Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Розбір, відновлення і огляд WD MyBook Live :: Блог Вастрік.ру

 1. Відновлення вбитого WD MyBook Live

Ця чорна коробочка від WD була подарована мною однієї знайомої на новий рік, щоб та могла зберігати свої анимешки і качати торенти нема на 128-гігабайтний SSD MacBook Air, а на чому-небудь побільше. Western Digital компанія всім відома, особисто мене поки не підводила, тому було вирішено брати що-небудь з їх останньої лінійки «персональних хмарних сховищ» і вибір припав на 1-терабайтний MyBook Live. Справ з подібними девайсами я ніколи не мав, однак швидке дослідження показало, що всередині стоїть ARM-процесор Applied Micro APM82181 з частотою 800 MHz, чіп Broadcom BCM54610 на 1 Гбіт / с і 256 Мб RAM. По конфігурації практично мій перший сервер! Якщо в старих майбуках WD використовували урізаний Linux з BusyBox замість нормального шелла, тут вони зрозуміли свій фейл і встановили туди Debian Lenny / Squeeze, висунувши назовні власний веб-інтерфейс і трохи кастомизировать під себе. WD - одна з небагатьох компаній, яка не просто викидає на ринок пристрої з метою продати побільше поки не розвалилися, вона намагається прив'язати до себе, створює екосистему. Купили MyBook Live - тепер можете зберігати терабайти своїх фільмів. Хочете дивитися на телевізорі? Ось вам TV Live. Стало багато пристроїв? Ось вам MyNet або Livewire. Загалом декого це нагадує ...

Sony звичайно, а ви про що подумали, мої гейському друзі?

Софт. Насправді там не чистий Debian, а збірна солянка з Lenny + Squeeze + Smth else. Веб-інтерфейс (до речі непоганий) написаний на PHP і крутиться на Apache, останнім здивувало мене так само як і вас, але мабуть чуваки просто не морочилися. З стоять за замовчуванням сервісів: samba, dlna, twonky (власники Smart TV будуть раді), iTunes server (forked-daapd), Time Machine Server (як тут у мене ), Ftp (треба включати), ssh (теж треба включати ) І кілька власних сервісів. Cpuinfo і meminfo такі . Система виявилася дуже дивною, відразу не робіть мою головну помилку і не запускайте ніякої aptitude full-upgrade, safe-upgrade або будь-який інший upgrade, це неминуче призводить до того, що ви більше не зможете завантажити девайс. Так само не рекомендують оновлювати udev. Без будь-якого пристрою виведення не зрозуміло які причини такої поведінки, але явно в WD сильно поспішали і вирішили не вилизувати систему всередині, мовляв, ми робимо для користувачів, а ці гіки самі розберуться. І вони розібралися . Тільки дізнався я це вже пізно і природно, перший же apt-get install зі спробою виправити головний недолік - відсутність торрентокачалкі, дзвінко перетворив всю систему в цегла.

Сервіси. Насправді я особливо не розбирався з усіма сервісами, які надає WD до свого «хмаринці», знаю лише про наявність додатків для iOS і Android за допомогою яких можна легко кидати на нього і з нього фотки, слухати музику і стрім відео. І якщо перше ще може бути зручним, то можливість дивитися своє ж відео на айпадах і айфонах мені завжди здавалася досить маргінальної. Так само WD представляє цікавий сервіс типу DynDNS, але з блекджек. Щось типу можливості одним кліком підключити своє хмарка до їх сервісу і отримати можливість ходити до своїх файлів через їх веб-інтерфейс, залягання на сайті. Загалом все якесь «для людей», скукота.

Залізо. Якщо подивитися на попку чорної коробочки, там видніється тільки Gigabit Ethernet і дірка харчування. Немає ні USB, ні інших способів взаємодії. Пізніше ми побачимо, що вся материнська плата займає площу з долоню середньої руки, решта - HDD серії GreenPower і пластиковий корпус. Ніяких крутяться і шумливих елементів (крім самого HDD) в ній немає, але через це багато лаються на нагріви при активному використанні. Мабуть я використовував його недостатньо активно, щоб це помітити. Але найцікавіше, що кнопка повного скидання налаштувань зроблена дуже забавно, по всій видимості вона просто запускає якийсь системний скрипт, так що абсолютно марна якщо ця сама система у вас злетіла або не до кінця завантажилася. Відмінне технічне рішення я вважаю.

Ось так виглядає вся система в розборі Ось так виглядає вся система в розборі

Як ви вже зрозуміли, мої пустотливі ручки дуже швидко зробили з системи цегла, під час завантаження MyBook показував жовтий вогонь як на самій верхній картинці і зовсім не хотів перемикатися на зелений або подавати інших ознак життя. Я поліз читати форуми на предмет дебріка і востановления MyBook Live. Перші штук десять форумів, які зустрілися мені, давали лише одна порада - віднести в сервісний центр, віддати «розумним освіченим молодим людям», вони полагодять. Хах, подумав я, ще я комп'ютери в сервісних центрах не чинив. Насправді я трохи боявся, що хлопці здогадаються засунути операційну систему на якусь flash-пам'ять самого пристрою і пиши пропало, тоді дійсно доведеться туго. Яке ж щастя було коли я нагугліть цей ман , Що в якості подяки вирішив адаптувати і перевести його у себе. Отже.

Відновлення вбитого WD MyBook Live

1 крок. Розбирання.

Особливо складно почати це робити. Справа в тому, що кожух кріпиться на пластикових засувках, принцип роботи яких зрозуміти з першого разу не так вже й просто. Відкривати потрібно пластиковою карткою або чимось ще плоским і дуже акуратно. Я так серйозно попереджаю бо під час відкриття я просто виламав 3 з 4-х цих засувок: D Четверту доламав сам для симетрії. Насправді кожух дуже жорстко тримається і без них, навіть якщо постаратися, їх відсутність не помітити. Після отщелківанія кожух просто висувається вперед і знімається повністю, оголюючи HDD і мати. Найцікавіше закрито залізними кожухами (призначення яких абсолютно не ясно, в одному навіть дірочок немає), так що просто відкручуємо всі гвинти, які бачимо і виймаємо всю систему з коробки. Материнська плата жорстко прикручена до HDD і її доведеться зняти щоб отримати доступ до SATA-роз'єму. З плюсів хотілося б відзначити те, що такий вид кріплення дозволяє замінити HDD на будь-який інший за бажанням, просто правильно його відформатувавши по кроках далі.

Я зламав 3 з 4 засувок поки знімав кожух, будьте не такими ж Криворук Я зламав 3 з 4 засувок поки знімав кожух, будьте не такими ж Криворук

Але виглядає просто Але виглядає просто

Далі вже виймаємо всі нутрощі по порядку Далі вже виймаємо всі нутрощі по порядку

2 крок. Знімаємо бекап.

Підключаємо HDD до свого комп'ютера або ноутбука через USB-SATA. Так як зазвичай проблема софтварная, він легко визначиться при наявності ext3 і ext4 драйверів, і дозволить скопіювати всі дані куди завгодно на час форматування. Найсміливіші можуть навіть спробувати знайти в чому ж помилка, покопавшись на системній розділі, але думаю магія PPC-архітектури ОС не доставить вам особливого щастя. Якщо ж проблема побільше, наприклад злетіла файлова система або щось ще, тоді доведеться гуглити на тему відновлення даних з HDD при слетевшей ext3 (системний розділ) або ext4 (загальний розділ) і намагатися відновити самостійно. Або ж віднести найближчого «комп'ютерникові», якщо там дійсно були важливі дані в єдиному екземплярі (ебать ти лох тоді).

Откричіваем материнку Откричіваем материнку

Ось, власне, все кишки WD MyBook Live Ось, власне, все кишки WD MyBook Live

3 крок. Качаємо потрібний.

Якщо у вас linux вам знадобиться тільки сам файл прошивки і скрипт для її запуску. Не важливо якою вона давності, після відновлення оновіться з адмінки.
прошивка: http://download.wdc.com/nas/apnc-023205-046-20120910.deb
скрипт: http://www.mediafire.com/?g2xexkaaya34a9r ( альтернатива у мене )

Якщо ви користувач windows, доведеться десь знайти Live CD з лінуксом і перезавантажитися в нього, скачавши це все звідти. Так, це не примха, для перепрошивки все одно знадобиться linux.

Далі відкриваємо скачаний deb-пакет з прошивкою вбудованим архіватором (не запускати, а саме відкриваємо сам архів), де знаходимо ./cache volume / upgrade / rootfs.img і витягуємо його назовні, кладемо поряд з файлом debrick.sh.

Підключаємо до комп'ютера Підключаємо до комп'ютера. Не варто класти HDD на такий же брудну підлогу як мій

4 крок. Шиємо.

Якщо ви ще не перезавантажити в linux, варто це зробити. Так само якщо у вашому дистрибутиві не варто mdadm, то треба б поставити, решта все або є скрізь, або йде в скрипті. Заходимо в папочку (або на флешку), де вже лежать debrick.sh і rootfs.img, даємо права (chmod + x debrick.sh) і запускаємо скрипт: ./debrick.sh rootfs.img / dev / sda destroy. Не забудьте замінити / dev / sda на справжнє ім'я, подивитися його можна, наприклад, запустивши gparted. У деяких системах доведеться зробити ще mdadm -S / dev / md0, це заважає нормальному створення рейду. Ключ destroy каже скрипту не шкодувати наші дані і створювати повністю ванільну версію системи, можете спробувати і без нього. Скрипт за час роботи багато разів попросить підтвердження для виконання небезпечних операцій, так що не йдіть пити каву відразу ж.

Таблиця розділів диска в gparted Таблиця розділів диска в gparted

Успіх Успіх!

5 крок. Збираємо все як було.

Коли скрипт закінчить свою роботу, треба зібрати всю систему (хоча б приєднати до HDD материнську плату) і підключити до мережі і харчуванню. Якщо система завантажилася успішно - можна пити боржомі. Залишилася, правда, маленька деталь. Потрібно зайти на неї по SSH і активувати swap командою: mkswap -L Swap / dev / sda3 і потім перезавантажитися (reboot). Все, тепер ваш цегла знову працює.

В общем-то дана операція виявилася відносно простий, особливо якщо в будинку є linux і мінімальні знання основ роботи з ним. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, зверніться до того, у кого вони є. Як знайти таких людей на вулиці: вони сидять одні, постійно в навушниках і щось читають на своєму смартфоні, на обличчі прищі і гримаса безвиході. Відразу ж звертайтеся до них за допомогою.

Взагалі все працює і так, а кожухи всякі для мажорів Взагалі все працює і так, а кожухи всякі для мажорів

Знайди @ vas3k на зображенні, напиши в коментарях і отримай шанс виграти праску Знайди @ vas3k на зображенні, напиши в коментарях і отримай шанс виграти праску

Хочете дивитися на телевізорі?
Стало багато пристроїв?
Sony звичайно, а ви про що подумали, мої гейському друзі?
Com/?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: