Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

справа неслухняності

 1. в разі подальшого ігнорування Google вимог про фільтрації пошукової видачі в закон можуть бути внесені...
 2. в Росії обговорюють нову ініціативу - зміна Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає...
 3. Зростання впливу національних урядів на фільтрацію інформації буде пов'язаний з усе більш глибокою...
 4. для багатьох користувачів Google - це просто "пошуковий рядок", але за нею ховається 85% ринку мобільних...
 5. Ще по цій темі:

Як змусити Google дотримуватися національні закони?

У грудні компанії Google виписали штраф на 500 тис. Рублів за невиконання вимог російського законодавства в частині обмеження доступу до інформації. Корпорація відмовляється підключатися до держсистеми, що містить реєстр заборонених інтернет-ресурсів. Влада не виключає можливість блокування ресурсів IT-гіганта, якщо Google продовжить ігнорувати вимоги закону. Думки опитаних RSpectr експертів про те, як поведе себе корпорація в цій ситуації, розділилися. Одні вважають, що Google піде назустріч російській владі, інші вважають, що міжнародна компанія може і продовжити порушувати законодавство, так як регулятору нічого їй протиставити.

Історія питання

Введення штрафів для пошукових систем за видачу посилань на заборонені сайти було затверджено влітку 2018 року. закон вступив в силу в жовтні.

Роскомнадзор (РКН) нагадував корпорації Google про необхідність підключитися до федеральної державну інформаційну систему (ФГІС), що містить перелік заборонених інтернет-ресурсів. У листопаді 2018 року представники РКН і Google навіть обговорили механізм, за допомогою якого можна було б, не порушуючи алгоритмів, здійснювати вивантаження з реєстру.

Однак Google так і не підключився до системи. Адміністративна справа проти корпорації було порушено 26 листопада. Представники Google були присутні при складанні протоколу та виклали свої заперечення, підкресливши, що вони не порушують норми закону.

11 грудня РКН оштрафував корпорацію на 500 тис. Рублів. А на наступний день заступник керівника РКН Вадим Суботін заявив , що

в разі подальшого ігнорування Google вимог про фільтрації пошукової видачі в закон можуть бути внесені зміни, що дозволяють блокування сервісів корпорації на території РФ

Не встигли вчасно?

Як розповів RSpectr Павло Катков, член ради Торгово-промислової палати з інтелектуальної власності та власник «Катков і партнери», питання фільтрації або премодерації контенту регулярно встає в дискусіях про правове регулювання інтернет-середовища. «У роботі над антипіратським законом не раз обговорювалися fingerprint-програми, що дозволяють розпізнати контент по його цифровому відбитку. У приклад можна привести такі системи і компанії, як Content ID You Tube і Shazam. Вони показують, що фільтрація можлива технічно. А ось законодавчо вона є обов'язковою тільки в разі появи правової норми, що зобов'язує інтернет-компанії робити це », - пояснив експерт. Поки прямого вимоги про премодерації контенту немає, сказав він.

«Виняток сайту з пошукових результатів конкретної країни, так, щоб це не зачепило пошукові алгоритми релевантності, - непросте завдання. Швидше за все, в Google не встигли зробити потрібний софт. А може, до сих пір думають, як дати бій російському регулятору », - додав у розмові з RSpectr керівник агентства по захисту ділової репутації в інтернеті ISN Максим Злобін.

Не виключено, що компанія до цих пір не підключилася з ФГІС через технічні проблем, згодна партнер «Пепеляєв Груп» Наталія Коваленко. Сторони рано чи пізно прийдуть до співпраці, Google знайде таку можливість, вважає експерт. У такій ситуації можна зрозуміти і регулятора, відповідального за контроль та нагляд за дотриманням законодавства та чинного в рамках повноважень, розповіла RSpectr Н. Коваленко.

Дрібниця, а неприємно

За підсумками 2017 року виручка Alphabet ( «материнська» компанія Google) виросла на 23% і склала 110,9 млрд доларів. І для пошукача 500 тис. Рублів - це зовсім невелика сума в порівнянні з іншими штрафами. Наприклад, влітку 2018 року Єврокомісія визнала компанію винною в зловживанні домінуючим становищем на ринку. штраф склав рекордні 4,34 млрд євро.

У Росії найбільша виплата була проведена в травні 2017 року. Google погасив адміністративний штраф в 438 млн рублів, призначений Федеральною антимонопольною службою (ФАС).

В рамках поточного правового поля Роскомнадзор може накладати штраф від 500 тис. До 700 тис. Руб. за невиконання вимоги про підключення ФГІС і фільтрації протиправного контенту. Крім того, зараз

в Росії обговорюють нову ініціативу - зміна Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає значне збільшення штрафів для технологічних компаній за порушення російських законів. Йдеться про 1% від річної виручки

Співпраця або догляд

Посилення штрафів за порушення - це не тільки російський тренд. В ЄС вважають, що екстремістські матеріали на ресурсах Google, Facebook, Twitter повинні віддалятися протягом години після отримання відповідного розпорядження від національних властей. Євросоюз розробляє законопроект, який передбачає штрафи до 4% обороту в рік за неусунення таких порушень.

У 2017 році парламент Німеччини прийняв закон, який зобов'язує Google і Facebook видаляти будь-який контент, визнаний незаконним в країні, протягом 24 годин. Штраф за невиконання може скласти 50 млн євро. В Google визнали, що норма порушує свободу слова.

Згодом національні регулятори зможуть робити істотний вплив на великі інтернет-корпорації. Зараз же етап «промацування меж дозволеного», вважає М. Злобін.

Керівник відділу аналітики «СёрчІнформ» Олексій Парфентьєв вважає, що Google навряд чи колись піде на виконання чужих вимог щодо видачі інформації, нехай це навіть вказано в законах. У сервісу свої правила блокування, пояснив він RSpectr. За словами експерта, пошуковик сам виключає з видачі небезпечні сайти з екстремістським або потенційно небезпечним вмістом, і найчастіше робить це краще будь-якого регулятора.

Дійсно, Google активний самоцензури - в 2018 році видалив більше 3 млрд посилань на піратські сайти з пошуку. компанія також змінила алгоритми роботи, щоб перешкоджати поширенню в Мережі відомостей, які вводять користувачів в оману.

Зростання впливу національних урядів на фільтрацію інформації буде пов'язаний з усе більш глибокою обробкою адміністративного регулювання інтернету

Про це RSpectr розповів керівник юридичного відділу REG.RU Павло Патрикеєв. За його словами, в рамках обговорюваної директиви про захист інтелектуальних прав на території ЄС передбачається введення системи фільтрації авторського контенту. В Америці керівники найбільших інтернет-корпорацій виступають перед Сенатом і дають пояснення щодо способів введення таких обмежень. Саудівська Аравія і Оман використовують Smart-Filter від McAfee для фільтрації контента на своїй території.

В таких умовах інтернет-гіганти змушені або в тій чи іншій формі співпрацювати з регуляторами, або шукати лазівки, або йти з ринку.
Так, Google щорічно відповідає на листи держорганів, найбільша кількість яких надходить з США. У РФ за шість місяців 2018 року корпорація задовольнила 11% запитів влади.

З державою на рівних

Навряд чи таку компанію, як Google, може налякати одноразовий штраф у 500 тис. Рублів. Але систематичне покарання, ризик блокування пошукача на території РФ в принципі (в разі внесення відповідних поправок до законодавства) та репутаційні ризики - вже більш серйозні аргументи для прийняття рішення на користь підключення до ФГІС, говорить Н. Коваленко.

У свою чергу, адвокат Колегії адвокатів міста Москви «Барщевський і Партнери» Андрій Цибульський вказав RSpectr на те, що ефективного способу заборони поширення інформації в інтернеті не існує. РКН скоріше не зможе виграти протистояння з Google, вважає експерт.

«Інтернет-корпорації за ступенем впливу і масштабам конкурують з державами, і, як бачимо, їх діалог з регуляторами будується так само, як якщо б це були переговори країн, а не бізнесу і влади», - зазначає А. Парфентьєв. Національним регуляторам вдається тримати верх в цих переговорах зі змінним успіхом залежно від тих важелів впливу, які у них є. «Очевидно, коли мова йде про глобальну компанії, їх практично немає. Тому майже не сумніваюся, що Роскомнадзор продовжить і далі виписувати Google штрафи, а корпорація ігнорувати його вимогу », - припустив керівник відділу аналітики« СёрчІнформ ».

***
Блокувати сервіси такого масштабу - це самогубне рішення. У разі Google - це мільйони IP-адрес і сотні тисяч фізичних серверів в Data-центрах, розподілених по всьому світу. "Взяти і заборонити" в даному випадку не так просто, як здається на перший погляд, - резюмував А. Парфентьєв.

Аналітик «СёрчІнформ» пояснив, що

для багатьох користувачів Google - це просто "пошуковий рядок", але за нею ховається 85% ринку мобільних телефонів, велика частина ринку розумних пристроїв і просунутої користувальницької електроніки, найпопулярніше навігаційне ПО на планеті і ще сотні корисних функцій, сервісів, алгоритмів і можливостей

Експерти вважають, що в ситуації, що склалася вітчизняна IT-галузь знаходиться в програші. А. Парфентьєв вказав на те, що під загрозою блокування російський «Яндекс» був змушений фільтрувати контент в «Яндекс.Відео», хоча і давав зрозуміти, що з мотивуванням вимоги не згоден.

Зараз виходить, що російські компанії змушені виконувати вказівки регулятора, в той час як іноземні гравці їх ігнорують, а значить, отримують конкурентну перевагу.

Зображення: freepik.com

Ще по цій темі:

РКН направив Facebook і Twitter повідомлення про необхідність локалізувати призначені для користувача дані

РКН направив Facebook і Twitter повідомлення про необхідність локалізувати призначені для користувача дані

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: