Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Торгівля на ринку акцій для початківців на фондовому ринку США. Навчання на біржі з нуля. Секрети торгівлі. Кращі акції компаній. Як заробити. Прибуткова торгівля - TA Stock Market

 1. Ринок американських акцій: торгівля - як це влаштовано
 2. Торгівля акціями на фондових біржах США - заробити на найбільших майданчиках
 3. Сфери діяльності: точки докладання зусиль
 4. Що потрібно для роботи на фондовому ринку?
 5. Висновок: почніть з навчання

Торгівля акціями для початківців: що ми знаємо про фондовий ринок США?

Майже кожен з тих, хто знаходиться в списку з 400 найбільш заможних людей світу (за версією журналу «Форбс») виявився в цьому списку саме завдяки операціям з паперами великих корпорацій Майже кожен з тих, хто знаходиться в списку з 400 найбільш заможних людей світу (за версією журналу «Форбс») виявився в цьому списку саме завдяки операціям з паперами великих корпорацій. Найбільш цікаві, з точки зору професійних інвесторів і приватних трейдерів, паперу звертаються в межах американських біржових майданчиків. Але з якої причини приватних трейдерів з РФ і пострадянського простору привертають саме американські акції? Справа в тому, що, на відміну від акцій російських компаній котирування американських демонструють хорошу волатильність, і в той же час, високу ліквідність в будь-який момент часу.

Навіть у починаючого трейдера є шанс примножити непоганий капітал на біржових операціях, однак для цього знадобиться знання реалій фондового ринку і принципів його роботи.

Ринок американських акцій: торгівля - як це влаштовано

Для торгівлі цінними паперами, як і будь-якими іншими активами не потрібно високого рівня інтелекту і освіти, отриманого в провідних світових економічних університетах Для торгівлі цінними паперами, як і будь-якими іншими активами не потрібно високого рівня інтелекту і освіти, отриманого в провідних світових економічних університетах. По суті, робота на фондовому ринку мало відрізняється від найпростіших обмінів цінностями, до яких вдавалися наші далекі предки - досить лише розуміти чинники, які рухають котируваннями і проводити логічні паралелі. Однак чому тоді не всі кидаються до торгових терміналів, а щодня відправляються працювати в офіс або на фабрику?

Відповідно до твердження Джошуа Кеннона, керуючого директора компанії Kennon-Green and Co. і фахівця в області інвестицій, для багатьох людей поняття «цінний папір» - щось з області містики, що не піддається раціональному поясненню і недоступне простому смертному. Щоб розвіяти поширену упередження, спробуємо пояснити - звідки ці акції взагалі беруться, простеживши механізм їх народження:

 • У вас виникає ідея відкрити власну справу, для запуску якого вимагається матеріальний фундамент. Припустимо, необхідні кошти знайдені - у справу пущені власні заощадження або ж стала в нагоді допомога друзів, можливо, вдалося взяти банківський кредит;
 • Справа йде в гору, і на його розвиток потрібні значні грошові суми, забезпечити які бізнесмен може за допомогою банківського кредиту. На даному етапі, бачачи спроможність бізнесмена, банки вже більш охоче видають кредити;
 • Бізнес продовжує розширюватися і колишні джерела фінансування виявляються малоефективними (більш дорогими), і організація починає емітувати цінні папери. Розміщення активів в лістингу майданчики дозволяє залучити інвестиції, активний оборот дозволяє компанії підтримувати вартість своїх активів, що робить їх привабливими для короткострокових спекулянтів і довгострокових інвесторів.

На останній стадії відбувається своєрідне «дроблення» вартості підприємства на безліч дрібних «фрагментів». Купуючи акції, інвестор стає причетним до конкретного бізнесу і отримує доходи у вигляді дивідендів, а місцем для розподілу між зацікавленими особами як раз і є фондовий ринок.

Торгівля акціями на фондових біржах США - заробити на найбільших майданчиках

Головним стовпом і законодавцем світу фінансів можна по праву назвати Сполучені Штати Америки. Тут розташовуються найбільші майданчики, на яких йде жвавий обмін найважливішими активами. «Флагманами» серед американських бірж є:

NYSE - незаперечний лідер, серце трейдингу США; майданчик була заснована ще в кінці XVIII століття, а зараз отримати прибуток тут прагнуть найавторитетніші брокери з усіх куточків земної кулі; тут торгують зобов'язаннями майже приблизно трьох тисяч компаній; NYSE - незаперечний лідер, серце трейдингу США; майданчик була заснована ще в кінці XVIII століття, а зараз отримати прибуток тут прагнуть найавторитетніші брокери з усіх куточків земної кулі; тут торгують зобов'язаннями майже приблизно трьох тисяч компаній;

NASDAQ - ще одна біржа-гігант, дихаюча в спину NYSE; майданчик задіє ультрасучасні технологічні рішення і відкриває можливість участі в лістингу, як великим «зубрів» бізнесу, так і фірмам, які тільки починають свій шлях; NASDAQ - ще одна біржа-гігант, дихаюча в спину NYSE; майданчик задіє ультрасучасні технологічні рішення і відкриває можливість участі в лістингу, як великим «зубрів» бізнесу, так і фірмам, які тільки починають свій шлях;

AMEX - першопроходець в області електронної біржової торгівлі акціями США - де відбувається основний оборот AMEX - першопроходець в області електронної біржової торгівлі акціями США - де відбувається основний оборот. Оператор першим застосував бездротові електронні торги; майданчик є підконтрольною NYSE і славиться своєю захищеністю, що дозволяє інвесторам не турбуватися за долю вкладених коштів.

Сфери діяльності: точки докладання зусиль

Ключові галузі, що дозволяють американським трейдерам примножити гарний прибуток на біржових операціях, вважаються:

 • сталеливарна промисловість;
 • сектор енергетичних ресурсів;
 • галузі, пов'язані з кольоровими металами;
 • будівництво;
 • телекомунікації;
 • фармацевтична сфера;
 • "Оборонка" і аерокосмічні дослідження;
 • ПО і все, що пов'язано зі Всесвітньою павутиною;
 • ресторанний бізнес;
 • автопром;
 • текстильна промисловість.

Що потрібно для роботи на фондовому ринку?

Для того щоб отримати доступ на американські торговельні майданчики, буде потрібна допомога «провідника» - приватні особи не можуть отримати безпосередній доступ до торгів на біржі. Послуги агента-посередника може надати брокер, який отримав державну ліцензію або банк (як державний, так і приватний).

Найчастіше в якості основного помічника для виходу на іноземні фондові ринки трейдер вибирає саме брокера, оскільки останній просить за свою роботу найбільш низькі комісійні. Рекомендується укладати ділові відносини тільки з тими брокерськими конторами, які можуть пред'явити ліцензію на відповідну діяльність - це говорить про те, що оператор підлягає регулюванню, і можна буде звернутися до регулятора зі скаргою, якщо він вирішить не повертати клієнту його гроші.

Брокери відкривають клієнтам доступ до майданчиків, де відбуваються операції, а також за певну винагороду веде операційну діяльність від імені трейдера, в результаті чого обидві сторони виявляються у виграші.

У трейдера-початківця, який бажає вийти на фондовий ринок США і отримувати стабільний приріст капіталу, є кілька можливостей для виходу на біржу:

 • Купувати акції самостійно;
 • Торгувати через спеціального брокера на Фондовому ринку;
 • Торгувати за допомогою звичайного Форекс-брокера, через CFD-контракти.

Через якого брокера торгувати - вирішувати вам. Якщо ви обмежені в коштах і не можете вийти безпосередньо на ринок, то рекомендуємо для торгівлі CFD-контракти. Таким чином ваша торгівля не буде ні чим відрізнятися від торгівлі на Форекс. Після відкриття депозиту, вам необхідно встановити професійний софт і підключити його до вашого рахунку. І тепер ви вже готові торгувати. Чи залишиться визначитися з об'ємом входу і стратегією торгівлі. Про це все детально ми розповідаємо в нашій серії уроків.

Успішна торгівля акціями на фондових біржах з нуля вимагає не тільки навчання секретам професії на профільних курсах і спеціального ПО, що виконує роль радара змін на фондовому ринку. Трейдеру потрібно також володіти базовою термінологією ринку, що необхідно для розуміння сенсу економічних новин, де також присутній спеціалізована лексика і відповідний сленг. Наприклад, досвідчені біржові «специ» виділяють два найбільш цікавих класу:

blue chips ( "блакитні фішки"): найцікавіші активи в плані ліквідності, операції з якими представляє великий інтерес, як для новачків, так і для профі. Це паперу солідних компаній, які можуть похвалитися стабільним прибутком (Apple, Майкрософт, Форд і ін.). Саме визначення перекочувало в світ трейдингу зі сфери гральних закладів: в казино фішки блакитного кольору цінуються вище за інших;

penny stocks ( копійчані акції): penny stocks ( "копійчані акції"):

в цю категорію потрапляють «стоки», за які при виручають менше $ 5 за штуку; це низьколіквідні активи, що володіють високим рівнем мінливості вартості, що робить їх привабливими з точки зору перспектив прибутку.

Висновок: почніть з навчання

Торгівля акціями на біржі з нуля: навчання.

Ми склали серію уроків для початківців трейдерів. Тому рекомендуємо підписатися на цю серію і вивчати все відео по порядку.

Але з якої причини приватних трейдерів з РФ і пострадянського простору привертають саме американські акції?
Однак чому тоді не всі кидаються до торгових терміналів, а щодня відправляються працювати в офіс або на фабрику?
Що потрібно для роботи на фондовому ринку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: