Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

"За вами вже виїхали": в Мережі продаються персональні дані тисяч одеситів

Персональні дані практично кожного з нас можна легко купити. А в чиїх руках вони можуть виявитися і як ними можна скористатися - можна лише здогадуватися. Але ми спробуємо в цьому розібратися і зрозуміти, як захистити себе.

«Доступ до персональних даних фізичних і юридичних осіб, банківську таємницю, комерційну таємницю, мають не тільки компанії і державні відомства, а й будь-які шахраї. Все купується і продається за ціну рівня від пари чашок кави до пари середніх смартфонів »- заявив автор статті , Що вийшла у вересні 2018 року на ресурсі Habr.com.

Підтверджень тому маса. А головне, для цього не обов'язково навіть борознити простори даркнета (так званий тіньовий сегмент інтернету, - ред.).

Сьогодні за відносно невеликі суми (від декількох сотень до декількох десятків тисяч гривень) можна «пробити» ваші повні паспортні дані, номери телефонів, історію ваших дзвінків і СМС, історію переміщення грошей на ваших банківських рахунках, історію ваших авіаперельотів і поїздок на поїздах, ваші податкові декларації, автомобілі та багато іншого. Можна отримати навіть дані про ваші переміщення з супутника.

Бурхлива торгівля ведеться на майданчику одного з каналів популярного месенджера Telegram. Нікнейми і посилання зі зрозумілих причин затерті.

Соціальні мережі знають про нас набагато більше, ніж ми думаємо

Не так давно компанія Facebook повідомила, що вона виявила і усунула уразливість в системі безпеки соціальної мережі, пов'язаної з функцією «Подивитися як», яка торкнулася 50 мільйонів облікових записів користувачів. І хоча сама Facebook заявила, що ця вразливість не привела до злому облікових записів користувачів, витік даних, мабуть, все ж мала місце. Деякі українські користувачі соцмережі підтверджують це:

У даркнета в продажу виявилися десятки списків, що містять відомості про облікові записи користувачів Facebook. Персональну інформацію про користувачів можна купити за ціною від $ 3 до $ 12 за аккаунт. Покупку можна оплатити тільки криптовалюта. А з огляду на обсяг витоку, сукупна вартість всієї бази даних може становити від $ 150 млн до $ 600 млн. Фахівці з питань безпеки вважають, що ці дані можуть використовуватися зловмисниками для отримання іншої ідентифікаційної інформації про користувачів Facebook, а також для шантажу.

Здавалося б, це навряд чи серйозно торкнеться українців. Але давайте проаналізуємо іншу ситуацію.

«Отримання посилки? Ваш документ, будь ласка »

В кінці 2017 року Мережі з'явилася інформація про продаж баз даних клієнтів «Нової пошти». Всі українські ЗМІ, які розмістили про це інформацію, посилалися на пост в Facebook Єгора Папишева, який позиціонує себе консультантом з кібербезпеки.

«Сьогодні виявлений факт продажу невстановленими особами бази даних клієнтів« Нова пошта ». Як таких баз дві: перша містить інформацію близько півмільйона чоловік з персональними даними в розбивці ПІБ / телефон / місто / серія та номер паспорта / email. Друга - 18 мільйонів записів, але з меншою деталізацією (тільки ПІБ і телефон) », - написав Папишев на своїй сторінці.

У компанії базу даних, частина якої була оприлюднена в Мережі, назвали неактуальною. Проте, в Харкові пішов під суд один із співробітників «За розголошення даних».

Згодом скандал «зам'яли». Однак чи є гарантія, що чималий і постійно оновлюваний масив персональних даних перебуває в надійних руках?

жалісливі боти

Днями теми захисту персональних даних торкнувся і глава правління ГО «Національний інтерес України» Василь Апасов.

ЯК ТОРГУЮТЬ Ваших персональних ДАННИМІЧтоби ви розуміли, вашими персональними даними постійно торгують. Ви вже,…

Posted by Vasiliy Apasov on Esmaspäev, 12. november 2018

Як з'ясувалося, фактично будь-який бажаючий може отримати перелік даних про власника автомобіля. Особливо старанні можуть отримати навіть адреса власника транспортного засобу. Як він їм розпорядиться - варіантів маса.

Валюта «того боку»

Валюта «темного інтернету» в 99% - не євро, долар або гривня, а bitcoin. Криптовалюта, яку взяли на «озброєння» ті, хто хто хоче залишитися в тіні. Також більшість з тих, хто «провертає» незаконні оборудки, пропонує оплату BTC-E USD кодами. Виведення коштів відбувається на карти Visa або Mastercard.

Вся справа в тому, що використання bitcoin гарантує злочинцям анонімність транзакцій і повна відсутність «нагляду».

До слова, купити біткоіни можна навіть якщо немає банківської карти. В основі одного з сервісів лежить поповнення гривневого балансу через термінали самообслуговування і подальший обмін ваучерів на bitcoin в онлайн-режимі. Купити ваучер, наприклад, можна через термінали iBox.

Чи можливо захистити свої персональні дані?

Наші персональні дані піддаються ризику кожен день. Однак є кілька рекомендацій, які допоможуть захистити цінну інформацію від зловмисників:

 • по можливості використовуйте VPN на всіх пристроях;
 • не залишайте свої паспортні дані і дані про свій реальний адресу де попало. Цьому пункту, мабуть, варто присвятити окрему статтю, але поки обмежимося нагадуванням про те, що не варто заповнювати сумнівні анкети (зокрема, якщо ваші ІПН, серію і номер паспорта вимагають вказати перед співбесідою), брати участь в сумнівних акціях і купувати що-небудь у сумнівних продавців;
 • ставте двухфакторную аутентифікацію (підтвердження входу з нового пристрою через по СМС) на всі поштові скриньки, акаунти в соцмережах і месенджерах;
 • оцінюйте встановлюються на смартфон програми. Програми, що встановлюються з App Store, Google Play або Windows Marketplace, запитують доступ до даних: вашим контактам, геопозіціі, календарем, платіжним даними. Уважно читайте, до якої інформації запитує доступ додаток або гра. Наприклад, навіщо грі-головоломці знати ваше місце розташування і для чого конвертера величин потрібен ваш календар?

У 2018 році ця мінімальні вимоги інформаційної безпеки. Вони не є панацеєю (100% -й захисту просто не існує - якщо тільки ви не живете за рамками соціуму), проте здатні ускладнити роботу зловмисникам. Як відомо, краще перебдіть ...

«Отримання посилки?
Однак чи є гарантія, що чималий і постійно оновлюваний масив персональних даних перебуває в надійних руках?
Чи можливо захистити свої персональні дані?
Наприклад, навіщо грі-головоломці знати ваше місце розташування і для чого конвертера величин потрібен ваш календар?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: