Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що робити, якщо ви не можете завантажити або зберегти файли

 1. Скиньте дії при завантаженні для всіх типів файлів
 2. Скиньте системні настройки Інтернет-Безпеки

У даній статті описуються кроки, які необхідно виконати, якщо ви не можете завантажити або зберегти файли за допомогою Firefox. Примітка: Функція очищення Firefox

може вирішити багато проблем шляхом скидання Firefox в початковий стан. При цьому потрібна вам інформація буде збережена. Спробуйте скористатися цією функцією перед тим, як почати тривалий процес усунення неполадок.

Firefox має функцію захисту завантажень , Щоб захистити вас від шкідливих або потенційно небезпечних файлів при завантаженні. Якщо Firefox заблокував небезпечну завантаження, ви побачите попередження про фото на панелі "Завантаження", а також варіанти обробки цієї завантаження. Ви можете відкрити панель "Завантаження", щоб переглянути завершені і чекають свого надсилання, натиснувши кнопку "Завантаження" (стрілка вниз на панелі інструментів). Для отримання додаткової інформації, прочитайте статті Пошук і керування завантаженими файлами і Як працюють вбудована Захист від фішингу та шкідливих програм? .

Очищення історії завантажень може виправити деякі проблеми із завантаженням файлів:

 1. Клацніть по кнопці Завантаження У даній статті описуються кроки, які необхідно виконати, якщо ви не можете завантажити або зберегти файли за допомогою Firefox , А потім клацніть. відкриється вікно Завантаження .
 2. У вікні Завантаження клацніть по Очистити список завантажень.
 3. Закрийте вікно Завантаження.

Firefox може бути не в змозі завантажити файли, якщо є проблема з папкою, в яку зберігаються завантаження:

 1. Клацніть по кнопці меню і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель.
 3. Перейдіть в розділ Завантаження Знайдіть розділ Завантаження під заголовком Файли і програми.
 4. Клацніть по кнопці Огляд Вибрати поруч з рядком Шлях для збереження файлів.
 5. Виберіть іншу папку завантажень для збереження файлів.
 6. Закрийте сторінку about: preferences. Будь-які зроблені зміни будуть збережені автоматично.

Якщо ви спробували наведені вище рекомендації, ви можете відновити настройки папки завантаження Firefox за замовчуванням:

 1. В адресному рядку наберіть about: config та натисніть Enter Return.

  • Може з'явитися сторінка попередження about: config "Будьте обережні, а то втратите гарантії!" . Клацніть по Я приймаю на себе ризик! , Щоб перейти на сторінку about: config.
 2. В поле Пошук, введіть browser.download.
 3. Якщо будь-який з наступних параметрів має статус встановлених користувачем змінених, скиньте їх значення. Для скидання значення клацніть правою кнопкою миші утримуючи клавішу Ctrl клацніть кнопкою миші з налагодження і виберіть з контекстного меню:
  • browser.download.dir
  • browser.download.downloadDir
  • browser.download.folderList
  • browser.download.lastDir
  • browser.download.useDownloadDir
 4. При бажанні ви можете повернутися до бажаної вашої налаштування папки Завантаження, змінивши настройки Firefox .

Якщо ви отримали повідомлення про помилку <filename> не може бути збережений, так як сталася невідома помилка. , Ваша проблема може бути викликана взаємодією з браузером Safari і операційною системою.

Щоб виправити цю проблему, відкрийте настройки Safari і змініть налаштування Зберігати завантаження в: на коректну папку (таку як ваш Робочий стіл). А після перезапуску Firefox.

Якщо ви отримали повідомлення про помилку Файл <filename> не може бути збережений, так як ви не можете змінювати вміст зазначеної папки. Змініть властивості папки і спробуйте знову або введіть іншу адресу для збереження. , Ваша проблема може бути викликана пошкодженим файлом plist.

Щоб вирішити цю проблему, перейдіть в свій домашній каталог і видаліть цей файл настройок:

 • ~ / Library / Preferences / com.apple.internetconfig.plist

Якщо не працює завантаження певних типів файлів, переконайтеся, що Firefox не налаштований на особливу обробку цих типів файлів, відмінну від інших. прочитайте статтю Зміна дії виробленого Firefox при натисканні по файлу або його завантаженні для отримання інформації про те, як переглядати та змінювати обробку різних типів файлів.

Скиньте дії при завантаженні для всіх типів файлів

Щоб скинути обробку всіх типів файлів в Firefox назад в стан за замовчуванням:

 1. Відкрийте папку вашого профілю:

  Клацніть по кнопці меню Клацніть по кнопці меню  , Потім клацніть по кнопці і виберіть , Потім клацніть по кнопці і виберіть. З меню виберіть. Відкриється вкладка Інформація для вирішення проблем.

  • В розділі Інформація про програму натисніть на кнопці Відкрити папку Показати в програмі Finder Відкрити каталог. Відкриється вікно, що містить папку вашого профілю. Відкриється папка вашого профілю.
 2. Видаліть або перейменуйте файл mimeTypes.rdf (наприклад, перейменуйте його в mimeTypes.rdf.old) handlers.json (наприклад, перейменуйте його в handlers.json.old).
 3. Перезапустіть Firefox.

Сторонні плагіни менеджерів завантажень, які можуть бути встановлені в Windows, можуть перешкодити завантаженні файлів в Firefox. Файли плагінів менеджерів завантажень додаються в папку плагінів Firefox і перераховані нижче. З кожним менеджером завантаження може бути пов'язано кілька файлів плагіна:

 • GetRight: NPGetRt.dll
 • WinGet: NPWinGet.dll
 • Download Accelerator Plus: npdap.dll
 • FreshDownload: npfd.dll
 • Net Transport: NPNXCatcher.dll, NPNXCatcher (Audio) .dll, and NPNXCatcher (Video) .dll

прочитайте статтю Рішення проблем з такими плагінами як Flash або Java для вирішення типових проблем Firefox для отримання рекомендацій про те, як відключити або видалити плагіни.

Програми забезпечення безпеки в Інтернеті, в тому числі міжмережевий екран , Антивірусні програми, антишпигунські програми та інші можуть блокувати завантаження певних файлів. Перевірте налаштування програмного забезпечення безпеки, щоб дізнатися, чи існує настройка, яка може блокувати завантаження.

Для проведення діагностики на предмет того, чи не викликає проблеми програма Інтернет-Безпеки, ви можете спробувати тимчасово відключити її, перевірити, чи працює завантаження файлів, а потім знову включити програму.

Завантаження файлу (такого як файл .exe або .msi) може не спрацювати, з повідомленням Скасовано в вікні завантажень під ім'ям файлу.

Це відбувається тому, що Firefox бере до уваги ваші налаштування безпеки Windows для завантаження програм та інших потенційно небезпечних файлів з Інтернету. Щоб вирішити цю проблему, використовуйте рішення наведене нижче.

Скиньте системні настройки Інтернет-Безпеки

Ви можете скинути системні настройки Інтернет-безпеки в Internet Explorer. прочитайте статтю Скидання параметрів браузера Internet Explorer на сайті підтримки Microsoft для отримання інструкцій.

Ви можете провести діагностику вашої проблеми із завантаженням, слідуючи інструкціям в статті Діагностика і рішення проблем в Firefox .


Засноване на інформації з Unable to save or download files (mozillaZine KB)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: