Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Сонячні батареї для дому вартість комплекту, відгуки, характеристики

 1. Принцип роботи
 2. Види сонячних батарей
 3. Потужність сонячних панелей
 4. Ємність аккумулятору
 5. інвертор
 6. Тип і потужність контролера заряду
 7. Кріпильна конструкція для сонячних модулів
 8. Виробник
 9. Якісні сонячні батареї
 10. Повний комплект сонячних батарей для дому
 11. Приблизна вартість комплекту
 12. Відгуки
 13. висновки

На думку багатьох, сонячні батареї - відмінне джерело харчування для тих, хто хоче екологічно чисто і досить економно забезпечити свій заміський будинок електроенергією. Зростання попиту породжує і зростання пропозиції, а значить, споживчий ринок сонячних батарей зростає, надаючи покупцям на вибір найрізноманітніші модифікації за різні ціни. Ми представляємо оптимальну інструкцію по вибору цього простого і чистого джерела живлення для всіх зацікавлених осіб.

Ми представляємо оптимальну інструкцію по вибору цього простого і чистого джерела живлення для всіх зацікавлених осіб

Принцип роботи

Перш за все, загальноприйнята назва «сонячні батареї» - не зовсім вірно. По суті, це «транзистор» дуже великих розмірів під офіційною назвою «Фотоелектронний перетворювач» (ФЕП). Таке найменування дає можливість краще зрозуміти принцип роботи таких панелей. Тобто, скільки вона отримає фотонів від сонця, стільки і зуміє перетворити в електрони потім.

Види сонячних батарей

Для початку, варто відзначити, що існує кілька основних типів сонячних батарей:

 • Аморфні сонячні батареї (з тонкопленочного кремнію)
 • Сонячні батареї з мікроморфного кремнію
 • Полікристалічні сонячні батареї
 • Монокристалічні сонячні батареї

Найбільш доступними за ціною є сонячні батареї, засновані на тонкоплівкових кремнії. При виробництві цих моделі використовують найменшу кількість кремнію. Це найменш ефективний вид сонячних батарей, тобто їх відносна вироблення енергії на один квадратний метр приблизно в два рази менше потужності, яку демонструють іншими варіантами. Це означає, що для забезпечення електроенергією всього будинку, вам буде потрібно віддати більшу площу під батареї, ніж у випадку з полікристалічними або монокристаллическими батареями. Однак, поряд з цим явним недоліком, слід зазначити, що аморфні сонячні панелі тонше своїх більш ефективних побратимів, що дозволяє використовувати їх на неплоских дахах незвичайних форм. Вони клеяться практично на будь-яку поверхню. Крім того, вони більш чутливі при низького ступеня освітленості, а також здатні витримати більш високі температури - їх температурний коефіцієнт нижче інших, що дозволяє їм зберігати необхідний рівень потужності навіть при нагріванні. Дуже добре підходять як додатковий, не основне джерело енергії.

Сонячні батареї з мікроморфного кремнію - нове покоління аморфних сонячних батарей. Ціна на ці батареї ще нижче, ніж на їх попередників, оскільки вони складаються з меншої кількості кремнію. У той же час, річний виробіток енергії у них більше, ніж у класичній моделі, а також вони менш вимогливі до орієнтації по сторонах світу і кутах нахилу поверхні, що служить наполегливою.

Полікристалічні (мульти-кристалічні) сонячні панелі - найбільш популярні і найбільш купуються сонячні батареї на ринку. Цей вид являє собою відмінний баланс економічності і продуктивності. Зовні така сонячна панель являє собою рівні квадрати рівного розміру, мають синюватий відтінок. Підходить як для яскравих сонячних днів, так і для похмурих з невеликою кількістю сонця - такий ефект дає різна спрямованість кристалів кремнію в сонячних елементах. На сьогоднішній день, багато в чому завдяки технічному прогресу, мульти-кристалічні сонячні показники співвідношення потужності / площі впритул наближаються до аналогічних показників у монокристалічних модулів. Однак, варто зазначити, що полікристалічні сонячні модулі - не самі довговічні. Згодом експлуатації їх коефіцієнт корисної дії почне падати. Це обумовлено ненормованими забрудненнями - ККД знижується через природних хімічних реакцій окислення. Але турбуватися завчасно не варто - перші три роки експлуатації змін не буде зовсім.

Монокристалічні сонячні батареї - найбільш ефективні з усіх видом сонячних панелей. На ділі це означає, що для вироблення необхідного вам кількість електроенергії, цим панелям необхідно найменшу кількість місця на даху. Тобто, якщо у вас маленька дах, цей тип - ваш вибір. Крім того, монокристалічні панелі абсолютно стійкі до різного роду кліматичним, атмосферних і хімічних впливів ззовні. На повітрі таки батареї самостійно покриваються прозорою оксидной захисною плівкою. Зовні монокристалічні модулі виглядають як псевдоквадрати чорного кольору. Це найефективніша, довговічна, але дорога модель сонячних батарей, представлена ​​на ринку.

Визначившись з видом, слід звернути увагу на інші показники сонячних батарей.

Потужність сонячних панелей

Як правило, на сонячній батареї написана максимально виробляється нею потужність. Однак, варто пам'ятати про так званому «допустимому відхиленні». Це, як правило, невелика величина, на яку відрізняється цифри на бирці від реально вироблюваної потужності. Допустиме відхилення може бути як зі знаком «плюс», так і зі знаком «мінус», тобто реальна потужність може бути як незначно менші, ніж заявлена, так і незначно більше. Це залежить від контролю якості, а також від безлічі моментів виробництва. Варто також пам'ятати, що більш потужна панель буде більше за розміром, ніж панель з меншою потужністю.

Для розрахунку необхідної вам потужності слід обчислити, скільки кВт електроенергії ви споживаєте в день, потім обчислити кількість «сонячного» часу - скільки годин на день сонце безпосередньо висвітлює ваш будинок. Це дозволить вирахувати, скільки ж в день буде виробляти потужності обрана вами панель. І вже віднісши отримані показники, ви отримаєте необхідну кількість панелей, яке потрібно вам встановити для забезпечення потреб в енергії для будинку.

Таблиця споживання електроенергії

Часто споживачі роблять вибір у бік часткової компенсації батареями всієї споживаної енергії. У разі якщо ви поставите, припустимо, 6 з необхідних вам панелей, в наслідок вам потрібно буде тільки додати відсутні - ніяке обладнання міняти не потрібно.

Ємність аккумулятору

Однозначно можна сказати, що чим більше буде обраний вами акумулятор, тим краще. Але можна спробувати самостійно розрахувати мінімально необхідну вам ємність - для цього слід визначити кількість електроприладів, які повинні залишатися в роботі в разі відключення електроенергії, врахувати споживану ними на годину енергію, а потім помножити цю кількість на бажаний час роботи в автономному режимі. Для збільшення служби акумулятора слід вибрати ємність, як мінімум на 30% перевищує те значення, що ви самостійно розрахували.

інвертор

Пристрій для перетворення постійного струму в змінний і для зміни частоти змінного струму. Залежно від ваших потреб ви можете зупинити свій вибір на одному з трьох видів інверторів:

 • автономний
 • Мережевий
 • гібридний

Автономний слід брати в тому випадку, якщо у вас відсутня мережа в 220В. У такій системі сонячні панелі будуть заряджати акумулятори і одночасно з цим витрачатися на різних навантаженнях.

У разі, якщо у вас є мережа в 220В, постає питання, для чого ви ставите сонячні панелі: хочете трохи заощадити, компенсувавши частину споживаної щодня енергії, або вам необхідно створити резервне електропостачання. У першому випадку слід зробити вибір в сторону мережевого інвертора - в цьому випадку вам не потрібні акумулятори, акумульована сонячна енергія буде перетворюватися в класичні 220 і розходитися по всьому будинку. У другому випадку, вам слід поставити гібридний інвертор і акумулятори до нього. Тоді вся система буде працювати як в режимі мережі, додаючи вироблену енергію до загального потоку, так і зберігати деяку кількість в акумуляторах на випадок відключення електроенергії.

Тип і потужність контролера заряду

Що стосується типу контролера заряду, то тут покупець може вибирати з двох варіантів:

 • МРРТ контролер
 • ШИН контролер

Різниця між цими двома контролерами в тому, що ШИН контролер не здатний передати всі 100% вироблюваної потужності поставлених вами панелей. Приблизно 20% і менше буде їм втрачено. У той час як МРРТ контролер забезпечить вам практично 100% передачу енергії, але за ціну, в 2-3 рази перевищує ШИН.

Для того, щоб зробити вибір між контролерами, порахуйте, яка буде упущена потужність при розрахованих вами раніше виробляються сумарних потужностях всіх ваших панелей. Отриману потужність вам потрібно буде компенсувати за рахунок додаткових батарей. Залишається лише подивитися, що з цього обійдеться дешевше - МРРТ контролер або додаткові панелі.

Кріпильна конструкція для сонячних модулів

Ефективність встановлених сонячних батарей багато в чому залежить від того, на скільки правильно вони були встановлені. Кут нахилу і місце розташування в значній мірі можуть вплинути на кількість поглиненого світла, а, значить, на кількість виробленої в результаті енергії.

Традиційні місця розташування сонячних батарей:

 • На даху будинку
 • На стіні будинку
 • На прилеглій території (на поверхні землі)

Самим вибираним варіантом вважається дах будинку - в такому місці немає ризику зачепити і пошкодити установку, а також ніщо не заважає променям сонця потрапляти на панелі.

Самим вибираним варіантом вважається дах будинку - в такому місці немає ризику зачепити і пошкодити установку, а також ніщо не заважає променям сонця потрапляти на панелі

Приклад опор для сонячних батарей

Якщо мова йде про промислове використання сонячної батареї, то раціональніше встановлювати панелі на землі.

Орієнтувати сонячні батареї найкраще на південну сторону. Саме з півдня з мінімальними втратами приходить максимальну кількість фотонів, що дозволяє найбільш ефективно перетворювати світло в енергію. При орієнтації ж на захід або схід промені змушені будуть пройти атмосферні шари по діагоналі, що спричинить незначні втрати.

Кут установки для цілорічного використання повинен відповідати паралелі, на якій лежить горизонт. Ідеальною ситуацією є можливість хоча б раз на рік коригувати кут нахилу панелей.

Безпосередньо кріпильні пристрої виготовляються, як правило, з нержавіючої сталі та інших стійких до корозії матеріалів - вони досить міцні, легкі й економні.

Виробник

Як вже було зазначено вище, попит на сонячні батареї росте, разом з ним зростає пропозиція, і ринок наповнюється неякісними сонячними модулями. Запам'ятайте: що б вам не говорили продавці, виробництво сонячних батарей в Росії не проводиться. На території Російської Федерації проходить тільки збірка з імпортованих, в основному з Китаю, елементів. Збиранням займаються тільки 3 підприємства:

 • Телеком-СТВ (місто Зеленоград), модулі ТСМ
 • РЗМКП (місто Рязань), модулі RZMP
 • НПП «Квант» (місто Москва), складні модулі

Основну масу продаються в Росії сонячних батарей складають модулі китайського виробництва, а також псевдоєвропейські модулі. Однак, сумнівне походження сонячних батарей не завжди означає їх погану якість. Так ми плавно переходимо до питання про те, як розібратися, які сонячні модулі погані, а які - хороші.

Якісні сонячні батареї

При виборі якісних сонячних батарей слід керуватися декількома основними принципами:

 1. Висока ціна - не завжди запорука якості
 2. Відомий авторитетний виробник забезпечить термін служби і гарантію (до 25 років)
 3. Рівні якості сонячних елементів

Таким чином, визначаючи ступінь якості того чи іншого сонячного модуля, слід дивитися на виробника (імпортера - якщо модуль імпортований в країну) і на рівень використовуваних сонячних елементів.

Деякі виробники використовують свою власну класифікацію останніх, проте існує і загальноприйнята. Виділяють 4 рівня (grade) якості сонячних елементів: A, B, C, D. Рівні розрізняються по мікроструктурі елементів, що, в свою чергу, впливає на довгостроковість і безперебійність служби куплених сонячних модулів.

Так, сонячні елементи рівня A не мають будь-яких видимих або невидимих неозброєним оком дефектів (відсутні подряпини, відколи), мають абсолютно ідентичний вигляд (форму, колір, вага) і сприяють максимально ефективному перетворенню сонячного світла в енергію.

Сонячні елементи рівня B мають візуальні дефекти, їх ціна нижча, а продуктивність гірше, ніж у модулів, зібраних з елементів Grade A, але незначно.

Сонячні елементи рівнів D і C мають як візуальні дефекти, так і різного роду мікротріщини, істотно знижують працездатність і термін служби сонячних модулів. Такі модулі можна застосовувати тільки в системах з низькою напругою. Модулі, зібрані з елементів рівня D дізнатися дуже легко - елементи в таких модулях не цілі, а різані. Але і ціна у таких батарей істотно нижче, ніж у представників рівнів А і Б.

Повний комплект сонячних батарей для дому

Стандартний набір комплектації для встановлення сонячних батарей в власне будинку повинен включати:

 • Сонячні батареї
 • контролер заряду
 • інвертор
 • Акумулятори:
 • Автомати постійного струму
 • Комплект кабелів і роз'ємів

Комплектації можуть відрізнятися за своєю наповненістю - так, якщо вам не потрібні акумулятори, не купуйте їх.

Приблизна вартість комплекту

Вартість комплекту сильно залежить від його складових: типу обраних сонячних панелей, контролера заряду, наявності або відсутності акумуляторів - все це вже було описано вище. Можна лише в середньому обчислити приблизну вартість середньостатистичного набору.

Відсутність безпосередньо виробляють сонячні панелі підприємств на території Росії не дає можливостей придбати в якомусь конкретному місті з великою знижкою або з меншою націнкою, ніж в іншому. Так, в Москві, Санкт-Петербурзі або Уфі повний комплект, що включає одну монокристалічного панель потужністю 100Вт, інвертор, контролер, акумулятор, а також коннектори, обійдеться всього в 35 000 рублів. Однак, комплекти для повноцінного забезпечення енергією всього будинку будуть коштувати від 70 000 рублів. Змін ціни в інших містах не передбачається.

Відгуки

[Blockquote style = "2"] Так сталося, що в нашій місцевості немає газу і проблема з централізованим опаленням. Опалюється за допомогою електроприладів: нагрівачів і кондиціонерів. Гарячу воду отримуємо за допомогою Болера. Це теж додаткове електрику. Хоч у нас зима і не сильно холодна, м'яка, все одно зима є зима. Тому коли дізнався про сонячні батареї, то звичайно зацікавився. Пошукав інформацію в інтернете.Нашёл продавців, поспілкувався з ними. Пару місяців думав і все-таки зважився встановити. Ось уже стоять третій рік, попереду третя зима. І мої вкладені гроші за минулі два роки практично окупилися.

Дмитро Поревкін [/ blockquote] [blockquote style = "2"] Тримаємо невелику міні-готель. Номерів трохи, але загальна площа не маленька, близько 400 м2. Тому за осінньо-зимовий період, навіть електрики нагоряє на кілька тисяч. Після того як встановили сонячні батареї просто зітхнули від платежів. Думаємо, що в перебігу року ми окупимо вкладені гроші.

Марина Єгорова, Підмосков'ї [/ blockquote] [blockquote style = "2"] Нещодавно переїхали в новий будинок. Коли ще його будували вирішили що встановимо сонячні батареї. По--перше не будемо залежати від комунальних служб. По-друге економія на платежах. І найголовніше - це сучасні екологічні технології. Ось уже живемо рік в новому будинку, не пошкодували ні разу.

Сергій [/ blockquote]

висновки

Сонячні батареї - прекрасна можливість для будь-якого, хто піклується про навколишнє середовище, а також про власний дохід. При виборі оптимальної для вас і вашого будинку сонячної панелі слід звертати увагу на:

 • виробника
 • Якість використовуваних сонячних елементів
 • вид батареї

Слідуючи нашій інструкції, ви легко підберете собі відповідну по комплектації невелику сонячну станцію для забезпечення вашого заміського будинку безкоштовної екологічно чистою енергією.


Читайте також:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: