Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Стартова сторінка браузера. Вирішення проблем

 1. Зміст статті:
 2. Проблеми зміни стартової сторінки браузера
 3. Що робити, якщо при запуску браузера відкривається сторінка рекламного сайту
 4. Налаштування стартової сторінки браузера
 5. Налаштувати стартову сторінку браузера в Google Chrome
 6. Налаштувати домашню сторінку в Mozilla Firefox
 7. Домашня сторінка з надбудов браузера
 8. Властивості ярлика браузера
 9. Домашня сторінка браузера в реєстрі Windows
 10. Що робити, якщо браузер сам запускається з рекламою

На багатьох комп'ютерах сьогодні інтернет браузер - найбільш часто використовується користувачами додаток. Соціальні мережі, online-кінотеатри, ігри, робота - інтернет обслуговує практично всі сфери нашого життя, а на чолі цієї глобальної павутини варто, звичайно ж, браузер. І не важливо, що ви вибрали для себе: Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, яндекс.браузер або щось ще - робота програми повинна бути швидкою, стабільної і зручною, щоб ніщо не відволікало вас від конкретних дій.

браузер

Але часом трапляється, що улюблена програма починає вести себе не зовсім так, як нам того хочеться. І якщо у випадку, коли це викликано останніми змінами в конкретному софт від команди розробників, ви змушені або змиритися, або придивитися до існуючих альтернатив, то в разі очевидної несправності викликаної збоєм в роботі або проблемами ззовні - потрібно самому щось робити.

Про одну з таких проблем ми і поговоримо сьогодні.

Зміст статті:

Проблеми зміни стартової сторінки браузера

Багато користувачів мережі інтернет стикаються з проблемою, коли при запуску інтернет браузера виходить довільна сторінка, що відрізняється від тієї, яку ви призначали домашньої. Часто це буває сайт "webalta", "вулкан", "apeha", буває "Яндекс" і "mail", для IE це "bing", варіантів безліч.
Іноді трапляється навіть таке, що браузер відкривається в системі кожен раз при включенні комп'ютера сам, без звернення користувача, або стартує з певним інтервалом часу, відкриваючи непотрібні сторонні сайти, рекламні сторінки тощо.
Виною такої поведінки програми може бути як вірусна атака на ваш комп'ютер, так і установка легального софта від недобросовісного розробника або розповсюджувача.

Домашня сторінка браузера (стартова сторінка, Homepage) - це сторінка, яка відкривається відразу після запуску програми інтернет-оглядача. В якості домашньої сторінки може виступати конкретну адресу / адреси в інтернеті; пуста сторінка; або останні сайти, які були відкриті у вкладках браузера перед завершенням його роботи

Давайте окремо розглянемо рішення кожної з цих проблем, постаравшись охопити всі можливі способи усунення ситуацій, коли в браузері самі відкриваються сайти з рекламою. Ми не претендуємо на те, що в статті будуть розкриті абсолютно всі способи зміни домашньої сторінки браузера, але самі популярні з них точно будуть розглянуті нижче.

В межах даної статті будемо наводити приклади на одному або двох браузерах, ви ж, якщо використовуєте альтернативний софт, легко зробите все ті ж маніпуляції за аналогією.

Що робити, якщо при запуску браузера відкривається сторінка рекламного сайту

Поговоримо про чотирьох варіантах установки домашньої сторінки браузера від простої (на нашу думку) до складної.

Налаштування стартової сторінки браузера

Перше, що потрібно зробити - перевірити призначені для користувача настройки браузера.

Налаштувати стартову сторінку браузера в Google Chrome

Натискаємо кнопку Меню браузера, і вибрати з списку пункт Налаштування

Після цього ставимо галочку на пункт Задані сторінки і натискаємо кнопку Додати

Відкриється невелике віконце з рядком введення адреси. Сюди ви можете ввести адресу сторінки, відкриття якої ви бажаєте бачити при запуску браузера

Можна додати кілька сторінок, тоді при старті програми буде відкриватися кілька вкладок з заданими сайтами.

Перевірте, чи немає тут адрес, які ви не хочете бачити при відкритті браузера

Якщо вам хочеться, щоб браузер стартував з новою порожній вкладки часто відвідуваних сторінок і рядка пошуку, то просто видаляємо звідси всі адреси і тиснемо кнопку ОК.

Налаштувати домашню сторінку в Mozilla Firefox

Відкриваємо Меню програми, вибираємо пункт Налаштування

У рядку При запуску Firefox: вибираємо пункт Показати домашню сторінку
У рядку Домашня сторінка вбиваємо адресу сайту, який хочемо бачити при запуску браузера Mozilla Firefox

Перевіряємо, чи немає тут адрес, які ви не хочете бачити при відкритті браузера.

Домашня сторінка з надбудов браузера

Тепер перевіримо встановлені розширення браузера і наявні в системи панелі.

Перевірити встановлені розширення в Google Chrome можна шляхом Меню - Додаткові інструменти - Розширення

Перевірити встановлені розширення в Google Chrome можна шляхом Меню - Додаткові інструменти - Розширення

Щоб дізнатися, які розширення встановлені в Firefox, йдемо по шляху Меню - Додатки - Розширення

Щоб дізнатися, які розширення встановлені в Firefox, йдемо по шляху Меню - Додатки - Розширення

Крім розширення зміною домашньої сторінки часто грішать різні панелі для Internet Explorer, виявити їх не складно, встановлюються вони в Windows як окремі програми і видаляються, відповідно, з меню Видалення програми, в назві часто містять слова "панель", "bar".

Нижче наведено приклад, який демонструє, як видалити панель Bing

Перевіряємо в розширеннях і надбудови браузера, чи немає там підозрілих доповнень, якщо знаходимо такі, видаляємо або відключаємо їх.

Властивості ярлика браузера

Якщо в установках домашньої сторінки немає підозрілих записів, а відключення небажаних надбудов і розширень не дало результату, то наступним кроком ми перевіряємо властивості ярлика, за яким ми запускаємо програму.

Для того, щоб перевірити чи не прописаний адреса сайту в властивості ярдика браузера, тиснемо правою кнопкою миші по ярлику і вибираємо пункт Властивості

Для того, щоб перевірити чи не прописаний адреса сайту в властивості ярдика браузера, тиснемо правою кнопкою миші по ярлику і вибираємо пункт Властивості

Тут звертаємо увагу на рядок Об'єкт. Потрібно перевірити, щоб в цьому рядку не було нічого підозрілого. Наприклад, в кінці рядка може бути просто приписаний адреса сайту:

Наприклад, в кінці рядка може бути просто приписаний адреса сайту:

Крім того, в рядку об'єкт може бути прописаний зовсім інший шлях, припустимо, до шкідливого файлу chrome.bat (в прикладі з хромом), в той разі запуск браузера теж буде здійснюватися з несанкціонованою користувачем сторінки, тому що використання bat-файлів дозволяє дуже широко використовувати засоби операційної системи, докладніше про це ми говорили в статті Пакетні файли (bat, сорочки з короткими рукавами) Windows . Тому дуже уважно перевіряйте рядок Об'єкт на відповідність шляхах встановленої програми.

Домашня сторінка браузера в реєстрі Windows

І ще один момент, на який слід звернути увагу, якщо у вас браузер відкривається з невідомої сторінки, це реєстр Windows. Зазначу, що даний пункт стосується більше користувачів Internet Explorer, але він теж досить поширений, тому, думаємо, заслуговує на увагу.

Відкриваємо редактор реєстру Windows:

Далі у верхній панелі меню натискаємо кнопку Правка і вибираємо пункт Знайти. У рядку пошуку вікна вводимо сайт, який нас дошкуляє, наприклад так:

Натискаємо клавішу Enter. Має розпочатися пошук по реєстру. Якщо якісь збіги будуть знайдені, вам необхідно видалити значення цих параметрів (! Видаляти потрібно саме значення, а не самі параметри!). Після видалення кожного знайденого значення натискаємо на клавіатурі F3, і пошук продовжиться. Після закінчення пошуку ви побачите вікно з оповіщенням Пошук в реєстрі завершений.

Тепер потрібно зайти в налаштування браузера і змінити домашню сторінку. Щоб змінити домашню сторінку в Internet Explorer, потрібно зайти в Меню, пункт Властивості браузера, на вкладці Загальні поставити галочку навпроти опції Починати з домашньої сторінки і у вікні Домашня сторінка прописати потрібну адресу (або потрібні адреси).

Після цього натискаємо кнопку OK і перевіряємо внесені зміни.

Що робити, якщо браузер сам запускається з рекламою

Цей випадок виглядає ще цікавіше. Користувач просто працює за комп'ютером, і, раптово, перед ним відкривається браузер з невідомим сайтом. Або вікно браузера відкривається кожен раз при включенні комп'ютера.

Тут можливі два варіанти:

 • або в автоматичний запуск системи доданий сайт, тоді його можна буде відкрити браузером за замовчуванням;
 • або в автоматичне завантаження доданий безпосередньо браузер, а домашня сторінка його змінена на рекламну одним із способів, розглянутих вище.

І в тому, і в іншому випадку вам потрібно знайти причину автоматичного старту програми. Якщо запуск рекламної сторінки відбувається тільки при включенні комп'ютера, то, ймовірно, настройку варто шукати в автозавантаженні Windows.
Якщо ж сторінка відкривається з певною періодичністю, або при настанні певних подій в системі, то капати слід планувальник завдань Windows.

Мимовільно відкриття браузера, здійснене без звернення до програми користувача, свідчить про наявність записів, що стосуються самого браузера, або відкривається URL, в автозавантаженні системи або за розкладом завдань Windows

Обидва способи роботи з автозавантаженням Windows детально розглянуті в статті Автозавантаження. Додавання програм в автозавантаження Windows .

При пошуку по автозавантаженні і запланованих завдань в якості шуканого слова необхідно брати і назва сайту, і назва відкривається браузера. Всі несанкціоновані користувачем записи потрібно видалити.

На цьому все. Ми розглянули способи виправлення ситуації, коли браузер запускається з рекламним сайтом. Зручних вам домашніх сторінок в кожен браузер.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: