Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що заважає стати багатим

 1. Що заважає вам отримувати ще більше, стати успішніше фінансово?
 2. Як же перестати боятися, що грошей не вистачить?
 3. Читайте також:

Сьогодні ми знову повернемося до нашої улюбленої теми підвищення доходів. Розберемо докладно, чому гроші витікають крізь пальці або обходять гаманець стороною, що заважає стати багатим.

Розберемо докладно, чому гроші витікають крізь пальці або обходять гаманець стороною, що заважає стати багатим

З кожним місяцем, з кожним проведеним марафоном ми все більше і глибше занурюємося в ці питання і знаходимо нові відповіді, оскільки до нашого особистого досвіду додається досвід сотень наших учасників. Так, в курсі "Чари на кожен день" у нас було завдання для відстеження думок (до речі, в марафоні "Міняю бідність на багатство-4" воно теж буде, приголомшливо показує причини і наслідки). Зазвичай ми не відстежуємо, про що думаємо найчастіше протягом дня, помічаємо більше негативні події і ситуації. Але ж куди спрямована увага, туди витікає енергія, і подібні події притягуються в наше життя.

Наші думки сьогодні створюють нашу реальність завтра.

І учасники програм, і багато навколишні мене люди 90% часу пережовують уявну жуйку "грошей немає", "все важко" тощо.

Наш мозок, як м'ясорубка, перемелює один і той же фарш: невдачі, скарги, образи, нестача грошей, страхи, роздратування, негатив.

На кожен марафон приходять різні учасники, але думки одні й ті ж.

І в розмовах зі знайомими постійно чую: "як набридла ця робота, це життя, грошей немає, хочеться нормальний будинок, гарну машину, подорожувати". Але варто запропонувати їм різні варіанти виходу з ситуації, у відповідь посипляться виправдання і відмазки: "Ой, це ж треба починати", "ой, а раптом це не моє", "витрачу час (сили) дарма і розчаруюся", "а раптом не вийде".

В результаті людина нічого не хоче міняти.

Так, багато нічого не хочуть робити, але мріють, щоб їм на блюдечку принесли нове життя, улюблена справа, успіх і т.д. Як би, само собою на них звалилося. Але так не буває. Не можна, сидячи на дивані і нічого не роблячи, стати мільйонером. Навіть заробіток через соцмережі - це робота, дії.

Власна лінь, інерція, небажання щось змінювати і виходити із зони комфорту - ось основні причини бідності, а зовсім не ситуація в країні або невезіння.

Хочеш нову професію або відкрити свою справу - потрібно вчитися, вивчати ринок, діяти. Хочеш більше грошей? Без змін не обійтися.

А на що ви готові заради своєї нової бажаної життя?

Що заважає вам отримувати ще більше, стати успішніше фінансово?

1. Перш за все, ваш настрій.

Якщо ви більшу частину часу концентріруетесь на відсутності грошей і негативі, то підсвідомість приймає ці думки за мету.

Виходить, ви постійно прагнете до безгрошів'я і невдач. Енергія витікає, ви втомлюєтеся від свого життя і роботи. Виходить замкнуте коло.

Хочете змін?

- Почніть контролювати свої думки.
Потрібно змістити фокус уваги з поганого на краще, що є у вашому житті.
Заведіть будильник на телефоні, щоб спрацьовував щогодини. Коли він продзвонити, зупиніться і подумайте про своє бажання, через годину про інше бажанні і т.д.

- Напишіть список своїх бажань, цілей.
Чим більше ви будете концентруватися на своїх цілях і мріях, тим більшого досягнете.
Важливо не просто мріяти, а й бути уважними, дивитися навколо. Всесвіт часто дає масу можливостей для здійснення мрій, тільки ми їх не помічаємо і не використовуємо.
Дуже важливо довіряти Всесвіту, що не завищувати важливість, про це докладно я писала в статті про завищену важливість .

- Іноді бажання виконуються через кризу.
Наприклад, одна дівчина загадала роботу, яка буде їй подобатися, а дохід складе 500 000р.
Через місяць її звільнили. Вона лаяла закон тяжіння, мовляв, як же так, я загадала збільшення доходу, а залишилася зовсім без нього. Через тиждень вона отримала пропозицію від старого знайомого приїхати в Москву і попрацювати з ним в цікавому проекті. Робота і діяльність були новими для неї, але вона не злякалася, погодилася кардинально змінити своє життя. За рік пройшла багато тренінгів в різних країнах, професійно виросла і отримала частку в цьому проекті. Тепер вона отримує більше 500 000 р. в місяць і обожнює свою роботу.

Можна привести багато подібних прикладів, але суть одна - якщо ви хочете змін, то доведеться поміняти і думки, і спосіб життя, а можливо, ще й роботу або професію.

Нещодавно ми опублікували статтю Як виконати 150 бажань . Дуже раджу скористатися цим методом. Чим більше бажань загадуєте, тим яскравіше життя. Відповідно, і фінансовий успіх приходить швидше.

2. Образи, постійні спогади травмуючих ситуацій з минулого.

Образи, злість, негативні спогади безпосередньо впливають на фінансовий стан. Поясню чому.

Уявіть, ви перебуваєте в порожній кімнаті, за вікном ваше майбутнє. Згадуючи про минуле, ви закриваєте всі вікна. Думаючи про своїх кривдників, ви наповнюєте закриту кімнату ними.

Що виходить? Ви закрили вікна в майбутнє, відповідно, повітря не надходить. Наповнюючи кімнату кривдниками, ви забираєте у себе ще більше повітря, який вам життєво необхідний.

Ви позбавляєте себе життя, енергії, радості, щасливого майбутнього. Як при такому розкладі до вас будуть надходити гроші? Адже гроші - це енергія, а ви все закрили, закрилися від свого майбутнього.

Навіщо?

Візьміть листочок, ручку або олівець, покажіть таку кімнату, свої образи і негативні спогади у вигляді закритих вікон. Як часто ви думаєте про минуле? Як часто ви позбавляєте себе повітря і щасливого майбутнього? Подивіться на все це з боку. Іноді це дуже важливо.

Як боротися з образами і минулим?

1. Я люблю таку техніку. Візьміть аркуш паперу, ручку і напишіть листа своїм кривдникам. Детально, в яскравих фарбах, висловіть їм все, що ви про них думаєте, всі ваші емоції і почуття. В кінці додайте, що ви їх прощаєте і відпускаєте.

Кожному кривдникові окремий лист.

Далі візьміть листочок і запишіть всі негативні моменти з минулого, які вас турбують, про яких ви часто думаєте і згадуєте.

Пишіть все докладно, виливайте весь свій негатив.

Коли я робила цю техніку в перший раз, у мене вийшла ціла зошит на 18 аркушів. Я писала її тиждень, але після проведення очищення мені стало набагато легше, почали виконуватися перші бажання.

Коли випишіть все, то потрібно спалити весь цей негатив. Підпаліть папір в безпечному місці. Дивіться на вогонь і уявляйте, як все погане назавжди йде з вашого життя.

Цю техніку варто повторювати раз на місяць. Через місяць у вас буде вже набагато менше записів. Робіть так до тих пір, поки не перестанете думати про минуле і тримати образи.

2. Пропоную відмінну медитацію для позбавлення від образ, рекомендую її проводити разом з першою технікою, так буде набагато ефективніше.

Уявіть себе стоять перед стіною. Стіна незвичайна, прозора, немов складається з рожево-сірої димки. Вам видно все, що знаходиться за цією стіною. Ця стіна - ваше минуле. Ви бачите, як все люди, які вас образили, завдали болю, поступово підходять до цієї стіни.

Ви дивіться на них, вони дивляться на вас. Скажіть їм: "я віддаю вам всю вашу енергію, всю свою біль і образи, я прощаю і відпускаю вас".

Ви бачите, як з ваших рук, вашого серця, вашої голови виходять тонкі нитки енергії до цих людей. Ці нитки можуть бути різного кольору, наприклад, червоні, золоті, а може, брудні, сірі. Ви віддаєте назад всю енергію образ. Ви прощаєтеся зі своїм минулим, з усіма цими людьми. Вони йдуть.

Ви розвертаєтеся в іншу сторону, і вас зустрічає гарний водоспад і яскраве сонце. Ви підходите ближче. Це не просто водоспад, вода наповнена енергією щастя, багатства, здоров'я, любові. Від нього йде красиве золоте сяйво, він чарівний. Ви купаєтеся в цій воді і відчуваєте, як ваше тіло наповнюється новою енергією: щастя, багатства, здоров'я, любові.

Раджу робити цю вправу раз в тиждень хоча б півтора місяця.

Перші результати ви побачите вже через 2-3 тижні. Ваше життя почне змінюватися. Але це за умови, що ви будете дотримуватися всіх рекомендацій і перестанете зациклюватися на негативі.

3. Страх, що грошей не вистачить, гроші закінчаться.

Постійні думки про це діють згубно на ваше фінансове становище. В результаті страхи стають реальністю. Грошей реально не вистачає, починають з'являтися непередбачені витрати, витрати і настає фінансова криза.

Як же перестати боятися, що грошей не вистачить?

Уявіть, що все найстрашніше вже сталося, ви залишилися без грошей, гроші закінчилися.

Що ви будете робити?

Зупиніться, складіть ручки і будете ридати? Можливо, і справді трохи поридати, але потім почнете шукати вихід, і він обов'язково знайдеться. Багато людей втрачають свої статки в силу різних обставин, залишаються з боргами, а потім піднімаються вище і стають багатшими. Якщо, звичайно, не застряють в минулому, а спрямовані в майбутнє.

Дуже раджу виконувати вправу зі статті "Грошей немає" . Воно допомагає побачити різні можливості отримання грошей і притягує їх. Тільки виконувати потрібно регулярно, мінімум місяць.

Важливо перестати зациклюватися на потребі. Почніть дивитися навколо, звертати увагу на краще, що у вас є. Практика подяки є на нашому сайті. Ця відмінна техніка допомагає змінити ставлення до життя, і життя у відповідь стає багатою в різних сенсах цього слова.

Я кожен день говорю спасибі за те, що маю. Це наповнює моє життя світлом, і радісних подій відбувається набагато більше. Навіть якщо тільки вимовляти фразу "Грошей ніколи не бракує, у мене завжди є гроші" кожен день багато разів, то вже грошей стане досить.

На наших марафонах "Міняю бідність на багатство" деякі учасники помічають, що начебто зарплата не збільшилася, додаткового доходу не було, а грошей в гаманці стало досить. Стали приходити подарунки, послуги, бонуси. А адже це теж гроші. Ми звикли сприймати гроші тільки як купюри або суму на мапі. А адже безкоштовна послуга, виграш чогось, подарунок, бонус - це все теж гроші.

Часто наші бажання виконуються без будь-яких витрат.

Наприклад, моя подруга мріяла стати перукарем, але навчання коштувало дуже дорого, їй нічим було за нього заплатити. І раптом вона випадково познайомилася з жінкою, яка відкривала свій салон. Жінці сподобалася подруга і, дізнавшись про її мрію, запропонувала попрацювати адміністратором, заодно пройти навчання перукарського мистецтва. Зараз моя подруга - провідний стиліст, має багато нагород.

Як бачите, бажання здійснилося без грошових витрат. Навіть навпаки)

Дуже важливо розуміти, для чого вам гроші.

Бажання "хочу мати мільйон" без розуміння цілей не збувається або збувається, але гроші витечуть крізь пальці.

Ви повинні розуміти, чого хочете досягти, що хочете мати. Конкретна мрія, конкретна мета швидше виконується.

Якщо ви бачите мету, то бачите світло в темряві і йдете до нього.

Завжди в пріоритет ставте цілі, а не просто гроші.

4. Потрібно працювати над своєю самооцінкою.

Якщо ви не любите себе, вважаєте негідним багатства, успіху, часто критикуєте, лаєте себе, зациклені на своїх недоліках, то гроші і успіх до вас не підуть. Ви ж підсвідомо виконуєте програму "Я не гідний грошей, я їх не заслуговую". Навіть не грошей ... гроші - це наслідок. Програму "я не гідний жити в хороших умовах, якісно харчуватися, одягатися і відпочивати".

Якщо ви змогли відловити у себе вчинки, які підтверджують цю програму, то потрібно пропрацювати цей блок.

Перш за все, почніть концентруватися на своїх позитивних якостях, попутно удосконалюючи в собі те, що можна поліпшити.

Якщо вам не подобається зовнішність, подумайте, що можна зробити, щоб виглядати гарніше, обаятельнее. Якщо ви турбуєтеся, що недостатньо ерудовані, то почніть вивчати щось нове. Якщо не впевнені в собі, пройдіть курси ораторського мистецтва, попрацюйте над поставою і т.д.

Розвивайте свої сильні сторони. Робіть більше добрих справ, займайтеся самоосвітою.

Напишіть 20 доказів, чому ви гідні багатства і успіху, доповнюйте їх кожен день.

Не лінуйтеся друзі, працюйте над собою. Якщо ви просто прочитаєте цю статтю і нічого не будете робити, нічого не зміниться. Хочете змін, хочете грошей, починайте змінювати себе, змінювати свої думки.

Вся відповідальність за ваше майбутнє лежить тільки на вас. Всі обставини і свою реальність створюєте ви самі. Перемістіть фокус уваги на прекрасне навколо, на достаток, яким ви володієте, почніть мріяти, діяти, користуватися наявними можливостями, і ваше життя зміниться. Наповнюйте свою голову думками про статок, успіх, здоров'я, любові і побачите, як це наповнить ваше життя.

Бажаю вам багатства і успіху!

Ps Міняти життя можна тільки через дію!

Спробуйте втілити численні прочитані теорії в практику, тільки так вони запрацюють.

Ви можете зробити це і разом з нами.

Приходьте на наші марафони "Міняю бідність на багатство".

Прочитайте відгуки про наш марафоні "Міняю бідність на багатство" будь-якій частині ( перша , друга або третя ).

Ми не даємо нових теорій, тільки практику, дії, змушуємо працювати над собою, і результати часом приголомшують. Учасники цих марафонів постійно просять продовження і беруть участь по кілька разів, тому вийшло вже чотири частини "Міняю бідність на багатство". Все працює, все збувається, але потрібно не лінуватися і дійсно стати відповідальним за свої думки і своє життя.

Автор: Світлана Кулешова


Мітки: Психологія достатку ;


Залишити коментар >> ( всього: 13 )


Читайте також:Коментарі

22-05-2018 Автор: Ева

і ще одно..когда негатив пишемо на листочку, потрібно підбирати слова? типо частинку "не" не вживати? або тут все підряд
Дякуємо)
Відповідь: Тут можна все підряд.

22-05-2018 Автор: Ева

Подскажіте..про медитацію, коли ми "прощаємо і відпускаємо" людей. а якщо я хочу пробачити, але не відпускати? мені потрібен і любимо ця людина поруч. але образи багато. хочу відпустити ОБРАЗИ. підійде саме таке уявлення?
(Це не мч, це родич)
Відповідь: Підійде.

15-03-2018 Автор:

З приводу прощення образ. А як бути, якщо продовжуєш жити з кривдником в силу певних життєвих обставин? Я знаю точно, що скоро все зміниться, але поки по-іншому ніяк не виходить. Як бути в цій сііуаціі? Це постійний дратівливий чинник. Ти його прощаєш в думках, а він своєю присутністю все перекреслює ((
Відповідь: Прийняти його таким, яким він є. Посилати йому любов і подарунки подумки.

05-10-2017 Автор: Lena

а якщо наприклад образи щодо однієї людини вже написані, і в попередньої медитації відпущені, цього человвек треба представляти в "строю" в наступній медитації?
Відповідь: Так, потрібно.

02-10-2017 Автор: Lena

подсткажіте ласка по медитації від образ, чи можна представляти коли все кривдники вишикувалися в ряд, і до всіх проотянути нитки енергії, що я говорю кожному по черзі що я віддаю їм таким чином їх негатив назад, прощаю і та отаускаю, і вони йде в далеку даль по одному після повернення їм їх образи? відразу уявити як я віддаю всім все важко, їх багато якось
Відповідь: Можна.

17-09-2017 Автор: Lena

спасибі велике за статтю! я почала практику прощення образ, але я пишу свої образи в знищувач проблем і в кінці додаю що прощаю і відпускаю. електронну версію не спалити, але так теж можна? все писати в знищувач проблем?
Відповідь: Так, можна.

11-09-2017 Автор: Lena

спасибі велике за статтю! я почала практику прощення образ, але я пишу свої образи в знищувач проблем і в кінці додаю що прощаю і відпускаю. електронну версію не спалити, але так теж можна? все писати в знищувач проблем?
Відповідь: Так, пишіть в знищувач.

18-08-2017 Автор: Maruta

Виконала техніку: "Як боротися з образами і минулим?" Писала листи своїм кривдникам. Писала весь свій негатив і потім атправіла в унітаз ... медітацию вимовила як молитву своїми славами.
Відчуття такі, як бут-то криля у мене і я Пархаев, як бабачка від надлишку позитиву. Я відчуваю себе чудово!
Спасибі Всесвіту яка допомогла мені знайти цей сайт і спасибі Вам, Катерина і Світлана!

22-06-2017 Автор: Галина

Спасибі, стаття для мене виявилася відповіддю на мої питання, сумніви і пережіванія.Я зрозуміла, що я буду тепер робити. Не дуже давно підписалася на ваш сайт .., але так багато отримую позитиву і відповідей на питання, спасибі за те що ви є !!!

18-06-2017 Автор: Svit

Світлана, дякую вам величезне за чудову статтю і нові техніки !!!
Я зараз почала ліквідовувати свої образи, так як зрозуміла що це мені заважає жити щасливим життям! Користуюся вашими техніками з листом і медитацією з водоспадом. На кожного "кривдника" окремий лист і медитація. Це щоб уже напевно! :)
У мене до вас таке запитання, а точніше прохання. Ви не могли б поділитися технікою вибачення самої себе? Адже у всіх людей траплялося картати себе і звинувачувати за що-небудь, і навіть ображатися. Тому я думаю це буде цікаво багатьом.
Спочатку подумала використовувати техніку з листом, але потім передумала. Чи не сильно хочеться самій собі в медитації "віддавати" нитки образи.
Заздалегідь вдячна!
Відповідь: Можна в медитації уявити за стіною себе в минулому і віддати всі образи і звинувачення. Тільки після віддачі негативу. Послати собі в минулому енергію любові, доброти і прощення.

16-06-2017 Автор: Kitana

Я як учасниця копійчаних марафону 2 і Постійна ваша чітачка Чи не втомлюся дякувати вас, Світлана, за безліч цінної информации и можлівість Виконувати Вправи на Розширення фінансового потоку даже без участия в марафоні. Однак я пам'ятаю, наскільки цінними були ваші коментарі до кожного звіту учасників, тому роздумую ще приєднатися до нового марафону. Величезна подяка Катерині за створення цього прекрасного сайту! Пам'ятається, що 4 роки тому я мало не переживала, що сайт власниці не приносить доходу, так як немає ніякої реклами. Я дуже рада, що ви все так придумали !!! Благодарю !!!
Відповідь: Досвід з'явився достатній для проведення марафонів, і потреба відвідувачів була)

09-06-2017 Автор: Тетяна

Дякую за статтю ♥♥♥ Дуже вчасно! Втім, як завжди. Дякую Вам за Вашу роботу.

06-06-2017 Автор: Нелі

Дякую за таку статтю, вона просто джерело потрібної інформації. Медитація просто супер. Після неї так легко, відчуваєш прилив сил і енергії. Незнаю збіг чи ні, але вчора робила медитацію, а сьогодні подарували 5000р.
Відповідь: Ось у нас такі "збіги" на марафонах постійно)) думки в цю сторону направили, ось і результат.

Що заважає вам отримувати ще більше, стати успішніше фінансово?
Як же перестати боятися, що грошей не вистачить?
Хочеш більше грошей?
А на що ви готові заради своєї нової бажаної життя?
Що заважає вам отримувати ще більше, стати успішніше фінансово?
Хочете змін?
Що виходить?
Як при такому розкладі до вас будуть надходити гроші?
Навіщо?
Як часто ви думаєте про минуле?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: