Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Путін підриває будинки

 1. [ правити ] З чого складається
 2. [ правити ] Годмод
 3. [ правити ] Чат
 4. [ правити ] Гнобитель в чаті
 5. [ правити ] Радіо
 6. [ правити ] Твіттер
 7. [ правити ] Єдина Росія
 8. [ правити ] Касперський, залупа і ПВД
 9. [ правити ] +100500
 10. [ правити ] Фірма грамзапису «Нікітін»
 11. [ правити ] Лукашенко
 12. [ правити ] GayRussia
 13. [ правити ] Телекомпанія НТВ
 14. [ правити ] фейлов
 15. [ правити ] Путін проти Путіна і захід ПВД

Путін підриває будинки - нині покійний сайт для проведення колективних розподілених DDoS -атаки, один з видів JS- LOIC . Назва відсилає до вибухів будинків, що стався в Москві , Буйнакську і Волгодонську в 1999 році. Є думка , Що вибухи будинків здійснила Федеральна служба безпеки, щоб виправдати введення військ у Чечню, підняти невисокий в той момент рейтинг Путіна , Колишнього підполковника ФСБ , Забезпечивши його обрання президентом Росії. Дану версію цілком придатне розкрив в книзі «ФСБ підриває Росію» один пан, який з невідомих причин подавився мацою, апетитно і абсолютно випадково приправленою Няшка-210 .

[ правити ] З чого складається

[ правити ] Власне гармата

Гармата - це скрипт, який розсилає запити на атакується сервер за рахунок ресурсів атакуючого. Жертва вибирається адміном після народного голосування на userecho . Щоб почати атаку, досить натиснути червону кнопку. Механізм роботи гармати полягає в тому, що скрипт шле рандомний javascript-запити на сайт.

27 березня на сайті було оновлено модуль статистики. Тепер з'явилася реєстрація, а замість запитів у зареєструвалися показуються іони, одержувані за час в режимі атаки. Навіщо вони потрібні, ніхто так і не зрозумів, але ніби як збираються заблокувати кілька свістелок сайту до набору певної кількості іонів. Наприклад, не так давно в чаті ввели постійний колір, який можна купити за 50000 штук, а також звання, які можна побачити в чаті по лички. А для цікавих особистостей запив FAQ

[ правити ] Годмод

При натисканні на напис «GODMODE» замість особи Путіна показувалося то , Заради чого на сайт все і зайшли. Зі зміною модуля статистики GODMODE сховали від всіх бажаючих. (спойлер: Він з'явиться при натисканні на матрицю під літерою L в слові LOIC.)

[ правити ] Чат

Також на ПВД є затишний чятік. За ідеєю там має бути вільне спілкування, але замість цього там тріфорс і содомія. були помічені куклоеби , Влаштовують флешмоб DESU TIME, і збірка Довгокота зі смайлів.

Платинові пости чату

 • «ЯК вибухає ???»
 • «ПРОДАМ АККАУНТ З адміральський звання»
 • «Мандрівник не вміють ставити приховані смайлики» (а розгадка проста - (: jah:: z :,: c2m :,: c3b :,: old :,: p :)).
 • «Давайте заддосім контактік, у них всього три сервера, набігаем !! 11111»
 • «Посон, дайте посилання на ЦП »( ІЧСХ , Дають)
 • «Ой, а тут смайли такі прикольні)))»
 • «Давайте задосить http //% sitename% .ucoz.ru / -% gamename% говно.»
 • «ВИБИДЛО»
 • «Любов, романтика, личинки»
 • «Я - школоло! І я пишаюся цим!"

Також, є місцеві мікромеми- цугундером на кшталт «плдучтдс» і «ПІДОПОМ», але спливають вони так швидко, що пам'ятають про них тільки півтора аноніма. Під час атаки сайту фільму «Цитадель» було популярно написання «ЦИТОДЕЛ'»

В чаті не всі смайли показуються за замовчуванням. Є приховані смайли, використання яких викликає лютий бугурт у Мандрівник. няшная скриптик для їх розблокування.

[ правити ] Гнобитель в чаті

Приблизно через 2-3 дні після початку ДДОС Тіматі (30.07.11) якийсь «гнобителів» почав дикий вайп чята. Повідомлення Вайпера йшлося:

Вайпалка гнобителів не підтримувала російську мову і працювала через раз (мабуть, була написана ним же). Вайп тривав до 10.08.11. Саме в ніч з 9 на 10 приблизно о 3 годині ночі, на численні прохання анонім , Був запив ігнор (хрестик, при натисканні на який перекривалися всі повідомлення анонім), а гнобителів забанили нахуй.

[ правити ] Радіо

Є радіо - скромна кнопка і повзунок гучності в верхньому правому куті. радіо anon.fm .

[ правити ] Твіттер

Про всі зміни адміністрація повідомляє в Про всі зміни адміністрація повідомляє в  твіттер твіттер .

Альбом з нотаріально завіреними скріншотами впали серверів можна подивитися тут .

Жертвами Путіна вибухає стали:

пропозиції ДДОС уютненькое відхилялися админами через «Лурк - це свої ».

Підірвати не вдалося:

[ правити ] Єдина Росія

Першим гучним «вибухом» був сайт партії « єдина Росія ». Цькування спочатку була організована Навальний і весело підхоплена всім рунетом. Про атаку написали Lenta.ru , Securitylab , Вебпланета , Після чого кількість атакуючих моментально зросла до кількох тисяч. В результаті сервера er.ru пролежали кілька днів. Пізніше в одному з тредов з'явився Анон, який працював в прес-центрі ЕР і мав доступ до адмінки, так на головній er.ru з'явилися посилання на Тіреч ( скріншотів не збереглося ).

[ правити ] Касперський, залупа і ПВД

В кінці вересня була зроблена спроба підірвати Госзалупкі . Атака, що проводилася під гаслом «Народне тестування багатомільйонної системи» (держвидатки на майже порожній сайт обчислюються цифрами з 4-5 нулями) не мала належного успіху - відключилися різні свистілки начебто робочого кабінету, але цілком сайт не ліг. В цей же період Kaspersky Internet Security блокує доступ на сайт, причина - « фішингова посилання ». Через деякий час після припинення атаки блокування зняли.

[ правити ] +100500

Максим +100500 також став жертвою Путіна вибухає. Максиму ставилося відсутність смаку, дотепності і мізків при виробництві своїх сумовитих відео. Атака була успішною, про що свідчить новина на сайті 100500.tv (Говно в коментарях так і лежить, між іншим). В одному з Пранк-тредов було вкинуто телефон Максима, досвідчений троль може помітити, що скоріше Макс розводив того, хто телефонував , Ніж навпаки.

[ правити ] Фірма грамзапису «Нікітін»

Фірма «Нікітін» прославилася в тирнета тим, що внадилася судитися з простими користувачами «Вконтакте» за поширення їхньої музики . Це не могло залишитися непоміченим для радара Путіна, і незабаром сайт був підірваний. Атака виявилася настільки успішною, що у fgnikitin.ru був відключений хостинг і сайт був недоступний декілька місяців. Пізніше, коли сайт піднявся, атаку повторили, що викликало повторне відключення сайту. На момент 03.12.2014 сайт як і раніше недоступний. вдалося і поспілкуватися з адміністрацією та адміном фірми «Нікітін» .

[ правити ] Лукашенко

10 червня 2011 року була оголошена атака на сайт президента Білорусії Олександра Лукашенко , З формулюванням «За те, що просрали таку країну».

12 червня сайт був успішно «підірваний», про що написали деякі опозиційні ЗМІ Білорусі та Лента.ру . Сайт president.gov.by був недоступний протягом доби, після чого на сервер putinvzrivaetdoma.org почалася ddos-атака імовірно від білоруського провайдера Белтелеком, про що свідчить запис у твіттері:

Після чого DNS-записи були змінені на адресу сайту president.gov.by, і за адресою putinvzrivaetdoma.org відкривався сайт Лукашенко, що недвозначно натякає на те, хто все-таки соснул .

17 червня сам Лука прокоментував атаку :

Майже через тиждень , 21 червня, putinvzrivaetdoma.org знову запрацював. Анонімуси всій Росії тріумфували, хоча простий помітно вдарила по і без того низької відвідуваності .

[ правити ] GayRussia

3 жовтня 2011 року було проведено успішний підрив ГейРоссія - збірника похмурого скиглення, хостящегося в Європі, на тему ЛГБТ-толеразма.

Визначність атаки, що проходила під гаслом «Країні не потрібні гомосеков орди, бий сміливо пидоров в гарненькі морди!» Додає те, що це був перший помітний успіх після низки невдач. За рахунок вродженої нелюбові вітчизняного анонімуса до гомогеям сайт ліг в першу ж добу, про що незабаром було оголошено в його стрічці новин і групі ПВД Вконтакте (також про це свідчить слабкий набіг тролів на новини в тій же групі). У наступні п'ять днів сайт то вантажився в текстовому режимі, то чи не вантажився зовсім, на 12.10.2011 сайт з горем навпіл працює.

Коментар з самого сайту російських Пітушка:

[ правити ] Телекомпанія НТВ

4 березня 2012 року відбулося всеросійське шоу «Вибираємо Путіна» - це викликало нуртування гівно в інтернетах. Через 10 днів НТВ випустило сюжет « анатомія протесту », В якому розповідається про те, що все протестуючі проти Путіна - це агенти США. Сюжет викликав множинний батхерт у політично активної прошарку. В результаті було прийнято рішення труїти НТВ, в той же день хеш-тег # НТВлжет в твіттері вийшов в топ світових трендів, були організовані поодинокі пікети біля будівлі головного офісу телекомпанії, пізніше пройшли масові демонстрації у будівлі Останкіно.

Паралельно з цими подіями з 16 березня сайт ntv.ru був недоступний.

Прес-служба НТВ періодично повідомляла про те, що атака відбита і робота сайту відновлена, але варто було їй про це повідомити, як сайт знову падав.

З 17 березня до атаки підключився ПВД. У цей момент сайт функціонував. Через кілька годин сайт був повністю недоступний .

На наступний день не встигла прес-служба повідомити про те, що робота сайту відновлена, як сайт знову впав .

[ правити ] фейлов

 • Було і кілька фейлов. Наприклад, не змогли покласти фірму, яка продавала захист від ддос-атак. Також даремно пішли два тижні ДДОС головної сторінки пікаперів , Хоча форум покласти вдалося. Зафейлілась і спроба покласти емочек, хоча форум теж завалили.
 • Частково фейл стався при ДДОС Твіді (Лежала десь годину, пруф можна бачити на цієї фотографії)
 • Також провалилися останні ДДОС Микити Бесогона - зокрема, в день прем'єри сиквела «нестоянія» не ліг «Citadel-Film» (там була встановлена ​​захист від атак).
 • Воїни смачно соснул хуйца у апача при ДДОС demotivation.me . Була включена нестандартна захист - при прийнятті пакета від гармати виводилося повідомлення « SOSI HUI BYDLO »І вимога логіна і пароля.
 • Ебіческій провал воїни зазнали при атаці на офіційний сайт Тіматі . Атака тривала два тижні, але сайт короля VIP -бидла Ніяк не обвалюється. Більш того, самі атакуючі піддалися напливу фоннатов Тіматі, що стали засірать уютненький чатик воїнів. Втім, відразу після фейл був успішно завалений сайт іншого репера , гуфа , Під гаслом «Гуф помер, нахуя йому сайт». А сайт Тіматі встояв через щури-куна, який успішно відрапортував адміністрації сайту про те, що на них можлива ДДоС-атака. Сайт був захищений від атак заздалегідь, що його і врятувало. Серед військових існує думка, що щуром був хтось «Грибний Король», вельми активно виежіваться до цього на форумі і в групі Вконтакте.
 • Також була серія дрібних провалів, що послідували після відключення сайту в зв'язку з ДДОС Бацьки - в ті дні під удари потрапляли дрібні цілі, і тривалість атаки становила менше дня (на кшталт атаки Апачана під гаслом «Санітарний день»).
 • був дзвінок в студію «ТріТе» з питанням, чому не працює сайт. Виявилося, що в студії всім похуй і вони навіть не знали, що сайт лежить вже два дні. Через кілька годин сайт змінив IP-адреса і знову запрацював.
 • А ще в ФСБ , Щоб дізнатися, чому забрали перший домен http: //путінвзриваетдома.рф . З розмови стає зрозуміло, яке бидло там працює.
 • тролінг організатора мітингів. ТП, майже 15 хвилин несуча пекельних хуіта прямо в мозок.

26 січня 2011 року сталась припинення хостингу сайту через слідчих дій, що проводяться ФСБ РФ. Зважаючи на це сайт незабаром с'ебался з сраного Рашки і переїхав до Ірану.

 • Лист з руцентра про призупинення делегування на вимогу ФСБ

 • Закриття хостинг-майданчика у зв'язку зі слідчими діями, проведеними ФСБ

22 березня, під час атаки на сайт Михалкова , Були разделегіровани домени путінвзривает.рф і путінвзриваетметро.рф. Домени .com і .org залишилися працювати.

Алсо, Путін вибухає одного разу ДДОС сайт ФСБ, і той успішно впав. Після цього випадку у ПВД якраз-таки почалися проблеми з доменом .рф. Адміни гарантують, що це була не остання атака на ФСБ, і вона буде відновлена ​​незабаром.

[ правити ] Путін проти Путіна і захід ПВД

Починаючи з жовтня 2011 року в зв'язку з виборами в Держдуму Росії, а також мітингами на Болотяній та інших площах, сайт Путін підриває будинки оголосив себе прихильником мітингувальників і заявив: «мобілізуємо всі війська для саботажу виборів в Держдуму Росії, які пройдуть 4 грудня». Адмін також заявляв в твіттері, що сайт постійно піддається тиску з боку влади з початку путінської передвиборчої кампанії. Шостого грудня сайт оголосив про початок атаки на Kremlin.ru. У зв'язку з цим головна емблема була замінена на обличчя Путіна, закрите заборонним знаком. Сайт вів пряму трансляцію з мітингу # 24dec на проспекті Сахарова. ІЧСХ , Після цієї акції почався повільний захід Путіна вибухає, масла в вогонь при цьому підлив абсолютно упоротий принцип вибору цілей: замість однієї великої мети на кшталт Едра , Гремлін.ру та інших почали виставлятися сайти різної дрібної кремляді , Майже невідомою пересічному анонім. Як результат - вже після двох-трьох «атак» інтерес анонім пішов на спад, а кількість атакуючих впало до пари десятків. З початку 2012 року сайт почав працювати з перебоями: з глагне перманентно пропадала «шапка», лик Крабе і рядок авторизації, а ближче до осені 2012 почали з'являтися повідомлення про разделегірованіі домену. Good night, sweet prince .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: