Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Тренди в дизайні логотипів 2017

 1. мінімалізм
 2. Конструкції з букв (Letter stacking)
 3. текстові логотипи
 4. Леттерінг (Lettering)
 5. Плоский дизайн (Flat)
 6. градієнт
 7. Лайн арт (Line art)
 8. Трафаретний типографіка (Stenciled Typography)
 9. Чорно-білі логотипи
 10. Накладення кольорів (Overlapping Gradients)
 11. Геометричні фігури
 12. Текст в рамці
 13. Рукописні логотипи (Handmade)
 14. Негативний простір (Negative space)

Дизайн мінливий. Він розвивається постійно, щорічно з'являються нові тренди, розробляються нові стилі. І це стосується не тільки одежної моди, але і моди в графічному дизайні.
експерти Логастер проаналізували логотипи 2016 року і представили своє бачення того, що буде популярним в наступному році.

мінімалізм

Головна ідея цього стилю - позбутися від усього зайвого і залишити тільки найнеобхідніше. Мінімалізм популярний вже кілька років і, на наш погляд, не втратить своїх позицій в 2017 році. Спрощення форм, мінімум кольорів і ефектів, правильна розстановка акцентів - ось те, що дозволяє логотипу бути сучасним і використовувати його на різних носіях і платформах.
Ребрендинг відомих компаній, які спростили свої логотипи, тільки підтверджує актуальність цього тренда.
Головна ідея цього стилю - позбутися від усього зайвого і залишити тільки найнеобхідніше

Конструкції з букв (Letter stacking)

Складання логотипу з текстових рядків - ще один простий спосіб створити візуально приємну і досить оригінальну композицію. Стиль леттерстакінг використовується, коли дизайнерам потрібно максимально коротко і лаконічно розмістити на лого довгий текст. При цьому напрямок тексту може бути як горизонтальною, так і вертикальною, нерідко з використанням додаткових графічних елементів. Такі логотипи привертають увагу, а блочне розташування змушує читати повільно і уважно. Цей тренд виник в 2016 році і напевно його популярність буде досить високою і в 2017-му.
Складання логотипу з текстових рядків - ще один простий спосіб створити візуально приємну і досить оригінальну композицію

текстові логотипи

Класичний текстовий логотип - це завжди актуально і дивно ефективно, як донині успішно демонструють такі потужні бренди, як Sony, Coca-Cola, Asus, IBM і багато інших. У 2016 році увагу дизайнерів сфокусувалася на використанні різних шрифтів з додаванням простих ефектів: стилізації частини написи, збільшенні або зменшенні кернинга, комбінації стилів (особливо рукописних).
Класичний текстовий логотип - це завжди актуально і дивно ефективно, як донині успішно демонструють такі потужні бренди, як Sony, Coca-Cola, Asus, IBM і багато інших

Леттерінг (Lettering)

Логотипи, виконані в стилі леттерінг, виглядають неймовірно вишукано. Звичайно, такий спосіб не можна назвати абсолютно інноваційним, але для деяких категорій підприємств і закладів він підходить найкраще. Леттерінг зазвичай беруть на озброєння готелі, кафе і ресторани, надаючи своїй айдентіка більше витонченості та професіоналізму. В силу своєї безпрограшність цей вид типографіки залишиться актуальним і в 2017 році.
Логотипи, виконані в стилі леттерінг, виглядають неймовірно вишукано

Плоский дизайн (Flat)

Як і мінімалізм, цей стиль досить популярний завдяки своїй чистоті і естетичності без невиправданих ускладнень. Звернемо увагу, що flat дизайн вселяє відчуття зрозумілості та зручності.
Мінімалістичні і акуратні візуальні рішення замість тривимірних об'єктів з текстурами, тінями і градієнтами - це відмінний приклад простих, але при цьому ефективних логотипів.
Як і мінімалізм, цей стиль досить популярний завдяки своїй чистоті і естетичності без невиправданих ускладнень

градієнт

З огляду на популярність простоти, градієнт повинен був здати свої позиції. Однак, багато компаній, в тому числі Apple, забезпечили йому успішний comeback. Але слід зазначити, що використання градієнта в графічному дизайні зазнало значних змін. Основна ідея застосування цього стилю сьогодні укладена в тій же простоті. Якщо раніше буйство кольорів і відтінків, сміливих поєднань було основним способом додання глибини і обсягу, то тепер з цією ж метою використовуються приглушені тони, палітри з плоского і material дизайну.
З огляду на популярність простоти, градієнт повинен був здати свої позиції

Лайн арт (Line art)

Мінімалізм багатогранний. Одне з його проявів - прості ілюстрації, які так полюбилися дизайнерами іконок і логотипів. Особливо такий вельми сміливий прийом як лайн арт. Його ідея полягає в створенні послідовних образів за допомогою безперервної лінії одного кольору, найчастіше темних відтінків. До речі, це відмінний спосіб об'єднати текст і картинку в єдине ціле.
Мінімалізм багатогранний

Трафаретний типографіка (Stenciled Typography)

Друкарня «під трафарет» виглядає дуже привабливо на логотипі. Крім того, варіацій "на тему" настільки багато, що знайти спосіб застосувати цей прийом у своїй сфері не складе труднощів. Візуальна ієрархія робить лого запам'ятовується, тому багато дизайнерів напевно продовжать використовувати трафаретний друкарню і в прийдешньому році.
Друкарня «під трафарет» виглядає дуже привабливо на логотипі

Чорно-білі логотипи

Одним з найбільш нестандартних підходів в графічному дизайні є використання тільки двох кольорів - чорного і білого. Такі логотипи є якесь шрифтове зображення, доповнене різними геометричними фігурами.
Дизайнери завжди експериментували з колірної складової логотипу, але зараз ми спостерігаємо тенденцію, в якій весь спектр кольорів відсутня зовсім. Тому багато хто прагне створити щось унікальне в його рамках - передати філософію бренду через логотип можна і без використання палітри кольорів.
Одним з найбільш нестандартних підходів в графічному дизайні є використання тільки двох кольорів - чорного і білого

Накладення кольорів (Overlapping Gradients)

Ще один тренд, який пов'язаний з градієнтом і активно використовувався в 2016 році.
Суть його полягає в використанні простих геометричних форм, які, перетинаючись між собою, створюють унікальний і неповторний стиль. Накладення, як дизайнерський прийом, зародилося відносно недавно і використовувалося в основному для створення логотипів у вигляді різних тварин. Але з часом спектр застосування розширився і був визнаний всесвітньо відомими компаніями. Згадаймо оновлений логотип платіжної системи Mastercard - команда дизайнерів з Pentagram вдихнула в нього нове життя, відмовившись від використання тіней в назві і прибравши шрифт з основного зображення. У підсумку ми отримали простий і запам'ятовується логотип. Overlapping Gradients впевнено розвивається, тільки набираючи обертів. Тому можна сміливо розраховувати, що в наступному році він стане одним з найбільш популярних напрямків в графічному дизайні.
Ще один тренд, який пов'язаний з градієнтом і активно використовувався в 2016 році

Геометричні фігури

Геометрична тема затребувана в дизайні не перший десяток років і в 2017 році прості фігури все ще залишаться благодатним грунтом для роздумів в області брендингу. Дизайнерам і раніше вдається створювати стильні і, разом з тим, унікальні логотипи із застосуванням простих геометричних форм.
Геометрична тема затребувана в дизайні не перший десяток років і в 2017 році прості фігури все ще залишаться благодатним грунтом для роздумів в області брендингу

Текст в рамці

Додавання тексту в рамку будь-якої форми: прямокутник, коло, трикутник і т.д., дозволяє сфокусувати увагу на назві компанії, текстової складової логотипу. Простий, але ефективний спосіб створити привабливий логотип.
Додавання тексту в рамку будь-якої форми: прямокутник, коло, трикутник і т

Рукописні логотипи (Handmade)

Композиції, що імітують вручну намальовані картинки і елементи, напевно залишаться трендовими і в 2017 році.
Створюючи логотип "від руки", можна добиватися самих різних ефектів, в тому числі стилізації під вінтаж, гранж або дитячий малюнок. Звичайно ж, головною перевагою такого підходу є 100% унікальність і, відповідно, впізнаваність бренду.
Композиції, що імітують вручну намальовані картинки і елементи, напевно залишаться трендовими і в 2017 році

Негативний простір (Negative space)

Негативний простір буде продовжувати дивувати нас. Дизайн - це те, що ви спочатку бачите, але як тільки дизайн заговорить з вами, ви розумієте про що. Саме так це працює. Якщо ваш дизайн здатний передати більше, ніж здається на перший погляд, то він стає набагато більш особливим. З цієї причини негативний простір продовжить своє існування, щоб залучити ще більше бажаючих вивчити глибину цього напрямку в дизайні.
Негативний простір буде продовжувати дивувати нас

Звичайно ж, всі описані вище прийоми - це припущення, засновані на тенденціях 2016 року. Дизайнери в 2017 році напевно порадують нас новими ідеями і вдосконаленими вже існуючими стилями. Творіть, створюйте свій ідеальний логотип! Хтозна, раптом саме ви станете законодавцем нового тренду в дизайні логотипів?

PS інфографіка до цієї статті ви можете подивитися тут .

Статті по темі:

Хтозна, раптом саме ви станете законодавцем нового тренду в дизайні логотипів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: