Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Траст і авторитетність сайту в пошукових системах

 1. зміст Секрет хороших позицій сайту
 2. 1 Поняття трасту і авторитетності
 3. 2 Сайти, які заслуговують на довіру від пошукових систем
 4. 3 Фактори, що впливають на траст
 5. 3.1 Негативні фактори
 6. 3.2 Трафік сайту
 7. 3.3 Довідкові чинники
 8. 3.4 Інформація про домен
 9. 3.5 Фактори самого сайту
 10. Як підвищити траст свого сайту?
 11. Використані джерела

зміст

Секрет хороших позицій сайту

У чому секрет хороших позицій сайтів в Google та інших найпопулярніших і авторитетних пошукових системах? Багато оптимізаторів досі ганяються за PageRank'ом (вагою сторінок), полога, що їх сайти при цьому будуть добре ранжируватися, зовсім забувши про те, що PageRank є лише одним з багатьох чинників при ранжируванні результатів пошуку, і який часто оманливий, тулбарное значення в будь-якому випадку дуже неточно.

спостерігаючи за Вікіпедією , Багато хто вважає, що вона обганяє інші сайти завдяки пейджранку або, можливо, через безліч посилань на цю енциклопедію, однак, існують інший потужний фактор, якому варто приділити пильну увагу.

Пошукові машини враховують релевантність сторінок і зовнішні посилання , Однак також вони приділяють увагу трасту і авторитетності сайту. Що означають ці слова і як заробити хороший траст для свого ресурсу?

1 Поняття трасту і авторитетності

Думки оптимізаторів щодо трасту ненаукові і побудовані на спостереженнях і припущеннях, повну роботу системи знають тільки ті, хто безпосередньо з цим працює в Google або інший пошукової системи. Однак, незважаючи на це, в 1999-2002 рр. Стендфордського університету проводив дослідження з приводу довіри до сайтів , А також в 2004 році на міжнародній конференції по великомасштабним баз даних в Торонто (Канада) хлопці з Стендфорда і Yahoo представили публіці матеріал про TrustRank [ 1 ], На який зараз посилається безліч західних оптимізаторів.

Дискусії з приводу трасту на зарубіжних форумах зводяться до того, що він обчислюється виходячи з посилань [ 2 ] І початкового трастового списку доменів (див. Малюнок 1).

Малюнок 1 - Обчислення трасту через посилання
Малюнок 1 - Обчислення трасту через посилання.

Якщо говорити простою мовою, то траст це причина, по якій деякі сайти зараз потрапляють в топ за конкурентними пошуковим запитам, лише опублікувавши сторінку, пов'язану з цим ключовим терміном.

Сайти, подібні Вікіпедії і BBC не потребують в зовнішніх посиланнях на сторінки, так як Google настільки довіряє цим доменів, що вони злітають в топ без особливих зусиль.
- Патрік Альтофт (Patrick Altoft), BlogStorm

Про трасті зараз говорять багато оптимізаторів і останнім часом цей фактор все більше і більше значущий в пошукових алгоритмах [ 3 ], Однак, необхідно відразу врахувати той момент, що, незважаючи на те, що поняття траст і авторитетність сайту рівноцінні для нас, Google їх розділяє [ 2 ], Кожен з цих елементів грає свою роль в пошуковому алгоритмі. Легше заробити авторитет, ніж траст.

Траст Авторитетність Заснований на ручному виборі модераторів посиланнях (кол-ве і якості) Роль в алгоритмі Захищає від фільтрів, зокрема, від конкурентного заспамліванія вхідними засланнями Грає роль в ранжуванні Вплив Запросонезавісімий фактор Запросо- і тематікозавісімий фактор Присвоюється Домену Сторінці

Далі ми будемо використовувати терміни траст і авторитетність як синоніми, але в останньому пункті схематично їх розділимо.

2 Сайти, які заслуговують на довіру від пошукових систем

Авторитетність найчастіше означає, що люди довіряють вам, як експертові в своїй справі. Секрет в тому, що авторитетам, яким довіряють люди, також довіряє і самі пошукові системи (зокрема, Google).

У контексті пошуку, авторитет збирається з усіх елементів сайту, потім сайти градуюються від повністю авторитетних до зовсім неавторитетних ресурсів і більш авторитетні і трастові сайти мають перевагу над іншими в плані ранжирування. Фактично, авторитети в очах Google це інші гравці, для яких існують свої правила і такі трастові сайти навіть більше ризикують, ніж інші, тому що довіру легше втратити, ніж заробити.

Існує безліч факторів, що впливають на авторитет, включаючи доменну зону (.gov сайтам якось більше хочеться довіряти, ніж .info), кількість і якість посилань, а також трафік.

3 Фактори, що впливають на траст

Отже, які елементи сайту і контенту можуть збільшити авторитетність ресурсу? Почнемо з негативних чинників, поступово переходячи до позитивно впливає на авторитетність сайту.

3.1 Негативні фактори

Що можна зробити зі своїм сайтом вам або вашим конкурентам для того, щоб підірвати довіру і, відповідно, позиції?

Я вважаю, що посилання мають як позитивний, так і негативний вагу. Припустимо, BBC дасть вам +10,000 ваги, а спамние посилання з blogspot дадуть -100, тоді у вас залишиться коефіцієнт 9,900. Проблема виникне тоді, коли на BBC накладуть фільтр через продаж посилань, при цьому картина швидко зміниться.

Коли вас застануть за продажем посилань, тоді значення коефіцієнтів поміняються з позитивних на негативні. Іcходя з цього, я постійно перевіряю ще заслання своїх клієнтів щомісяця і стежу за тим, що відбувається з сайтами, які на них посилаються.
- Девід Нейлор (David Naylor), Bronco

Уникайте наступних пунктів для свого сайту:

 • Купівля та продаж посилань - Якщо стане відомо, що ви купуєте посилання, тоді не розраховуйте на довге перебування в пошукових машинах. Містер Катс дуже суворий і постійно бореться з продажними лінками, знищуючи їх ефект. Існують навіть такі "брудні" сайти в очах Google, що покупка на них посилань в потрібному місці в потрібний час може підірвати ваш авторитет моментально. Не вірите? Ви можете на конференціях поставити це питання потрібним людям, щоб вони показали приклади [ 5 ].
 • Погане оточення - Якщо навіть ви не купуєте посилань, але у вас погане оточення, тоді не дивуйтеся, якщо вас зроблять винуватим по асоціації.
 • Неприродний стиль зростання - Пошуковики уважно стежать за посиланнями зростанням і природністю цих сигналів. Це не означає, що ваш сайт отримає пенальті якщо ви потрапите на головну сторінку digg.com , Отримаєте 20к унікального трафіку і сотню посилань. Але ситуація буде неприємною, якщо у вас одна сторінка на сайті і 10к посилань потрапляють в індекс щоночі.
 • Спам в коментарях - Залиште спам, почекайте його індексації, і спостерігайте падіння позицій.
 • Недостатньо різних посилань - Ваші посилання ви проставляєте у друзів або на своїх ресурсах або ж вони виникають природно через унікального і корисного контенту?
 • Убогий або спамний контент - Копіпаст, дублі або контент з RSS фідів або просто брудний спам, скоріш за все будуть внизу результатів пошукової видачі. Ви ж хочете, щоб пошуковик на ваш запит віддавав вам якісні сайти? Вони використовують людський фактор, автоматизовані алгоритми і спостерігають поведінку користувачів, чи знайшли вони те, чого очікували?

Таким чином, перше, на що необхідно звернути увагу - зробити так, щоб ваш сайт виглядав як можна більш природним.

Ми розглянули негативні фактори, а що на рахунок позитивних?

3.2 Трафік сайту

Трафік сайту нескладно визначити людині, однак що з приводу ботів? Відомо, що пошукові системи відстежують кліки з деяких пошукових сторінок, також вони можуть відслідковувати цей показник з статистики (Analytics для Google, Директ для Яндекса, і т.д.), з FeedBurner'а і встановленого тулбара.

Пошуковики відстежують для трафіку:

 • Кількість - Чи багато людей відвідують сайт?
 • Зростання - Чи зростає трафік природним чином?
 • Постійність - Ріс чи трафік від нуля до тисячі відвідувачів на добу і потім знову впав з невідомих причин?

Пошуковики знають свою справу і якщо навіть вони дадуть якомусь сайту незаслужений траст, тоді за певними пошуковими результатами вони можуть отримати гарний зворотний зв'язок з поведінки користувачів. Інший підказкою для них може бути брендовий пошук - якщо безліч людей шукають ваш бренд, тоді, ймовірно, це хороший сигнал. Звідси стає ясно, чому за запитом BMW з'являється офіційний сайт цієї марки автомобіля.

3.3 Довідкові чинники

Ймовірно, що найважливішим фактором для створення трасту будуть посилання. Уявіть, що у Google є рекомендаційний список трастових ресурсів. Якщо ви ще не в цій категорії сайтів, тоді посилання з подібних ресурсів дадуть хороший поштовх в позиціях.

Виходячи з концепції TrustRank [ 1 ], Можна побудувати приблизно наступний граф (малюнок 2).

Малюнок 2 - Відсоток спамних сайтів, на які посилаються трастові
Малюнок 2 - Відсоток спамних сайтів, на які посилаються трастові.

на малюнку 2 перший елемент це самі трастові сайти, які відбираються вручну (див. також малюнок 1 ), Вони мають 0% спаму, але якщо подивитися, на що вони посилаються, тоді на наступному рівні ми вже зауважимо 0,01% спаму і т.д. Сайти, які стоять поруч один біля одного на цій діаграмі, є сусідами і, чим ближче ви перебуваєте до початкового рівня, тим більше трасту передасться вашому сайту.

Таким чином, на траст впливають вхідні посилання. Якщо дивитися цю діаграму в зворотному напрямку, то можна сказати, що витікаючі посилання також впливають на траст сайту. Тут можна використовувати вираз: "Якщо ви посилаєтеся на спам, то ви спамер!". Також якщо ви посилаєтеся на людей, які посилаються на спам, то ви все-одно спамер. Зазвичай цими сайтами виступають каталоги, на які ви розміщуєте зворотні посилання.

Серед трастових каталогів можна відзначити Яндекс.Каталог , DMOZ , Yahoo! . Ключовим моментом при додаванні сайту в будь-якої каталог є його модерування, тобто жорстка чи присутній там модерація сайтів або ж туди можуть додаватися все підряд? Авторитетні каталоги це один з типів платних посилань, які люблять все пошукові машини.

Доменна зона посилань також істотна, так як з деяких доменних зон досить складно отримати посилання (наприклад, для Google це .edu, .gov, .ltd.uk).

Важливими факторомі трасту також є різноманітність посилань ( малюнок 3 , Різні ресурси посилаються на вас або одні й ті ж?) І часовий аналіз зростання посилальної маси (див. малюнок 4 . Яка причина піку? Сайт опублікував супер-матеріал, який моментально розійшовся по інших ресурсах або ж просто власник купив безліч посилань?).

Малюнок 3 - Різноманітність посилань - потужний фактор трасту ресурсу
Малюнок 3 - Різноманітність посилань - потужний фактор трасту ресурсу.

Малюнок 4 - Тимчасової аналіз зростання кількості зовнішніх посилань
Малюнок 4 - Тимчасової аналіз зростання кількості зовнішніх посилань.

Серед інших довідкових факторів можна відзначити вік посилань (старі або тільки-тільки з'явилися), їх тематику (чи відповідає посилання тематиці акцептора), положення в коді (чи знаходиться посилання в бічній панелі, футере або контенті).

3.4 Інформація про домен

Як ви вже знаєте, сам домен може бути одним із сигналів, що впливають на траст.

 • Вік домену - Старі домени отримують траст за те, що вони давно в мережі, особливо якщо їх власник і контент на сайті не змінювалися.
 • Доменна зона - Як уже зазначалося, з деяких доменів досить складно отримати цитування ваших матеріалів і якщо вас цитують, тоді будьте впевнені, що вам стали довіряти більше.
 • Період реєстрації - Чи зареєстрований домен на довгий період або сайт на ньому може припинити своє існування в будь-який момент?
 • Інші реєстраційні дані - Чи реальні дані реєстрації або вони хибні і згенеровані автоматично за загальним шаблоном?

3.5 Фактори самого сайту

Чи хочете ви, щоб контент вашого сайту передавав відвідувачам всі позитивні вібрації, а не тільки Мету Катсу?

 • Контент - Унікальний він, якісний, чи містить що-небудь корисне?
 • Контактна інформація та інф-ія про захист сайту - Якщо у вас комерційний сайт (наприклад, інтернет-магазин або який-небудь онлайн-сервіс), чи присутній на ньому потрібна інформація? А може бути ви щось приховуєте від відвідувачів?
 • Юзабіліті - Чи може середній відвідувач просто використовувати навігацію і легко отримати доступ до будь-якого розділу? А що з тими, хто використовує рідкісні браузери, подбали ви про них?
 • Час завантаження сторінок - Ваш сайт досить довго оновлюється в браузері? Люди люблять швидко завантажуються ресурси.
 • Час перебування на сайті - Який час люди проводять на вашому сайті? Може бути вони подивилися одну сторінку і повернулися туди, звідки прийшли або ж все-таки зацікавилися і продовжують дивитися далі? Чим довше перебувають відвідувачі на сайті і далі заходять вглиб навігації, то, ймовірно, вони зацікавилися і ви заслуговуєте на більшу довіру.

Найважливіше питання, який хоче поставити вам пошуковик, - Ваш сайт взагалі представляє яку-небудь цінність для Інтернету?

Як підвищити траст свого сайту?

на малюнку 5 схематично зображено основні фактори, що впливають на трастових і авторитет сайту, докладно про які розповідалося вище.

Малюнок 5 - Основні фактори, що впливають на траст і авторитетність ресурсу
Малюнок 5 - Основні фактори, що впливають на траст і авторитетність ресурсу.

З огляду на вищевикладене, ви напевно помітили, що важливими речами на вашому сайті повинні бути:

 1. Природна поведінка сайту і його зростання, заснований на просуванні "за чутками".
 2. Цінний і унікальний контент, створений для людей, а не для пошукових машин.
 3. Міцний фундамент і дизайн, спрямований на людину.

Уважно придивіться до свого сайту. Хороші чи погані сигнали в усіх аспектах ви посилаєте відвідувачам?

Використані джерела

1. Combating Web Spam with TrustRank
ilpubs.stanford.edu:8090/770/

2. Trust and Authority - they are not the same thing
www.webmasterworld.com/google/3753332.htm

3. Як змінювався алгоритм ранжирування сайтів в Google
devaka.ru/articles/rand-about-google-algorithm-changing

4. Domain Trust and Authority
www.seomoz.org/blog/whiteboard-friday-domain-trust-authority

5. How to Grow Your Google Authority
www.chrisg.com/google-authority/

Що означають ці слова і як заробити хороший траст для свого ресурсу?
Не вірите?
Ви ж хочете, щоб пошуковик на ваш запит віддавав вам якісні сайти?
Вони використовують людський фактор, автоматизовані алгоритми і спостерігають поведінку користувачів, чи знайшли вони те, чого очікували?
Ми розглянули негативні фактори, а що на рахунок позитивних?
Ключовим моментом при додаванні сайту в будь-якої каталог є його модерування, тобто жорстка чи присутній там модерація сайтів або ж туди можуть додаватися все підряд?
Яка причина піку?
Сайт опублікував супер-матеріал, який моментально розійшовся по інших ресурсах або ж просто власник купив безліч посилань?
А може бути ви щось приховуєте від відвідувачів?
А що з тими, хто використовує рідкісні браузери, подбали ви про них?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: