Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Технологія інтернет-телефонії в програмі Skype

 1. технологія Skype
 2. Чат в Skype
 3. трафік Skype
 4. HTML в Skype
 5. Платформи для Skype
 6. послуги
 7. Платні послуги
 8. Послуги для бізнесу
 9. Гаджети та товари
 10. Skype і оператори стільникового зв'язку
 11. Протидія з боку "Мегафон"
 12. Спроби заборони Skype
 13. критика Skype
 14. глосарій
 15. література

Skype - безкоштовне власницьке програмне забезпечення з закритим кодом, що забезпечує шифровану голосовий зв'язок і відеозв'язок через Інтернет між комп'ютерами (VoIP), використовуючи технології пірінгових мереж , А також платні послуги для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони. Skype має понад 1 мільярд користувачів станом на вересень 2014 року. Більшість розробників і 44% працівників загального відділу знаходяться в Талліні і Тарту, Естонія.

Деякі мережеві адміністратори заборонили використання Skype в корпоративних, урядових, домашніх і освітніх мережах, посилаючись на причини неналежного використання ресурсів, надмірної пропускної спроможності і проблем безпеки.

Програма також дозволяє здійснювати конференц-дзвінки (до 25 голосових абонентів, включаючи ініціатора), відеодзвінки (в тому числі відеоконференції до 10 абонентів), а також забезпечує передачу текстових повідомлень (чат) і передачу файлів. Є можливість замість зображення з веб-камери передавати зображення з екрану монітора.

Програмні клієнти Skype випущені для Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Windows Phone 7, HP webOS, Android, PSP, Symbian. Також була випущена версія для Java.

У створенні основного коду програми брали участь естонські програмісти Ахті Хейнла (англ. Ahti Heinla), Прійт Казесалу (ест. Priit Kasesalu) і Яан Таллінн (англ. Jaan Tallinn), які створили раніше програму для файлообміну KaZaA .

рік

обсяг міжнародного
ринку голосових дзвінків

2005

2,9%

2006

4,4%

2008

8%

2010

13%

2011

28%

2012

34%

2013

44%

2014

55% (прогноз)

Перші версії програми (0.97, 0.98) з'явилися у вересні-жовтні 2003 року. Програма одночасно підтримувала 8 мов і мала простий інтерфейс, спочатку адаптований під голосовий зв'язок, на відміну від месенджерів на зразок ICQ і MSN Messenger. Skype при інсталяції сам вибирав мову локалізації Windows і мав більш просту і швидку реєстрацію логіна, ніж в конкуруючих програмах. Саме простота установки, освоєння і використання програми швидко привернули до неї увагу великої кількості користувачів.

Обсяг міжнародних голосових дзвінків через Skype є значним. Він став лідером по трафіку голосових дзвінків.

технологія Skype

На відміну від багатьох інших програм IP-телефонії, для передачі даних Skype використовує P2P-архітектуру. Каталог користувачів Skype розподілений по комп'ютерам користувачів мережі Skype, що дозволяє мережі легко масштабироваться до дуже великих розмірів (в даний момент більше 1 мільярда користувачів, близько 200 мільйонів онлайн) без дорогої інфраструктури централізованих серверів.

Крім того, Skype може маршрутизувати дзвінки через комп'ютери інших користувачів. Це дозволяє з'єднуватися один з одним користувачам, які перебувають за NAT або брандмауер, проте створює додаткове навантаження на комп'ютери і канали користувачів, підключених до Інтернету безпосередньо.

Єдиним центральним елементом для Skype є сервер ідентифікації, на якому зберігаються облікові записи користувачів і резервні копії їх списків контактів. Центральний сервер потрібен тільки для установки зв'язку. Після того як зв'язок встановлено, комп'ютери пересилають голосові дані безпосередньо один одному (якщо між ними є прямий зв'язок) або через Skype-посередник (суперузел - комп'ютер, у якого є зовнішній IP-адреса і відкритий TCP-порт для Skype). Зокрема, якщо два комп'ютери, що знаходяться всередині однієї локальної мережі, встановили між собою Skype-з'єднання, то зв'язок з Інтернетом можна перервати і розмова буде тривати аж до його завершення користувачами або будь-якого збою зв'язку всередині локальної мережі.

Завдяки використовуваним Skype кодекам (алгоритмам стиснення даних) SILK (8-24 кГц), G.729 (8 кГц) і G.711 (раніше використовувалися також ILBC і ISAC) і при достатній швидкості інтернет-з'єднання (30-60 кбіт / с ) в більшості випадків якість звуку можна порівняти з якістю звичайного телефонного зв'язку, а при хороших умовах з'єднання помітно краще.

При установці з'єднання між ПК дані шифруються за допомогою AES-256, для передачі ключа якого, в свою чергу, використовується 1024-бітний ключ RSA. Відкриті ключі користувачів сертифікуються центральним сервером Skype при вході в систему з використанням 1536- або 2048-бітних сертифікатів RSA.

Протокол Skype (англ.) Закритий і використовується тільки оригінальним програмним забезпеченням Skype. За допомогою API до його функцій можуть отримувати доступ програми сторонніх розробників.

3 червня 2011 протокол Skype був зламаний і його вихідний код виявився в Інтернеті.

Офіційно підтверджених розробником випадків розшифровки і / або перехоплення даних в Skype не зафіксовано, і більшість спецслужб висловлюють з цього приводу невдоволення. Однак правоохоронні органи Австрії на зустрічі з провайдерами в місцевому Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що провели "законний перехоплення IP-трафіку" 25 червня 2008 року. Аналогічну заяву прозвучало і від представника органів внутрішніх справ Австралії. Також, завдяки витоку інформації, стало відомо про розробку фірмою Digitask програми перехоплення онлайн-комунікацій на замовлення одного з міністерств Баварії, а компанія FaceTime розробила сканер захищених IM-повідомлень Skype. Крім того, про наявність рішень для прослуховування Skype оголосила влада Швейцарії і російські спецслужби.

Для стабільного використання відеозв'язку необхідна швидкість інтернет-з'єднання більше 200 кбіт / с і бажана тактова частота процесора не менше 1 ГГц.

Чат в Skype

Skype дозволяє користувачам спілкуватися не тільки з допомогою голосу, а й більш традиційним способом - за допомогою текстових повідомлень (IM-чату). Голосовий чат дозволяє розмовляти як з одним користувачем, так і влаштовувати конференц-зв'язок. Він використовує власні кодеки.

Skype-чат дозволяє влаштовувати групові чати, посилати смайлики, зберігати історію. Відвідувачі можуть замовити звичайні для IM-чатів можливості - профілі користувача, індикатори стану (статус) і так далі. Крім того, Skype надає можливість обміну файлами без обмеження розміру і зі стандартними опціями тимчасової зупинки пересилання і автоматичного відновлення при підключенні після втрати зв'язку або виключення програми Skype до кінця передачі файлу.

трафік Skype

Розмір трафіку, споживаного Skype при розмові, може варіюватися, залежно від деяких факторів, таких як швидкість підключення до мережі Інтернет (і викликає і викликаний), а також від насиченості самого розмови.

Кількість трафіку, споживаного Skype, особливо якщо справа стосується передачі відео, безпосередньо залежить від ширини каналу. Також Skype завжди підлаштовується як під швидкість з'єднання Інтернет, так і під ресурси системи. Таким чином, трафік при відеодзвінків в різних умовах може дуже сильно відрізнятися.

При голосовому дзвінку і широкополосном підключенні до Інтернет витрачається приблизно однакову кількість вхідного і вихідного трафіку. В сумі середній обсяг трафіку складає близько 500 кбайт / хвилину (10 хвилин ~ 5 Мбайт; 100 хвилин ~ 50 Мбайт).

При відеодзвінків - приблизно в 10 разів більше, ніж при голосовому (і тим більше, чим ширше канал і гучніше відео з веб-камери), тобто ~ 5 Мбайт / хв, і ніяк не залежить від точки на Землі, з якої налагоджено з'єднання .

Якщо трафік при включеному Skype сильно завищений (навіть в тих випадках коли немає чатів, бесід та відео відключено), то швидше за все клієнт Skype став "суперноди". В цьому випадку Skype починає пропускати через себе "чужий" трафік по принципом роботи пиринговой мережі .

HTML в Skype

До версії 5.8.0.154 була можливість використовувати HTML-теги (для виділення тексту курсивом і жирним шрифтом, вставки посилань, списків і т. П.) При відправці повідомлень. Для цього потрібно було затиснути Ctrl + ⇧ Shift і натиснути на кнопку відправки повідомлення. З версії 5.8.0.154 можливість відправки таких повідомлень була відключена; проте, при отриманні повідомлення з тегами (наприклад, відправленого зі старої версії) вони використовуються (за винятком версії для Linux).

Платформи для Skype

Skype в Linux

Існують версії Skype для Linux, Mac OS X, iOS (iPhone, iPod touch і iPad), Windows (2000, XP, Vista, 7, Windows Mobile, Windows Phone), PSP, Symbian OS, Java (мобільних телефонів), Android.

У лютому 2010 року Skype припинив розробку і підтримку клієнтів для Windows Mobile і Skype Lite для Java. Відповідні версії прибрані з сайту Skype.

послуги

Безкоштовні послуги

SkypeCast (від англ. Skype - програма VoIP і broadcasting - широкомовлення, іноді використовується скорочене "каст") - вид голосового спілкування між групою користувачів програми Skype (до 150 осіб). Зовні схожий з конференц-дзвінком, однак, на відміну від нього, встановлюється через центральний сервер, внаслідок чого не пред'являє високих вимог до пропускної здатності каналу користувача, який ініціював розмову. Послуга більше не надається.

Skype Voicema il - голосова пошта. Послуга запущена 10 березня 2005 року. Дозволяє записувати вхідні повідомлення, коли користувач не в мережі, і працює як автовідповідач.

Skype Me. Зв'язавши користувачів по всьому світу за допомогою голосу, Skype дав можливість людям з різних країн спілкуватися один з одним. Для полегшення цього завдання Skype пропонує встановлювати статус SkypeMe, який вказує, що даний абонент відкритий для дзвінків з усього світу. Установка даного статусу привертає користувачів, що бажають попрактикуватися в іноземній мові, а також шахраїв і спамерів, тому починаючи з 4 версії статус SkypeMe видалений з програми.

Платні послуги

Тарифи SkypeOut станом на березень 2006 року в доларах США за хвилину розмови

SkypeOut - дзвінки на телефони. Дозволяє здійснювати вихідні дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони в більшості країн світу. Оплата похвилинна, диференційована. Дзвінки на безкоштовні номери (такі, як +1 800 в США) безкоштовні, причому скористатися ними можуть навіть користувачі, які не оплачували послугу SkypeOut. Також через SkypeOut виробляються входять Skype-дзвінки на телефон c мобільним додатком Skype Lite. Через 180 днів після останнього дзвоника SkypeOut баланс закінчується.

SkypeIn - онлайновий номер. Дозволяє отримувати телефонні дзвінки від користувачів традиційних телефонних мереж. При цьому учасник отримує телефонний номер в одній з наступних країн: Австралія, Бразилія, Німеччина, Данія, Польща, Швеція, Швейцарія, Фінляндія, Естонія, Франція, Великобританія, США, Японія і Гонконг (Китай). Усі вхідні дзвінки на даний номер будуть приходити на обліковий запис Skype, а при позитивному рахунку можлива переадресація дзвінків на будь-який телефонний номер. Як бонус до телефонним номером компанія Skype безкоштовно надає автовідповідач на весь час використання номера. Російські онлайнові номера для Skype пропонують деякі оператори IP-телефонії.

Номер Skype To Go - спеціальний номер доступу, на який можна зателефонувати з будь-якого телефону (стаціонарного або мобільного) для того, щоб зв'язатися з іншим номером за встановленими тарифами, грошові кошти при цьому знімаються з рахунку Skype.

Відправлення SMS - можливість відправляти SMS повідомлення з програми Skype на мобільні телефони.

Послуги для бізнесу

Для корпоративного сегмента ринку Skype пропонує послугу Skype для SIP Open Beta. і її більш функціональну різновид Skype Connect Необхідна кількість ліній оплачується щомісяця.

Дані послуги дозволяють компаніям забезпечити прямий доступ зі своєї корпоративної мережі зв'язку прямо в мережу Skype, а саме: приймати на офісні телефони дзвінки з мережі Skype і здійснювати з офісних телефонів дзвінки в мережу Skype. Доступ до мережі Skype реалізується за допомогою VoIP-шлюзів (через офісні аналогові або цифрові АТС) або через IP-АТС компанії. Сумісне зі Skype обладнання сьогодні випускається такими вендорами як Avaya, Cisco, AddPac.

Гаджети та товари

Skype випускає і продає різні товари для програми Skype. Наприклад, радіотелефон RTX Dualphone 3088 для дзвінків без комп'ютера. Телефон дозволяє дзвонити і приймати дзвінки як через Skype, так і в звичайній телефонній мережі без комп'ютера. Також, Skype випускає гарнітури Freetalk Wireless - бездротові навушники з USB-передавачем для бездротового спілкування по Skype, апаратуру для відеодзвінків (Freetalk Buddy Pack) і веб-камери (Freetalk Connect 2)

Skype і оператори стільникового зв'язку

Клієнт Skype можна встановити на сумісний телефон або КПК, при цьому виходить значна економія коштів через невисокі тарифів системи. Однак стільникові оператори не хочуть втрачати дохід і всіляко гальмують процес. T-Mobile - найбільший провайдер стільникового зв'язку в Німеччині - заявив, що блокуватиме трафік інтернет-телефонії Sk y pe на смартфонах iPhone. Аналогічним чином вчинила одна з найбільших в США телекомунікаційних компаній AT & T, якій надалі під тиском FCC довелося все-таки дозволити Skype в мережах 3G і EDGE. Справа доходить до того, що лобі стільникових операторів намагається заборонити Skype, а заодно і ICQ, на території Росії. Однак в мережі оператора "Скай Лінк" передача даних по протоколу Skype не тарифікується - в січні 2010 року компанія ввела опцію «Безлімітний Skype" для абонентів Московського регіону.

Протидія з боку "Мегафон"

У Росії активну боротьбу проти Skype веде компанія "Мегафон", намагаючись обмежити доступ до сервісів Skype в своїх мережах, і навіть стягує плату за його використання. Також "Мегафон" намагався обмежити доступ до Skype і на законодавчому рівні.

Багато користувачів компанії "Мегафон", що використовують Skype для відправки СМС на "Мегафон", скаржаться на те, що "Мегафон" не пропускає SMS-повідомлення від Skype. Фахівці Skype заявляють, що в цьому винна компанія "Мегафон".

Спроби заборони Skype

У Росії періодично виникають пропозиції заборонити Skype; при цьому аргументацією виступає загроза безпеки, пов'язана з шифруванням розмов і відсутністю підключення до СОРМ.

У Білорусії послуги стаціонарного телефонного зв'язку повинні проходити через державного оператора, а надання послуг міжнародного зв'язку з використанням інших мереж, включаючи Skype, без наявності спеціального дозволу (ліцензії) Міністерства зв'язку та інформатизації Республіки Білорусь є порушенням законодавства. При цьому законодавством не заборонено використання послуг телефонії по IP-протоколу (в тому числі за допомогою програмного забезпечення Skype) для особистого користування.

Одна із найбільших європейських телекомунікаційна компанія Deutsche Telekom заявила, що блокуватиме Skype при спробі використання її з iPhone.

У січні 2011 року влада Китаю випустили постанову, яка забороняє жителям країни користуватися послугами всіх постачальників послуг інтернет-телефонії, включаючи популярний сервіс Skype, крім офіційних провайдерів China Telecom.

Доступ до Skype може бути заблокований апаратними засобами. Подібні рішення є у Verso Technologies і Cisco Systems. Зокрема, ними користується найбільший китайський провайдер China Telecom. До березня 2010 року аналогічним чином Skype блокували в ОАЕ.

У відповідь на спроби заборони Skype його розробники почали впроваджувати в програму засоби маскування трафіку для обходу блокування VoIP. Крім того, Skype може працювати всередині анонімної мережі I2P , Піддаючись при цьому додаткового багаторівневому шифрування і анонімізації, також Skype може працювати з проксі-серверами, VPN і Tor, що практично зводить нанівець ефективність його блокування.

критика Skype

При деяких обставинах (широкий канал, глобальний IP адреса, постійне включення і т. П.) Комп'ютер клієнта може використовуватися як сервер мережі (режим supernode), що призводить до суттєвої завантаженні комп'ютера і великим трафіком. Користувач при цьому не сповіщається і не має штатних засобів в програмі для заборони такої дії. У версії для платформи Windows цю функцію можна відключити редагуванням реєстру.

Skype практично неможливо прослухати, за що його критикують спецслужби багатьох країн. У той же час сам сервіс не раз звинувачувався в шпигунстві на користь США і Китаю.

Одним з недоліків Skype вважається використання пропрієтарного протоколу, несумісного з відкритими стандартами (такими, як SIP або H.323).

На конференції Black Hat Europe 2006, присвяченій питанням інформаційної безпеки, був представлений аналіз Skype. Серед іншого, там були відзначені:

 • інтенсивне використання антіотладочних прийомів і обфусцірованного коду;
 • постійна передача даних (навіть в ситуаціях, коли сама програма знаходиться в режимі очікування);
 • використання 3G-мереж.

Кріс Касперски активно критикує Skype:

Skype - це чорний ящик з багаторівневою системою шифрування, в якій дуже багато антіотладочнимі прийомами виконуваного файлу, який зчитує з комп'ютера конфіденційну інформацію і передає її в мережу по закритому протоколу. Останній обходить брандмауери і суворо маскує свій трафік, перешкоджаючи його блокуванню. Все це перетворює Skype в ідеального переносника вірусів, хробаків і дронів, що створюють свої власні розподілені мережі усередині Skype-мережі. ...

Skype активно вивчається в хакерських лабораторіях і security-організаціях по всьому світу, і більшість дослідників одностайно сходяться на думці, що Skype - це диявольськи хитра програма, написана безперечно талановитими людьми в стилі Black Magic Art. Skype не гребує брудними трюками, що створюють величезні проблеми.

У лютому 2007 стало відомо про помилку, в результаті якої Skype створює в каталозі для тимчасових файлів файл 1.com, який дозволяє зчитувати інформацію з BIOS. Згідно з інформацією з офіційного блогу, це було викликано використовувалася в підключається модулі Skype Extras Manager системи безпеки, виготовленої фірмою EasyBits Software, яка таким чином отримувала серійний номер материнської плати для однозначної ідентифікації комп'ютера. Дана система не використовується в версіях 3.0.0.216 і старше.

Як і будь-яка мережа, що працює за принципом P2P, Skype схильний вірусним епідеміям. Вже відомі випадки поширення шкідливих програм, перехоплюючих і записуючих розмови в Skype.

24 травня 2011 року за спробу зайти в бізнес-аккаунт за допомогою браузера Mozilla Firefox видавалося попередження про те, що "manager.skype.com використовує недійсний сертифікат безпеки".

глосарій

KaZaA - популярний клієнт для однієї з найбільших p2p мереж kazaa, дозволяє обмінюватися файлами з іншими учасниками мережі. використовує FastTrack протокол . Він використовується для обміну MP3 музичними файлами через інтернет і також для обміну файлами фільмів. За останні роки виробники Kazaa були мішенню для багатьох судових позовів, пов'язаних з авторськими правами.

FastTrack - спочатку пропріетарний протокол обміну файлами, який був реалізований в програмі KaZaA, а потім ліцензований творцями Morpheus (пізніше став використовуватися Gnutella) і Grokster. Оригінальна KaZaA і проведена з ним KaZaA Media Desktop (або KMD) містили шпигунське програмне забезпечення, що постачається в комплекті з ними на основі ліцензії ADware і демонстрував рекламні посилання в результатах пошуку файлів. Пізніше з'явилися «полегшені версії», що не містять шкідливого ПО і обмежень оригіналу: Diet Kazaa, Kazaa Lite, Kazaa Lite Reloaded і т. Д. Після того, як популярність мережі FastTrack зросла, на неї звернули увагу організації, що займаються захистом прав авторів музики, фільмів і ПО, копії яких поширювалися через Інтернет користувачами мережі. В результаті судових процесів власник програми і прав на протокол змінився. Сучасна версія протоколу є класичним P2P, але закачування здійснюється тільки з джерел, що містять повні файли. У мережі FastTrack немає виділених серверів. Вузлами служать клієнти, які налаштовані пропускати більше службового трафіку. Найбільш вдалим клієнтом на сьогодні є KCeasy для демона giFT, вміє працювати за допомогою плагінів з мережами Ares, Gnutella і ін. Недоліками мережі FastTrack є присутність в ній занадто великої кількості т. Н. «Фейк» (від англ. Fake), тобто файлів, назви яких не відповідає змісту, а також безліч однакових файлів з різними назвами. Існує відкрита версія протоколу, побудована за принципом FastTrack - OpenFT, яка входить в поставку KCeasy.

OpenFT, OpenFastTrack - некомерційний протокол, заснований на відкритій частині пропрієтарного протоколу FastTrack . Основний протокол клієнта giFT (KCeasy). Підтримується також універсальним клієнтом MLDonkey.

VoIP, Voice Over Inernet Protocol - протокол передачі голосу через Інтернет по протоколу IP.

література

 1. Яковлєва Є. С. Самовчитель Skype. Безкоштовна зв'язок через Інтернет. - СПб .: БХВ-Петербург, 2008. - С. 304. - ISBN 978-5-9775-0177-4

Чи знаєте Ви, що електромагнітне та інші поля є різні типи коливань, деформацій і варіацій тиску в ефірі.

Поняття ж "фізичного вакууму" в релятивістської квантової теорії поля має на увазі, що по-перше, він не має фізичної природи, в ньому лише віртуальні частинки у яких немає фізичної системи відліку, це "фантоми", по-друге, "фізичний вакуум" - це найнижча стан поля, "нуль-точка", що суперечить реальним фактам, так як, насправді, вся енергія матерії міститься в ефірі і немає іншої енергії і іншого носія полів і речовини крім самого ефіру.

На відміну від лукавого поняття "фізичний вакуум", як би сумісного з релятивізмом, поняття "ефір" має на увазі наявність базового рівня всієї фізичної матерії, що має як власну систему відліку (що виявляється експериментально, наприклад, через фонове космічекое випромінювання, - теплове випромінювання самого ефіру) , так і є носієм 100% енергії всесвіту, а не "нуль-точкою" або "залишковими", "нульовими коливаннями простору". Детальніше читайте в FAQ по ефірної фізіці .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: