Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Toп 40: Кращі шаблони WordPress 2019

 1. На що звертати увагу, вибираючи шаблони WordPress
 2. Toп 40: Кращі шаблони WordPress 2019
 3. Висновок

Шаблони WordPress і їх вибір подібні аналогічної процедури з хостингом . Потрібно витратити час, щоб зрозуміти, що вам треба і зробити свій вибір. Однак, величезна кількість пропонованих безкоштовних шаблонів - як з каталогу тим WordPress , Так і від сторонніх сайтів, ускладнює процес вибору кращого.

Звичайно, ми вам не пропонуємо подивитися всі доступні безкоштовні WordPress шаблони - це дуже трудомістким, але ми може запропонувати ознайомитися з кращими з них з усього інтернету. Ми відбирали різноманітні теми з різною функціональністю. У добірці можна знайти теми для будь-якої сфери, включаючи e-commerce, новини, бізнес і фотографія.

У цій статті ми обговорюємо важливість вибору соотвествующей теми. Потім пропонуємо вам на розгляд тридцять тим 2019 роки для вашого сайту на WordPress. Почнемо!

На що звертати увагу, вибираючи шаблони WordPress

На що звертати увагу, вибираючи шаблони WordPress

Простіше кажучи, тема являє собою набір файлів, які відповідають за зовнішній вигляд вашого сайту. Без наявності теми, ваш сайт буде виглядати як скелет. Він буде містити основні компоненти, як ваш контент і функціональні можливості, але він не буде обгорнутий в скін, який відповідає за його зовнішність.

Ви можете знайти теми сайтів, які підходять для великої кількості сфер діяльності і пропозицій. Деякі безкоштовні (такі як ми представили нижче), в той час як інші преміум (містять більш просунуті платні функції). Вибір теми може здатися непереборною, особливо, з огляду на тисячі доступних опцій. Щоб трохи вам допомогти нижче кілька пунктів, на які варто звертатися увага при пошуку:

 • Ключові властивості і функціональність. Звертайте увагу на набір ключових властивостей і функцій сайту, необхідних саме вам. Наприклад, для сайтів електронної комерції знадобиться інтеграція з плагіном кошика покупок. Для теми бізнесу буде дуже корисно наявність потужного шаблону посадочних (Лендінгем) сторінок.
 • Відгуки користувачів і рейтинги. Відгуки від колишніх і поточних користувачів можуть дати вам корисну інформацію про кожній темі, включаючи її переваги і недоліки. Не сприймайте відгуки, як кінцеву істину, але як інформацію, яка допоможе вам на скільки це можливо в ухваленні рішення.
 • Підтримка розробників і регулярні оновлення. Відсутність належної підтримки може призвести до того, що вона стане застарілою. Вибір теми з регулярними оновленнями і підтримкою розробника необхідний, якщо ви збираєтеся розвивати різного роду інтеграцію свого сайту.

Щоб зробити пошук ще простіше, рекомендуємо спочатку визначитися з функціоналом і важливими властивостями вашого сайту, а далі скористатися двома іншими пунктами (відгуки / рейтинги і підтримка / поновлення).

Toп 40: Кращі шаблони WordPress 2019

З огляду на список критеріїв, описаних вище, тридцять тим, які ми хочемо представити вашій увазі, представляють різноманітні функції і характеристики. До того ж, всі вони мають рейтинг, як мінімум 4 зірки з 5 і оновлювалися за останні шість місяців. Ця добірка може стати хорошим місцем для початку пошуку, якщо ви ще не визначилися, де ж вам шукати свою тему. Ну що, поїхали!

Для фрілансерів, агентств і компаній, які шукають сфокусовану на бізнесі і зручно настроюється тему, Sydney - це прекрасний вибір. Редакція слайдер, закріплена навігація, завантаження логотипу і ще безліч налаштувань дозволить зробити зовнішній вигляд вашого сайту професійним. Крім того, доступ до всіх шрифтів Google і повний контроль над варіантами макета і колірних рішень, дає також безліч налаштувань, які допоможуть створити дизайн, що відповідає вашому конкретному бренду.

Додаткові характеристики включають мобільний сумісність, інтеграцію іконок соціальних мереж і можливість переказів - в цілому, це все, що вам треба для запуску повнофункціонального і практичного бізнес сайту.

Додаткові характеристики включають мобільний сумісність, інтеграцію іконок соціальних мереж і можливість переказів - в цілому, це все, що вам треба для запуску повнофункціонального і практичного бізнес сайту

Якщо вам потрібна тема з преміальними функціями, включаючи користувацькі віджети, drag-and-drop конструктор сторінок і вбудований механізм створення портфоліо і безкоштовно, Flash повинен очолити ваш список тем. Ця унікальна безкоштовна тема пропонує кілька готових демо , Які ви можете легко встановити на своєму сайті за допомогою Demo Importer ThemeGrill . Звичайно, у вас також є можливість (і необхідні інструменти) для створення свого власного сайту. За допомогою Flash ви можете створити блог, бізнес-сайт або лише однієї сторінки сайт-портфоліо.

Незалежно від того, чи є ви новачком або досвідченим розробником, вам також пропонується можливість доступу до безкоштовної документації . У ньому висвітлюються різні функції і варіанти дизайну WordPress шаблону і, спираючись на її поради, ви можете швидше запустити свій сайт.

Іноді, все що потрібно - це нескладний інтернет магазин для презентації ваших продуктів і можливості їх купити. З темою Shopera ви отримуєте саме це. Це сучасна і гнучка в налаштуванні тема, яка добре і непомітно інтегрується з WooCommerce . Вона також містить ряд корисних функцій електронної комерції, включаючи опцію кнопка Прокрутка Вгору, "хлібні крихти" або бредкрамп при навігації по магазину і можливість завантажувати своє власне лого.

Почати роботу з Shopera (На англ.) Дуже просто, що робить цю тему ідеальної для недосвідчений власників інтернет-магазину. Однак, доступні можливості розробки та дизайну також досить комплексні, щоб бути цікавими для просунутих користувачів WordPress і розробників.

Однак, доступні можливості розробки та дизайну також досить комплексні, щоб бути цікавими для просунутих користувачів WordPress і розробників

Під час створення професійного дизайну сайту елегантність має велике значення. З темою Llorix One Lite Ви можете створити елегантний сайт з переплетенням сучасних тенденцій і мінімалізму. Ця тема включає в себе такі характеристики як на повну висоту на головній сторінці та можливість підключення безлічі популярних плагінів (таких як, WooCommerce, MetaSlider і bbPress). Пропозиція дуже вражає як для безкоштовного шаблону WordPress.

Llorix One Lite пропонує преміум характеристики готові до використання, таким чином ви можете зробити функціональний сайт швидко. Хоча, звичайно, доведеться витратити час на настройку свого сайту під ваші конкретні потреби. У підсумку, ви створите преміум сайт з мінімальними витратами часу і грошей.

Зрозумілий і мінімалістський макет може мати значний враження на відвідувачів сайту і потенційних клієнтів. Ось відмінна риса Spacious , Хоча мінімалізм не єдина сильна сторона.

З доступом до преміум опцій, Spacious може легко бути використаний для створення професійного сайту для бізнесу, агентств, фрілансерів і так далі. Це дуже багатогранна і універсальна тема з готовими макетами сторінок і 13 налаштованим областями для віджетів. Крім того, ви можете використовувати настроювач для додавання логотипу бренду, включення посилань на соціальні мережі і навіть персоналізації слайдера на головній сторінці. Ви будете під враженням від усього, що Ви можете зробити за допомогою Spacious.

Ви будете під враженням від усього, що  Ви можете зробити  за допомогою Spacious

У вас може виникнути спокуса вибрати тему з усіма дзвінками і свистами, хоча іноді все, що вам потрібно, це проста тема. Striker - одна з таких тем, яка ідеально підходить для власників сайтів і блогерів, які шукають хороший старт.

Striker пропонує чіткий дизайн, який ви можете використовувати вже в готовому вигляді або налаштовувати на свій розсуд. Параметри налаштувань дозволяють додавати власний логотип, заголовок, фон і іконки соціальних мереж. Ви також можете включити колірну схему свого бренду і у вас навіть є можливість додавати контент в певні області. Вбудований слайдер прикрашає верхню частину сторінки, а гнучкість цього WordPress шаблону означає, що вона відмінно виглядає на всіх пристроях. Якщо ви новачок, ви також можете знайти велику документацію по цій темі вельми корисною для себе.

Як початківець, так і просунутий користувач оцінить простоту і зручність настройки, пропоновані цієї Bootstrap орієнтованої темою. Ви можете створювати будь-який сайт з темою Virtue , Не має значення ви продавець, агентство або блогер. Вона дозволяє вам створити повнофункціональний інтернет-магазин (або вбудовувати невеликі елементи магазину в ваш сайт), презентувати ваші найсвіжіші і грандіозні проекти або просто сфокусуватися на своєму блозі.

Мабуть, одна з найбільш корисних функцій цього шаблону WordPress - це інтеграція з Schema microdata . Це не тільки допоможе в індексації пошуковими движками, але і, як результат, підвищить рейтинг сторінок вашого сайту в пошукових ведучих.

Це не тільки допоможе в індексації пошуковими движками, але і, як результат, підвищить рейтинг сторінок вашого сайту в пошукових ведучих

Shapely - це лише однієї сторінки тема WordPress, яка дозволяє вам створити чудову посадкову (Лендінгем) сторінку, портфоліо або особистий сайт за допомогою легко піддаються налаштуванню віджетів. По суті, Shapely спроектований, як універсальний магазин на WordPress.

У міру пересування між об'єктами, ви можете порціями подавати користувачам інформацію в віджети. Опції включають відгуки, портфоліо, інформацію про продукти і багато іншого. Ця безкоштовна тема також має велику кількість документації, яка навчить вас, як встановити тему і налаштувати сторінку, а також налаштувати кожен блок віджетів без праці.

шаблон WordPress Customizr , Як уже підказує його назва - це дуже легко настроюється шаблон, який добре підходить, як для початківців, так і для професіоналів. Разом з цією темою, ви можете створити гарний і доброзичливий для мобільних пристроїв сайт, блог це, інтернет-магазин або бізнес. Також ви можете вбудовувати преміум функціонал в ваш сайт, включаючи рекламні оголошення (іконку і описовий текст) і іконки соціальних мереж і інтегрувати тему з популярними плагінами такими як WooCommerce і bbPress .

Чи не впевнені в тому, з чого почати? Customizr пропонує документацію , Яка допоможе легко вивчити, як правильно налаштувати тему і безліч її функцій по повній.

Customizr пропонує документацію  , Яка допоможе легко вивчити, як правильно налаштувати тему і безліч її функцій по повній

Якщо ви орієнтуєтеся на створення сайту для онлайн магазину або бізнес агентства, iFeature - це універсальна тема, яку ви можете використовувати для будь-якої мети. Якщо ви вмієте користуватися простим перетягуванням (drag-and-drop), ви можете створити сайт з iFeature. Налаштування дизайну можна застосовувати глобально або налаштовувати окремо кожну сторінку, що дає вам майже безмежні можливості.

До того ж, iFeature повністю адаптування до всіх пристроїв, включаючи смартфони і планшети. Користувачі можуть повністю взаємодіяти з усіма елементами сайту і ви можете бути впевненими в тому, що все буде гладко працювати і буде повністю доступно.

Optimizer - це безкоштовна тема WordPress, яка дозволяє вам створювати, по суті, будь-який сайт - по всій ширині або із заданою шириною - без досвіду. Створена на основі технологій HTML5 та CSS3, адаптивна, SEO-орієнтована і підходяща для мобільних платформ тема, готова до використання. До того ж, ви можете використовувати онлайн редактор для повної настройки свого сайту.

Для красивих Лендінзі ви можете підключити слайдер або використовувати потужні налаштування даної теми для WordPress для створення сайту-портфоліо, який буде представляти ваші найкращі роботи. Практично будь-хто може оцінити переваги функціоналу, пропонованого Optimizer, включаючи малий бізнес, агентства та фрілансерів, а також багато інших.

Практично будь-хто може оцінити переваги функціоналу, пропонованого Optimizer, включаючи малий бізнес, агентства та фрілансерів, а також багато інших

Пропонує слайдер-карусель, місце для відображення реклами і навіть системи відгуків, IsleMag може допомогти вам у створенні необхідного вам сайт, як сучасного запам'ятовується журналу. З їх стандартним шаблоном журналу для головної сторінки тема дозволяє вам створити потужний сайт, присвячений вашої галузі.

До того ж, можна додавати свої посилання на соц.сети, долучати відвідувачів працювати з вашим контентом. Що ще, ця тема легко інтегрується з іншими популярними плагінами, такими як SiteOrigin Page Builder , Jetpack , і Contact Form 7 (і багато інших). Ці плагіни в подальшому будуть розширювати функціональність вашого сайту.

Ще одна опція, важлива для стилю "журнал" - це швидка завантаження, як в темі MH Magazine Lite . Використовуючи зручні вкладки категорій, місця розміщення реклами та слайдер на головній сторінці, ви можете легко перевести свій сайт на наступний рівень.

Ця тема дозволяє створити динамічний і універсальний сайт з drag-and-drop модулями для простого перетягування і 13 областями для віджетів (включаючи місця розміщення в нижній частині сайту - футере і бічній панелі). Ви можете створити будь-який макет, який тільки побажаєте, практично для будь-якої сфери. Якщо захочете, ви можете перейти на преміальну тему MH Magazine , Але на нашу думку, безкоштовна версія має майже все, що вам знадобиться для вашого сайту журналу.

Якщо захочете, ви можете перейти на преміальну тему  MH Magazine  , Але на нашу думку, безкоштовна версія має майже все, що вам знадобиться для вашого сайту журналу

Сучасне і традиційне поєднується в повністю настроюється темі для вашого бізнес-сайту. Moesia пропонує гнучкість і професіоналізм, це хороша тема для початку і розвитку.

Серце теми Moesia - це домашня сторінка. Ви можете вибрати з 11 призначень, заготовлених блоків - кожен з яких може бути індивідуально оформлений - і розташувати їх, як вам сподобається. Також, у вас є два шаблони блогу на вибір і доступ до вибору шрифтів Google . І на довершення, ця тема йде з налаштуванням соціальної інтеграції та відвідувачі можуть підключиться до вас через свої профілі в соціальних мережах. Звичайно, це також означає, що знадобиться окремий плагін для іконок соціальних мереж.

Ідеальною темою для вашого бізнесу або портфоліо є Corporate Plus - мінімальне і привабливою пропозиції для сайту вашого бізнесу. Ви можете включити слайдер по всій ширині, розділ "About", розділ обслуговування і розділ Контакти на своїй домашній сторінці для повнофункціонального односторінкового сайту. В якості альтернативи ви можете додати ці функції на різні веб-сторінки для багатосторінкового перегляду.

Якщо ви хочете розширити свої бізнес-пропозиції, ви також з задоволенням дізнаєтеся, що Corporate Plus сумісна з WooCommerce. Це означає, що ви можете продавати як реальні, так і електронні продукти, виробляючи все це комфортно на власному сайті.

Це означає, що ви можете продавати як реальні, так і електронні продукти, виробляючи все це комфортно на власному сайті

Якщо ви хочете створити портфоліо або сайт компанії, вам потрібна зрозуміла і професійна тема. Ось, де Vantage виходить в перших рядах, пропонуючи свіжий і сучасний дизайн, як для творчості, так і для власників бізнесу. Можливо, найпотужнішою функцією Vantage є її тісна інтеграція з потужними плагінами, в тому числі Page Builder і Meta Slider , Які дозволяють створювати привабливий і інтерактивний сайт.

Крім того, власники бізнесу можуть скористатися зручною і практично непомітною інтеграцією Vantage з WooCommerce. Інші примітні функції включають можливість фільтрів для фотографій, художніх робіт і опублікованих робіт, а також потокові коментарі, щоб ваші відвідувачі могли легко взаємодіяти з вами і один з одним.

З настільки зростаючим потенціалом онлайн продажів ніколи не пізно застрибнути в вагон набрав обертів поїзда і створити свій власний інтернет-магазин, а тема Storefront повністю вам в цьому посприяє. Так як ця тема від розробників WooCommerce , Ви можете без праці інтегрувати платформу електронної комерції зі своїм сайтом і почати тут же продавати.

До того ж, з міріадами доступних розширень WooCommerce ви можете додавати підписки або закладки до опису ваших продуктів, працювати з таблицями динамічних цін і багато іншого. А ще ви можете вбудовувати чудовий фон на головній сторінці з ефектом паралакса і створювати власні галереї продуктів, завдяки великій кількості опцій на свій розсуд.

А ще ви можете вбудовувати чудовий фон на головній сторінці з ефектом паралакса і створювати власні галереї продуктів, завдяки великій кількості опцій на свій розсуд

Тема Writers має стиль блогу і дуже добре підходить для блогерів, журналістів і авторів, які бажають проявити свою творчість. Це мінімалістська тема, в якій використовується багато білого для лаконічного вигляду. Цей стиль також означає, що тема дружелюбна до мобільних пристроїв і легко оптимізується для швидкого завантаження сторінок.

Тема дозволяє вам додавати віджети в бічну панель, такі як: архів, пошук або категорії - роблячи ваш сайт ще більш зручним. На додаток, тема оптимізована під пошукові системи, це означає, що ваш сайт буде легше знаходиться в пошукових результатах Google.

Тема OceanWP легко настроюється з широким застосуванням, включаючи електронну комменцію, бізнес, блог і сайт-портфоліо. Так зокрема, розробникам сподобається гнучкість - цієї красивої і, в той же час, професійної теми для WordPress. Вона має повнорозмірний статичний заголовок і зображення головної сторінки, також як і 13 демо опцій і неймовірну кількість розширень . Таким чином, OceanWP - це, мабуть, самий гнучкий варіант в нашому списку.

Якщо вам потрібно виводити товари, виділяти останні повідомлення в блозі або описувати пропоновані вами продукти та послуги - ця тема є варіантом, який ви, можливо, захочете вивчити більш детально.

Якщо вам потрібно виводити товари, виділяти останні повідомлення в блозі або описувати пропоновані вами продукти та послуги - ця тема є варіантом, який ви, можливо, захочете вивчити більш детально

Односторінкові шаблони WordPress набирають популярність і на те є вагомі причини . Вибираючи цю тему, ви будете мати повний контроль над тим, що бачать відвідувачі сайту, в який момент і як вони це сприймають.

One Page Express предлагает готов дизайн домашньої Сторінки разом з можлівістю Додавання более 30 блоків контенту. До того ж, ви можете використовуват drag-and-drop редактор для подальшої настройки сайту. Односторінкового тему, подібну до цієї, по суті, можна використовувати для будь-яких цілей, вона ідеально підходить для цільових сторінок, бізнес-сайтів і сторінок портфоліо.

Якщо хочете оживити свій сайт, зверніть увагу на тему Athena . Безліч функцій, паралакс ефект теми для WordPress чудово підійдуть для бізнесу, творчості чи блогінгу. В темі можна встановити свої зображення в слайдері і анімовані винесення, а також зручний шаблон блогу у вигляді сітки - крім цього, у вас є багато додаткових можливостей настройки (включаючи вибір кольору, областей для віджетів, меню і посилання на соціальні мережі).

Однак, можливо найкориснішою функцією в темі Athena є онлайн настроювач. Це дуже цінний додаток до безкоштовної темі зберігає ваше дорогоцінний час при редагуванні, дозволяючи бачити зміни в реальному часів.

Це дуже цінний додаток до безкоштовної темі зберігає ваше дорогоцінний час при редагуванні, дозволяючи бачити зміни в реальному часів

Edge - це адаптивна і мінімалістська тема, яка може допомогти вам перетворити ваш блог в сайт гідний заздрості. Вона пропонує простий і лаконічний зовнішній вигляд і настроюються макети для створення професійного сайту з хорошим дизайном. Ефективне використання білого простору доповнення до загальної естетиці теми.

Ця тема є відмінним варіантом для корпоративного або блогу компанії, особливо тому, що в ньому є шаблони сторінки контактів і галереї. WordPress шаблони з чуйною підтримкою - це великий плюс і він є у Edge. Це набагато краще, ніж ви могли б очікувати від більшості не преміальних шаблонів!

Багато безкоштовних тим передбачають створення сайту з одним дизайном. Однако, Make - це тема, яка дозволяє налаштовувати ваш сайт точно під ваші потреби. Пропонуючи потужний редактор сторінок з простим перетягуванням drag-n-drop і незліченні настройки, ця тема дійсно дасть можливість налаштувати сайт, як ви вважаєте за потрібне. Ви можете повністю контролювати макет сторінки і впорядкувати свій контент відповідно до вашим баченням.

Разом з Make, ви можете створювати професійне портфоліо, інтернет-магазин або просто створити мінімалістський, орієнтований на контент блог. До того ж, Make пропонує елементи дизайну, які ви можете використовувати для створення унікальності і впізнаваності вашого сайту, такі як: банер на всю ширину сторінки, колонки і галерея.

До того ж, Make пропонує елементи дизайну, які ви можете використовувати для створення унікальності і впізнаваності вашого сайту, такі як: банер на всю ширину сторінки, колонки і галерея

Якщо ви шукаєте безкоштовну WordPress тему, сумісну з WooCommerce, ви не знайдете краще, ніж ShopIsle . З темою ShopIsle ви зможете отримати електронний магазин з професійним видом безкоштовно і вбудувати функції, такі як ефект паралакс, що настроюється область контенту і повноекранні зображення.

ShopIsle дозволяє вам "переодягати" тему. Наприклад, ви можете використовувати тему, для створення односторінкового сайту - виділити продукти або створити лендінговую сторінку, або створити повнофункціональний інтернет-магазин. Ви навіть можете інтегрувати цю тему з численними плагінами, включаючи Jetpack и SiteOrigin Page Builder .

Як вже зрозуміло з назви The Minimal - це зрозуміла і проста тема WordPress. Виходячи з цього ми рекомендуємо її переважно для блогерів, журналістів і авторів (хоча і для багатьох інших тематик сайтів може виявитися цінним такий підхід до дизайну). З The Minimal ви можете подати свій контент в найвигіднішому вигляді.

Візьміть всі переваги від зручних для блогу віджетів, таких як: недавні публікації, популярні публікації і посилань соціальних мереж - ви можете організовувати свій сайт, як вам подобається і робити його контент найзручніше більш прийнятною читачами. До всього іншого, тема має оптимізовану під пошуковики структуру, що допоможе вашому сайту зайняти високі позиції в пошукових ведучих.

До всього іншого, тема має оптимізовану під пошуковики структуру, що допоможе вашому сайту зайняти високі позиції в пошукових ведучих

Унікальний і стильний один стовпчик шаблон теми Pictorico дозволяє вам показати свою останню роботу - будь то мистецтво, фотографія або стаття. Онлайн портфоліо не повинно бути занадто коротким і нудним. Замість цього, ви можете перемістити фокус на ваші роботи і розмістити їх дуже стильно в вигляді сітки, що дозволяє зробити ця тема.

Що ще, Pictorico дає вам безліч можливостей для налаштування решти сайту. З одними заголовками, фоном і областю для відображення іконок ви можете створити гарний сайт в лічені хвилини.

Так як мінімалізм в тренді, не дивно, що сайти з плоским дизайном (flat-design) дуже поширилися за останні роки. Як би там не було, вони пропонують простоту і елегантність разом з гарантією збереження фокусу на вашому контенті. FlatOn - це дуже стильна тема і вона може бути використана для створення безлічі прекрасних сайтів з мінімальними зусиллями.

Застосовуючи сітковий каркас і легко інтегруючись з плагіном Jigoshop , FlatOn буде відмінним вибором для власників бізнесу, агентств і фрілансерів. Панель управління настройками надає безліч можливостей, таких як використання теми для створення блогу. Просунуті розробники можуть навіть підключати свої стилі CSS до цієї теми. Просто перейти в панель управління темою, де ви можете додавати свій код без зайвих складнощів при роботі з таблицями стилів.

Просто перейти в панель управління темою, де ви можете додавати свій код без зайвих складнощів при роботі з таблицями стилів

Існує безліч тем для широкого призначення, але все ще складно знайти дійсно якісну. Однак, тема Freesia Empire підходить за цими характеристиками. Вона пропонує багато варіантів настройки і, здається, безмежний кількість різних стилів сайту.

Freesia Empire дозволяє створювати сайт з легким і функціональним дизайном. Тема без праці сполучається з багатьма популярними плагінами, включаючи WooCommerce , bbPress , Newsletter и Breadcrumb NavXT , Що означає, ви можете продавати, а ваші відвідувачі зручно користуватися наданими на сайті послугами. Ця тема також пропонує багато шаблонів сторінок, таких як сторінка контактів і галереї. Кожна пропонує спеціальні віджети і бічні панелі конкретної спрямованості, завдяки чому ви можете підлаштується саме під свою аудиторію.

Accelerate - це правильна назва цієї теми для WordPress, оскільки вона дозволяє прискорити процес розробки сайту. Ця багатоцільова тема може використовуватися для створення практично будь-якого сайту, включаючи бізнес-сайти, онлайн магазини, блоги та портфоліо. Налаштування теми дозволяють розміщувати мініатюри записи (featured images), що приємно розбавляє графічними зображеннями вміст сайту, а використання прогалин освіжає і фокусує увагу на вашому контенті.

Додатково, Accelerate пропонує багато корисних опцій підтримки і простих інструментів для дизайну. Початківці і просунуті розробники можуть з успіхом користуватися легкістю теми і її гнучкістю.

Початківці і просунуті розробники можуть з успіхом користуватися легкістю теми і її гнучкістю

Для художників, дизайнерів та інших творчих особистостей можна порекомендувати зупинитися на темі Portfolio Lite , Так як вона пропонує мінімалістський і сучасний стиль сайту. Ви можете показувати свої найкращі роботи у вигляді слайд-шоу, наприклад, або використовуватися Багатоколоночних шаблон портфоліо для більш традиційного виду. А можете навіть поєднати ці два підходи.

В добавок до звичних можливостям налаштувань, в вашому розпорядженні управління фоном, заголовками і меню. Це дозволяє створити сайт, який дійсно відображає вашу роботу.

На додаток до звичайних налаштувань шаблону у вас буде повний контроль над фоном, заголовками і меню. Це дозволяє створити сайт максимально під потреби вашої діяльності.

Якщо ви шукаєте сучасний і елегантний шаблон для свого бізнесу-сайту, тоді TheFour Lite це правильний вибір. TheFour Lite допомагає створити сайт портфоліо, бізнес-сайт або навіть ваш особистий блог швидко і легко.

У шаблоні TheFour Lite велика, що привертає увагу область головного зображення, через яку ви знайомите відвідувачів зі своїм бізнесом. Він також підтримує три вбудованих розділу на головній сторінку для презентації того, що вам буде потрібно: портфоліо, відгуки і розділи для клієнта.

Шаблон дуже простий в установці та налаштування. Гнучкі налаштування дозволяють змінювати сайт на різний манер в залежності від вашого бажання.

Гнучкі налаштування дозволяють змінювати сайт на різний манер в залежності від вашого бажання

EightyDays Lite прекрасний вибір для тематики подорожей або персонального блогу. Назва вісімдесят днів походить від назви роману "Вісімдесят днів навколо світу" ( "Eighty days around the world"). Ви можете використовувати цей шаблон для відображення місць, які ви відвідали, відзначаючи їжу, яку їли і свої спогади.

Шаблон EightyDays Lite має гарний дизайн з вражаючою галереєю у вигляді плитки на головній сторінці, де ви можете розмітити свої найбільш важливі записи. У шаблоні також приділено увагу шрифтів і друку, що дозволяє вашим користувачам насолоджуватися тривалим читанням з комфортом.

EightyDays Lite адаптивний шаблон і прекрасно працює на всіх пристроях. Він дуже швидкий і простий у використанні.

Він дуже швидкий і простий у використанні

Yosemite Lite чистий і мінімалістичний шаблон WordPress для особистого блогу. Класичний дизайн, стильна друкарня, прекрасний вибір для особистого блога, блогу життя, блогів присвячених стилю або подорожей.

Мінімалістичний дизайн шаблону Yosemite Lite звертає увагу на вміст, де ви можете красиво розміщувати текст і фото.

До того ж, шаблон повністю адаптивний і працює прекрасно на будь-якому пристрої. У нього також є прекрасна документація для установки і роботи з шаблоном.

У нього також є прекрасна документація для установки і роботи з шаблоном

Riba Lite - це простий і стильний шаблон для блогів або оповідних сайтів. Якщо ваша первинна задача публікація історій і записів блогу, цей шаблон WordPress будуть красиво відображати їх на головній сторінці. Підтримується відкладена завантаження зображень і безліч інших функцій, які підвищують швидкість і продуктивність.

Ще одне, але не остання перевага - простота інтеграції з соціальними мережами. Якщо соціальні мережі мають для вас велику вагу, підключення їх до вашого сайту буде простіше простого!

Orfeo - елегантний шаблон з мінімалістський дизайном. Багато свободи і налаштувань, якщо вирішите адаптувати його під свої потреби. Блоги, ресторани, приватні портфоліо тільки кілька застосувань цього шаблону WordPress.

Крім того, шаблон Orfeo оптимізований під SEO та мобільні платформи, що допоможе вам підвищити відвідуваність вашого сайту. Ви навіть можете використовувати його разом з WooCommerce і створити магазин.

В цілому, Orfeo - є гідним шаблоном, щоб спробувати його через простоту, легкої настройки і приємного зовнішнього вигляду.

Zerif Lite - це лише однієї сторінки безкоштовний шаблон WordPress. Він придбав досить велику популярність і має більш 100 000 активних установок. Шаблон постійно оновлюється і вдосконалюється для кращої продуктивності.

Цей шаблон WordPress підходить для корпоративного бізнесу, особистого портфоліо, сайту фрілансера і фото-сайтів. Він також сумісний з WooCommerce, тому ви завжди зможете монетизувати свій сайт в разі потреби. Нарешті, це SEO-дружній шаблон, який гарантує досягнення більш високого рейтингу пошукової системи.

Ashe - елегантний вибір, який заслуговує на особливу увагу в цій колекції кращих шаблонів для WordPress. Це чудовий вибір для сайтів орієнтованих на контент, таких як блоги фешн, тим подорожей, їжі або фотографії.

Шаблон простий, чуйний і має стильний дизайн. Як наслідок, він робить ваш контент привабливим і унікальним. Єдиний момент, про який залишилося подбати, це про публікацію ваших матеріалів!

Kale - це простий, але стильний шаблон WordPress. Лаконічний, мінімалістичний і, що найважливіше, багатоцільовий. Використовуйте його для блогів, рецептів, фешн рад або навіть сайтів-магазинів. З легкої інтеграцією з WooCommerce, ви зможете легко зробити сайт, який приносить самі вам гроші.

Що робить його ще більш гнучким - це це інтеграція з соціальними мережами. До того ж, оптимізація і SEO для створення дивовижного сайту.

Freddo - це ще один учасник нашої колекції кращих шаблонів для WordPress. Це багатоцільовий шаблон, який ви можете використовувати для створення повнофункціонального односторінкового сайту. Шаблон відмінно підійде для будь-якого блогу, будь то фотографія, їжа, подорож або стиль життя.

А ще, Freddo сумісний з WooCommerce. Таким чином створення магазину і монетизація вашого сайту буде цілком досяжною метою. Ви навіть можете налаштовувати його, використовуючи конструктори сторінок (SiteOrigin, Beaver Builder) для створення чогось дійсно незвичайного і привабливого.

Elara - це дивовижний, елегантний шаблон для блогу. Найбільш підходить для теми їжі, одягу та фешн блогів завдяки своєму стильному дизайну і подачі. Однак, ви можете використовувати цей шаблон і для інших цілей.

У шаблоні вбудовані іконки соціальних мереж і вбудований механізм для зручних репоста. Це гарантує, що ваші відвідувачі можуть швидко приєднатися до ваших акаунтів в соціальних мережах, що ще більше підвищить ваше соціальний вплив. Підсумовуючи, Elara охоплює всі необхідні функції, необхідні успішному блогеру.

Висновок

Краща тема WordPress для вашого сайту не обов'язково повинна дорого коштувати. Насправді, безкоштовні шаблони WordPress можуть виявитися настільки ж ефективними, як і преміальні, і часто надають вам більшість або навіть всі функції, які вам знадобляться.

У цьому керівництві ми обговорили важливість вибору якісної теми для вашого сайту і виділили тридцять кращих безкоштовних тим WordPress. Наш рейтинг включає професійні WordPress шаблони (такі як: Corporate Plus и Sydney ), Теми для блогів (такі як: Accelerate и Writers ), І навіть теми для електронної комерції (такі як: ShopIsle и Shopera ). Доступних опцій майже нескінченна безліч, це означає, що ви можете створити будь-який тип сайту, який вам буде потрібно.

Яку з перерахованих вище безкоштовних тим ви будете використовувати на своєму сайті WordPress? Напишіть нам про це в коментарях нижче!

Чи не впевнені в тому, з чого почати?
Яку з перерахованих вище безкоштовних тим ви будете використовувати на своєму сайті WordPress?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: