Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Топ-10 помилок при роботі з Active Directory

Згідно зі звітом «PWC The 2012 Global State of Information Security Survey» (2012 р), більше 60% всіх інцидентів відбувається з вини працюючих або колишніх співробітників компанії.

співробітників

Це більше, ніж всі інші разом узяті, включаючи клієнтів, сервіспровайдеров, партнерів, хакерів і терористів. Основними причинами виникнення інцидентів є недбалість або недбалість (39%), системні «глюки» (24%) і шкідливі атаки (37%).

Основними причинами виникнення інцидентів є  недбалість  або недбалість (39%), системні «глюки» (24%) і  шкідливі атаки  (37%)

43% успішних шкідливих атак не вимагає глибоких знань і навичок, що повертає нас назад до недбалості і халатності.

43% успішних шкідливих атак не вимагає глибоких знань і навичок, що повертає нас назад до недбалості і халатності

В процесі своєї активної діяльності в сфері ІТ-аудиту і ризик-менеджменту мені постійно доводиться стикатися з інцидентами і причинами виникнення цих самих інцидентів. У якийсь момент я вирішив скласти кілька своїх власних топ-10 типових помилок за деякими напрямками діяльності ІТ-відділів різних компаній. І сьогодні я хочу представити чарт «Топ-10 помилок при роботі з Active Directory».

10 місце. Чи не видаляються облікові записи неіснуючих комп'ютерів і звільнених співробітників. Явище, в цілому, невинне, але порядок з «учетке» повинен бути, тому що хаос в облікових записах породжує хаос в системі авторизації в цілому. З іншого боку, помилково віддалену обліковий запис користувача вже не включиш.

9 місце. Плутанина в групових політиках. Тестові упереміш з діючими, дублюючі, а іноді і суперечать один одному, з незрозумілими іменами, незрозуміло ким створені і незрозуміло що роблять. Як наслідок - низька ефективність використання і збільшення витрат на обслуговування, не кажучи вже про безпеки .

8 місце. Використання застарілих версій Active Directory. 2013 рік на дворі, а я як і раніше не можу забути, як виглядає Windows Server 2000. Не кажу вже про 2003-43ю, на неї хоча б підтримка з боку виробника поки не закінчилася (до 2014 року) ... Додати новий контролер домену і знизити старий займає уміючи, приблизно, півгодини. Чи не вміючи - приблизно 2 години з урахуванням пошуку рішення в гуглі. Зате скільки плюсів відразу можна отримати! Це і PSO, і RODC, і DFS-R, і багато іншого.

7 місце. неефективна архітектура AD . Що-що, а люблять наші сисадміни заводити окремі домени. Що не філія - ​​то окремий домен, а ще краще - окремий ліс! А потім починається танець з довірою, репликацией, універсальними групами, десятками контролерів домену та бубном. Є сенс використовувати окремий домен тільки у випадках, коли повинна бути дуже чітка межа безпеки між двома структурами, і буває це вкрай рідко. Найближчим часом я присвячу цьому окрему статтю, так що стежте за новинами .

6 місце. Політики блокування облікових записів. Кількість невдалих спроб авторизації - трохи менше, ніж нескінченність. Хм, відмінний день для зловмисника або вірусу - можна зламати парочку серверів!

5 місце. Запуск інших сервісів на контролері домену. У ті далекі часи, коли про віртуалізації тільки писали в журналах, було цілком нормальним явище, коли на одному сервері запускався контролер домену, DNS-сервер , DHCP-сервер, MS SQL + 1C, файловий сервер, принт-сервер, ну і проксі-сервер до купи. Але сьогодні, в епоху гіпервізора, це абсолютно неприпустимо як з точки зору найкращих практик, так і з точки зору ІТ-безпеки і здорового глузду.

4 місце. Прості паролі. Так, непросто запам'ятати 9 символів складного пароля для бухгалтера, так, на папірці іноді записувати доводиться, але, повірте, для простого вірусу набагато простіше зламати пароль з чотирьох цифр за 2 хвилини, ніж пароль з папірця за кілька десятків років.

3 місце. Права адміністратора домену мають співробітники, що не мають відношення до адміністрування це домену. наприклад, програмісти . Навіщо їм права адміністратора домена? А тому що у них щось там не працював, і ми про всяк випадок дали їм права, раптом запрацює! Але, на жаль, дива не сталося, а права залишилися. А що може накоїти співробітник з повним доступом? Питання риторичне.

2 місце. Для запуску сервісів використовується обліковий запис користувача з правами адміністратора домену, найчастіше, для всіх сервісів одна і та ж, зазвичай це робоча «учетка» системного адміністратора , А часто це обліковий запис domain \ administrator. - А як же зміна пароля, невже всюди міняєте раз на місяць? - А навіщо, у нас нічого секретного немає! - думаю, коментарі тут зайві.

1 місце. Робота під обліковим записом з правами адміністратора, а іноді і адміністратора домену. Тут все просто: у будь-якого необнаруженного вчасно вірусу є права адміністратора. Я вже не кажу про зловмисника .

Як ми бачимо, дані статистики знайшли своє підтвердження в практиці. Як видно з ТОПу-10 помилок, недбалість і / або недбалість сприяють зростанню кількості інцидентів.

Перевірте себе: чи не робите і ви подібні помилки?

Андрій Махнач

керівник відділу інфраструктурних рішень СТОВ «ДПА»

www.dpa.by

Навіщо їм права адміністратора домена?
А що може накоїти співробітник з повним доступом?
А як же зміна пароля, невже всюди міняєте раз на місяць?
Перевірте себе: чи не робите і ви подібні помилки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]t

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: