Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Установка і настройка віртуальної машини Hyper-V в Windows 8

 1. 0. Зміст
 2. 1. Що знадобиться
 3. 2. Включення підтримки віртуалізації в биосе комп'ютера
 4. 3. Активація ролі Hyper-V
 5. 4. Створення віртуального комутатора
 6. 5. Створення віртуальної машини

Не всі знають, що в деяких редакціях  Windows 8  є вбудований гипервизор Huper-V Не всі знають, що в деяких редакціях Windows 8 є вбудований гипервизор Huper-V. Просто за замовчуванням ця роль відключена. Нижче буде розказано як активувати віртуальну машину Hyper-V в Windows 8, а також як створити нову віртуальну машину в цьому середовищі.

0. Зміст

 1. що знадобиться
 2. Включення підтримки віртуалізації в биосе комп'ютера
 3. Активація ролі Hyper-V
 4. Створення віртуального комутатора
 5. Створення віртуальної машини

1. Що знадобиться

 1. Операційна система Windows 8 Професійна / Windows 8 Pro (64-bit) або Windows 8 Корпоративна / Windows 8 Enterprise (64-bit). В інших версіях ролі Hyper-V немає ( посилання ).
 2. Комп'ютер з процесором, що підтримує технологію апаратної віртуалізації. Крім того, необхідна підтримка технології перетворення адрес другого рівня - SLAT (Second Level Address Translation). У Intel ця технологія називається Еxtended Page Tables (EPT), у AMD - Rapid Virtualization Indexing (RVI). Перевірити, чи підтримує ваш процесор дані технології можна на сайті виробника. Наприклад, для процесорів Intel - дивіться тут , Для AMD - тут .
 3. Додатковий мережевий адаптер на фізичному комп'ютері, в тому випадку, якщо потрібно надати віртуальній машині доступ в мережу.

2. Включення підтримки віртуалізації в биосе комп'ютера

Перш за все необхідно включити підтримку віртуалізації. Для цього зайдемо в біос фізичного комп'ютера і знайдемо відповідний пункт. У різних версіях биос, він може називатися по різному. Наприклад на ноутбуці HP Pavilion g6 це пункт Virtualization Technology на вкладці System Configuration.

3. Активація ролі Hyper-V

Запускаємо Панель управління, переходимо на вкладку «Програми», потім натискаємо «Включення або відключення компонентів Windows».

У вікні, відзначаємо всі компоненти в групі «Hyper-V» і тиснемо «ОК».

Після установки ролі, система зажадає перезавантаження. Перезавантажуємо комп'ютер, і бачимо що в інтерфейсі Metro з'явилися ярлики для запуску Диспетчера Hyper-V і Підключення до віртуальної машини Hyper-V.

Ці ярлики доступні також в
C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Hyper-V Management Tools \

4. Створення віртуального комутатора

Тепер, коли гипервизор Hyper-V встановлений, створимо віртуальний комутатор для підключення віртуальних машин в мережу. Для цього запустимо Диспетчер Hyper-V і в меню «Дії» виберемо «Диспетчер віртуальних комутаторів ...».

У запустити Диспетчер, натиснемо на «Створити віртуальний мережевий комутатор» і потрапимо в вікно, де необхідно вибрати тип майбутньої віртуальної мережі. Можливі 3 варіанти:

 • Зовнішня - Вибираємо в тому випадку, якщо потрібно надати доступ віртуальної машини до мережі, до якої підключений поточний комп'ютер. В цьому випадку у вашому комп'ютері повинна бути вільна мережева карта, яку ми і переобозначив для віртуальної машини.
 • Внутрішня - Для створення мережі між усіма віртуальними машинами і поточному комп'ютером. Фізична мережа в цьому випадку буде недоступна віртуальним машинам.
 • Приватна - У цьому випадку створюється мережа між усіма наявними віртуальними машинами. Поточний комп'ютер, як і фізична мережа будуть недоступні.

Вибравши тип майбутньої мережі, натискаємо «Створити віртуальний комутатор».

Відкриється вікно властивостей віртуального комутатора. Тут необхідно вказати ім'я комутатора, а також можна задати додаткові параметри. Наприклад, у мого комп'ютера є 2 мережевих карти: для проводового підключення через роз'єм RJ-45 і Wi-Fi адаптер. Останній я переобумовленої для поточного комутатора. Таким чином моя майбутня віртуальна машина буде виходити в мережу через даний Wi-Fi адаптер.

Ну а в мережевих підключеннях видно, що тепер ця Wi-Fi мережева карта пов'язана з з'явилося там віртуальним комутатором.

5. Створення віртуальної машини

Нарешті можна перейти і безпосередньо до створення самої віртуальної машини. Для цього в диспетчері Hyper-V в меню «Дії» вибираємо «Створити» - «Віртуальна машина ...».

Запуститься Майстер створення віртуальної машини. Тут поставимо ім'я створюваної віртуальної машини, а також виберемо директорію для її зберігання. Необхідно подбати про достатню кількість вільного місця на обраному жорсткому диску. Так як у випадку використання моментальних знімків, віртуальна машина в цілому може мати досить значний обсяг. Вказавши необхідні параметри тиснемо «Далі».

Потім вказуємо обсяг оперативної пам'яті, яку буде використовувати віртуальна машина під час роботи, і тиснемо «Далі».

Тепер необхідно вказати віртуальний комутатор, для підключення віртуальної машини до мережі. Вибираємо підключення, створене в пункті 2 і тиснемо «Далі».

На цьому кроці потрібно створити і підключити віртуальний жорсткий диск, для даної віртуальної машини, або вказати наявний віртуальний жорсткий диск. У разі створення нового, вводимо ім'я жорсткого диска, розташування і розмір (пам'ятаючи про те, що при використанні моментальних знімків, обсяг віртуальної машини в цілому, може бути значно збільшений), після чого знову тиснемо «Далі».

Тепер виберемо пристрій, з якого буде встановлена ​​операційна система в створюваної віртуальної машині. Можливі варіанти:

 • Чи не встановлювати операційну систему.
 • Використовувати DVD-привід фізичного комп'ютера.
 • Використовувати файл образу диска з фізичного комп'ютера.
 • Використовувати віртуальний диск.
 • Встановлення через мережу.

Вибравши потрібний варіант, натискаємо «Далі».

Ще раз перевіряємо всі встановлені параметри і завершуємо створення віртуальної машини, натиснувши «Готово».

Після успішної установки, в диспетчері Hyper-V в списку віртуальних машин повинна з'явитися тільки що створена віртуальна машина, зі станом «Виключена». Для того щоб підключитися до неї, натискаємо по цьому рядку правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Підключити ...».

Після чого буде виконано підключення до даної віртуальної машині. Для того щоб запустити її, натиснемо на кнопку «Пуск» у верхньому лівому кутку вікна.

Відбудеться старт віртуальної машини, а ми у вікні підключення буде спостерігати за цим процесом, так як ніби знаходимося за фізичним комп'ютером. Якщо вибране джерело для установки операційної системи, то відповідно, почнеться дана установка. Подальше управління віртуальною машиною виконується також за допомогою меню у верхній частині вікна підключення.

Подальше управління віртуальною машиною виконується також за допомогою меню у верхній частині вікна підключення

Дивіться також:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: