Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]dio.net
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Сторінка бітрікс - ДОДАВАННЯ по шаблону

 1. Практичний приклад додавання сторінок в 1С Бітрікс
 2. Якщо додають шаблонів немає
 3. Навіщо додавати сторінку за шаблоном
 4. Додамо шаблон сторінки в бітрікс

Як додати сторінку в 1С бітрікс по заготовленим шаблоном - в даному відео-уроці продовжуємо розбирати методи додавання сторінки на сайт під керуванням бітрікс. У першому уроці показував, як за допомогою майстра можна створювати нові сторінки , Встановлювати властивості, розповідав про найменування полів і що вони означають, а в даному відео особливо на цьому не зупиняємося, тут розглянемо додавання сторінок з допомогою обробки певних стилів.

Додавання сторінок в 1С бітрікс за шаблоном досить зручна функція, якщо стоїть завдання перед контент-менеджером створення багато однотипних матеріалів і щоб не витрачати час на описуванні однотипного коду в нутрії сторінки для оформлення тексту, можна скористатися даними функціоналом, за допомогою його можемо додавати сторінки по заготовленим заготівлях.

Практичний приклад додавання сторінок в 1С Бітрікс

На відміну від способу додавання сторінки за допомогою майстра, цей спосіб теж запускає майстра додавання контенту, але з додатковим функціоналом. Для того щоб додати сторінку відкриємо в панелі управління, що випадає під кнопкою «Створити сторінку», виберемо з меню додати «За шаблоном». Нам відобразив бітрікс два варіанти додавання сторінки, «Шаблон сіток сторінок» і «Стандартна сторінка» Другий варіант стандартний його пропустимо, а ось перший зі списку задіємо.

Кликнемо за пунктом "Шаблон сіток сторінок», бітрікс відкриває майстра, заголовок сторінки вкажемо «Шаблон сайту», знімаємо галочку з пункту «Додати пункт в меню», натискаємо далі.

Детально все поля в цій формі розбирали в попередньому відео Створення сторінок на 1С Бітрікс .

Наступний крок в майстра вибираємо варіанти шаблону сітки сторінки, давайте зупинимося на трьох стовпчики, тиснемо далі. Завдяки тому, що встановили галочку в пункті «Перейти до редагування сторінки», бітрікс нам відобразив її в візуальному редакторі.

Завдяки тому, що встановили галочку в пункті «Перейти до редагування сторінки», бітрікс нам відобразив її в візуальному редакторі

Додана порожня сторінка, і для того щоб побачити результат, відкриємо її в візуальному редакторі в режимі коду, звернемо увагу на доданий клас Bootstrap до блоку <div>, в ньому знаходяться три блоки які поділяють нашу сторінку на три колонки.

Додана порожня сторінка, і для того щоб побачити результат, відкриємо її в візуальному редакторі в режимі коду, звернемо увагу на доданий клас Bootstrap до блоку <div>, в ньому знаходяться три блоки які поділяють нашу сторінку на три колонки

Для візуального відображення додамо текст в кожен блоку, і зберегти.

Система 1С Бітрікс відобразила додану сторінку відповідно до нашого трьох колоночному шаблоном, в кожному стовпчику рівномірно розподілився текст.

Таке додавання сторінок добре використовувати при специфічному її оформленні, коли сторінка є неповторною загальної кількості.

Якщо додають шаблонів немає

Можливо, якщо у Вас версія 1С Бітрікс не "Малий бізнес» або «Бізнес» то дані шаблони можуть не відображатися, та й взагалі пункту «За шаблоном» можливо буде відсутня і додати контент за шаблоном в бітрікс не вийде.

Візьмемо для прикладу наш сайт ДАЛЬВЕБСТРОЙ, перейдемо на головну сторінку, включимо режим правки, і бачимо, що в нашому випадку додати «за шаблоном» цього пункту в меню немає.

Що робити, як додати сторінку в бітрікс з готовим кодом, коли в меню цей функціонал відсутній?

Можна, зверніться до адміністратора, який розробляв або обслуговує проект на бітрікс, він додасть шаблон, і ви зможете використовувати його для подальшої роботи.

Але припустимо, ви самостійно бажаєте розібратися, як додати даний функціонал на бітрікс, і для того що б це зробити доведеться створити кілька файлів і додати в них пару рядків коду.

Навіщо додавати сторінку за шаблоном

Розберемося спочатку, що це за функціонал, і для чого він потрібен! Якщо просто додати сторінку без шаблону на нашому сайті вона відобразиться в розтягнутому вигляді. Це через те що дизайн зроблений таким чином що в робочу область припадає додатково обгортати весь контент в теги. Якщо цього не зробити, зміст прилипне до лівої сторони, а ширина робочої області розтягнеться на весь екран і вилізе за межі рамки шаблону, як вийшло в нашому випадку.

Що б це виправити в моєму випадку, відкриваю сторінку на редагування, візуальний редактор встановлюю в режимі коду, і вставляю підготовлений код для візуального відображення контенту сторінки. Тисну зберегти, перевіряю, сторінка нормально відобразилася.

Ви погодитеся, кожен раз проробляти таку процедуру незручно, зручніше додати сторінку по заздалегідь готової заготовки, якщо є такий функціонал в бітрікс потрібно його задіяти.

Давайте додамо шаблон, який буде, вставляє даний код автоматично.

Я не буду вдаватися в подробиці написання коду і його функціоналу, торкнуся лише його основної частини, адже це урок зовсім іншого рівня і для початківців користувачів не підходить.

Для вас покажу основні моменти додавання сторінок з заготовленим кодом на прикладі нашого сайту.

Додамо шаблон сторінки в бітрікс

Перший крок, перейдемо до структури сайту на бітрікс поточного шаблону, подивимося, присутній там розділ page_templates. У нашому випадку даного розділу немає, додамо його.

\ Bitrix \ templates \ _ваш_шаблон_ \ page_templates \

Другий крок, додамо пасивний шаблон у Бітрікс, в якому будемо зберігати код для обробки самої сторінки.

\ Bitrix \ templates \ _ваш_шаблон_ \ page_templates \ _імя_шаблона_.php

Файл пропишемо (shablon.php) можемо придумати будь-яку, але обов'язково в утриманні у нього повинні бути присутніми виклик файлів header.php і footer.php.

Додаємо виклик header.php

&lt;? require ($ _ SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"]. "/ bitrix / header.php"); $ APPLICATION-> SetTitle ( "Title"); ?>

Посередині між викликами додаємо код шаблону оформлення сторінки.

<Section class = "content"> <div class = "service-items"> <div class = "container"> <div class = "row tabs"> <div class = "col-md-12 col-sm-12 "> Текст опис сторінки ... </ div> </ div> </ div> </ div> </ section>

Додаємо виклик footer.php

&lt;? Require ($ _ SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"]. "/ Bitrix / footer.php");?>

Створимо файл .content.php в ньому будемо викликати функцію нашого шаблону.

&lt;? If (! Defined ( "B_PROLOG_INCLUDED") || B_PROLOG_INCLUDED! == true) die ();?> &lt;? IncludeTemplateLangFile (__ FILE__); $ TEMPLATE [ "shablon.php"] = Array ( "name" => GetMessage ( "shablon"), "sort" => 2); ?>

Додамо файл перекладу в директорії lang, в моєму випадку вона створена, додамо розділ і сам переклад.

\ Bitrix \ templates \ _ваш_шаблон_ \ lang \ ru \ page_templates \ .content.php

$ MESS [ 'new'] = "Шаблон тексту";

Після цих дій переходимо в візуальну частину, пробуємо повторно додати сторінку в 1С Бітрікс за шаблоном. За допомогою панелі управління, відкриємо пункт під кнопкою «створити сторінку», бачимо, з'явилося додаткове меню «За шаблоном», наводимо на нього, вибираємо зі списку наш «Шаблон тексту», клікаєм по ньому, запустився майстер, за допомогою якого створюємо сторінку.

Для прикладу додамо сторінку на нашу шаблоном, відкривши текст в візуальному редакторі в режимі редагування коду, ми бачимо наш код, який додавали в файл shablon.php між підключаються файлами header.php і footer.php. Додамо наш контент для прикладу, і зберегти.

У підсумку, отримали готову сторінку, оформлену на нашу заздалегідь заготовленим стилю, тепер можна додавати сторінки на бітрікс не вдаючись до їх додатковому редагуванню.

Якщо залишилися питання по даному матеріалу як додати сторінку в системі 1С бітрікс по вже підготовленим шаблоном, пишіть в коментарях, а я буду вдячний за підписку на канал і вашу активність у вигляді лайків і коментарів. До зустрічі в наступному відео.

Залишити коментар:

Що робити, як додати сторінку в бітрікс з готовим кодом, коли в меню цей функціонал відсутній?
Require ($ _ SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"]. "/ bitrix / header.php"); $ APPLICATION-> SetTitle ( "Title"); ?
Require ($ _ SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"]. "/ Bitrix / footer.php");?
Lt;?
True) die ();?
Php"] = Array ( "name" => GetMessage ( "shablon"), "sort" => 2); ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: