Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Розумні годинник: 10 варіантів використання

 1. Отже, застосування №1: Управління дзвінками
 2. Застосування №2: Одержанням повідомлень, не беручи телефон в руки
 3. Застосування №3: Управління прослуховуванням музики
 4. Застосування №4: Читання електронних книг
 5. Застосування №5: Наречений навігатор
 6. Застосування №6: Липкі замітки
 7. Застосування №7: Мессенджер
 8. Застосування №8: Управління камерою
 9. Застосування №9: Універсальний комбайн
 10. Застосування №10: Токен для двофакторної аутентифікації

Чи часто вам доводиться переживати про те, що у вашого мобільного телефону сідає акумулятор, а вам ще належить ціла купа справ на сьогодні? Або вибігаючи вранці на роботу, ви випадково забули телефон вдома? Ви очікуєте важливий дзвінок, і доводиться буквально всюди носити з собою мобільний (навіть до вбиральні)? Ви їдете в набитому битком транспорті, а ваш телефон дзвонить, перебуваючи в глибині внутрішньої кишені курточки або на самому дні жіночої сумки? Я думаю, що немає необхідності розповідати про те, наскільки сучасна людина залежить від мобільного зв'язку та в які курйозні ситуації потрапляє, коли позбавляється можливості вчасно відповісти на дзвінок або пропускає строкову SMS.

На щастя, тепер цих незручностей легко уникнути, так як у смартфонів з'явилися багатофункціональні компаньйони - розумні годинник, які пов'язані з телефоном і дуже зручні в користуванні, так як вони мініатюрні і завжди знаходяться під рукою, а точніше на вашому зап'ясті.

Розумні годинник або smart watch створені за зовнішнім прототипу простих годин, але володіють розширеним набором функцій. Можливості розумних годин трохи відрізняються в залежності від виробника, але серед основних можна назвати прийом і відправку SMS-повідомлень, отримання Push-повідомлень від додатків і сповіщень з соцмереж, вихід в інтернет, управління музикою, а також багато інших необхідні маніпуляції. Далі ми розглянемо, як використовувати розумні годинник в повсякденному житті максимально ефективно.

Отже, застосування №1: Управління дзвінками

Така функція дає можливість прийняти або відхилити вхідний дзвінок, перевести виклик на гучний зв'язок, відключити мікрофон, а також надає інформацію про абонента і про тривалість дзвінка. Також, можна перевіряти історію викликів і здійснювати дзвінки. При наявності гарнітури, не потрібно навіть діставати смартфон з кишені.

Застосування №2: Одержанням повідомлень, не беручи телефон в руки

Одним з основних застосувань, яке демонструє навіщо потрібні розумні годинник, це їх використання в якості пристрою для отримання повідомлень - такого собі міні-пейджера. В налаштуваннях годин користувач може встановити потрібну додатки, які можуть надсилати повідомлення на smart watch. Така функція дає можливість приймати повідомлення з соціальних мереж, SMS, повідомлення з Hangouts, WhatsApp Messanger або Viber не беручи телефон в руки.

Застосування №3: Управління прослуховуванням музики

Розумні годинник «вміють» налаштовувати гучність, перемикати аудіозаписи, запускати і керувати музичними програмами на телефоні.

Застосування №4: Читання електронних книг

За допомогою меню можна відкрити текстовий файл, не дістаючи телефон з кишені. Годинники розпізнають текст в форматі txt. Дуже зручна штука для збереження і використання шпаргалок, так як при натисканні однієї лише кнопки, годинник переходять знову в звичайний режим роботи, при цьому зберігаючи місце в файлі для повторного відкриття. Можна встановлювати розмір шрифту, величину міжрядкового інтервалу або абзацу, колір підсвічування.

Застосування №5: Наречений навігатор

Дуже зручно використовувати розумні годинник для пішої і велосипедної навігації, так як додаток, що працює з онлайн картами, буде давати вам нову підказку по маршруту, як тільки ви пройдете черговий чекпоінт. У списку буде відображено також швидкість, відстань до наступної точки і необхідний маневр.

Застосування №6: Липкі замітки

Дозволяє відправляти невеликі текстові замітки на годинник, які виглядають як повідомлення. Незамінна річ для збереження списку необхідних покупок в супермаркеті.

Застосування №7: Мессенджер

Відповідайте на отримані SMS або повідомлення з інших додатків, використовуючи підготовлені шаблони або набравши текст по буквах. Спосіб набору трохи схожий з T9, тому можна навчитися друкувати досить швидко. Така функція буде корисною на морозі, під час дощу або за кермом.

Застосування №8: Управління камерою

За допомогою годин легко управляти камерою на вашому смартфоні, робити фото, запускати або зупиняти відеозапис, встановлювати таймер або вибирати режим зйомки зі спалахом або без неї.

Застосування №9: Універсальний комбайн

Важко в одній статті описати все, що вміють розумні годинник. Їх можливості настільки багатогранні, що вони з гордістю можуть носити звання універсального комбайна, завдання для якого встановлюєте особисто ви. Наприклад, можна налаштувати різний вигляд екрану для кожної ситуації або часу доби, індивідуальну функцію для кожної з кнопок годин і використовувати їх як пульт для управління телефоном, задати дію, яку повинен виконати телефон при короткому або тривалому натисканні на ту чи іншу кнопку годин, налаштувати вмикання і вимикання підсвічування, міняти вікна додатків між собою за допомогою помаху рукою і т.д.

Застосування №10: Токен для двофакторної аутентифікації

Якщо всі попередні застосування служили для зручності користувача, то використання годин в якості мобільного аутентифікатора для генерації одноразових паролів для проходження двофакторної аутентифікації - це не розкіш, а необхідність. Компанія Протектімус розробила спеціальний додаток Protectimus Smart , Яке дозволяє використовувати ваш смартфон, а також розумні годинник Android Smart Watch як OTP токен - генератор одноразових паролів.

Трохи дивно, як швидко і кардинально змінює прогрес звичні речі, і прості наручний годинник отримують здатність виконувати функції комп'ютера, але не можна не помітити того, наскільки маленький ремінець з циферблатом на зап'ясті здатний полегшити життя сучасній людині.

Джерело зображень: giphy.com

Або вибігаючи вранці на роботу, ви випадково забули телефон вдома?
Ви очікуєте важливий дзвінок, і доводиться буквально всюди носити з собою мобільний (навіть до вбиральні)?
Ви їдете в набитому битком транспорті, а ваш телефон дзвонить, перебуваючи в глибині внутрішньої кишені курточки або на самому дні жіночої сумки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: