Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створюємо рекламні блоки в Google Adsense

 1. Деякі особливості плагіна Quick Adsense:

Вітаю Вас, друзі Вітаю Вас, друзі! В минулому уроці ми зареєстрували блог в Google Adsense. Сьогодні потрібно створити рекламні блоки Google Adsense і розмістити їх на нашому ресурсі. Існують різні плагіни, за допомогою яких можна виводити рекламу на блозі, але я розповім про плагіні "Quick Adsense". Рекламні блоки можна налаштувати, щоб вони підходили за кольором до шаблону. За правилами Google Adsense на веб сторінці можна розміщувати не більше трьох рекламних блоків.

Після того, як Ви налаштуєте і встановіть рекламу на свій блог, не здумайте клацати по посиланнях рекламних оголошень. Ваш аккаунт в Google Adsense дуже швидко забанити. Навіть не треба просити про це інших.

Увійдіть до свого облікового запису Google Adsense. Клацніть в акаунті по вкладці "Мої оголошення" -> "Рекламні блоки" -> "Новий рекламний блок".

Клацніть в акаунті по вкладці Мої оголошення -> Рекламні блоки -> Новий рекламний блок

З'являться настройки рекламного блоку.

З'являться настройки рекламного блоку

 1. Дайте назву новому рекламному блоку.
 2. Тут треба вибрати розмір рекламного блоку. Для цього Вам потрібно визначитися, де Ви збираєтеся його розмістити: в сайдбарі, вгорі, в середині або внизу сторінки. Великий рекламний блог зазвичай розміщують в кінці постів, а найменший спочатку постів. Блок, який називається «Хмарочос», розміщують в сайдбарі.
 3. Тут Вам потрібно вибрати тип оголошення. Можна вибрати наступний тип реклами: графіка і текст, тільки текст або тільки графічний блок.
 4. Тут можна подивитися, як буде виглядати оголошення, яке Ви вибрали. Якщо Ви вибрали розмір оголошення 468x60, то і зразок потрібно шукати такого ж розміру. Так буде виглядати оголошення 468x60.
 5. Тут потрібно вибрати, що буде відображати Google, коли він не зможе підібрати релевантну рекламу для статті. Клацніть по знаку питання, щоб прочитати більш докладно.
 6. Створити новий клієнтський канал. Такий канал створюється для того, щоб стежити за ефективністю реклами. Якщо у Вас кілька сайтів, то добре буде зробити для кожного сайту свій канал
 7. Клацніть по кнопці "Використовувати призначені для користувача настройки", щоб налаштувати кольору для рекламного оголошення.
 8. Після того, як все зробите, натисніть на кнопку "Зберегти і отримати код". Відкриється віконце, в якому потрібно скопіювати рекламний код. Тепер цей код потрібно вставить на своєму блозі.

Я не розглядав всі налаштування Google Adsense, тому що все їх в одній статті описати не просто. У Google Adsense є докладний опис, як працювати в цій системою.

Тепер скачайте плагін Quick Adsense, встановіть його і активуйте. За допомогою цього плагіна ми будемо розміщувати рекламу на блозі.

Деякі особливості плагіна Quick Adsense:

 1. Плагін абсолютно безкоштовний.
 2. За допомогою плагіна Quick Adsense можна розміщувати рекламу в наступних місцях: на початку постів, в середині, в кінці, через певні абзаци (3 варіанти), після зображення.
 3. Можна налаштувати так, щоб рекламне оголошення з'являлося завжди в різних місцях
 4. Плагін простий в налаштуванні. Щоб стала реклама видно на блозі, потрібно скопіювати код Google Adsense і вставити в спеціальні осередки плагіна, після чого вказати, в якому місці має виводитися реклама.
 5. Плагін підтримує будь-які коди оголошень, не тільки від Goole Adsense.

Плагін Quick Adsense дозволяє виводити на сторінці до десяти рекламних оголошень.

Після того, як встановили плагін, перейдіть в налаштування "Параметри" -> "Quick Adsense". Я налаштував плагін так, щоб реклама з'являлася спочатку і в кінці кожного поста. Червоної рамкою відзначені настройки.

Червоної рамкою відзначені настройки

Потім код потрібно вставити в окремі блоки нижче. Один код я вставив з іншого сервісу.

Один код я вставив з іншого сервісу

Ads1 і Ads2 - це оголошення від Google Adsense спочатку і в кінці статті. Ads3 - це оголошення від іншого сервісу, яке повинна розміщуватись відразу після тега <! - more ->

Плагін англомовний, але нічого складного в настройках немає, особливо, якщо Ви його будете налаштовувати через браузер Google Chrome. Цей браузер автоматично переводить веб-сторінки на російську мову.

Після того, як всі налаштуєте, можете заодно встановити на сайт пошук від Google Adsense . У результатах пошуку будуть показуватися рекламні блоки від Adsense, і, якщо по рекламі будуть клацати, Ви будете отримувати додатковий дохід.

Ось начебто і все. Якщо Вам чогось не зрозуміло, пишіть в коментарях. Не забудьте ознайомитися з безкоштовними курсами по Google Adsense, щоб заробити на рекламі якомога більше. Посилання на курси Ви знайдете в кінці 66 уроку.

У наступному уроці я розповім, як розмістити рекламу від Google Adsense на головній сторінці між постами.

____________________________________
До уроку 68. Реклама на головній сторінці, між постами. Як заробити більше

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: