Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Стиль інтерфейсу Fluent Design в Windows 10 Spring Creators Update

 1. 1. Що є Fluent Design в концептуальному сенсі?
 2. 2. Fluent Design всередині Windows 10 Spring Creators Update
 3. 3. Зворотний бік медалі
 4. 4. Як відключити Fluent Design

Spring Creators Update продовжило процес «перевдягання» системного функціоналу Windows 10 в новий дизайн інтерфейсу Fluent Design. Цей процес почався в Fall Creators Update - попередньому, осінньому масштабне оновлення системи, і в ній оновленої побачимо покращений формат самого дизайну, а також його застосування до нових системних областях. Що таке Fluent Design в концептуальному сенсі, як він прогресував з часів попереднього апдейта, і як його при необхідності відключити - про все це нижче.

1. Що є Fluent Design в концептуальному сенсі?

Fluent Design - це еволюційне продовження Modern UI, інтерфейсу в стилі жорсткого мінімалізму, створеного спочатку для Windows 8. Ідея Microsoft на баскому коні заїхати на ринок планшетних комп'ютерів і віджати якусь частку у Google і Apple вимагала нових рішень в плані створення програмного забезпечення, оптимізованого під слабкі апаратні ресурси планшетних пристроїв і сенсорне управління. Одним з таких рішень, основним став інтерфейс Modern UI. Згодом він перекочував в Windows 10. Для останньої інтерфейс був перероблений під віконний формат, отримав назву Universal Windows Platform (UWP) і став універсальною платформою для різних типів пристроїв на базі цієї операційної системи.

Убогість зовнішнього оформлення UWP-додатків «Десятки», по всій видимості, не виправдала планованих доходів Microsoft від продажу сенсорних малопотужних пристроїв, і компанія вирішила «одягнути» сучасний функціонал системи в щось більш вартісне. Таким стоїть рішенням став вперше впроваджений в попередній апдейт системи стиль інтерфейсу Fluent Design.

Fluent Design - це:

• Відхід від площини оформлення Modern UI, складна багатошарова промальовування елементів інтерфейсу;
• Більш динамічне, більш ефектне реагування інтерфейсу на підведення користувачем курсора;
• Покращена адаптивність під різні розміри екранів.

Основний компонент Fluent Design - ефект акрилу, який застосовується до окремих областях штатних додатків «Десятки». Це щось нової інкарнації Aero Glass Windows 7 - стиль з такою ж суттю надання зовнішнім виглядом додатків текстури і властивостей фізичного матеріалу, але на цей раз не скла, а акрилу. Ну і, звичайно ж, в сучасному форматі легкості і ненав'язливості дизайн-рішень.

2. Fluent Design всередині Windows 10 Spring Creators Update

Ефект акрилу в оновленій «Десятці» став більш прозорим, разом з тим більш примітним. Визначна акрилове вбрання отримали штатні параметри, нові області Microsoft Edge, штатні карти. Панель годин і календаря стала чуйне, з ефектами світіння реагувати на підведення курсора - виділенням області елементів навколо нього.

А при підведенні курсора до певної області кнопок калькулятора ті послужливо прогинаються всередину в очікуванні нашого вибору. Змориться такий «безконтактний масаж» приголомшливо.

У темній темі оформлення сучасного функціоналу «Десятки» ефект акрилу трохи більш прозорий, крізь нього трохи чіткіше просвічуються фонові об'єкти.

Нагадаємо, в число штатного функціоналу, який отримав Fluent Design першочергово, з випуском попереднього апдейта увійшли додатки «Скайп», «Калькулятор», «Фотографії», Paint 3D, «Кіно і ТБ», «Запис голосу», «Музика Groove», « люди »,« Будильник і годинник », браузер Microsoft Edge.

3. Зворотний бік медалі

Отрісовка ефекту акрилу в вікнах додатків вимагає апаратних витрат. Додаткове навантаження лягає на процесор, а, відповідно, і на батарею портативних пристроїв. Зайві апаратні витрати, ймовірно, і є причиною, чому акрил присутній в інтерфейсі додатків лише частково - на бічних панелях, вгорі вікон, на спливаючих панелях. Навіть в калькуляторі, віконце якого повністю покрито ефектом акрилу, а до кнопок застосована динаміка реагування, все одно плоскою і похмурої залишається область меню вибору режимів.

Fluent Design автоматично відключається при переході ноутбуків і планшетів в режим економії батареї. Але ефектний стиль інтерфейсу також можна відключити окремо від режиму економії.

4. Як відключити Fluent Design

В налаштуваннях Windows 10 інтерфейс Fluent Design як поняття ніде не зустрічається. В операційній системі фігурує простий, зрозумілий обивателеві термін «ефекти прозорості». Відключаються такі ефекти прозорості в розділі параметрів персоналізації.

В параметрах Spring Creators Update окремі настройки дисплея продубльовані в розділі спеціальних можливостей, а до них на додачу підібраний ще ряд опцій щодо спрощення зовнішнього оформлення Windows 10. Тут також реалізований тумблер відключення ефектів прозорості. Плюс до цього, на зовсім вже слабких пристроях додатково можемо прибрати анімацію і шпалери на робочому столі.

Плюс до цього, на зовсім вже слабких пристроях додатково можемо прибрати анімацію і шпалери на робочому столі

1. Що є Fluent Design в концептуальному сенсі?
1. Що є Fluent Design в концептуальному сенсі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: