше інформації про BTCMiner на офіційному сайті.

завантажити BTCminer тут .

Poclbm

Це ПО Python GPU Bitcoin, яке використовує структуру OpenCL для швидкого виконання обчислень. Ця структура, яка дозволяє програмістам писати код, який буде працювати з великою різноманітністю апаратних засобів, розкриває весь свій потенціал при використанні з сучасним графічним процесором, виробляючи більше швидкості, ніж може бути досягнуто за допомогою звичайного процесора.

Програма Python відмінно працює з AMD - 4xxx і вище, а також з Nvidia - 8xxx і вище (також відеокарти). На думку деяких користувачів, програмне забезпечення відмінно підходить для експериментів, а також для декількох машин.

скачайте Poclbm тут .

DiabloMiner

Ця ПО являє собою Java-брандмауер для Майнінг біткоіни, який використовує інфраструктуру OpenCL, наприклад, Poclbm. DiabloMiner також дозволяє своїм користувачам швидко виконувати обчислення.

Програмне забезпечення, яке є програмою типу командного рядка, працює з поточними драйверами Nvidia і ATI Stream SDK 2.1. DiabloMiner підтримує необмежені пули і може переключитися на наступний пул при збої підключення, повертаючись до першого кожні 60 хвилин.

скачайте DiabloMiner тут .

Програми для Майнінг на процесорі

Не всі види криптовалюта можна успішно Майні за допомогою процесора. Але певні криптовалюта розроблялися саме для такого типу Майнінг, наприклад праймкоін.

Для роботи бажано використовувати процесор з максимальною потужністю. Далі потрібно завантажити і встановити гаманець для роботи з праймкоін, зробити його синхронізацію з мережею. В результаті вийде прамкоін-адреса. Після цього можна переходити до скачування Майнер і створення батника для запуску.

Список найпопулярніших і ефективних Майнер для CPU:
 1. CPU miner (pooler) - програма використовується для видобутку LiteCoin.
 2. 50MINER - дозволяє Майні як Bitcoin так і LiteCoin.
 3. Ufasoft Miner - програма дає можливість Майні такі валюти як Bitcoin, Roll-NTime, TeneBrix, SolidCoin, BitFORCE.
 4. jgarzik CPU miner - служить для Майнінг Bitcoin.
 5. GUI miner (Phoenix + poclbm) - використовується для Майнінг Bitcoin.
 6. Eobot - дозволяє заробляти криптовалюта Bitcoin, DogeCoin і

Як Майні ZCash на процесорі

Пул який ми будемо використовувати - https://zcash.flypool.org/.

Останню версію програми для Майнінг ви можете завантажити за наступним посиланням - остання версія ZCash Майнера .

Тепер найважливіше - настройка програми. Для мого процесора вийшло наступне:

nheqminer.exe -l eu1-zcash.flypool.org:3333 -u t1NF6yLUxAAttibU8mzfX86o8aWLcqF38DX.rig1

На цьом все. Мінімальна сума виплати з пулу - 0.001 ZCash. Скільки ви намайнілі - дивіться на сайті пулу. Якщо залишилися якісь питання - питайте в коментарях.

Операційна система PiMP розроблена спеціально для Майнінг (замість Windows)

Найпрогресивніші Майнер можуть купити образ портативної операційки для Майнінг - PiMP (Portable Instant Mining Platform). Це спеціалізований і вкрай простий в освоєнні клон Debian з графічним інтерфейсом, його рекомендується встановлювати на переносний SSD розміром від 16 Гбайт. Флешки не підійдуть через високої інтенсивності операцій перезапису, а USB-HDD підтримуються, але не рекомендуються через низьку швидкості.

PiMP підтримує алгоритми Groestl, HEFTY1, JHA, Keccak, NIST5, Quark, Qubit, Scrypt, Scrypt-N, Scrypt-Jane, Skein, X11, X13 і X15. У нього постійно додається підтримка інших алгоритмів, але тільки тих, які можна ефективно Майні на відкритих. Довгий час PiMP підтримував роботу тільки з ДП виробництва AMD (Radeon HD 7700 і вище). В останній версії 2.1 додалася підтримка ДП від Nvidia (починаючи з 400-ї серії).

У PiMP вже все преднастроено по максимуму. На робочому столі створені ярлики хелпа і техпідтримки по IRC, а в автозапуску прописані регулярні оновлення. Варто PiMP 30 доларів. Після оплати разом з посекторного чином ти отримаєш ліцензійні ключі та інструкції з розгортання образу безкоштовними програмами в пару кліків. Для початку Майнінг потрібно просто підключити SSD з PiMP до будь-якої фермі і запускатися з нього.

Висновок

Claymore's Dual Miner, NiceHash Miner і PiMP стали однією з причин повального захоплення Майнінг в даний час. Вони знизили поріг входження настільки, що відчути себе кріптовалютним магнатом тепер може людина з будь-яким рівнем освіти і володіння комп'ютером. Як результат, дуже далекі від IT-сфери люди стали всерйоз займатися альткоінамі і підняли величезну хвилю інтересу до них (а точніше, серію хвиль, що стала особливо помітною в квітні - липні 2017 року). Нинішня хвиля пішла на спад, але за нею вже видніється наступна.

Багато з вклалися в Майнінг за останні півроку не стали розбиратися в деталях. Вони встигли розчаруватися і тепер продають свої «ферми», заповнюючи вторинний ринок добре просмаженими відеокартами. Частина з них намагається отримувати прибуток іншим способом. Наприклад, надаючи платні консультації по Майнінг, налаштування ферм або прикидаючись хмарними провайдерами місцевого масштабу. Тому не поспішай довіряти «фахівцям» і міняти залізо, а гарненько все прорахуй сам.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: