Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створення простої анімації своїми руками

 1. Анімація своїми руками за допомогою стандартних програм ОС Windows
 2. Створення GIF анімації
 3. Програми для створення анімації

Багато людей вважають, що для створення простої анімації своїми руками в домашніх умовах потрібні спеціальні навички і багато часу. Насправді для цього досить простих комп'ютерних програм і стандартних програм операційної системи Windows.

Насправді для цього досить простих комп'ютерних програм і стандартних програм операційної системи Windows

Анімація своїми руками за допомогою стандартних програм ОС Windows

Анімація - послідовна демонстрація (показ) графічних файлів, яка створює ілюзію руху об'єктів. Для її розробки знадобиться всього дві стандартні програми, які є майже на всіх комп'ютерах з операційною системою Windows - Paint і Movie Maker. Перша дозволяє створювати і редагувати графічні малюнки, друга - відео. Якість розробленої анімації буде залежати від ваших здібностей малювання.

1. Створення кадрів

Створення кадрів

Відкриваємо Paint. Вибираємо на панелі інструментів кисть, підбираємо потрібний квітни рісуемна робочому полі будь-який об'єкт. Зберігаємо малюнок в заздалегідь створену папку під ім'ям «Кадр 1». Потім знову малюємо той же об'єкт, але трохи змінюючи його положення (наприклад, в першому кадрі стрілка годинника може стояти на позначці «12», а на другому на «1»). Зберігаємо зображення під ім'ям «Кадр 2». Таким чином, розробляємо кілька кадрів. Чим більше їх кількість, тим плавнів буде рух об'єкта в анімації.

2. З'єднання намальованих кадрів в один ролик

Відкриваємо програму Movie Maker. В панелі задач вибираємо «Імпорт зображень» і завантажуємо кадри. Вони будуть відображатися в панелі «Збірник». По черзі переносимо їх на розташовану внизу доріжку. Натискаємо на «Відображення шкали часу». Якщо не змінювати стандартне для програми час показу, об'єкт анімації буде рухатися різко і повільно. Щоб змінити це, клацаємо по кадрам і пересуваємо з'явилася смужку вліво. Кадри будуть ставати вже, а значить, час їх показу зменшиться.

3. Озвучка анімації

До анімації можна додати коментарі, записавши їх через мікрофон, або поставити фонову музику. У першому випадку заходимо у вкладку «Сервіс» та вибираємо «Шкала часу коментаря». Потім тиснемо «Запустити», озвучуємо персонажа або читаємо закадровий текст. По завершенню натискаємо «Зупинити», зберігаємо коментар, додають в проект, а потім на звукову доріжку в нижній панелі.

4. Збереження анімації в потрібному форматі

Вибираємо пункт меню «Файл» і послідовно натискаємо «Зберегти файл фільму», «Показати додаткові варіанти», «Інші варіанти». Потім вибираємо формат майбутнього відеофайлу. Рекомендуємо зберігати анімацію в популярному форматі (наприклад, AVI, MPEG, PAL, і ін.), Щоб її можна було відтворювати на багатьох плеєрах і простіше закачати наYouTube.

Створення GIF анімації

GIF анімація ( «гифка») складається з окремих кадрів, для яких задається такий параметр, як тривалість показу до появи наступної картинки. Вона підтримує лише 8-бітову палітру, через що відображається не більше 256 кольорів, що є перевагою перед іншими форматами. Найбільш часто анімаційні GIF файли застосовуються як елементи навігації на сайтах і рекламні банери.

Найбільш простий програмою для створення GIF анімації є Easy GIF Animator Pro. Завантажуємо її, відкриваємо, в головному вікні натискаємо «Створити нову анімацію», після чого відкриється «Майстер анімації». Далі додаємо зображення (підбираємо в інтернеті або самостійно малюємо в програмі Paint). Натискаємо «Вперед». Встановлюємо тривалість кожного кадру. При необхідності вибираємо показ анімації по колу.

Якщо підібрані зображення різних розмірів, програма пропонує кілька варіантів позиціонування картинок щодо найбільшого зображення:

 • по центру кадру;
 • лівий верхній кут кадру;
 • збільшити менші картинки до розміру найбільшого зображення.

Тиснемо «Фініш». Далі відкривається вікно сопціямі для редагування анімації. Виконавши необхідні настройки, в меню вибираємо «Файл», а потім «Зберегти».

Також GIF анімацію можна створити за допомогою програми UnFREEz. Для цього достатньо розробити кадри і «перетягнути» їх у вікно програми. Потім потрібно виконати вказівку часу затримки між кадрами і включення циклічності. В кінці необхідно натиснути «Make Animated GIF».

Програми для створення анімації

Програми для створення анімації

Pensil

Програма з великим функціоналом і зрозумілим інтерфейсом. Вона дозволяє створювати мальованих персонажів і «оживляти» їх в 2D-анімації. Її можливості:

 • набір растрових і векторних інструментів для створення і обробки зображень;
 • можливість малювати пером або пензлем;
 • створення фігур за допомогою «ламаної лінії»;
 • імпорт фону;
 • робота з шарами,
 • додавання аудіофайлу для експорту в форматі swf.

Synfig Studio

За допомогою цієї безкоштовної програми можна створити просту анімацію в 2D-форматі - схожу на ту, яка використовується в художніх фільмах. Її переваги:

 • функція «tweening», що дозволяє автоматично розробити проміжні кадри;
 • накладення градієнта;
 • підтримка векторних елементів;
 • спотворення;
 • фільтри;
 • інструменти для створення фракталів.

ToonBoom Studio

Програма має два робочих режиму: Малювання і Сценарний. Містить необхідні інструменти для розробки векторних малюнків: кисть, олівець, «прямокутник», «ламана лінія», «еліпс». Функції: малювання із застосуванням планшета, векторизация растрових зображень, накладення анімованих сцен на реальний відеоролик, експорт даних (наприклад, окремих фрагментів з фотографій).

Функції: малювання із застосуванням планшета, векторизация растрових зображень, накладення анімованих сцен на реальний відеоролик, експорт даних (наприклад, окремих фрагментів з фотографій)

Blender

Це популярна програма для створення 3D-анімації. Її переваги:

 • реалістична імітація предметів (наприклад, тканин і волосся) і явищ (зіткнення об'єктів, вітру);
 • великий набір функцій для створення інтерактивних ігор;
 • широкий асортимент примітивів (циліндрів, сфер, кубів, кілець), з яких легко створюються власні моделі;
 • підтримка нелінійного редагування.

Інші популярні програми для створення анімації своїми руками: Plastic animation paper, Creatoon, 3D Studio Max, Adobe Image Ready, MyPaint, Jasc Animation Shop.

Замовте створення анімації, написання сценарію або розробку ідеї для відеоролика в компанії KINESKO - ми якісно виконаємо свою роботу!

Контактна інформація:

[email protected]

>

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: