Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Безпека

 1. Антивірус
 2. Війна в процентах
 3. Конфлікт інтересів
 4. Безкоштовний антивірус
 5. Безкоштовні інструменти Microsoft, Ми можемо довіряти?
 6. Неправдивої інформації, що циркулюють в мережі
 7. висновок
 8. Наші тести
 9. Операційна система з відкритим кодом має менше вірусів?
 10. Повернути зелений Microsoft Security Essentials на XP


Антивірус

Перший інтерес виробників антивірусів, Це не є знищити віруси, але тримати постійний клімат терору для збільшення продажів. В їх лабораторіях мають все необхідне для створення вірусів і величезні інтереси, які буде штовхати їх зробити це.

У кращому випадку, не створювати їх, але напевно є зростаючий, і кожен так часто я сумую, що хтось.
Там ніколи не буде безпечним.

Війна в процентах

Щороку ми зробили сотні класифікацій, які диктують, що "Кращий Антивірус". І вся увага насамперед на два параметри:

 • швидкість виявлення
 • швидкість сканування

Виходить, що 'антивірусні AAA знахідки 99,8% віруси, Хоча Microsoft Захисник тільки 92%, і що ААА' Антивірус перевіряє весь жорсткий диск о другій годині, У той час як Microsoft Захисник використовує три. Але виробники Комерційні антивіруси, вони виглядають добре відзначити те, що відбувається після того, як був виявлений вірус.

Влада не попастися навколо і перелазити через від вірусів (Ми визначаємо зупинки влади) Це не так високо, як може здатися з рейтингу "Кращий Антивірус". Ми можемо сказати з упевненістю, щоб він перевірений у багатьох випадках реальні. І ми також можемо сказати з упевненістю, що ми ніколи не бачили перелазити через Microsoft Security або захисник вірус. І c 'є також деяку логіку в цьому, як пояснено нижче на цій сторінці.

Конфлікт інтересів

Комерційні антивіруси не призначені для знищити вірус, Якщо вони зробили б заробити. Їх перший інтерес-ні л 'ефективність, але sfilarvi кишенькові гроші. Чому вони використовують будь-які засоби, для збільшення частки і лідерів. Неважливо, якщо кожен зараз і потім видалити додатки, які не є вірусами, або ще краще, Таким чином збільшує 'нестабільності і страху. І це не має значення, якщо вони стають нестерпним і дратує, так що ви в кінцевому підсумку покупка їх. Врешті-решт він був змушений відключити функції більш агресивним і відкриття ставки падати.

Комерційні антивіруси є помилковими друзями, їх інтерес і наша не збігаються. C 'являє собою конфлікт інтересів, який приносить їм, неминуче, щоб вибрати свої власні хороші і не в наших.

Microsoft замість, має точно такий же інтерес як ми робимо, тобто вільний Windows від вірусів. А також має "Зупинка харчування" недоступний, тому що він знає глибоке деталі операційної системи.

Безкоштовний антивірус

Антивірус "безкоштовно" насправді вони не є, вони стягують з невеликих терористичних повідомлень, клопоту після клопоту, їм вдається завершити певну кількість користувачів і отримати його, щоб купити повну версію.

Піти подивитися, що говорить Макафі в обличчя:
https://youtu.be/bKgf5PaBzyg .

Це, звичайно, грайливий відео, без точних моральної. Але для тих, хто може читати між рядків ясно сенс: «Комерційні антивіруси, є Гангстер Продаж безпеки". В Італії ми також інші милі імена, щоб визначити, хто просить "Мереживо".

На щастя, є безпечна альтернатива, тероризм MacAfee і його тінисті приятелів, Microsoft's безкоштовний антивірус.

Безкоштовні інструменти Microsoft, Ми можемо довіряти?

Кожна людина завжди настільки зайнятий говорити погано про Microsoft, Це стає важко помітити, що робить добре і безкоштовно. Багато хто говорить, зла, тому що вони мають великі інтереси позаду, Перший з усіх виробників антивірусного програмного забезпечення.

Існує також гарна Енциклопедії шкідливого по:

І багато вільного програмного забезпечення, добре зробили і добре пояснюється:

Неправдивої інформації, що циркулюють в мережі

Крім вірусів, паразитів (люди). Щоб захиститися від них bene встановити AdBlockPlus, як описано тут .

Фактично деякі оплачуються згідно з таблицею, Інші записи "чутках" і їх приріст є збільшення кліків, заробити більше грошей з рекламою.

Про комп'ютерні віруси і вірусів буде писати для всіх кольорів, Наприклад, прочитайте цю сторінку:
http://www.aranzulla.it/antivirus-microsoft-50479.html

В цьому випадку дорогі Ehow, плутає англійське слово "Основи", з італійського слова "Основні", Це означає, що "простий" або навіть "Мінімальний". І робить висновок, що: "Основи безпеки є товаром".

Занадто погано, "Основи" в англійській мові це означає, що все 'більше! Визначення Essentials: "Надзвичайно важливо", "Річ, яка є абсолютно необхідним", Семантичні властивості: "Надзвичайно важливо", Семантичні властивості: "Що абсолютно необхідно". Тут показано, як легко це для поширення неправдивих чуток.

Нічого поганого, Він буде визнати л 'помилки і правильно. Тому ми написали дорогий Спаситель, про його пропозицію: "Безпека Майкрософт, за його власним визнанням, товар", просячи його, де він читав це "його власний вхід". І він відповів, але замінив вирок з: "Основи безпеки є товаром"

Ми переписали і довго чекали, але він не відповів, Воно також виплачується йому один або кілька виробників антивірусів? Повідомлення як наполягає неодноразово рекомендувати деякі антивірусні програми, і подивитися, якщо він пропонує чотири (BitDefender, Панда, Avira і стоп) і подивитися, якщо Kaspersky відсутня, буде мати повне право виступати, і навіть раніше ці чотири. Може бути не платити Kaspersky?

Ми "погані хлопці" говорити погано про цих паразитів? Ні, справді, Ми всі були дуже хороший і добрий. Прочитайте, що пишуть інші інші:
HTTPS://stronzoblog.WordPress.com/Tag/aranzulla
http://www.shannon.it/blog/vita-morte-e-soprattutto-miracoli-di-salvatore-aranzulla
com/watch?v=-AYDu_hsrFk> https://www.youtube.com/watch?v=-AYDu_hsrFk
com/watch?v=1xu-LkOQLg4> https://www.youtube.com/watch?v=1xu-LkOQLg4

висновок

Видаліть всі антивіруси ховається в вінчестера, встановлені, Подарунки, і завжди готові стрибати і кусати.

Включено "Microsoft Захисник", що вже підготовлений в операційній системі Windows 8 Далі. або встановіть Основи безпеки Microsoft , В більш ранніх операційних системах.

Легко і швидко. Ви забудете що є віруси і комп'ютери стануть щасливими і жваво.

Наші тести

Це не звичайний тест, в асептичних умовах і повідомив "чутках", з журналу все 'інших. Висновки робляться в обличчя, на нормальний комп'ютер, звичайні користувачі, що вони прийняли комп'ютери, які ви хочете налаштувати. І ми переконалися, що, Хоча є Антивірус встановлений і працює, вірус вдалося пройти. Час з безпеки Microsoft, що ніколи не відбувалося.

Протягом багатьох років ми встановили безпеки Microsoft на всіх наших комп'ютерах (в лабораторії ми використовуємо чотири і між колегами і друзями ми отримуємо в деяких інших десяти). Ніхто не бачив одного вірусу. В ході же період двох знайомих, один з AVG і l інші 'з Avast, вони зловили Гидке Cryptolocker. Вірус, який поглинає файлів, і повертає їх в обмін на 100 Євро, в біт монети. Немає необхідності мати резервного копіювання HD, Чому другий склеп HD. Один з наших знайомих також заплатила викуп.

У січні 2015 року, Хоча ми відпливли на сайті 3D алгоритмів, Троянська програма "Ramsom Reveton" напали на головній лабораторії PC і оперативно винищені нашою відповідальністю стосовно безпеки. Близько двох місяців тому, Саме цей же вірус, напали на комп'ютери нашого знайомства, і l 'Avast не вдалося зупинити його. З Avast перебільшена збиток, тисячі зашифрованих файлів і втрачені назавжди, і також дуже боїться. З безпеки Microsoft, все було вирішено в хвилинах, спокійно і без втрати будь-яких файлів.

Операційна система з відкритим кодом має менше вірусів?

Операційна система з відкритим кодом, наприклад для Linux, є за своєю природою менш безпечним, тому що вирусописатели може знати всі деталі і обійти його легко. Linux має менше Windows вірусів, не тому, що це краще або більш потужний, а тому, що це недостатньо і тому менш привабливим для виробників антивірусного програмного забезпечення (вірусів і).

Як вийшло, Ми пишемо цей сайт відкритим вихідним кодом? Тому що навіть хороші речі, Якщо ви переборщіть, стати зла. І тому також DIY повинні мати межу.

Щоб побудувати один транзистор приймає днів обробки, Вакуумні насоси та небезпечних хімічних речовин. Потім слід створити межу міцності, але де? Існує точка, де ви просто зробити підрозділ, і це розумно помістити його на кордоні операційної системи. Проявом цього є Linux, чудовою операційної системи, а також безкоштовний. Так чому ми не використовуємо всі? Тому що йому не вистачає щось, Він ніколи не закінчив, не знайдений драйвер, і т.д. ...

Зберегти на операційної системи це як мати свій власний колеса. Це мало б сенс зробити шини для збереження? І вони будуть впевнені в кухні шини, кипіння гуми в горщику?


Повернути зелений Microsoft Security Essentials на XP

На деяких комп'ютерах, особливо літніх можна встановити Windows 10. У цих випадках ви можете продовжувати використовувати Microsoft Security.

Ця нова версія проста в установці і працює на ПК, які ще не "Основи безпеки" встановлено. Ця версія більше не повинен минути і оновлення описів вірусів продовжують прибувати регулярно, як на Windows 10.

Завантажити цей ZIP-файл і дотримуйтесь інструкцій "Instructions.txt":
https://www.theremino.com/wp-content/uploads/files/Enable_Security_Essentials__NewMethod_2016.zip

Безкоштовні інструменти Microsoft, Ми можемо довіряти?
Може бути не платити Kaspersky?
Ми "погані хлопці" говорити погано про цих паразитів?
Com/watch?
Com/watch?
Операційна система з відкритим кодом має менше вірусів?
Як вийшло, Ми пишемо цей сайт відкритим вихідним кодом?
Потім слід створити межу міцності, але де?
Так чому ми не використовуємо всі?
Це мало б сенс зробити шини для збереження?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: