Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Способи виведення Webmoney (Вебмани). Як вивести гроші з Webmoney

 1. Способи виведення Webmoney (Вебмани)
 2. Висновок Webmoney через сервіси «wmtocard» і «volgachange»
 3. Виведення грошей через Webmoney самостійно

30 травня 2012 2324 80

Привіт, шановні читачі блогу!

Днями я вперше вивів свої гроші з webmoney (WM, Вебмані) Днями я вперше вивів свої гроші з webmoney (WM, Вебмані). Взагалі я міг давно почати виводити деякі зароблені кошти з інтернету, та ось тільки не знав, як це зробити.

Я впевнений, що багато новачків задаються питанням: Як вивести гроші з Webmoney? У цій статті я розповім Вам про декілька способів виведення WM.

Способи виведення Webmoney (Вебмани)

Увага!!! Нижче буде описано спосіб виведення грошей за допомогою сервісу wmtocard, яким я вже давно не користуюся. Дуже часто там немає резерву і гроші зараховуються на карту іноді довго. З цього довелося знайти більш зручний спосіб.

На даний момент я користуюся сервісом [urlspan] Wmstream [/ Urlspan], про який писав в цієї статті . Рекомендую, класний сервіс. Завжди є резерв і гроші зараховуються на протязі 1-2 хвилин!

Взагалі, способів вивести зароблені в інтернеті гроші багато, я розповім лише про декілька з них. З усіма способами Ви можете ознайомитися на цій сторінці . Хочу зазначити, що у всіх сервісів є атестати продавця, всі вони є легальними і не мають ніякого відношення до шахрайства і лохотрон !

На мій погляд, найбільш зручними з них є:

 • Висновок готівкою через обмінні пункти і дилерів
 • Виведення грошових коштів на банківську карту за допомогою сервісів
 • Висновок webmoney з системи самостійно (прямий)

Найпростішим варіантом виведення Вебмані є перший з перерахованих мною способів, він підійде новачкам для виведення невеликих сум грошей.

Простота його полягає в тому, що Вам не буде потрібно робити будь-яких зайвих рухів тіла. Вам не потрібно буде заводити банківські карти, отримувати різні атестати, навіть документів ніяких не потрібно! Досить мати свій гаманець, перевести гроші на гаманець обмінного пункту і забрати готівку.

Досить мати свій гаманець, перевести гроші на гаманець обмінного пункту і забрати готівку

Про те, як зареєструватися в Webmoney і створити гаманець можете прочитати в цієї статті .

У даного способу є ряд недоліків:

 • Потрібно попередньо обговорювати суму і приїжджати за нею в призначений час
 • Велика комісія. Наприклад, в моєму місті вона становить 4% від суми, що виводиться
 • Чи не в кожному населеному пункті такі фірми (дилери) існують

Список країн і регіонів, де працюють обмінні пункти, в яких можна обміняти WMZ, WMR, WME, WMU, WMG, WMB на готівкову або безготівкову національну валюту, можна подивитися на цій сторінці . Особисто мені цей спосіб не дуже підходить, тому що я заробляю в інтернеті , І кожен раз їздити кудись за своїми грошима і переплачувати зайві гроші (високий відсоток) не дуже хочеться. 🙂

Але якщо Ви вирішили вивести гроші таким способом, а також знайшли свій населений пункт, в представленому вище, списку, то я зараз коротко розповім про цей спосіб. Сам я не пробував виводити гроші, таким способом, проте зідзвонився з цією конторою і все у них з'ясував. Можливо, якісь вимоги в Вашому регіоні будуть відрізнятися, але принцип приблизно однаковий.

1. Заходьте на сайт обмінного пункту Вашого населеного пункту (посилання на список) і уточнюєте всі деталі.

2. зідзвонювалися з ними по телефону або зв'язуєтеся іншими доступними способами (e-mail, icq, skype і т.п.), обговорюєте суму, яку Вам необхідно вивести, а також час, коли Ви зможете прийти за своїми грошима.

3. Переводите гроші на гаманець обмінного пункту. Цю операцію можна виконати прямо у них в офісі.

4. Забираєте свої гроші.

Як я вже говорив, плюсом даного способу є особиста кондефіціальность. Наприклад, в моєму місті для виведення з Вебмані суми до 20 000 рублів навіть не потрібно пред'являти паспорт! Якщо у Вашому регіоні немає таких обмінних пунктів, або даний спосіб Вам не підходить, то читайте статтю далі ...

Висновок Webmoney через сервіси «wmtocard» і «volgachange»

Відразу скажу, що цей спосіб виведення грошей за допомогою сторонніх сервісів, там потрібно буде виконати ряд умов, про них я розповім нижче, а також, заплатити невелику комісію 3,5 - 3,8% від суми, що виводиться.

Для того, щоб скористатися цим способом виведення Webmoney, Вам необхідно:

 • Мати атестат не нижче формального
 • Завантажити копії своїх документів (паспорта та ІПН) в центрі атестації
 • Мати банківську карту

Зараз я Вам розповім все детально про ці умови.

1. Як отримати формальний атестат Webmoney?

Якщо у Вас ще немає формального атестата, то необхідно його отримати, це безкоштовно.

Для того, щоб отримати формальний атестат в системі Webmoney, зайдіть в [urlspan] центр атестації [/ Urlspan] і натисніть «Отримати формальний атестат».

Далі відкриється вікно, в якому Вам необхідно буде заповнити всі поля. Увага!!! Заповнюйте всі поля правильно! Всі дані повинні бути достовірні!

Ось невелике відео з отримання формального атестата:

2. Як завантажити копії своїх документів в центрі атестації Webmoney?

Після отримання формального атестата Вам необхідно завантажити копії важливих сторінок Вашого паспорта, а також копію свідоцтва ІПН. Під важливими сторінками тут мається на увазі сторінка з Вашими даними і фотографією, а також сторінка з пропискою.

Документи можна відсканувати або сфотографувати, вони повинні бути хорошої якості і кольоровими!

Для того щоб завантажити ці документи зайдіть в розділ «Панель управління Вашим атестатом» і виберіть «Ваші документи».

Для того щоб завантажити ці документи зайдіть в розділ «Панель управління Вашим атестатом» і виберіть «Ваші документи»

У вікні, необхідно завантажити по черзі ці документа, присвоївши їм імена. Після завантаження документи протягом деякого часу повинні бути перевірені адміністраторами системи.

Після закінчення перевірки перед кожним документом з'явиться зелена галочка, як показано вище на моєму скріншоті .

3. Як оформити банківську карту?

Особисто я оформив собі карту Ощадбанку Росії - Visa.

Для оформлення картки необхідно прийти в банк зі своїм паспортом і пояснити що Вам потрібна карта. Тільки не пояснюйте їм по Webmoney, вони можуть взагалі про це нічого не знати і будуть тупити, як було в моєму випадку 🙂

Оформлення картки відбувається протягом 2-3 тижнів, після чого Вам потрібно прийти в банк з паспортом і забрати її. Про всяк випадок уточните місце, де вказано номер Вашої картки, і візьміть реквізити банку, вони можуть Вам знадобитися в подальшому.

Виводимо гроші з webmoney на банківську карту

Увага!!! Нижче буде описано спосіб виведення грошей за допомогою сервісу wmtocard, яким я вже давно не користуюся. Дуже часто там немає резерву і гроші зараховуються на карту іноді довго. З цього довелося знайти більш зручний спосіб.

На даний момент я користуюся сервісом [urlspan] Wmstream [/ Urlspan], про який писав в цієї статті . Рекомендую, класний сервіс. Завжди є резерв і гроші зараховуються на протязі 1-2 хвилин!

Якщо у Вас карта Ощадбанку Росії, то можете скористатися сервісом wmtocard.ru. Комісія при виведенні Webmoey становить 3,5%, гроші зараховуються протягом 1-5 хвилин. Для того, щоб перевести гроші, натисніть вкладку «Висновок на карту» і авторизуйтесь в системі Webmoney.

Після цього відкриється вікно, в якому необхідно заповнити кілька полів.

Увага!!! Карта повинна бути оформлена на Ваше ім'я, паспортні дані повинні збігатися!

Після заповнення полів натисніть кнопку «Далі», через деякий час гроші будуть зараховані.

Звертаю Вашу увагу на те, що гроші перераховуються з резерву, який є у сервісу. Якщо в резерві грошей немає (резерв вказується праворуч у вікні створення заявки), то нарахування Вам на карту надійдуть після поповнення резерву. Зазвичай він поповнюється на наступний робочий день. Якщо у Вас карта іншого банку, то Ви можете вивести на її гроші з Webmoney за допомогою інших сервісів, наприклад volgachange.ru. За допомогою цього сервісу Ви зможете вивести Вебмані на карти Visa / MasterCard / Maestro будь-якого банку Росії, включаючи карти Ощадбанку, ВТБ24, Альфа-банку, Зв'язковий і д.р.

Виведення грошей через Webmoney самостійно

Можна вивести гроші прямо через систему Webmoney, не вдаючись до різних сервісів і третім особам. Наприклад, поштовим переказом або на карту ([urlspan] сервіс banks.webmoney.ru [/ Urlspan]). Однак не всі користуються даними способами через різних міркувань. Наприклад, поштовий переказ йде довго, не на всі карти можна вивести гроші, для прив'язки карти необхідно платити, як бути з податками і т.п. Особисто я не пробував виводити гроші безпосередньо, тому в цій статті описувати їх не буду, можливо, в майбутньому напишу. Щоб не пропустити вихід нових постів, рекомендую Вам підписатися на оновлення мого блогу.

На закінчення цього поста оголошую переможців кросворду, опублікованого в минулій статті .

1-е місце - Вадим ([email protected]) отримує 150 рублів!
2-е місце - Євген ([email protected]) отримує 100 рублів!
3-е місце - Антон ([email protected]) отримує 50 рублів!
Випадковий щасливчик - Ольга Кондратюк ([email protected]) отримує 50 рублів!

Переможців прошу вислати номери WMR гаманців (можливий переклад на Яндекс гроші )!

До речі, Євген Пєшков (entercomputers.ru) залишив коментар до минулій статті, цей коментар був 2500 на моєму блозі, ось підтвердження . за умовами акції для коментаторів Євген отримує грошовий приз - 200 рублів! Вітаю, Жень!

Коментуйте пости мого блогу і Ви теж зможете виграти призи! На цьому у мене все. Сподіваюся, мій пост був корисний Вам.

Рекомендую Вам почитати мої статті:

А якими способами виведення Webmoney користуєтеся Ви?

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Я впевнений, що багато новачків задаються питанням: Як вивести гроші з Webmoney?
1. Як отримати формальний атестат Webmoney?
2. Як завантажити копії своїх документів в центрі атестації Webmoney?
3. Як оформити банківську карту?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: