Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ТОП бірж фріланса: огляд майданчиків і Лайфхак для початківців

 1. Як стати професійним фрілансером?
 2. Як працюють біржі фрілансу?
 3. ТОП бірж фріланса фрілансу
 4. Біржі для всіх
 5. біржа Fl.ru
 6. біржа Freelance.ru
 7. біржі Kwork і Moguza
 8. ТОП бірж фріланса: біржі копірайтингу і рерайтинга
 9. Як працювати на біржі копірайтингу?
 10. для перекладачів
 11. спеціалізовані біржі
 12. Лайфхак для роботи на біржах фріланса

Робота в інтернеті на увазі віддалене співробітництво між виконавцями послуг і замовників. Деякі компанії наймають постійні віддалених співробітників, які працюють з дому, перебуваючи в штаті компанії. Фріланс ж має на увазі іншу форму взаємин. Це - повна свобода вибору проектів, але ось питання: де знайти вигідні пропозиції? Робота в інтернеті на себе - це повна свобода вибору проектів, але ось питання: де знайти вигідні пропозиції? Біржі фріланса - спеціально створені для цього майданчика, повний огляд яких ми представляємо в цьому матеріалі. ТОП бірж фріланса 2018 - найкращі сайти для пошуку віддаленої роботи.

У цьому матеріалі

Як стати професійним фрілансером?

Фрілансер - вільний працівник, який співпрацює з одним або декількома замовниками, при цьому залишаючись в положенні вільного художника. По суті, фріланс - це власний бізнес, побудований на наданні послуг замовникам на умовах, зручних для обох сторін.

На біржах фріланса найбільше отримують виконавці, які швидко і якісно виконують завдання, а також розбираються в актуальні тренди своєї спеціалізації. Це дозволяє їм швидко напрацювати портфоліо, потрапити в топ-виконавців і просити високі гонорари за роботу.

Щоб виділитися серед конкурентів, фрілансеру необхідно надати унікальну пропозицію і бути справжнім професіоналом. Для цього варто задуматися про навчання актуальним інтернет-професій. Коштують такі курси не дорого і окупляться вже в перший місяць роботи. А в майбутньому дозволять вийти на дохід, про який ви мрієте.

Кращі онлайн-школи з професійними викладачами і актуальними курсами:

До речі, тут після навчання передбачено працевлаштування студентів, що дозволить вам відразу ж почати заробляти і застосувати отримані знання на практиці.

До речі, тут після навчання передбачено працевлаштування студентів, що дозволить вам відразу ж почати заробляти і застосувати отримані знання на практиці

Біржі фріланса підходять для новачків і досвідчених фахівців, зацікавлених в віддалену роботу

Як працюють біржі фрілансу?

Якщо вам потрібна підробіток в інтернеті і навчання ви поки не плануєте, почати варто з бірж фріланса.

Загальна система роботи бірж побудована таким чином:

 1. Замовник розміщує на біржі задачу або проект, вказуючи його вартість і опис.
 2. Якщо проект зацікавив фрілансера, він залишає на нього відгук, що означає, що він готовий взятися за його виконання. Як правило, на цікаві проекти заявки залишає відразу кілька фрілансерів.
 3. Із залишених відгуків замовник вибирає виконавця, який найбільше йому підходить. Як правило, орієнтуючись на кількість і якість робіт в портфоліо, число відгуків, загальний рейтинг.
 4. Виконавець, після узгодження деталей проекту, приступає до роботи над його виконанням.

Як правило, цей алгоритм присутній на всіх біржах, а ось далі можуть бути відмінності. Найважливіше полягає в тому, де буде проходити робота над завданням і як будуть виплачені гроші: безпосередньо на сайті біржі або будь-яким іншим способом.

На текстових біржах робота найчастіше ведеться безпосередньо на майданчиках. Тобто замовник підтверджує кандидатуру автора в програмі, потім копірайтер в цю ж програму завантажує текст, а замовник підтверджує, що робота його влаштовує. Після цього виконавцю автоматично перераховуються гроші на його віртуальний рахунок на біржі: їх він потім може вивести на електронний гаманець. Популярні біржі контенту:

Схожа система реалізована і на багатопрофільних біржах фріланса для фахівців з різних областей, таких як Kwork і Moguza . Особливості цих бірж в тому, що тут за кожен тип роботи встановлюється фіксована ціна: замовник не може зробити її менше або змінити.

Для фрілансерів це відмінна можливість швидко виконати свою роботу без ринкових торгів, а також гарантія того, що гроші йому гарантовано будуть переведені в системі. Заробіток на біржах фріланса буде залежати тільки від вашої активності та, згодом, портфоліо. Наприклад, хороші копірайтери заробляють близько 50 000 рублів на місяць, фахівці IT і digital - від 100 000 рублів на місяць.

На сайтах фрілансерів Fl.ru , Work-zilla або Freelance.ru фінальна частина співробітництва виглядає дещо інакше. Зазвичай, після того, як замовник вибрав з відгуків потрібного виконавця, їх спілкування переноситься з сайту в скайп або на електронну пошту. Тут відбувається подальша комунікація та обговорення деталей, а оплата проводиться зручними для обох сторін способами: на карту, електронний гаманець, розрахунковий рахунок і так далі.

Максимально зручний формат роботи пропонує біржа копірайтингу Content.binet.pro . Тут вам досить буде лише раз пройти тестове завдання при реєстрації, після чого ви отримаєте доступ до бази завдань, які зможете брати автоматично, не чекаючи підтвердження замовника. Це значно економить час на переговорах і означає, що робота у вас буде завжди: в будь-який час, коли забажаєте, зможете взяти завдання і заробити гроші. Доступ до біржі Content.binet.pro безкоштовний, оплата роботи вище, ніж на звичайних біржах, є бонуси за якість, швидкість і кількість. Тематики порадують будь-якого: доступний вибір від дитячих і медичних тем до техніки, автомобілів і фінансів.

Заявки зручно розбиті по темам, що дає можливість швидко знаходити потрібні. Фрілансери можуть створити на сайті своє портфоліо: чим воно краще, і чим більше позитивних відгуків буде в профілі, тим більше шансів на отримання роботи.

Фрілансери можуть створити на сайті своє портфоліо: чим воно краще, і чим більше позитивних відгуків буде в профілі, тим більше шансів на отримання роботи

Кращі біржі фрілансу: представляємо ТОП-5 за вибором нашої редакції

ТОП бірж фріланса фрілансу

Без довгих вступів пропонуємо вам ТОП кращих бірж фріланса. А докладніше про кожну майданчик з рейтингу фріланс бірж читайте в розділах нижче.

  • Fl.ru - найбільша: щодня публікується понад 1000 замовлень з відмінною оплатою для всіх віддалених спеціалізацій. Випадкових замовників і фрілансерів тут практично не зустрічається. Саме тут можна швидше і більше за все заробити. За одностайною думкою всієї нашої редакції (а багато хто з нас коли-небудь працювали або продовжують працювати тут), саме Fl.ru - кращий варіант для тих, хто хоче займатися фрілансом всерйоз.

ru  - кращий варіант для тих, хто хоче займатися фрілансом всерйоз

  • Etxt - найкраща біржа копірайтингу для новачків. Навіть якщо у вас зовсім немає досвіду і портфоліо, тут ви заробите свої перші гроші лише за кілька годин роботи.

Навіть якщо у вас зовсім немає досвіду і портфоліо, тут ви заробите свої перші гроші лише за кілька годин роботи

  • Advego - найкраща біржа копірайтингу для авторів з досвідом.
  • Content.binet.pro - кращий варіант для тих, хто хоче завжди мати роботу, позбутися від спілкування з замовниками і отримувати гідну оплату праці.
  • Autor24 - найкраща біржа студентських робіт. Біржа робіт для студентів приносить відмінний дохід, набагато вище, ніж біржа текстів.

Біржа робіт для студентів приносить відмінний дохід, набагато вище, ніж біржа текстів

 • Work-zilla - ще одна біржа для всіх з хорошими замовленнями та гідною оплатою.

Work-zilla  - ще одна біржа для всіх з хорошими замовленнями та гідною оплатою

Біржі для всіх

Яку біржу фріланса вибрати? Кращі біржі фрілансу для початківців і досвідчених виконавців повинні бути надійними, максимально зрозуміло влаштованими і популярними, щоб велика кількість замовлень дозволяло знайти роботу навіть тим, у кого не так багато досвіду. Вакансії віддаленої роботи для фрілансерів різних спеціальностей розміщуються на найбільшій і, на наш погляд, безумовно дієвої біржі Fl.ru . Багато наших співробітників починали шлях саме звідси, тому ми знаємо, що вона працює. Тут кожен день з'являються десятки проектів і завдань для кожної спеціальності.

біржа Fl.ru

На цій біржі фріланс послуг завжди є проекти для копірайтерів, дизайнерів всіх профілів, фахівців сфери IT, SMM, SEO, програмістів і розробників, менеджерів, маркетологів, піарників. Завдання тут представлені як зовсім прості для новачків, так і досить складні для досвідчених і професійних виконавців.

Відрізняється й ціна замовлень в залежності від теми, складності завдання і конкретного замовника. Втім, заробити тут завжди можна, і при цьому добре, оскільки саме біржа Fl.ru має репутацію професійної і, до певної міри, елітної.

Вся справа в тому, що кожен фрілансер для того, щоб мати можливість залишати відгуки на проекти, набуває PRO-аккаунт. Коштує він недорого, і окупається за пару днів. Саме наявність платного аккаунта відлякує тих, хто займається фрілансом несерйозно - замовники це розуміють і точно знають, що на Fl.ru будуть працювати з професіоналами. Так, платити гроші не хочеться, але в даному випадку це виправдано, оскільки якість і кількість замовлень на даному майданчику з лишком їх окупає. Загалом, рекомендуємо.

біржа Freelance.ru

Вакансії для фрілансерів широкого кола спеціальностей розміщуються і на біржі Freelance.ru . Найбільше проектів тут для дизайнерів, розробників, фахівців з просування і текстам. Коли фрілансер знаходить цікавий проект, він може залишити під ним свою заявку на участь. Причому на деякі проекти, як правило найцікавіші, заявку можуть залишати тільки фрілансери з бізнес-аккаунтом, а його, як ви розумієте, треба купувати за гроші, нехай і невеликі. Якщо ваш відгук під проектом зацікавить замовника, він вибирає вас виконавцем, після чого ви можете обговорити додаткові деталі і почати роботу.

В системі реалізована програма, за допомогою якої ви можете спілкуватися з замовниками безпосередньо на сайті. Також тут передбачена функція безпечної угоди, яка забезпечує захист від шахрайства. Втім, саме на цій біржі замовники, в переважній більшості, цей функціонал не використовують, вважаючи за краще спілкуватися з обраним виконавцем іншими способами, наприклад, поштою або скайпу.

біржі Kwork і Moguza

Онлайн біржі фрілансу Kwork і Moguza пропонують оригінальний підхід. Так, на біржі Kwork встановлена ​​єдина ціна за всі послуги - 500 рублів. Завдання виконавця зробити свій профіль максимально привабливим за рахунок резюме, а також виставити «ворк» - оголошення про роботу, в якому розповісти про те, що він готовий виконати за 500 рублів. Наприклад, написати текст на 2000 знаків, створити логотип, нагнати користувачів. Крім того, виконавці можуть додавати додаткові опції за власними розцінками.

На сайті Moguza схожа система, але тут не «все по 500»: виконавець може виставляти фіксовану ціну на свій розсуд. Це дозволяє уникати суперечок із замовниками з приводу вартості: вона вже позначена і буде заморожена на рахунку замовника після підтвердження ним кандидатури виконавця.

Біржа контенту підійде для копірайтерів, рерайтерів, перекладачів

ТОП бірж фріланса: біржі копірайтингу і рерайтинга

Кращі біржі рерайтинга і копірайтингу для новачків - це Etxt і Advego . Перша більше підходить для новачків, а друга для більш досвідчених авторів. Їх величезна перевага - велика кількість замовлень, які публікуються щодня сотнями. Крім того, тут є і магазини з продажу готових статей: на цьому можна заробити, займаючись написанням текстів на улюблені теми.

Як працювати на біржі копірайтингу?

Біржі фріланса для копірайтерів нічим не відрізняються від звичайних. Реєструєтеся, заповнюєте профіль і створюєте портфоліо, якщо у вас є роботи. Потім дивіться всі доступні замовлення: якщо знайшли той, який хочете виконати, подаєте заявку. Якщо замовнику підійде ваша кандидатура, він підтвердить вас в якості виконавця. Після цього ви пишете потрібний текст і вивантажує його на сайт. Як тільки замовник прийме вашу роботу, з його рахунку на ваш автоматично буде переведена оплата за роботу.

Вітаємо, ви заробили свої перші гроші на біржі рерайтинга і копірайтингу! Як бачите, нічого складного.

Не забувайте і про біржу Fl.ru - по числу замовлень вона порівнянна з біржами ЕТЕКСТ і Адвего , При цьому прокачаний аккаунт на Fl буде цінуватися вище, ніж на біржі контенту. Ну і, звичайно Content.binet.pro , Де ви зможете брати завдання в роботу автоматично в будь-який зручний час. Оплата вас теж приємно здивує, до того ж, обману або затримок тут немає: гроші нараховуються автоматично на особистий рахунок в системі, вивести їх можна в будь-який зручний час разом з бонусами за швидкість, якість і обсяг виконаної роботи.

для перекладачів

Не можна не сказати і про біржу 2polyglot , Присвячену виключно текстам. Тут роботу зможе знайти копірайтер, рерайтер або перекладач. Відмінність цієї біржі в тому, що замовлень тут дещо менше, проте, здебільшого, вони досить добре оплачуються. Саме тому, тут варто пошукати роботу досвідченим авторам. Багато проектів тут публікується для перекладачів, що є величезною перевагою для представників цієї професії. Крім того, для перекладачів створені і такі біржі, як Tranzilla.ru , Perevod01.ru , ProZ.com і TranslatorsCafe .

спеціалізовані біржі

Фріланс робота підходить не тільки для фахівців у сфері інтернет-технологій. І якщо в топ професій фріланс входять копірайтери, програмісти, дизайнери, маркетологи і seo оптимізатори, це не означає, що фахівці в інших областях не можуть дистанційно працювати через інтернет. Віддалено працювати можуть юристи, бухгалтери, викладачі, фітнес-тренери - та хто завгодно! Благо, технології дозволяють. Для пошуку заробітку в інтернеті без вкладень можна використовувати біржі за своєю спеціалізацією, а також шукати роботу на сайтах для «неінтернетовскіх» професій.

Наприклад, на сайті Profi.ru зібрана просто гігантська база як роботодавців, так і фахівців різних професій. Фахівцям з підбору персоналу можна пошукати підходящі проекти на HRSpace.hh , Юристи надаватимуть консультативну допомогу онлайн на платформі Pravoved , А художники продавати свої роботи на Illustrators .

Сайти фрілансерів не просто дають роботу, вони дарують свободу

Лайфхак для роботи на біржах фріланса

Кожному новачку буває важко взяти старт через острах помилитися або нерозуміння системи роботи в інтернеті. Спеціально для тих, хто хоче знайти роботу в інтернеті або думає, як стати фрілансером, ми підготували Лайфхак з життя членів нашої команди, які вони на власному досвіді вивели за довгі роки роботи в інтернеті.

 • Нічого не бійся! Не думай, що всі, хто вже працює на біржах знають більше тебе. Повір, 99% з усіх починали так само, як і ти. Головне, зроби перший крок, і вже через пару днів ти будеш тут як риба у воді.
 • На першому етапі зареєструйся відразу на декількох безкоштовних біржах (особливо, якщо не впевнений в тому, що хочеш серйозно цим займатися). Так ти вибереш майданчик, яка буде тобі зручніша.
 • Рада для тих, хто налаштований заробляти на фрілансі всерйоз і надовго: не скупіться на покупку платного аккаунта на біржі. Він коштує недорого, але дасть вам можливість різко виділитися серед безлічі новачків: замовники будуть ставитися до вас серйозно, і ви зможете отримати серйозні проекти в роботу.
 • На першому етапі не женіться за дорогими замовленнями: беріть в роботу навіть найдешевші завдання. Це дозволить вам набити руку, швидко розібратися у всіх тонкощах роботи і, найголовніше! Ви швидко заробите високий рейтинг і портфоліо, що відкриє вам пряму дорогу до вигідних замовлень.
 • Переписуйтеся з замовниками грамотно і без смайликів, благаємо! Ставтеся до них так само, як і до звичайних оффлайновим роботодавцям: ввічливо і з повагою, дотримуючись субординації.
 • Обов'язково зареєструйте електронні гаманці Яндекс і Вебмані, найчастіше саме на них можливий висновок оплати з бірж.
 • Пам'ятайте про терміни: немає нічого гіршого зриву дедлайну без попереджень. Якщо не встигаєте зробити роботу в строк, краще повідомте про це замовнику, а не пропадайте в нікуди.
 • Плануйте свій день. Навіть якщо ви працюєте з дому, дотримуйтеся певного розпорядку, інакше фріланс може перетворитися на банальне неробство і принесе тільки розчарування.
 • Хороший фрілансер - відповідальний фрілансер. Ставтеся до своєї роботи в інтернеті так, як ніби це ваш особистий бізнес.

Не думайте, що робота з дому в інтернеті - це халява. Щоб заробляти хороші гроші, доведеться потрудитися, як і всюди. Але як же приємно працювати на себе і в комфортній домашній обстановці, правда? Тому - дерзайте! Ми повністю за вас і ваше рішення працювати в сфері фрілансу!

Хочете дізнатися більше? Спеціально для вас ми підготували мега-матеріал « 125 способів заробітку в інтернеті «.

Як стати професійним фрілансером?
Як працюють біржі фрілансу?
Це - повна свобода вибору проектів, але ось питання: де знайти вигідні пропозиції?
Робота в інтернеті на себе - це повна свобода вибору проектів, але ось питання: де знайти вигідні пропозиції?
Як працювати на біржі копірайтингу?
Але як же приємно працювати на себе і в комфортній домашній обстановці, правда?
Хочете дізнатися більше?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: