Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

боулінг

 1. відомі боулери правити

Боулінг (від англ. To bowl - котити) - спортивна гра в кулі, яка сталася від гри в кеглі. Мета гри - збити за допомогою якомога меншої кількості пускаємо руками куль кеглі, встановлені особливим чином в кінці безбортовой доріжки (в більшості боулінг-центрів встановлені також доріжки, обладнані піднімаються / опускають бортами для гри дітей). У світі існує багато різновидів боулінгу: 5-кегельний боулінг відрізняється від 10-кегельний не тільки кількістю кеглів, але і, наприклад, кількістю кидків в кожному фреймі, а також різної ігрової цінністю кеглів, кендлпін-боулінг відрізняється, перш за все, як зрозуміло з назви, формою кеглів, які нагадують свічки (тобто є циліндрами і не мають виражених верху і низу) і інші. Найпоширеніший у світі варіант - це 10-кегельний боулінг, в якому кеглі встановлені у вигляді трикутника. Боулінг (від англ

Сучасного вигляду боулінг придбав в кінці XIX століття: вперше з'явилася десята кегля (раніше було дев'ять), були встановлені стандарти на кеглі, доріжки, кулі і вироблені єдині правила. В кінці 30-х років XX століття в США на заводі AMF (American Machinery and Foundry) Готтфрід Шмідт (англ. Gottfried Schmidt) винайшов обладнання для автоматичного виставлення кеглів і повернення кулі - Пінсеттери (англ. Pinsetter). Наступним поштовхом у розвитку індустрії боулінгу стало введення автоматичної системи підрахунку очок в 1970-х роках.

Нумерація кеглів в боулінгу

Одна партія складається з 10 фреймів. У кожному фреймі у гравця є два кидка. Якщо гравець збиває всі 10 кеглів першим кидком, такий кидок називається страйк (англ. Strike - удар) і позначається «Х». Якщо гравець збиває всі 10 кеглів за два кидки, такий кидок називається спер (англ. Spare - запасний) і позначається «/». Якщо в результаті першого в фреймі кидка залишаються несоседних кеглі, наприклад кутові 7 і 10, така комбінація називається спліт (англ. Split - розколотий) і позначається, де S - це кількість збитих кеглів. За «конвертацію» спліта, тобто спер при сплите, додаткові очки, крім як за спер, не нараховуються. Якщо після двох кидків залишаються незбиту кеглі, такий фрейм називається «відкритим».

Якщо у фреймі страйк, сума очок за цей фрейм буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі (10 кеглів) плюс кількість фактично збитих кеглів за два наступних кидка (в одному або двох фреймах, в залежності від того, чи був страйк в наступному кидку) . Якщо у фреймі збитий спер, то сума очок буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі (10 кеглів) плюс кількість фактично збитих кеглів за перший кидок в наступному фреймі. Якщо фрейм залишилося відкритим, то сума очок буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі.

Оскільки кількість очок у розіграші, в разі страйку і спер, залежить не тільки від кидків в цьому фреймі, а й від наступних кидків, особливий статус отримує останній, 10-й, фрейм. Якщо в десятому фреймі першим кидком вибивається страйк, гравець може зробити ще два кидки в цьому ж фреймі. Якщо в десятому фреймі вдається спер, гравець може зробити ще один кидок. Слід зазначити, що до спер і страйків в 10-му фреймі, природно, не застосовуються зазначені вище правила, оскільки немає такого фрейму. Якщо за два перших кидка в десятому фреймі залишаються незбиту кеглі і фрейм виходить відкритим, гра закінчується.

Таким чином, максимальна кількість очок в одній грі - 300, оскільки максимально в кожному фреймі можна заробити 30 очок (10 очок за страйк в цьому фреймі плюс 20 очок за страйки в наступних двох кидках). У професійних лігах, наприклад PBA (англ.), У кращих гравців середня кількість очок, набраних за гру, зазвичай не нижче 200.

Два поспіль страйка називаються «дабл» (англ. Double - подвійний), три - «терки» (англ. Turkey - індичка), чотири - «хембоун» (англ. Hambone - окіст).

Професійний куля і кегля для боулінгу.

Кулі для боулінгу виготовляються з поліестеру (в побуті - пластик - матеріал прокатних куль) і різних модифікацій поліуретану ( «реактивна смола», епоксидна смола, поліуретан з додаванням частинок кварцу і ін. - матеріали професійних куль).

Структура професійних куль

Професійні кулі відрізняються від прокатних (надаються для гри боулінг-центрами) не тільки матеріалом, але і структурою. Її неоднорідність за рахунок наявності ядра забезпечує зміщення центру ваги кулі щодо його геометричного центру, що збільшує обертання кулі і потенціал дугообразного руху ( «хука») від краю доріжки в «кишеню» - область між першою і третьою кеглів (для правшів) або першої і другої кеглів (для лівшів). Крім того, отвори для пальців в професійних кулях висвердлюють індивідуально таким чином, щоб середній і безіменний пальці входили в кулю тільки по першу фалангу.

Вага кулі позначається числом на його поверхні, що є вагою кулі в фунтах (1 фунт дорівнює 453,6 грам). Таким чином, найлегший куля, «шістка», важить 2,7 кг, а найважчий, з номером 16, - 7,3 кг. Як правило, в боулінг-центрах прокатні кулі одного ваги мають однаковий колір.

Прокатні кулі ( «хаус-Болл»)

відомі боулери правити

 • Кріс Барнс
 • Домінік Барретт
 • Джейсон Белмонт
 • Паркер Боун III
 • Томмі Джонс
 • Міка Койвуніемі
 • Уес Мелотт
 • норм Дьюк
 • Оську Палермаа
 • Шон Реш
 • Уолтер Рей Вільямс Мол.
 • Піт Вебер
 • Великий Лебовські (1998 рік) - фільм братів Коен.
 • Жадібність (1994 рік) - комедія Джонатана Лінна про професійному боулери, який хоче відкрити боулінг-клуб.
 • Заводила (1996 рік) - комедія братів Фареллі про гравців в боулінг.
 • Кохання у великому місті 3 (2013 рік) - комедія Марюса Вайсберга.
 • Чоловіка не можна згвалтувати (1978 рік, швед. Män kan inte våldtas (англ.) На сайті Internet Movie Database) - драма фінського режисера Йёрна Доннера про жінку, згвалтованої гравцем в боулінг.

Боулінг в Таганрозі правити

 • РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "НЕО КЛУБ"
 • ЧАС РОБОТИ З 12.00 ДО 6.00. ЩОДЕННО

вул. Дзержинського 161

347900 р Таганрог, вул. Дзержинського 161, Петровська 107, Сизранова 11, Бакинська 65

тел. / факс: (8634) 32-47-47 (багатоканальний)

e-mail: [email protected]

сайт: http://www.neoclub.ru .

 • Зиков Н. Кегли - це спорт. Наука і життя (лютий 1974). Перевірено 19 серпня 2013. Процитовано 19 травня 2012.
 • Окостів М. А. Дослідження основних кінематичних величин, що характеризують рух куль в боулінгу. Megabowling.ru (2008). Перевірено 19 серпня 2013. Процитовано 19 травня 2012.
 • ПРАВИЛА ВИДУ СПОРТУ «БОУЛІНГ». Федерація спортивного боулінгу Росії (22 березня 2013). Перевірено 19 серпня 2013. Процитовано 19 серпня 2013. - затверджені наказом Мінспорттуризму Росії від «31» березня 2010 № 260 (доповнені і змінені 22.03.2013)
 • Словник Боулінг. Bowllab. Перевірено 19 серпня 2013. Процитовано 19 травня 2012.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: