Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Проходження спам-фільтрів поштових провайдерів

Щоб розсилка була ефективною, потрібно, як мінімум, потрапити у «Вхідні». Тому перед відправкою розсилки необхідно переконатися в тому, що у вас все добре з технічними параметрами, з базою і з контентом розсилки.

Тому перед відправкою розсилки необхідно переконатися в тому, що у вас все добре з технічними параметрами, з базою і з контентом розсилки

Почнемо з технічних параметрів. Для того, щоб самостійно керувати своєю поштовою репутацією, налаштуйте DKIM & SPF на вашому домені . Налаштування своїх доменів відправки і статистики істотно покращує вивозили ваших листів і прохідність спам-фільтрів. Після цього рекомендуємо також прописати політику DMARC на своєму домені. Справа в тому, що не всі сервіси email-розсилок перевіряють зворотні адреси своїх клієнтів. Це дає можливість зловмисникам використовувати будь-яку адресу в своїх розсилках. В тому числі, вони можуть вказати і ваш домен при відправці спамерських, фішингових і шахрайських листів! Технологія DMARC дозволяє вам, як власнику домену, з якого ведуться розсилки, прописати в DNS політику, яка визначить, що робити з «підробленими» листами: пропустити, покласти в папку «Спам» або взагалі не приймати поштовим сервером. Налаштувати її ви можете згідно інструкції від Mail.ru .

Інший важливий момент, що впливає на вивозили, - це робочий зворотну адресу на корпоративному домені. Поштові провайдери забороняють використовувати в якості зворотної адреси пошту на загальнодоступному домені, тому, якщо у вас до сих пір немає корпоративної пошти, заведіть її, наприклад, на mail або на Яндексі .

Остання технічне настроювання, яка за замовчуванням реалізована на сервісі DashaMail - обробка відповідей поштових провайдерів. Наприклад, вступати в комунікацію з передплатниками, які натиснули на «Це СПАМ» строго заборонено, тому наш сервіс такі email-адреси автоматично робить неактивними у вашій базі і не дозволяє завантажити їх повторно. Аналогічна ситуація відбувається і з тими, хто перейшов по посиланню «відписатися». Також автоматично з бази видаляються дублікати, некоректні email-адреси і ті, з яких ми раніше отримували «повернення» (тобто поштовий провайдер повідомив нам про неможливість доставити лист на цю адресу).

Розберемося докладніше з питанням якості бази, адже база - найбільш важливий і суттєвий параметр, від якого залежить як проходження СПАМ-фільтрів поштових провайдерів, так і в цілому успіх email-кампанії.

В ідеальному випадку в розсилці повинні брати участь тільки валідниє адреси. Зрозуміло, що це практично недосяжний показник, тому поштові провайдери встановили допустимі ліміти на кількість скарг і повернень по розсилці. Наприклад, автоматичне блокування розсильників відбувається, якщо повернень по розсилці більше 5% або скарг на СПАМ більше 1%. Розгляду з поштовими провайдерами можуть затягнутися на тижні, тому стежте за тим, щоб у вас була чиста і легальна база. Крім того, у вас повинні бути докази згоди ваших передплатників на отримання від вас розсилок. Тому ні в якому разі не купуйте бази, що не орендуйте їх і не збирайте з відкритих джерел. Крім великої кількості невалидность адрес в таких базах часто містяться т.зв. «СПАМ-пастки». Це адреси, за якими поштові провайдери відразу розуміють, що база нелегальна і блокують розсилку по ній.

Старі бази, зібрані понад 1,5 років тому, теж не підходять для розсилки, якщо ви не працювали з нею. У такій базі накопичуються "мертві" email-адреси: переповнені ящики або ящики, якими давно ніхто не користується, звідки приходить аномальне кількість «повернень». Щоб уникнути блокування розсилки по такій базі, я рекомендую вам починати працювати з перевіреною і найбільш свіжої частини бази, а старі контакти поступово додавати в розсилку. Тоді погана статистика по старій базі нівелюється гарною статистикою по перевіреним передплатникам. До того ж деякі поштові провайдери негативно реагують на скачки активності: якщо ви ніколи не проводили розсилок і раптом відправили листи по базі, наприклад, в 10 000 адрес, вони можуть поставитися до такої розсилці як до спаму. Поступово нарощуйте обсяги, починаючи з пари тисяч контактів.

Як же зменшити кількість скарг по розсилці? Найкращий спосіб - розсилати листи тільки тим, хто давав згоду на їх отримання. Не приховуйте в ваших формах підписки та реєстрації мети отримання email-адреси, використовуйте DOI (doubleoptin) підтвердження підписки. Для цього після того, як людина залишила email-адреса у вашій формі, відправте йому лист з посиланням для підтвердження email-адреси. Проводьте розсилки тільки за підтвердженими адресами.

Завдяки DOI ви:

 • Чи отримуєте реальний работающійemail-адреса;
 • Чи маєте незаперечний доказ згоди передплатника на email-розсилку;
 • Знижуєте кількість скарг на ваші розсилки.

Дехто переконаний, що DOI "вбиває" конверсію форм підписок. Але це не так. Так, підписок буде менше, але рівно на ту кількість email-адрес, які виявилися б некоректними, якби ви не перевіряли email-адреси за допомогою DOI. Якщо "магніт" у вашій формі підписки мотивувати користувача сайту підписатися на розсилку, то перехід по посиланню в листі його не зупинить.

Інша "фішка", яка дозволяє зменшити кількість скарг - це розміщення в листі посилання відписки і причини отримання розсилки. Зараз це обов'язкова вимога. Відписки - це нормально. Нехай у людини буде альтернатива кнопці "Це СПАМ".

Третій параметр, який аналізується поштовими провайдерами - зміст листа. Наведу список найбільш популярних помилок, які допускають компанії при створенні розсилки:

 • Відправка листів без тексту (листи-картинки). СПАМ-фільтри поштових провайдерів не можуть проаналізувати зміст такого листа і поміщають відразу в папку СПАМ. В ідеалі, якщо в вашому листі площа під текстом і під картинками буде приблизно однаковою.
 • Велика кількість кричати фраз, знаків оклику !!!! і т.д. Це стосується як тіла листи, так і його теми.
 • Використання СТОП-слів. Наприклад: купи, тільки сьогодні, поспішай, зароби, сенсація ....
 • Посилання на домени, що знаходяться в чорному списку поштового провайдера.
 • Використання в листі сокращателей посилань типу goo.gl, bit.ly і т.п. (так само як і у випадку з листами-картинками, СПАМ-фільтри поштових провайдерів не можуть визначити цільову сторінку і кладуть лист в папку СПАМ).
 • Відсутні контакти відправника.
 • Використання JavaScript, ActiveX, VBScript, Java-аплети, Frames і Iframes, що підключаються з зовнішніх CSS.

І те, що ми з вами вже обговорили:

 • Відсутні посилання відписатися і причина отримання листа ( "ви отримали цей лист тому, що підписалися на сайті ....")
 • Зворотна адреса на загальнодоступному домені.
 • Погана база (велика кількість повернень, скарг).

Підводячи підсумки, перерахуємо способи поліпшення вивозили:

 • DKIM & SPF з налаштованої політикою DMARC;
 • Зворотна адреса на корпоративному домені;
 • Double opt-in підтвердження підписки;
 • Додавання вашого зворотної адреси в адресну книгу передплатників (просимо про це);
 • Обробка помилок доставки, відписок і скарг (автоматизовано на сервісі);
 • Видалення старих неактивних передплатників.

Тепер, коли ви розібралися в питаннях проходження СПАМ-фільтрів, можна перейти до створення розсилки. В наступній замітці я розповім вам, де шукати натхнення для створення зачіпок листів і як аналізувати їх ефективність.

З турботою про ваш email-маркетингу, Дарина Савицька.
Email-маркетолог і ідейний натхненник сервісу DashaMail.ru 😉

Як же зменшити кількість скарг по розсилці?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: