Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Реклама в Фейсбук - Поради по рекламі в facebook, Налаштування, скільки коштує, бюджет, як оплатити, розмістити, налаштувати, ціна

 1. Як створити рекламний аккаунт Facebook
 2. Налаштування реклами в Фейсбук
 3. Формати реклами на Facebook
 4. Таргетована реклама в Facebook
 5. Скільки коштує реклама на Фейсбуці
 6. Як визначити бюджет на рекламу
 7. Як налаштувати рекламу в Фейсбуці і не злити бюджет
 8. Чи ефективна реклама в Фейсбуці

Одним з ефективних способів просування бренду , Товарів або послуг є розкрутка в соціальних мережах, зокрема, реклама в Фейсбуці - найбільшої медійної майданчику, в рамках якої зареєстровано понад два мільярди користувачів.

просування бренду

Кожен з них в середньому перебуває на сайті близько 4-х годин на добу. Логічно припустити, що з урахуванням такого масового охоплення користувачів реклама в Фейсбук стане відмінним інструментом для формування цільової аудиторії і швидкого донесення їй інформації про ваше підприємство.

Однак не всім вдається досягти успіху в використанні цієї соціальної мережі як платформи для розкрутки. Обумовлено це неправильним або неповним використанням всіх можливостей ресурсу, помилковим формування ЦА, некоректним показом оголошень і іншими недоліками. Чи ефективна реклама в Фейсбуці - запитаєте ви. Звісно так.

Компанія TrendLine підготувала керівництво для бізнесу, яке допоможе вам розібратися в тонкощах налаштування, побудувати правильну стратегію просування і досягти в результаті позитивного результату.

Як створити рекламний аккаунт Facebook

Зробити це зовсім не складно. Реєструєтеся в соціальній мережі, і після цього під своїм особистим обліковим записом створюєте бізнес профіль. Натискаєте на «Сторінки» і в вікні, клікаєте «Створити Сторінку». Після цього вам стане доступна настройка реклами в Фейсбук. Натискаєте на стрілку і у випадаючому меню - на напис «Створити рекламу».

Ви потрапляєте в Ads Manager - спеціальний модуль, що дозволяє приступити до SMM просуванню вашого бізнесу. Відзначимо, що в 2018 році він оновився, зміни торкнулися в основному дизайн, однак деякі опції змінилися. Наприклад, залишився в минулому Power Editor. Частково його функції інтегрувалися в Ads Manager після апгрейда.

Реклама в Facebook - можливості оновленого інструментарію:

 • Докладне вивчення цільової аудиторії;
 • Створення ефективної рекламної кампанії;
 • A / B тестування;
 • Відстеження переходів;
 • Керування ставками та бюджетом;
 • Функціонал по оптимізації для підвищення ROI (Return on Investment - окупність інвестицій).

Налаштування реклами в Фейсбук

Щоб розмістити рекламу в Facebook потрібно вибрати мету.

Як бачите, доступ до решти опцій спочатку закритий, іконки замків справа свідчать про це. Цілі ми раніше описували в цій статті, тому дізнатися про них докладніше не складе для вас проблем. Варіантів як налаштувати рекламу в Фейсбуці - два. Швидкий для досвідчених користувачів і з підказками - для новачків.

Отже, вибираємо мета, наприклад, трафік.

Отже, вибираємо мета, наприклад, трафік

Відразу ж після кліка на нього відкривається доступ до решти інструментарію і додається нова вкладка - створити рекламний аккаунт Facebook, як зробити це ми далі і розглянемо, але використовувати для цього будемо довгий шлях з підказками.

В ході нього вам досить вибирати потрібні варіанти і слідувати рекомендаціям. Швидко генерувати профіль ми радимо тільки в тому випадку, якщо ви - професійний маркетолог, якому знайомі всі аспекти даної процедури.

Промотувати сторінку вниз і натискаємо на кнопку «Налаштувати рекламний аккаунт». У наступному вікні все просто - вибираємо валюту, країну і часовий пояс, натискаємо «Продовжити».

У наступному вікні все просто - вибираємо валюту, країну і часовий пояс, натискаємо «Продовжити»

Після позначаєте ресурс, на який хочете направляти трафік. Це може бути сайт, додаток на мобільному гаджеті або комп'ютері, або перехід з оголошення безпосередньо в Messenger для спілкування з вамі.Такая реклама Фейсбук демонструватиметься користувачам, які з великою часткою ймовірності відкриють Мессенджер. Однак для цього просування краще спочатку вибрати мета не трафік, а повідомлення.

Далі налаштовуєте цільову аудиторію. Тут ви визначаєте, кому буде показуватися ваша реклама на Фейсбук, вказуючи стать, вік, детальний таргетинг, пов'язаних з вами людей і інші параметри.

Закінчуєте настройку оголошень визначенням виду плейсменту, формуванням графіка і бюджету кампанії. Завдяки інформативним підказкам по кожному пункту ви легко зрозумієте в пропонованих варіантах. Натискаєте продовжити.

Натискаєте продовжити

Завершується настройка реклами в Facebook фінальної вкладкою, в рамках якої потрібно вказати ідентифікаційні дані вашого підприємства і формат оголошень.

Апгрейд не пройшов даром, в Ads Manager з'явився новий функціонал - шаблон полотна з формою Instant Experience. Зручний модуль для мобільних пристроїв.

Також вам тут доступні попередній перегляд реклами, вибір карток з попередніх оголошень, додавання різних посилань і картинок.

Також вам тут доступні попередній перегляд реклами, вибір карток з попередніх оголошень, додавання різних посилань і картинок

Прокручуєте сторінку вниз, заповнюєте необхідні поля і натискаєте зелену кнопку «Підтвердити».

Ось і все, рекламна кампанія в Facebook готова.

Формати реклами на Facebook

Плейсмент також змінилися з виходом оновлення. Як уже зазначалося, тепер ви зможете попередньо переглянути як буде виглядати ваше оголошення в кожному з варіантів розміщення.

Методів як розмістити рекламу в Фейсбуці кілька:

 • Прямі трансляції.
 • Стрічка новин.
 • Мережа аудиторії.
 • Права колонка.
 • Моментальні статті.

Максимально ефективна реклама в Facebook буде, якщо ваш аккаунт синхронізувати з Інстаграм і демонструвати оголошення там. До слова, саме всередині цієї соціальної мережі кампанія по розкрутці проявила себе в 5 разів краще, ніж просування в стрічці новин, яке є найкращим варіантом після Instagram.

Як зробити рекламу в Фейсбуці - доступні формати:

 • Кільцева галерея - публікація, яка містить 2 і більше прокручуваних картинок / відеороликів.
 • Зображення - кілька оголошень, але не більше 6, з однаковим контентом в кожному.
 • Відео - публікація з 1 кліпом або перетвореними в нього картинками.
 • Слайд-шоу - циклічна інтерактивна відеореклама, що містить до 10 зображень.
 • Подібні - демонстрація об'єктів в повноекранному режимі, використовується на мобільних пристроях.

Подібні - демонстрація об'єктів в повноекранному режимі, використовується на мобільних пристроях

Також функціонал кабінету Ads Manager дозволяє генерувати рекламні кампанії, спрямовані на існуючих клієнтів. Як рекламувати в Фейсбуці свій бренд таким способом? Прив'яжіть до аккаунту телефонні номери, е-мейл адреси та інші ідентифікатори ваших замовників. Після цього ви зможете демонструвати контент користувачам з відповідними даними. Така методика називається ретаргетінг і є прекрасним інструментом стимулювання повторних покупок серед клієнтів.

Таргетована реклама в Facebook

Допоможе вам заощадити при формуванні такого просування і полегшить агрегацію клієнтів спеціальний інструмент - піксель. Він інтегрується в ваш сайт за допомогою певного коду. Таргетована реклама Facebook демонструється заздалегідь організованою цільової аудиторії. Це дозволить вам підвищити ефективність кампанії і поліпшити показники розкрутки бізнесу.

За допомогою пікселя можна зібрати ЦА таких типів:

 • Подивились сайт;
 • Відвідали якусь конкретну сторінку;
 • Регулярно відвідують певні категорії сайту;
 • Чи не робили візит на ваш ресурс протягом певного часу.

Також ви можете індивідуально регулювати комбінації, створюючи потрібні вам критерії збору цільової аудиторії. Налаштування таргетинговой реклами в Фейсбук в принципі здійснюється під час генерації кампанії на етапі створення групи оголошень відразу ж після позначення мети. У нашому прикладі ми вибрали трафік і по ходу вказували джерело переходів і визначали цільову аудиторію.

Відзначимо, що така платна реклама в Фейсбуці буде більш ефективною, якщо ви скористаєтеся новою функцією, яка з'явилася після апгрейда Ads Manager в 2018 році Відзначимо, що така платна реклама в Фейсбуці буде більш ефективною, якщо ви скористаєтеся новою функцією, яка з'явилася після апгрейда Ads Manager в 2018 році. Суть її в створенні спеціальної пропозиції, яке користувачі зможуть собі зберегти і 1.получать періодично нагадування.

Ще одним варіантом як рекламувати сторінку в Facebook більш продуктивно є детальний таргетинг. Він забезпечує сегментацію аудиторії за інтересами, демографічними параметрами і поведінки. До речі, сформовану ЦА можна зберегти і в майбутньому використовувати при генерації наступних кампаній.

Як націлити по email в Facebook:

1. Вибираємо в Ads Manager категорію «Аудиторії».

2. Генеруємо индивидуализированную аудиторію.

3. Кількома на «Файл з даними про клієнтів».

4. Вибираємо в випав після цього меню пункт №1.

5. Кількома «Прийняти».

6. Завантажуємо файл з е-мейл адресами клієнтів і даємо назву аудиторії.

Після цього соцмережа в автоматичному режимі проаналізує дані і знайде відповідності. Тепер проведення рекламної кампанії в Facebook ви зможете доповнити розсилкою корисної інформації на електронну пошту клієнтів.

Скільки коштує реклама на Фейсбуці

Тепер розглянемо фінансове питання, тому що він є одним з основних критеріїв для клієнта. Також як і Google AdWords майданчик Facebook використовує аукціонну систему ставок. Встановити бюджет рекламної кампанії можна на день або весь термін дії.

Плануються фінансові витрати також на стадії створення рекламної компанії на етапі генерації оголошень. Після вкладки з аудиторією якщо прокрутити сторінку вниз ви побачите пункт «Бюджет і графік». Там ви задаєте суму витрат за вказаний період і розклад демонстрації - безперервно з моменту оплати або по датах початку і закінчення кампанії.

Там ви задаєте суму витрат за вказаний період і розклад демонстрації - безперервно з моменту оплати або по датах початку і закінчення кампанії

Слід зазначити, що вартість реклами на Фейсбук протягом терміну її дії буде відрізнятися. Якщо ви, наприклад, задасте 10 $, то в один день може бути витрачено 12 $, а в іншій - 8 $.

Якщо уявити витрати у вигляді графіка - побачимо синусоїду і це цілком нормально.

Просто у соцмережі такий алгоритм роботи. Якщо вона бачить, що в якийсь із днів більша ймовірність успішного показу, витрачає понад 10 доларів.

В цілому за добу не може бути витрачена сума понад 25% зверху від зафіксованої вартості. Це означає, що витрати, припустимо, 15 або 18 $ в день не буде.

Як визначити бюджет на рекламу

В першу чергу, слід пам'ятати, що він прямо пропорційний планованим продажу. Чим вище ваші очікування, тим і витрат буде більше. Правильно розрахувати, як оплатити рекламу на Facebook допоможе знання основних складових компонентів, що впливають на ціноутворення.

Вартість просування формується виходячи з:

 • Бюджету безпосередньо рекламної кампанії - суми, яку ви заплатите соціальної мережі за публікацію і демонстрацію оголошень.
 • Ціни послуг з виготовлення контенту - копірайтинг, зйомка відеороликів, генерація рекламних банерів.
 • Роботи фахівців - вам знадобиться людина, яка налаштує аккаунт, відстежить хід кампанії, проаналізує результати і оптимізує процес.

Визначити скільки коштує реклама на Facebook допоможе і оцінка вашого бізнесу. Якщо ви продаєте авторські дизайнерські речі hand made і робите їх штук по 5-10 в день, то й бюджет на розкрутку вам великий не потрібен. Коли ж вам треба продавати автомобілі або металоконструкції, то і витрати на просування бренду будуть значно вище.

Варіанти як оплатити рекламу в Фейсбуці:

 • Банківська картка.
 • PayPal.
 • Qiwi Wallet.
 • Купон Facebook.

Складність генерації точного прогнозу полягає в тому, що алгоритм соціальної мережі працює за принципом оплати за покази (PPI - Pay Per Impression). Відзначимо, що в Фейсбуці банерна реклама використовується найчастіше. Оплата стягується, як правило, за 1000 показів. При цьому демонстрацією вважається навіть той випадок, коли потенційний клієнт Скролл стрічку і йому попадається ваш банер. Що примітно, фіксованої ставки за показ у соцмережі немає. Складність генерації точного прогнозу полягає в тому, що алгоритм соціальної мережі працює за принципом оплати за покази (PPI - Pay Per Impression)

Вартість реклами на Facebook - фактори впливу:

 1. Охоплення цільової аудиторії - чим він більший, тим дешевше буде демонстрація оголошення.
 2. Ступінь конкуренції - чим більше бажаючих вплинути на конкретну ЦА рекламодавців, тим вище для них буде вартість показу.

Незважаючи на відсутність точності прогнозованого результату замовити рекламу в Фейсбуці - значить скористатися недорогим і ефективним способом залучення нових клієнтів і генерації повторних продажів.

Як налаштувати рекламу в Фейсбуці і не злити бюджет

А зробити це за відсутності досвіду, а також неправильному підході до створення оголошень і планування їх показів простіше простого.

Тому компанія TrendLine пропонує вам кілька варіантів:

 • Замовити просування вашого бізнесу в нашому маркетинговому агентстві - це зручно, надійно, безпечно і з гарантією результату.
 • Самостійно переглянути графік показів і метод рекламних ставок - для цього потрібно попередньо оптимізувати покази відповідно до пріоритетних цілей: кліках по лінками і банерів, демонстрації публікацій максимально можливій кількості людей (в тому числі в день) і конверсії. Однак слід пам'ятати, що такий варіант як зробити рекламу на Facebook ми рекомендуємо тільки досвідченим кваліфікованим маркетологам. Новачкам краще задіяти автоматичні ставки.
 • Поетапно, уважно і скрупульозно запускати і налаштовувати кампанію по розкрутці бренду в рамках цієї соціальної медійної майданчика. Продумайте стратегію, створіть портрет клієнта, вивчіть конкурентів, розробіть рекламний контент, проаналізуйте результати або змінюйте процес з урахуванням отриманих даних.

Чи ефективна реклама в Фейсбуці

Якщо правильно формувати оголошення, дотримуватися конструкції call to action / offer deadline і слідувати нашим рекомендаціям - успіх цілком реальний. Як розмістити рекламу на Facebook і досягти позитивного результату? - розповісти користувачеві про суть вашої пропозиції, підкреслити вигоду для нього і пояснити методи отримання бажаного: написати особисте повідомлення, перейти на сайт, зареєструватися і оформити покупку.

Створюйте привабливий, інформативний і корисний контент - і тоді ваша рекламна кампанія буде максимально ефективною.

Як рекламувати в Фейсбуці свій бренд таким способом?
Як розмістити рекламу на Facebook і досягти позитивного результату?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: