Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

У будь МФО отримати позику на Вебмані

 1. Позики всередині системи Вебмані
 2. Позика на Вебмані від МФО
 3. Позика на Вебмані через кредитні автомати

Вже багато написано про позики на Ківі-гаманець, банківську карту, через систему Contact. Сьогодні хочеться поговорити ще про один спосіб отримання грошей в борг через інтернет - позики на гаманець Вебмані.

Для тих, хто не в курсі, Webmoney - це універсальна міжнародна платіжна система на теренах Інтернет + середу ведення бізнесу в мережі Для тих, хто не в курсі, Webmoney - це універсальна міжнародна платіжна система на теренах Інтернет + середу ведення бізнесу в мережі. Якщо навести приклад, то Вебмані можна порівняти з інтернет-банкінгом великої фінансової організації. Тут можна здійснювати платежі, моментальні переклади на гаманці інших учасників системи, виводити гроші на свою банківську картку / рахунок, оплачувати житлово-комунального господарства, кредити, телефон, здійснювати безготівкові покупки через інтернет і навіть позичати всередині системи.

Позика на Вебмані - це мікрокредит, який перекладається на гаманець позичальника в даному сервісі. Отримати його можна від інших користувачів всередині системи, в спеціалізованих автоматах, а також в МФО.

Позики всередині системи Вебмані

Однак щоб отримати заповітні гроші від іншого учасника Вебмані Трансфер або в спеціалізованому автоматі з видачі мікрокредитів, потрібно мати атестат не нижче персонального і певний бізнес-рівень (BL). Хоча багато хто стверджує, що отримати позику від інших учасників можна і з формальним атестатом - це нісенітниця. Ніхто не дасть в борг.

Персональний атестат отримати легко, проте, заняття це довга й нудна і невдячна Персональний атестат отримати легко, проте, заняття це довга й нудна і невдячна. До того ж коштує грошей. Про те, як отримати ПА писати не буду, це можна дізнатися в wiki самої системи.

Заробити хороші показники бізнес рівня складніше. Він встановлюється і формується на підставі прибуткових / видаткових операцій клієнта. Відповідно, чим більше грошей «крутиться» на гаманцях учасника системи, тим вище його бізнес левел.

Маючи персональний атестат і БЛ, клієнтові не складе труднощів отримати велику суму коштів всередині системи під дуже хороший відсоток і на тривалий термін. Суми позики і терміни дуже подібні до банківських експрес-кредитами. Однак відсоток вигідніший, та й терміни більш гнучкі. Також тут враховується відразу кілька факторів. Наприклад, на видачу позики, суму або відсоток впливає ще й термін реєстрації в системі. Чим старше аккаунт, тим більше довіри.

Позика на Вебмані від МФО

Однак якщо атестат нижче персонального, наприклад формальний або псевдоніма, то розраховувати на позику всередині системи нереально, навіть якщо показники БЛ хороші.

В цьому випадку можна оформити мікропозик в онлайн-МФО, яке переводить гроші на гаманець Вебмані. Однак таких компаній можна по пальцях перерахувати і на моїй пам'яті зустрічалося всього 2. Давайте розглянемо основні умови надання.

Першим в списку буде сервіс з видачі мікропозик Lendcredit. Він пропонує найбільш широкий перелік способів отримання позикових коштів: ківі-гаманець, Вебмані, Cash4WM, Яндекс гроші , Банківська іменна карта / рахунок.

Позику можна оформити на всій території Росії, незалежно від міста проживання. Вимоги до позичальників мінімальні - вік від 18 років, наявність прописки РФ. При першому зверненні позичальник може розраховувати на надання позики в розмірі до 7500 рублів. При поверненні і повторному зверненні можна позичити до 15 000 рублів одноразово.

Сервіс також допускає продовження мікропозик, але лише один раз. Для пролонгації потрібно оплатити вже нараховані відсотки за користування позиковими засобами і вибрати нову дату погашення боргу. Також клієнт може погасити позику достроково в будь-який день. Відсотки при цьому будуть перераховані виходячи їх фактичного строку користування грошима.

Що стосується способів погашення, то їх тут також набагато більше, ніж в будь-якій іншій мікрофінансової організації (оплата з рахунку мобільного телефону, Ківі, Яндекс.Деньги, салони Зв'язковий і Евросеть, банківські перекази тощо).

Анкета в даній МФО дуже проста, насамперед потрібно заповнити ПІБ, вказати дату народження і контактні дані Анкета в даній МФО дуже проста, насамперед потрібно заповнити ПІБ, вказати дату народження і контактні дані. Поставити галочки, погодившись з умовами надання позики і підтвердити, що дієте від свого обличчя. Далі залишиться заповнити поля з паспортними даними та вибрати найбільш підходящий спосіб отримання коштів. У нашому випадку, це займ на Вебмані. При цьому абсолютно не важливий ваш БЛ і рівень атестата, потрібно лише ввести номер рублевого гаманця для переказу коштів.

Після цього потрібно підтвердити умови позики, встановивши необхідну суму і термін на спеціальному калькуляторі. Далі на пошту прийде логін і пароль для входу в особистий кабінет на сайті компанії, де вас чекає додаткова анкета. Її заповнення не є обов'язковим, однак якщо ви розраховуєте на 100% отримання коштів, то краще відповісти на питання. Вони стосуються місця роботи і сімейного стану.

Розгляд заявки в МФО lendcredit відбувається протягом 15-60 хвилин. Про вердикті ви дізнаєтеся за допомогою смс-повідомлення, яке прийде на номер телефону, вказаний в анкеті. Також лист з рішенням надійде на електронну пошту. У разі позитивного рішення, займ на Вебмані переведуть моментально.

Раніше мікропозик на Вебмані займалася ще одна мікрофінансових організація - CashRussa. Однак сьогодні даний онлайн-сервіс уже не працює.

Позика на Вебмані через кредитні автомати

Маючи персональний атестат, краще скористатися атематичні сервісами мікрокредитування, розробленими спеціально для Вебмані клієнтів: ВебманіКредіт.рф, BankWM, WMCoin і т.д.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: