Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Шпалери які рухаються. Програми для відео шпалер на робочий стіл Windows

 1. Як вибрати живі шпалери?
 2. Завантажити живі шпалери для Windows через торрент
 3. VideoPaper
 4. DeskScapes
 5. Wallpaper Engine
 6. Video Screensaver
 7. League Screensaver
 8. Вони живі!

Якщо вам вже набридли статичні фонові малюнки на моніторі вашого комп'ютера, то пропонуємо вам встановити живі шпалери - красиве анімаційне видовище, яке прикрасить ваш робочий стіл. На сайті 7Fon ви знайдете тисячі варіантів, при цьому наш каталог регулярно поповнюється десятками нових зображень.

Живі або анімовані шпалери - це фрагмент відеозображення, обрізаного і створеного таким чином, щоб користувачеві не були помітні початок і кінець даного відеофайлу. Тобто створюється відчуття, що малюнок робочого столу знаходиться в постійному русі, яке ніколи не закінчується. Програма анімованих шпалер називається DreamRender, спочатку вона була розроблена для операційної системи Windows Vista і була недоступна для установки на інших версіях Windows, але зараз така можливість з'явилася. Зробити це зможе навіть недосвідчений користувач ПК і абсолютно безкоштовно.

Як вибрати живі шпалери?

Для зручності пошуку ми розподілили анімовані шпалери за певними тематиками і категоріям, які ви зможете знайти в спеціальному розділі сайту 7Fon. Ви зможете легко знайти найбільш симпатичний для вас варіант і замінити статичне зображення шпалерами з приголомшливими візуальними і мультиплікаційними ефектами. Вам стали доступні тисячі варіантів спецефектів в інтервалі від спокійного і повільного до божевільного і хаотичного.

Якщо ви звернете увагу, то ми пропонуємо живі шпалери не тільки для операційних систем Windows, але і для пристроїв на платформі. У вашому розпорядженні не тільки тематичні категорії, але і сортування за датою і популярності заставки.

Додаткові ефекти і можливості живих шпалер

Можна без перебільшення сказати, що можливості анімованих шпалер не обмежені. Ви зможете легко створювати ефекти в форматі 2D або 3D, розміщувати веб-трансляції на своєму робочому столі або відеофайли, замінити статичні значки динамічними картинками, змінювати розміри значків, підтримувати прозорість вікон і їх колірну модифікацію.

За своїм бажанням ви можете вибрати потрібний дозвіл, в тому числі, задати зображенню нестандартний розмір. При цьому всі маніпуляції ви можете робити за допомогою спеціальних підказок і рекомендацій, які будуть автоматично визначатися програмою, яка проаналізувала параметри екрану вашого комп'ютера.

Хочете зробити систему свого комп'ютера більш живою і видовищною? Завантажуйте анімовані шпалери зі спеціального розділу сайту 7Fon та оцініть особисто все зручність роботи з нашим сайтом.

Живі анімовані шпалери на робочий стіл Windows - один із самих популярних запитів у всіх пошукових системах. Як це не дивно, але всі ми більше віддаємо наше перевагу красивим, що перетікає і живим динамічним сюжетів, анімації, ніж статичному зображенню. Крім цього, спокійно мінливий сюжет в анімації допомагає розслабитися (наприклад, спостереження підводним світом або акваріумом, водоспадом) або підбадьоритися (спостерігаючи за вогнем, адже помаранчевий і відтінки жовтого кольору діють на людину підбадьорливо)!

Завантажити живі шпалери для Windows через торрент

Завантажити живі шпалери для Windows ви можете через торрент, виконавши перехід за посиланням нижче. В папці ви виявите декілька підпапок з різними видами шпалер на різні тематики: абстракції, дівчата, водоспад, космос, природа, вода, та інше на будь-який смак і колір. Кожна анімація відмінно "промальована", не гальмує і не висне. Крім того, анімовані шпалери практично ніяк не впливають на швидкодію комп'ютера.

Обов'язково прочитайте інструкцію до установки, для того щоб у вас все правильно встановилося і коректно працювало. У ній немає нічого особливо складного, просто важливо точно слідувати кроків. Крім того, ви зможете самі запустити будь-яку вподобану вам коротеньке відео в анімованих шпалерах. Для цього достатньо конвертувати будь-яке відео в формат.wmv ілі.mpg за допомогою, дотримуючись інструкції вставити його в певну папку, запустити і отримувати задоволення!

1. Відкрийте папку Aktivatsiya_Dream
2. Запустіть файл DreamScenes_Enabler_1.2.exe від імені адміністратора!
3. У виниклої вікні з питанням "Have you right clicked ..." натисніть "так"
4. Чи виникне віконце програми, натискаємо Enable -> Ok -> Finish -> Ok -> закриваємо вікно хрестиком.
5. Перезавантажте комп'ютер
6. Далі відкриваємо Мій комп'ютер -> Локальний диск (С :) -> Windows -> Web -> Windows Dream Scene. Там ви виявите файл Sphere_Tree.wmv. Для запуску клікніть по ньому правою кнопкою, виберіть пункт Set a Desktop Background.
7. Для запуску інших анімацій просто додавайте їх в цю ж папку і запускайте таким же способом.
Обов'язковою умовою є включений режим Aero! (Правої кнопочкой по робочому столу - персоналізація - теми Aero (вибрати будь-яку))
Якщо після установки відео на робочий стіл підпису до ярликів стали білими -> заходимо Персоналізація -> Фон робочого столу -> Положення малюнка -> Замостити


Всі добре знають, як встановити зображення як шпалери. Всім відомо, як зробити заставкою улюблені фотографії або слайд-шоу. Це дуже просто, чи не так? У всякому разі, для деяких. Для інших же настройки робочого столу трохи складніше. Windows дозволяє домогтися в налаштуваннях справжнього досконалості. Це стосується призначеного для користувача інтерфейсу, звуків і, звичайно ж, шпалер для робочого столу.

Більшість шпалер призначені для установки в якості фону. А що, якби ви могли замінити нерухоме зображення живим, ніби колихалися від вітру? Хочете перетворити робочий стіл персонального комп'ютера в справжній кінематограф? Що ж, якщо це вас зацікавило, читайте статтю далі.

Ваш робочий стіл схожий на цей? Пора це змінити!

VideoPaper

Для перегляду відео в повноекранному режимі існує безліч програм. Наше ж завдання полягає не тільки в тому, щоб розкрити відео на весь екран, а й встановити його на робочому столі. При цьому всі ярлики повинні залишатися незмінними і працювати в звичайному режимі. Не забудьте перезавантажити комп'ютер після виконання всіх дій, описаних нижче.

Користувачі Reddit - воістину незвичайні істоти. Якщо вони бачать щось, що повинно бути зроблено,.

Користувач з ніком / u / Im-German-Lets-Party є яскравим підтвердженням вищезгаданого факту. Він зумів створити відмінну програму VideoPaper для установки відео на шпалери. Просто завантажте додаток, щоб почати з ним роботу.

Після завантаження та розпакування VideoPaper двічі клацніть на файлі VideoPaper.exe. Відповідний ярлик з'явиться на панелі завдань. Тепер клацніть правою кнопкою миші на ярлику програми і виберіть зі списку «Settings» (Налаштування), щоб почати роботу.


Тепер клацніть правою кнопкою миші на ярлику програми і виберіть зі списку «Settings» (Налаштування), щоб почати роботу

Відкриється вікно програми. Цей маленький шматочок програмного коду допоможе вам легко перетворювати відео в красиві шпалери робочого столу. Програма ніби «вшивається під шкіру» звичайних шпалер файл відео.


Програма ніби «вшивається під шкіру» звичайних шпалер файл відео

Процес використання VideoPaper виглядає наступним чином:

 1. Натисніть кнопку «Create Video Panel» (Створити панель відео). Це дозволить створити новий профіль для вашого відео. Ви можете зберігати різні профілі для різних відео.
 2. Налаштуйте ширину і висоту відео відповідно до параметрів монітора.
 3. Вирівняйте відео по горизонталі, рухаючи його вліво, вправо, або розміщуючи по центру. Щоб розмістити відео точно по центру, виставте параметри «вліво» і «вправо» на 0.
 4. Натисніть «Set Size + Position». Налаштування дозволу і позиціонування відео будуть зафіксовані.
 5. Натисніть Set Video. Файл вікна буде відкритий. Виберіть відео, яке ви хочете використовувати в якості шпалер.

Все готово! Завдяки використанню цієї маленької і зручною програмою ви можете вільно і легко встановлювати відео на місце шпалер комп'ютера.

Майте на увазі, що це програмне забезпечення поки що досить вразливе до збоїв. Проте, додаток добре працює, за що варто висловити окрему подяку користувачу Reddit з ніком / u / Im-German-Lets-Party.

DeskScapes

DeskScapes - відмінний, хоча і платний, ресурс для створення живого фону комп'ютера. Програма працює з відео у форматах MPEG, MPG, WMV і AVI. Це означає, що для створення живих шпалер ви не зможете використовувати відео в форматі MP4. Проте, із застосуванням відеоконвертера ця проблема стає несуттєвою.

Завантажити та встановити DeskScapes. Протягом 30 днів ви можете використовувати безкоштовну версію програмного забезпечення. Якщо ви хочете користуватися повною версією, доведеться заплатити за неї $ 9,99. Після установки DeskScapes відкрийте вікно програми, щоб почати роботу.


Після установки DeskScapes відкрийте вікно програми, щоб почати роботу

Перетягніть вбрання відео в вікно, натисніть на нього і виберіть «Apply» (Застосувати). Напевно, ви думаєте, що все не може бути настільки просто? Що ж, це дійсно легко.


Що ж, це дійсно легко

Wallpaper Engine

І наостанок ми приберегли найкраще. Ця програма прийшла до нас прямо з ... Steam?

Wallpaper Engine - один з найбільших інструментів для шпалер, які доступні на ринку. Це просте у використанні програмне забезпечення обійдеться вам в $ 3,99. Воно відкриє вам доступ до тисяч живих шпалер з каталогу Steam. А ще ви можете вибрати власні файли, які бажаєте використовувати для робочого столу.

Просто скачайте і встановіть програму, а потім клацніть на значку «Engine» на панелі завдань. Виберіть «Change Wallpaper» (Змінити шпалери), щоб почати роботу.


Далі у вікні програми виберіть вподобані шпалери і натисніть кнопку «OK» для їх активації. Щоб отримати доступ до більшої кількості шпалер в Wallpaper Engine, натисніть «Browse Workshop». Виберіть сподобалися шпалери і натисніть «Subscribe».


Програма автоматично встановить шпалери. Мабуть, найбільш вражаюче в цьому додатку - кількість додаються шпалер і функціональність.


Ви фанат комп'ютерних ігор? Тоді Wallpaper Engine надає вам великий вибір шпалер з найпопулярніших ігор. Тут ви напевно знайдете і свої улюблені відео. Також програма може додавати звук і змінювати звичний вигляд робочого столу за рахунок інших функцій.


У цій програмі користувач може самостійно контролювати ряд важливих параметрів: відтворення відео, гучність, колірну палітру і т.д.

Video Screensaver

Як і для шпалер, відео можна використовувати в якості скрінсейвера. Якщо вам цікаво, як це зробити, читайте далі.

Було б складно знайти краще застосування для відео-скрінсейвер, ніж те, яке називається Video Screensaver. Воно дає користувачам можливість застосовувати відеофайли більшості сучасних форматів, з різними розмірами і дозволами.

Для використання програмного забезпечення завантажте маленький заархівований файл і розпакуйте його. Після цього знайдіть в папці файл під назвою «VideoScreensaver.ico». Клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть «Install» (Встановити) в меню. Тепер відкрийте настройки заставки натисканням кнопки «Start». Виберіть опцію «Change screen saver».


У випадаючому меню виберіть «VideoScreensaver». Потім натисніть на «Settings». Виберіть відео з з'явилася папки і натисніть "Apply», а після цього «OK». Готово, можете насолоджуватися вашим новим скрінсейвером.

League Screensaver

Навіть якщо ви не фанат гри «League of Legends» (у що важкувато повірити), вам слід віддати належне цьому додатку. Концепт-художники з Riot Games дійсно постаралися і випустили додаток зі скрінсейвер улюблених персонажів «League of Legends».

Відвідайте сайт League Screensaver, щоб почати роботу. Завантажити та встановити відповідний файл. Зайдіть в налаштування скрінсейвера і виберіть «League of Legends» в випадаючому меню. Зайдіть в розділ налаштувань, щоб вибрати параметри програми.


Зайдіть в розділ налаштувань, щоб вибрати параметри програми

Створіть профіль. Виберіть заставку і натисніть кнопку «Create» у верхній частині вікна. Всі необхідні файли будуть завантажені.

Вони живі!

Напевно, ви думаєте щось на кшталт «Мені взагалі не потрібні відео-шпалери». Що ж, багато хто думав так само. Але думка змінюється, як тільки ви спробуєте ці живі заставки. Завдяки нашим підказкам ви легко перетворите нерухомий робочий стіл в даний відео.

Як вибрати живі шпалери?
Як вибрати живі шпалери?
Хочете зробити систему свого комп'ютера більш живою і видовищною?
Це дуже просто, чи не так?
А що, якби ви могли замінити нерухоме зображення живим, ніби колихалися від вітру?
Хочете перетворити робочий стіл персонального комп'ютера в справжній кінематограф?
Ваш робочий стіл схожий на цей?
Напевно, ви думаєте, що все не може бути настільки просто?
Steam?
Ви фанат комп'ютерних ігор?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: