Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Установка LibreOffice в Linux

 1. Знайдіть установчі та мовні пакети
 2. Графічна установка (кращий шлях)
 3. розпакування архіву
 4. Інтеграція з робочим столом = пункти в меню
 5. Установка з терміналу
 6. Розпакування завантаженого архіву в терміналу
 7. Установка в терміналі
 8. Перевірка установки
 9. Інтеграція з робочим столом
 10. інші дистрибутиви
 11. Видалення в терміналі

Тут описуються інструкції по установці LibreOffice версії 3.x для Linux з окремих архівних файлів.

Ці інструкції ви також можете знайти в файлі «readme», що міститься в завантажених архівних файлах. Цей файл «readme» розробляється Командою LibreOffice Documentation і зберігається за наступною адресою:

Media: Readme-for-libreoffice-linux-downloads.odt

У більшості сучасних дистрибутивів Linux процес установки є частиною функцій робочого столу. Швидше за все, у вас встановлена ​​Ubuntu (або інша * buntu), Mandriva (або Mageia), openSUSE або інша система, заснована на Gnome або KDE. Тому ви можете повністю встановити LibreOffice, що не надрукувавши при цьому жодного рядка коду.

Знайдіть установчі та мовні пакети

Перейдіть за адресою https://www.libreoffice.org/download/

Установчі пакети доступні як для 32-бітових, так і для 64-бітових систем (різновиди "x86" і "x86_64», відповідно). Крім того, є мовні пакети для того, щоб встановити потрібну мову інтерфейсу LibreOffice 3.x.

Далі описується, як встановити базовий пакет (en-US, англійською мовою). Якщо вам буде необхідно встановити також довідковий пакет або мовний пакет, ви повинні встановлювати їх після установки базового (en-US) пакета. Для установки цих додаткових пакетів пройдіть ті ж самі кроки, що й для установки базового пакету.

Ці інструкції описують установку LibreOffice на американському англійською (en-US - базова установка) на 32-бітних системах. Є невеликі відмінності в назвах деяких папок, в разі, якщо ви встановлюєте іншу версію (наприклад, 64-бітну, інтернаціональну, .deb або .rpm). Але, при цьому сам процес установки залишається таким же і - на щастя - легко неповторним.

Якщо у вас вже встановлена ​​попередня версія LibreOffice, ви повинні видалити її перед тим, як почати встановлювати нову версію. Як це зробити, розповідає глава цього документа, що її названо Видалення попередньої версії LibreOffice .

Сторінка завантаження, зазначена вище, автоматично визначає, завантажувати чи пакети .deb - для дистрибутивів, заснованих на Debian (Debian, Ubuntu, Kubuntu, * buntu, Sidux, Knoppix і т.п.), або пакети .rpm - для дистрибутивів Fedora, Mandriva, openSUSE, CentOS, Mageia і інших систем, заснованих на .rpm. Якщо цього не відбулося, скористайтеся випадає меню для вибору пакетів вручну.

Графічна установка (кращий шлях)

Ми виконали велику роботу для того, щоб кожен мав можливість встановити LibreOffice. Так, якщо у вас встановлений (з коробки) будь-якої поширений дистрибутив Linux, ця глава для вас. Ми припускаємо, що ви вже завантажили відповідний вашій системі пакет (якщо немає, то прочитайте попередній розділ ).

Знайдіть файл під назвою приблизно так:

LibO_3.x.y_Linux_x86_install-deb_en-US.tar.gz

Назва файлу може злегка відрізнятися, якщо у вас працює 64-бітна система (тоді замість "x86" в назві буде «x86_64»), і також, якщо ваша система заснована на RPM (тоді замість «-deb» в назві буде «-rpm »). Незважаючи на ці відмінності, інструкції по установці залишаються тими ж.

Ми постараємося зробити наші інструкції якомога більш зрозумілими, але якщо у вас що-небудь не виходить, на цей випадок у нас є детальна інструкція по установці з терміналу, яка гарантовано працює. Її ви знайдете в наступному розділі.

розпакування архіву

 • Клацніть по завантаженому пакету (або натисніть на ньому правою кнопкою, виберіть "Відкрити за допомогою» і виберіть програму для розпакування архівів).
 • Розпакуйте папку в будь-яке місце, до якого у вас є простий доступ (ваша домашня папка - непоганий варіант).
 • У вас з'явиться папка з приблизно такою назвою: LibO_3.x.yrc2_Linux_x86_install-deb_en-US / (пам'ятаєте, що назва може відрізнятися, як ми вже роз'яснювали вище).

Установка безлічі пакетів

 • Перейдіть в розпаковану папку. У ній ви знайдете деякі файли (інструкції «readme») і папку DEBS / (або RPMS /).
 • Перейдіть в цю папку.
 • Відзначте ВСЕ файли в цій папці (крім папки «desktop integration» - нею ми займемося трохи пізніше).
 • Натисніть праву кнопку і в випадаючому меню виберіть щось на кшталт «Відкрити в менеджері пакетів» або «Відкрити в інструменті установки» (в залежності від вашого дистрибутива).

[Коментар користувача: В Ubuntu при цьому відкриється 100 500 окремих вікон установника пакетів. Схоже, що цей метод не годиться для Ubuntu]

[Згоден - Jim-Bob Harris 2011-03-14. У поточній Ubuntu 10.10 при натисканні правої кнопки не може бути вибраний Менеджер пакетів або Установник. Я використовував термінальний метод установки, який чудово працює, слідуючи інструкціям в папці READMES. Однак, ці інструкції не описують установку довідкового пакету (або як отримати до нього доступ, якщо він встановлений), і що-небудь про графічному методі установки. Також, в цих інструкціях говориться, що потрібно натиснути правою кнопкою на папці в файловому менеджері і вибрати щось схоже на «відкрити цю папку в терміналі», але такої можливості немає.]

 • Вас можуть попросити ввести пароль користувача root.
 • Вас можуть запитати, чи встановлювати залежності? Зазвичай, система стежить за тим, щоб нові залежності не порушили нормальну роботу системи. Тому, якщо ви не бачите якесь страшне повідомлення, просто натисніть «Так».
 • Якщо все пішло добре, і ви не побачили будь-яких повідомлень про помилки, значить, можна з упевненістю сказати, що ви домоглися успіху. Програма встановлена ​​і, щоб переконатися в цьому, відкрийте термінал і введіть:

libreoffice

Інтеграція з робочим столом = пункти в меню

Отже, ви встановили LibreOffice, але не бажаєте щоразу відкривати термінал для того, щоб запустити цю програму. Що робити?

 • Знову перейдіть в папку DEBS / або RPMS /.
 • Перейдіть в папку desktop integration.
 • ця папка містить файли LibreOffice-3.x-дистрибутив-menus і один, незалежний від дистрибутивів: "freedesktop".
 • Виберіть пакет, який найбільш підходить до вашого дистрибутива: "mandriva" для Mandriva, Mageia, ... "redhat" для Redhat, CentOS, Fedora, ... і freedesktop в тому випадку, якщо ваш дистрибутив далекий від попередні.
 • Знову натисніть праву кнопку і встановіть пакет через пункт меню, що випадає «Відкрити за допомогою».

Якщо ви використовуєте пакети RPM, є шанс, що система видасть повідомлення про помилку, яке говорить про «конфлікт» пакеті. Просто відмовтеся від установки конфліктує пакета, все повинно працювати добре. Якщо вас долає цікавість і ви хочете знати, для чого потрібен цей пакет, дізнайтеся про це в розділі Установка в інших системах Linux .

 • Тепер ви можете відкривати LibreOffice з вашого системного меню Програми> Офіс. Крім того, LibreOffice стане вашою офісною програмою за замовчуванням (клікніть файл електронної таблиці, щоб переконатися в цьому).

Установка з терміналу

Наступні інструкції призначені для просунутих користувачів і для тих, хто випробував проблеми при графічної установці . Ми перевіряли LibreOffice на кожному з описуваних дистрибутивів, його можна встановити на будь-якому з них. Тому ми стверджуємо, що ці інструкції працюють. Якщо вони не працюють для вас, пропонуємо вам перевірити наступне:

 • Переконайтеся, що файли завантажені без помилок - перевірте контрольні суми або, просто спробуйте заново закачати пакети.
 • Переконайтеся, що ви завантажили пакети, відповідні вашій системі - поширені помилки, коли на 32-бітну систему встановлюються 64-бітові пакети, або спроби встановити пакети .rpm на дистрибутив, який працює з пакетами .deb (також і навпаки).
 • Переконайтеся, що ви володієте правами адміністратора root. Якщо це не так, зв'яжіться з вашим системним адміністратором.
 • Можливо, що LibreOffice встановлений і проблема лише з інтеграцією з робочим столом. Якщо ви можете запустити LibreOffice з терміналу, тоді у вас проблема з інтеграцією, спробуйте повторити кроки, описані в розділі інтеграції з робочим столом .

Отже, далі наведено детальні інструкції по установці LibreOffice з терміналу.

Розпакування завантаженого архіву в терміналу

Надрукуйте в терміналі:

Для .deb:

tar zxvf LibO_3.x.y_Linux_x86_install-deb_en-US.tar.gz

Для .rpm:

tar zxvf LibO_3.x.y_Linux_x86_install-rpm_en-US.tar.gz

Коли ви розпакуєте завантажений архів, ви виявите папку з приблизно такою назвою «LibO_3.x.yrc2_Linux_x86_install-deb (або rpm) _en-US» (пам'ятаєте, що назва може відрізнятися в залежності від того, що ви завантажили).

Установка в терміналі

Перейдіть в розпаковану папку:

Для .deb:

cd LibO_3.x.yrc2_Linux_x86_install-deb_en-US /

Для .rpm:

cd LibO_3.x.yrc2_Linux_x86_install-rpm_en-US /

Папка «LibO_3.x.yrc2_Linux_x86_install-deb (або rpm) _en-US» містить під-папку DEBS / (або / RPMS). Перейдіть туди.

cd DEBS /

або

cd RPMS /

Введіть наступну команду (перед виконанням команди вам запропонують ввести ваш пароль, або пароль root):

Debian і Ubuntu

sudo dpkg -i * .deb

Fedora і CentOS

su -c 'yum install * .rpm'

Mandriva і Mageia

su urpmi * .rpm

openSUSE і інші, засновані на RPM системи

su rpm -Uvh * .rpm

Gentoo

До тих пір, коли LibreOffice стане доступний в портежей, його можна встановити через шар «rion».

# Layman -a rion && emerge libreoffice-bin

Перевірка установки

Команди, наведені вище, виробляють першу частину процесу установки. Переконайтеся, що все нормально встановлено, запустивши

libreoffice

Ви повинні будете побачити заставку LibreOffice, якщо все нормально.

Інтеграція з робочим столом

Для завершення процесу установки вам також може знадобитися встановити пакети інтеграції з робочим столом. Ця дія не є обов'язковим для запуску LibreOffice, особливо, якщо ви будете запускати його переважно з терміналу.

Щоб зробити це, перейдіть в папку desktop-integration, яка знаходиться всередині папки DEBS / або RPMS / за допомогою наступної команди:

cd desktop-integration

Тепер знову дайте команду для установки:

Debian і Ubuntu

sudo dpkg -i * .deb

Fedora і CentOS

su -c 'yum install libreoffice3.3-redhat-menus-3.3-1.noarch.rpm'

Mandriva і Mageia

su -c 'urpmi libreoffice3.3-mandriva-menus-3.3-1.noarch.rpm'

openSUSE і інші системи, засновані на RPM

su -c 'rpm -Uvh install libreoffice3.3-suse-menus-3.3-1.noarch.rpm'

Тепер процес установки завершений, і ви зможете знайти значки всіх додатків LibreOffice в меню робочого столу Програми> Офіс.

інші дистрибутиви

Також нескладно встановити LibreOffice 3.x на інші дистрибутиви Linux, які не знайшли відображення в наших інструкціях. Крім пакунків .deb і .rpm ми надали можливість завантажити вихідні на сторінці https://www.libreoffice.org/download/

Основна відмінність може бути в інтеграції з робочим столом.

Папка desktop-integration в папці RPMS / також містить пакет

libreoffice3.x-freedesktop-menus-3.3.1.noarch.rpm.

Цей пакет призначений для всіх дистрибутивів Linux, які підтримують специфікації / рекомендації Freedesktop.org ( Freedesktop.org⁠ Цей пакет призначений для всіх дистрибутивів Linux, які підтримують специфікації / рекомендації Freedesktop ) І надано для оптимальної установки на інших дистрибутивах Linux, які не описані в цій інструкції.

У наші дні більшість дистрибутивів Linux відповідають специфікаціям Freedesktop.org. Але, для забезпечення зворотної сумісності, ми знаємо, що багато дистрибутиви використовують власні методи роботи з оточенням робочого столу, з встановленими / віддаленими програмами, і власні методи для реєстрації типів MIME. Специфікації / пропозиції Freedesktop.org стандартизують підходи, використовуючи кілька широко відомих шляхів і утиліт для поновлення цієї інформації. Використовуються специфікація теми значків, специфікація типів MIME та специфікація файлів робочого столу (визначення ярликів, що запускають додатки).

Для того, щоб встановити інтеграцію з робочим столом на вашу систему, завантажте відповідний пакет .rpm (x86 або x86_64) і використовуйте наступну команду (найімовірніше, вам запропонують ввести пароль root):

su -c 'rpm -Uvh libreoffice3.x-freedesktop-menus-3.3.1.noarch.rpm'

Після установки мовного пакета (дотримуйтесь тим же самим інструкціям, які описані в розділі установки основного (en-US) пакета . Зверніть увагу, що вам не потрібно повторно виконувати крок інтеграції з робочим столом) вам потрібно налаштувати LibreOffice, щоб він використовував вашу мову.

Запустіть будь-який з додатків LibreOffice - наприклад, Writer.

Перейдіть в меню Tools (Сервіс)> Options (Параметри).

У діалоговому вікні Options (Параметри) клікніть Language Settings (Настройки мови), потім клацніть на Languages (Мови). Розкрийте список User interface (Інтерфейс) і виберіть мову, яку ви тільки що встановили. Попередньо зробіть такі ж дії з Locale setting (Локальні настройки), Default currency (Валюта за умовчанням) і Default languages for documents (Мови документів за замовчуванням).

Після настройки цих параметрів натисніть OK. Діалогове вікно закриється і ви побачите повідомлення, яке говорить про те, що ваші зміни будуть прийняті тільки після виходу з LibreOffice і повторного його запуску (не забудьте також вийти з програми швидкого запуску, якщо вона працює).

При наступному запуску LibreOffice, він буде запущений на мові, який ви тільки що встановили. Наприклад, якщо ви встановили pt-Br (бразильська португальська), тоді ваш LibreOffice запуститься з заставкою, що нагадує знайомий LibreOffice. Чудово, чи не так?

Видалення попередньої версії перед тим, як встановити нову, допомагає уникнути конфліктів. Оновлення рідко проходять гладко для тестових версій альфа або бета.

Як видно з процесу установки, дистрибутиви Linux пройшли великий шлях для того, щоб зробити видалення програм якомога простішим.

Відкрийте менеджер пакетів і скористайтеся пошуком.

Пошукайте libreoffice.

Зніміть галочку, або відзначте для видалення перший знайдений пакет. Менеджер пакетів (швидше за все) запитає, чи хочете ви видалити інші пакети, що входять в інсталяційний пакет LibreOffice? Безбоязно відповідайте так.

Знову перейдіть пошуку, щоб побачити, з усіх Чи пакетів libreoffice знята галочка (або вони відзначені для видалення)? Якщо ви виявите, що з деяких з них як і раніше не знята галочка (або вони не відзначені для видалення), видаліть їх і продовжуйте видаляти до кінця (швидше за все вам знадобиться не більше трьох таких кроків).

У певний момент у вас запитають, чи видаляти пакети, що починаються на libobasis3? Рекомендуємо їх також видалити (якщо не буде запропоновано, пошукайте libobasis3, чи встановлені вони).

Після застосування цих змін LibreOffice буде видалений з вашої системи. Для того щоб упевнитися в цьому, спробуйте знайти відповідні старі пункти в меню. Також запустіть в терміналі

libreoffice

Якщо з'явиться заставка LibreOffice, спробуйте знайти в менеджері пакетів пропущені і не видалені пакети. Якщо ви впевнені, що видалили всі пакети, перезавантажитеся і спробуйте вищенаведену команду ще раз.

Після того як ви видалили всі пакети і вищенаведена команда повертає помилку «немає такої команди» (або нічого не робить), ви можете спробувати пошукати, чи залишилося що-небудь від LibreOffice. Ви можете виконати в терміналі наступну команду, а потім вручну видалити залишилися знайдені файли:

locate libreoffice | less

або

find / -name "libreoffice" -print 2> / dev / nul

Якщо ви пропустите цей крок, це не призведе до яких-небудь серйозних наслідків для вашої системи (навіть для майбутньої установки або оновлення LibreOffice). Просто у вас буде певна кількість застарілих файлів, які займають зовсім мало місця на диску.

 • Якщо ви спробували все вищеописане, але так і не видалили або зіткнулися з будь-якими проблемами, перейдіть в термінал для їх вирішення.

Видалення в терміналі

Debian і Ubuntu

sudo apt-get purge libreoffice?

або

sudo aptitude purge libreoffice?

 • Не забудьте додати знак шаблону «?» Для того, щоб видалити ВСІ пакети LibreOffice (в apt-get та aptitude знак «*» НЕ є шаблоном).

Fedora

su -c 'yum remove libreoffice *'

Mandriva

su -c 'urpme libreoffice *'

openSUSE і інші, засновані на RPM системи

rpm -ev --allmatches libreoffice

Вас можуть запитати, чи встановлювати залежності?
Що робити?
Чудово, чи не так?
Менеджер пакетів (швидше за все) запитає, чи хочете ви видалити інші пакети, що входять в інсталяційний пакет LibreOffice?
Не забудьте додати знак шаблону «?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: