Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створення сайтів під ключ, створення продають сайтів, сайт візитка, корпоративний сайт, landing page, інтернет магазин

 1. Сайт візитка
 2. Корпоративний сайт
 3. Цільова сторінка або Landing Page
 4. Інтернет магазин
 5. Створення та верстка адаптивних сайтів
 6. Як ми працюємо?
 7. Оптимізація на всі 100
 8. Давайте почнемо
 9. Особливості створення сайту

Створені нами веб-сайти виглядають добре (деякі з них виглядають просто здорово), але цим їх функції не обмежуються. Ми знаємо, що сайт повинен наполегливо працювати на Вас, як відділ продажів, довідкова служба, відділ реклами і PR і т. П. Ось що це означає:

 • Сайт повинен бути дружнім для пошукових систем
 • Він повинен бути простим для Ваших відвідувачів, щоб вони легко знайшли на ньому те, що їм потрібно
 • Він повинен легко оновлюватися Вами самостійно або будь-яким фахівцем, які залучаються для наповнення і підтримки сайту
 • Сайт повинен бути безпечний і захищений від злому
 • Він повинен швидко працювати і адекватно реагувати на дії користувача

Але це ще не все. Ми розробляємо комплекси призначених для користувача веб-додатків на PHP. Ми можемо працювати з безліччю API (Яндекс.Маркет і карти, google maps, ROBOKASSA, З рук в руки, 1С). Ваш сайт сам може реалізовувати власний API. Потрібно реалізувати нестандартний каталог для інтернет магазину? Було, робили! Є 300 тим по 50 користувачів в кожній, і їм всім потрібно розмежувати доступ по 20 ролям до різних функцій? Робили і це.

Сайт візитка

Сайт візитка

Невелике рішення, що складаються з декількох сторінок. Сайт містить загальну інформацію про компанію та її послуги. Якщо вам потрібен простий сайт в короткий термін, це правильний і вдалий вибір.

Замовити сайт візитку, від 15 000 руб.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Повноцінний і багатофункціональний сайт, який представляє всю необхідну інформацію про компанію, її послуги та пропозиції. Це дієвий ресурс залучення нових клієнтів і утримання старих.

Замовити корпоративний сайт, від 35 000 руб.

Цільова сторінка або Landing Page

Цільова сторінка або Landing Page

Потужний інструмент просування послуги або товару, а також збору інформації та контактів цільової аудиторії. Особлива структура landing page ставить перед собою одну єдину задачу - якомога ефективніше перетворити звичайного користувача сайту в покупця

Замовити Landing Page, від 30 000 руб.

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Ефективний інструмент торгівлі з повноцінним каталогом товару і кошиком. Клієнти в будь-який час зможуть вибрати і замовити товар. Ми розробляємо практичні рішення, можливості яких обмежуються тільки потребами клієнта.

Замовити інтернет магазин, від 45 000 руб.

Створення та верстка адаптивних сайтів

Адаптивний сайт буде прекрасно відкриватися на абсолютно різних пристроях: від настільних комп'ютерів до мобільних телефонів. А так як частка мобільного трафіку в Росії в 2014 році продовжує зростати, це актуальна пропозиція. Будьте в тренді!

Замовити адаптивний сайт, від 15000 руб.

дивіться детальний Прайс лист на створення сайтів

Як ми працюємо?

1 1. Зустрічаємося з Вами для детального обговорення Вашого майбутнього грандіозного проекту

2 2. Складаємо і стверджуємо з Вами технічне завдання на розробку сайту. Тут буде вказано весь необхідний функціонал, яким повинен володіти Ваш сайт.

3 3. Наш дизайнер розробляє індивідуальний макет проекту, виходячи з Ваших побажань. На цьому етапі ви зможете побачити і затвердити "зовнішню оболонку" вашого нового сайту.

4 4. Верстка макета. На цьому етапі верстальник робить з статичного макета справжній функціональний сайт, де кнопки дійсно стають кнопками, картинка стає інтерактивною, сайт отримує динаміку.

5 5. На етапі програмування, наш фахівець закладе весь необхідний, функціонал сайту. Наші програмісти можуть втілити абсолютно будь-яку вашу ідею. Калькулятори послуг, складний фільтр-пошук серед тисячі товарів - будь-який каприз зводиться в скрипт.

6 6. Перенесення сайту на хостинг. Ви вибираєте собі відповідне доменне ім'я (наприклад www.mynewsite.ru), ми його реєструємо і переносимо туди сайт з усіма параметрами. Саме час бігти в друкарню за візитками з адресою нового сайту.

7 7. Ми навчаємо вас користуванням адміністративною частиною сайту. Ви зможете створювати і змінювати деякі розділи, формувати контент (текст і картинки). Ви насолоджуєтеся своїм новим концептуальних сайтом.

8 8. Гарантійна підтримка сайту. Сайт це складний програмний процес, який час від часу дає збої. Ми не можемо гарантувати ідеальної гладкою роботи (а той, хто може - той бреше). Замість цього ми даємо вам 6 місяців гарантійної підтримки, за час якої "відполіруємо" ваш сайт до блиску.

Оптимізація на всі 100

Наші сайти технічно підготовлені до SEO - просування. Їх люблять Google і Yandex!

Давайте почнемо

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зрозуміти Ваш бізнес і Ваших клієнтів. Кожен проект починається з дослідження, в результаті чого з'являється інформація про Вас, Вашої мети і наміри, Ваших маркетингових ініціативах і конкурентів. Ми не можемо створити сайт без цих знань, тому наші з Вами зусилля повинні бути узгоджені, щоб докопатися до суті і створити якісний продукт.

Замовляйте сайт прямо зараз! При замовленні по телефону +7 (831) 4 105 105 повідомте менеджеру, де Ви знайшли інформацію про нашу компанію і дізнайтеся про свою знижку!

Особливості створення сайту

Мови з якими працюємо. PHP для бізнес-логіки, Java Script для організації динаміки на сторінках сайту і забезпечення деяких дуже цікавих фішок, наприклад рішення завдання багатозадачності, HTML, CSS, XHTM для оформлення, XML для організації взаємодії між різними додатками. Список можна продовжити.

Наша платформа. При створенні проектів практично будь-якого масштабу, ми використовуємо власну систему управління контентом, яка відмінно зарекомендувала себе на вже більш ніж 200 проектах самого різного рівня, від сайтів-візиток і до сложноінтегрірованних порталів, що реалізують безліч веб-сервісів.

Що ще ми використовуємо. Ваш сайт не знаходиться в вакуумі, і ми можемо інтегрувати його в безмежний світ веб-сервісів. У нас є великий досвід інтеграції на сайти платіжних агрегаторів, таких як ROBOKASSA, ми багато разів інтегрували в наші проекти географічні сервіси від Yandex і Google. Ми можемо з'єднати Ваш сайт з будь-яким сервісом, мають власне API, або інтегрувати торгові функції сайту в Вашу 1С.

Потрібно реалізувати нестандартний каталог для інтернет магазину?
Є 300 тим по 50 користувачів в кожній, і їм всім потрібно розмежувати доступ по 20 ролям до різних функцій?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: