Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

PrZone.ru: завантажити програми для комп'ютера (сторінка 6)

 1. Додаткові можливості
 2. інтелектуальний прискорювач
 3. можливості програми
 4. інші особливості
Zona

[RU | EN] Програма Zona являє собою новий вид торрент клієнта. В основному вона використовується як програма для скачування фільмів.

Zona Zona

[RUS | ENG] Zona is free software for downloading movies. The program is a torrent client that works with many torrent trackers.

3 червня 2012 р

Ця програма стане в нагоді при очищенні жорсткого диска від непотрібних фалів. За допомогою цієї утиліти можна переглянути вміст жорстких дисків у вигляді діаграми. Чим більше директорія займає місця на диску, тим більша область діаграми їй відповідає. Клацнувши лівою клавішею миші Ви побачите діаграму тільки для обраної папки. Але програма не тільки показує обсяг папок. Клацнувши правою клавішею миші по директорії, можна помістити її в Корзину, відкрити в провіднику або видалити безповоротно.

Додаткові можливості

Додатково, програма забезпечує швидкий доступ до двох важливих функцій: Установка і видалення програм і Очищення кошика. Ви також можете змінювати розмір вікна програми і масштаб діаграми, натискаючи "+" і "-" у вікні програми. Сканер також можна додати в контекстне меню провідника, щоб відразу отримувати діаграму вмісту обраної папки.

3 червня 2012 р

Download Master - це безкоштовна програма, яка допомагає при скачуванні файлів з мережі Інтернет. Основними завданнями такого роду програм є: забезпечення максимально можливої ​​швидкості закачування, продовження закачування частково завантаженого файлу після обриву з'єднання з сервером, управління закачаними файлами на локальному комп'ютері.

Часто так буває, що з якихось причин з'єднання обривається в самий невідповідний момент і скачування файлу зупиняється. Це особливо актуально при закачуванні з інтернету великих файлів (від декількох десятків мегабайт). Стандартні засоби браузера зазвичай не підтримують довантаження файлів і вам доводиться починати закачування спочатку. Download Master допоможе уникнути таких ситуацій. Якщо з'єднання з якихось причин обривається, Download Master може продовжити закачування файлу після його відновлення.

Download Master качає файли в кілька потоків. На практиці це означає, що файл читається не від початку до кінця послідовно, а розбивається на кілька частин і ці частини гойдаються незалежно. Це дещо прискорює швидкість скачування через те, що віддалений сервер може обмежувати швидкість віддачі потоку з яких-небудь причин. Однак не варто думати, що файл скочується швидше, ніж це дозволяє швидкість вашого інтернет-з'єднання. Download Master всього лише дозволяє більш повно її використовувати.

З важливих особливостей Download Master варто відзначити:

 • Гарний інтерфейс з симпатичними іконками (дивіться скріншоти).
 • Інтеграція з браузерами Internet Explorer , Mozilla Firefox , Opera , Google Chrome, Apple Safari, яка дозволяє відкрити посилання для закачування відразу через Download Master.
 • Стеження за буфером обміну з метою виявити там посилання на файл і відразу запропонувати його скачати.
 • Розподіл файлів по категоріям: Програми, Архіви, Музика, Відео та інше.
 • Плаваючий напівпрозорий індикатор поточних завантажень.
 • Закачування файлів за розкладом у зручний для вас час (наприклад, вночі) з можливістю вимкнути комп'ютер після завершення закачування.
 • Можливість передати тільки що завантажений файл на перевірку заданої в налаштуваннях антивірусної програми.
 • Вбудований FTP Explorer дозволяє заходити на FTP сервера і завантажувати звідти файли в зручній формі, минаючи браузер.

3 червня 2012 р

3 червня 2012 р

OpenOffice.org - це міжнародний проект з відкритими вихідними кодами, створений для того, щоб розробити універсальний офісний пакет, що працює на різних операційних платформах, має відкритий API і формат файлів, заснований на XML.

OpenOffice.org - це пакет офісних додатків, розроблений в рамках даного проекту, сумісний з Microsoft Office, який дозволяє працювати з текстовими документами, електронними таблицями, презентаціями, графіками, базами даних і т.д.

OpenOffice.org - це повнофункціональний пакет офісних додатків з багатомовною підтримкою, що працює під усіма основними операційними системами. OpenOffice.org дозволяє зберігати всі ваші дані у відкритому форматі OpenDocument Format (ODF), схваленим міжнародною організацією по стандартизації ISO (ISO / IEC 26300: 2006), передбачає наявність вбудованої функції експорту документів у формат PDF одним натисканням кнопки миші і підтримку Flash. Знайомий інтерфейс легко вивчити і використовувати, особливо користувачам Microsoft Office. OpenOffice.org дозволяє читати, редагувати і зберігати файли в форматах Microsoft Office.

Використання OpenOffice.org не вимагає ніяких ліцензійних відрахувань. Ви прямо зараз можете завантажити і встановити його на свій комп'ютер.

28 квітня 2012 р

28 квітня 2012 р

Internet Download Manager (IDM) - інструмент, що дозволяє збільшити швидкість завантаження файлів в 5 разів, продовжити і запланувати список завантаження. Можливо відновлення при помилках і продовження завантаження раніше пошкоджених файлів або перерваних завантажень через втрачений підключення, мережевих проблем, комп'ютерних зависань, або несподіваних падінь напруги. Простий графічний інтерфейс користувача робить IDM дружнім користувачеві і зручним.

інтелектуальний прискорювач

Internet Download Manager має потужний логічний прискорювач завантаження, який використовує інтелектуальну динамічну сегментацію файлу і безпечну поділ на частини для прискорення ваших завантажень. На відміну від інших менеджерів завантаження в Internet Download Manager частини, на які поділяється завантажений файл, визначаються динамічно під час процесу завантаження і багаторазових використань доступних підключень і каналів з'єднання, щоб досягти більшого прискорення.

можливості програми

Internet Download Manager підтримує проксі-сервери, протоколи http і ftp, фейрволи, редіректи, авторизацію, cookies, обробку змісту MP3 аудіо і MPEG відео, інтегрується в усі популярні браузери. Ви також можете використовувати перетягування мишею файлів і викликати IDM з командного рядка. Internet Download Manager може включити ваш модем в будь-який час, яке ви побажаєте, завантажити файли і навіть вимкнути комп'ютер по завершенні операції.

інші особливості

Інші особливості включають багатомовну підтримку, попередній перегляд zip-архівів, категорії завантаження, професійний планувальник, звуки різних подій, чергу, довідку HTML і навчальну програму, розширення вірусної захисту по завершенні завантаження, прогресивну завантаження з квотами, вбудований акселератор завантаження, і багато іншого.

23 березня 2012 р

avast! Internet Security - самий функціонально потужний антивірус з лінійки avast !. Дана версія включає в себе всі можливості, які надають avast! Free Antivirus і avast! Pro Antivirus , А також додає свій функціонал - це брандмауер і захист від спаму.

Коротенько про можливості avast! Free Antivirus і avast! Pro Antivirus (повні описи ви можете подивитися на сторінках цих антивірусів):

 • Модулі захисту, звані екранами (екран файлової системи, екран пошти, веб-екран, екран поведінки та інші), забезпечують різні аспекти антивірусного захисту реального часу.
 • Хмарні технології (служби репутації, потокові поновлення) дозволяють отримувати оперативну інформацію про погрози відразу ж після їх появи.
 • Обліковий запис допомагає контролювати стан пристроїв і захисту на них онлайн.
 • Потужні ударні засоби avast! (Сканування при завантаженні ОС, пісочниця, дистанційна допомога та інші) вигідно відрізняють його від конкурентів.
 • Додаткова функція avast! Pro Antivirus SafeZone дозволяє виробляти банківські Інтернет-операції в спеціальній захищеній середовищі за допомогою спеціального браузера SafeZone, захищаючи вас від шпигунських програм.

Як вже було сказано вище, avast! Internet Security надає кілька додаткових функцій. Брандмауер бере під захист ваш комп'ютер при роботі з мережею. Налаштування брандмауера дозволяють вибрати один з трьох варіантів: будинок (зона низької небезпеки), робота (зона середньої небезпеки) і інтернет (зона високої небезпеки). Відповідно до цих настройок вибирається режим роботи з мережею. У спеціальному розділі відображаються всі програми, які в даний момент працюють з мережею. Для кожної програми можна налаштувати правила.

У розділі «Додатковий захист» у порівнянні з avast! Pro Antivirus з'явилася функція захисту від спаму і фішингу. Антиспам перехоплює пошту в момент її отримання та перевіряє на предмет спаму або фішингу за допомогою спеціальних для цієї мети правил. Далі в залежності від налаштувань він позначає її як спам або фішинг і може відправити у спеціальну папку для спаму (підтримується тільки MS Outlook).

Таким чином набуваючи avast! Internet Security ви отримуєте повний захист, включаючи захист від хакерів і спаму.

23 березня 2012 р

avast! Pro Antivirus - платна версія антивірусів лінійки avast !, що володіє розширеним функціоналом в порівнянні з avast! Free Antivirus . avast! Pro Antivirus володіє практично тим же функціоналом, що представлений в безкоштовній версії антивіруса, але і додає трохи свого функціоналу. Коротенько про можливості avast! Pro Antivirus, які вже надає avast! Free Antivirus:

 • Модулі захисту, звані екранами (екран файлової системи, екран пошти, веб-екран, екран поведінки та інші), забезпечують різні аспекти антивірусного захисту реального часу.
 • Хмарні технології (служби репутації, потокові поновлення) дозволяють отримувати оперативну інформацію про погрози відразу ж після їх появи.
 • Обліковий запис допомагає контролювати стан пристроїв і захисту на них онлайн.
 • Потужні ударні засоби avast! (Сканування при завантаженні ОС, пісочниця, дистанційна допомога та інші) вигідно відрізняють його від конкурентів.

Більш докладно про ці можливості читайте в описі avast! Free Antivirus , А тут я опишу те, чим avast! Pro Antivirus відрізняється від свого безкоштовного колеги. А насправді відміну тут по суті тільки одне - це функція SafeZone. Ця функція дозволяє перейти на робочий стіл SafeZone, який знаходиться в спеціальному середовищі, захищеної від всяких програм-шпигунів.

При натисканні кнопки «Перейти в SafeZone» відкривається робочий стіл антивіруса, який по суті нічого і не містить крім спеціального браузера і кнопки виходу з цієї-най SafeZone. Крім цього там не працює нічого, навіть скріншот не вдалося зробити, довелося робити знімок камерою (останній скріншот нижче). Перехід в SafeZone працює швидко, вихід звідти - теж. При цьому можна переходити туди-назад, тобто SafeZone не відключається під час виходу. В налаштуваннях антивіруса є скидання вмісту SafeZone, тобто повернення зони в первісний стан з втратою всіх даних, які були там введені.

В принципі, заплативши за avast! Pro Antivirus ви отримуєте avast! Free Antivirus плюс всього одну функцію, яка не настільки і необхідна. Звичайно, avast! Pro Antivirus варто придбати тим, хто постійно виробляє якісь банківські операції за допомогою мережі Інтернет. У цьому випадку дана версія антивіруса вам буде дуже корисна. Рекомендую також ознайомитися з описом антивіруса avast! Internet Security , Який крім описаного вище функціоналу додає брандмауер і захист від спаму.

2 березня 2012 р

QIP 2012 (Квіп) - це програма обміну повідомленнями в мережі Інтернет. Спочатку QIP був замінником офіційного клієнта ICQ , Як відомо, містить рекламу. QIP має легкий інтерфейс, який не містить нав'язливої ​​реклами. Зараз програма підтримує не тільки протокол ICQ, але і можливість залогінитися іншими способами, наприклад, через акаунти соціальних мереж.

Можливості клієнта:

 • Можливість логіна, використовуючи обліковий запис соціальної мережі або номер телефону
 • Повноцінна підтримка Вконтакте, Facebook і Twitter
 • Безкоштовні голосові і відеодзвінки
 • Покращені вкладки діалогів
 • Вбудована перевірка орфографії
 • Покращені спливаючі повідомлення
 • Підтримка різних протоколів: OSCAR, XMPP (GoogleTalk), MRA, SIP.
 • Відтворення роликів youtube, rutube, smotri.com, vimeo у вікні повідомлень.
 • Повідомлення про прихід нових листів для Yandex, Google і Mail.ru.
 • Потужний антиспам-фільтр.
 • Різноманітні засоби підсвічування тексту з використанням bb-codes.

16 лютого 2012 р

16 лютого 2012 р

ESET Smart Security 5 дозволяє зробити роботу в мережі Інтернет максимально захищеною і безпечною. Точне виявлення всіх видів загроз і висока швидкість сканування досягаються за рахунок поєднання нових «хмарних» технологій та інтелектуальної розширеної евристики ThreatSense.

Можливості програми:

 • Батьки можуть заблокувати доступ до сайтів за певними категоріями.
 • Захищає від віддаленого несанкціонованого доступу до комп'ютера.
 • Система ідентифікації знімних носіїв дозволяє контролювати всі пристрої, які підключаються.
 • Можливість захистити настройки ESET NOD32 паролем.
 • Повідомлення про стан операційної системи за заданими критеріями.
 • Дозволяє користувачеві налаштувати додаткові правила безпеки при роботі з додатками.
 • Потужний інструмент для аналізу роботи операційної системи.
 • Компонент для створення завантажувального диска.
 • Дозволяє налаштувати параметри перевірки архівів.
 • Оперативна перевірка безпеки відразу після початку роботи операційної системи.
 • Автоматичне сканування змісту флеш-накопичувача, а так само файлів на CD- і DVD-дисках.
 • Самостійно відслідковувати появу системних оновлень.
 • Розпізнає тип комп'ютера і автоматично перемикається в режим економії енергії.
 • При запуску ресурсоємних програм швидкодію системи залишається на колишньому рівні.
 • Після закінчення сканування на вимогу комп'ютер вимкнеться автоматично.
 • Завдяки свіжому дизайну і доопрацьованій навігації інтерфейс ESET NOD32 Smart Security 5 став максимально зрозумілим і зручним для користувача.

16 лютого 2012 р

16 лютого 2012 р

NOD32 (Нод 32) - антивірусна програма для захисту ПК. Скачайте свіжу пробну версію антивіруса NOD32 2012, якщо вам потрібна базова захист вашого комп'ютера. Програма містить в собі такі функції захисту: захист файлової системи від вірусів і шпигунських програм, система запобігання вторгнень на вузол (на основі заданих правил), перевірка поштового і інтернет-трафіку.

Інтерфейс програми здається якимось застарілим (а-ля 2000 рік). Це відчуття з'являється відразу з початку установки програми і після першого її запуску. В інтерфейсі є красивості, але вони теж якісь простенькі. Є й незручності. Саме через них я і почав писати про інтерфейс насамперед, а то б і не заїкнувся. Наприклад, запуск сканування Smart ніяк не позначений. Начебто хочеш подивитися, що за сканування, перейшовши в цей розділ, а воно відразу запускається без попередження. Кілька разів на це напоровся. Невже не можна зробити нормальну кнопку запуску сканування? У довідці до програми я знайшов помилки. Ігровий режим NOD32 чомусь включається коли просто якесь вікно відкрите на весь екран або під час його згортання. Відкриті вікна антивіруса або налаштувань до нього чомусь не відображаються в панелі завдань. Коли антивірус відкритий, але у тебе поверх нього відкрито якесь вікно, ти натискаєш на іконку в треї, а вона не реагує. Думаєш, що антивірус завис, а він просто провалився під вікна і увійшов в ігровий режим)). Загалом, зручність інтерфейсу не пропрацює. Напрошується думка на те, що і захист опрацьована так само ...

Ну да ладно. До речі, сканування в NOD32 начебто має два режими: Smart і Детальний сканування. Правда, як запустити детальне - навскидку незрозуміло. Наскільки я зрозумів, Smart-сканування - це аналог швидкого сканування в інших антивирусах. Але тут Smart-сканування чомусь йде набагато (в кілька разів) довше, ніж в інших антивірусних рішеннях. Не знаю, може ретельніше сканує? Сумніваюся ...

Непогано продумана інтеграція в Провіднику при натисканні на файлі правою кнопкою миші: можна перевірити файл, його репутацію через Live Grid, тут же його можна ізолювати і відправити на аналіз. До речі, Live Grid - це система, яка дозволяє різним користувачам антивіруса допомагати в своєчасному виявленні нових загроз. В принципі, суть її - обчислення репутації різних файлів на основі даних від користувачів і зручна відправка файлів на аналіз до антивірусної лабораторії ESET. Також тут можна повідомити про помилкове спрацьовування антивіруса на якомусь файлі. Це досить сучасний і ефективний інструмент.

Вбудована утиліта ESET SysResque дозволяє створити диск аварійного відновлення системи на випадок її збою. Правда, щоб його створити, потрібна ще якась програма, яку потрібно встановлювати окремо.

16 лютого 2012 р

Антивірус Microsoft Security Essentials - довгоочікуване рішення для користувачів операційної системи Windows. Дійсно, раніше у Windows не було штатного антивірусного засобу, який так їй необхідно. Microsoft нарешті залатає цієї дірки, представивши користувачам своєї ОС безкоштовне антивірусне засіб. Ви можете встановити і використовувати його абсолютно безкоштовно за умови, що у вас ліцензійна копія Windows.

Давайте подивимося на функціонал антивіруса. Насправді все досить штатно: захист в реальному часі, оновлення антивірусних баз (тут вони чомусь називаються «визначення вірусів»), виконання повного сканування комп'ютера. Є повне сканування і швидка перевірка, яка у мене пройшла досить спритно: всього 3 хвилини і перевірка завершена. Також існує вибіркова перевірка, якщо вам потрібно перевірити щось конкретне.

Інтерфейс Security Essentials Досить легкий - НЕ заплутатіся. Все просто и зрозуміло. Антивірус взагалі досить непомітний, систему не грузить. Але тим не менше щось відловлює (у мене спіймав кейген, який лежав собі, нікого не чіпав). З налаштувань у антивіруса теж все в досить стандартному наборі: дії за замовчуванням, розклад перевірок. Є відстеження підозрілої активності програм і відстеження реакції на події, які можна відключити. Також є відключається система перевірки мережі.

Наскільки Security Essentials хороший в відловлюванні вірусів - сказати важко. В принципі немає жодного ідеального антивіруса. Всі антивіруси ні-ні та й пропускають якусь заразу. Однак слід пам'ятати, що штатним антивірусом користуються багато людей, тим більше, що він безкоштовний. Звідси маємо досить великий охоплення, що дозволяє (я сподіваюся) виявляти нові загрози швидше. А це означає, що оновлення вірусних баз будуть досить швидко реагувати на появу нових вірусів. Теоретично це підвищує ступінь захисту.

До речі, в самому низу налаштувань Security Essentials є вкладка, де ви можете вибрати ступінь своєї участі в глобальному співтоваристві SpyNet. Там є три варіанти: не брати участь, базова програма участі і розширена. Суть участі в співтоваристві SpyNet полягає в тому, що при виявленні на вашому комп'ютері підозрілі дії, антивірус автоматично відправляє підозрілу програму на перевірку в вірусну онлайн-лабораторію, де по ній виноситься певне рішення і, при необхідності, створюється нова сигнатура вірусу. Очевидно, це дозволяє швидше відреагувати на появу нового вірусу, але є одне «але»: теоретично в мережу можуть бути відправлені якісь персональні дані про вас. Microsoft заявляє про конфіденційність цієї інформації, але параноїкам краще цю функцію відключити.

сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 <Назад далі>

Невже не можна зробити нормальну кнопку запуску сканування?
Не знаю, може ретельніше сканує?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: