Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги.

 1. Розміщення будь-якої кількості фотографій
 2. Більшу довіру покупців
 3. Можливість завести e-mail має респектабельний вигляд
 4. Можливість завести свій веб-сайт
 5. Варто відзначити наступні моменти

Дуже часто, починаючи торгувати на eBay, початківці Продавці стикаються з проблемою додавання фотографій товару до опису лота: аукціон пропонує послугу хостингу фото платно, причому якщо лотів і фотографій багато (а чим більше фото тим вище ймовірно вигідно продати товар), то суми виходять вельми відчутні, безкоштовні хостинги (а в eBay дозволяють розміщувати фото на сторонніх хостах і давати посилання на них з опису лота) відрізняються вкрай повільною роботою, дуже часто бувають недоступні, а часом, раптом починають додавати до фото сторонню рекл аму і, як правило це не найкращим чином позначається на продажах

Дуже часто, починаючи торгувати на eBay, початківці Продавці стикаються з проблемою додавання фотографій товару до опису лота: аукціон пропонує послугу хостингу фото платно, причому якщо лотів і фотографій багато (а чим більше фото тим вище ймовірно вигідно продати товар), то суми виходять вельми відчутні, безкоштовні хостинги (а в eBay дозволяють розміщувати фото на сторонніх хостах і давати посилання на них з опису лота) відрізняються вкрай повільною роботою, дуже часто бувають недоступні, а часом, раптом починають додавати до фото сторонню рекл аму і, як правило це не найкращим чином позначається на продажах.

Виходить або погано або дорого. Варіантів вирішення цієї проблеми багато: деякі шукають надійні безкоштовні хости (які швидко перестають бути такими), деякі чекають акцій eBay, які дозволяють заощадити на розміщенні фото на сайті аукціону, але в підсумку за відгуками досвідчених Продавців найоптимальнішим, надійним і рентабельним виходом є покупка власного хостингу і домену у хорошого американського або західноєвропейського провайдера. Адже якщо Ваші продажі орієнтовані на західних покупців, то фото з хостингу, який до них фізично ближче будуть завантажуватися у них швидше, на них не будуть «лаятися» встановлені у них антивірусні програми, що перевіряють мережевий трафік, та й взагалі, надійність таких хостів надзвичайно висока.

Однак це ще не все. Таке придбання має набагато важливіше, ми б сказали «стратегічне» значення. Давайте розберемо всі переваги, які дасть покупка власного домену та хостингу і зарубіжного провайдера:

Розміщення будь-якої кількості фотографій

Розміщення будь-якої кількості фотографій, без будь-яких обмежень, які будуть швидко завантажуватися у потенційних покупців з США і Західної Європи, без проблем з антивірусними програмами, які часто дуже «нервово» реагують на будь-які файли що завантажуються з безкоштовних хостів або з хостів знаходяться в Східній Європі .

Більшу довіру покупців

Більшу довіру з боку покупців на аукціоні, тому що багато хто знає, що при реєстрації доменного імені провайдер, як правило намагається перевірити особу клієнта і ризик нарватися на шахрая набагато нижче.

Можливість завести e-mail має респектабельний вигляд

Маючи свій хостинг і доменне ім'я можна безкоштовно створити собі респектабельні e-mail адреси (часто скільки завгодно), «облагородивши» свій бізнес і листуватися з покупцями з адрес, що мають вигляд: [email protected]ваш_домен.com, [email protected]ваш_домен.com, client_services @ ваш_домен.com і т.д. До ним не буде додаватися реклама, як це в 100% випадків роблять безкоштовні поштові сервіси. Листи надіслані з таких адрес однозначно здобули набагато більшу прихильність у спам-фільтрів і антивірусного програмного забезпечення. За статистикою більшість спаму розсилається з країн Азії і Східної Європи і електронні листи, ip адреса, яких визначає їх приналежність до цих регіонів, перевіряються особливо ретельно. Ну а покупці однозначно оцінять такого продавця подумки додавши в одвічній дилемі «купувати чи ні» йому ще один «плюсик» в графі «купувати». Все премущества, які надає платний e-mail ми розібрали в статті: Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. де створити .

Можливість завести свій веб-сайт

Паралельно, на купленому хостингу під своїм доменним ім'ям можна розмістити невеликий сайт, де розповісти про себе, свій бізнес, продавамих товари, викласти свої фото, фото складу, офісу і співробітників (якщо такі є), дати свої контакти, координати і т.д . Створення простого веб-сайту, на сьогоднішній день, завдяки програмам типу Microsoft FrontPage і іншим веб-редакторам (багато з яких можна скачати в мережі інтернет безкоштовно) - справа зовсім нескладна, яке під силу навіть школяреві. Розміщення свого персонального сайті на безкоштовному хостингу з «спливаючої» рекламою, як правило крім алергії у Покупців нічого не викликає.

Варто відзначити наступні моменти

За відгуками багатьох досвідчених торговців на eBay, з якими нам доводилося спілкуватися - Продавцю зі Східної Європи насамперед потрібно зробити максимум, щоб заслужити довіру Покупців, тому що до цих Продавцям існує значна упередження і настороженість, адже все вже знають, що рівень онлайнового шахрайства в цих країнах вкрай високий. Купівля власного доменного імені і хостингу в цій справі може справити вкрай істотну допомогу. Доменне ім'я практично всі вони радять купувати в зоні «com», тому що вона має більш респектабельний вигляд.

Де купувати? Практично всі Продавці радять купувати хостинг і доменне ім'я в США, тому що більшість покупців на eBay приходить саме звідти. Купувати краще у великого провайдера, який може запропонувати бездоганний сервіс по осудним цінами.

Купувати краще у великого провайдера, який може запропонувати бездоганний сервіс по осудним цінами

Одним з найвідоміших американських хостерів є компанія 1 & 1. Оптимальне співвідношення низьких цін і високої надійності вже давно вивели її в лідери ринку. Натискайте на баннер зліва, на сторінці зліва, у вкладці «1 & 1 Products» вибирайте «Web Hosting» і на наступній сторінці вибирайте відповідний Вам тарифний - для початківців ми рекомендуємо «1 & 1 Beginner», вартістю $ 3.99 в місяць. Вибравши тарифний план тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен. Пам'ятайте, що це буде адресою Вашого сайту та доменною зоною e-mail. Вибирайте домен (ми радимо в зоні «com») і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected] .

Де купувати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: