Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Установка VirtualBox для Linux

Програма безкоштовна, повністю російською мовою, має відкритий вихідний код. Програма є багатофункціональним інструментом для створення віртуальних машин. Дуже проста в установці та налаштування віртуальних машин.

Програма корисна не тільки професіоналам для налагодження своїх програм, а й для звичайних користувачів. Іноді буває вкрай необхідно запустити під управлінням операційної системи Linux віртуальну машину під Windows. Наприклад мені іноді необхідно попрацювати зі старими робітниками програмами, а вони працюють тільки під операційною системою Windows 7, і щоб сильно не заморочуватися у мене встановлена ​​віртуальна машина з операційною системою Windows 7 з усіма необхідними програмами. І при необхідності я просто запускаю її і в ній працюю як на звичайному комп'ютері.

Вона має доброзичливий інтерфейс, настроювання доступні і зрозумілі навіть для недосвідченого користувача. Нижче розглянемо, як її встановити і як налаштувати на операційній системі Linux Ubuntu 16.04.

Офіційний сайт програми: //www.virtualbox.org/

Для того, щоб завантажити програму і її встановити необхідно запустити менеджер додатків Ubuntu і в рядку для пошуку набрати VirtualBox. У вікні у нас з'явиться шукана програма з її описом. Для установки програми досить натиснути кнопку «Встановити». На прикладі мого малюнка замість кнопки «Встановити» у мене кнопка «Видалити», т. К. Вона вже встановлена. Після натискання на кнопку «Встановити» почнеться скачування програми з сховища та її автоматична установка.

Програма безкоштовна, повністю російською мовою, має відкритий вихідний код

Менеджер додатків Ubuntu

Після запуску бачимо основне робоче вікно програми. Видно, що програма повністю російською мовою, інтерфейс досить зручний і доброзичливий.

Робоче вікно програми VirtualBox

На прикладі розглянемо як встановити на віртуальну машину дистрибутив операційної системи Windows 7.

VirtualBox - Створення віртуальної машини

Натискаємо в основному вікні програми значок «Створити». З'являється вікно «Створити віртуальну машину», переходимо в «Експертна режим».

VirtualBox - Створення віртуальної машини експертний режим

В поле «Ім'я» пишемо довільну назву, як Вам завгодно, щоб називалася віртуальна машина. Напишу назва операційної системи "Windows". Нижче зі списку вибираємо операційну систему, в нашому випадку Microsoft Windows і версію Windows 7 (32 bit). Для подальших налаштувань нам необхідно знати системні вимоги операційної системи яку нам необхідно встановити на віртуальну машину.

У нашому випадку для нормального функціонування операційної системи необхідно 2 Гб оперативної пам'яті, двоядерний процесор з тактовою частотою 1,6 ГГц, будь-яка відеокарта, і 16 Гб вільного місця на жорсткому диску.

Відразу вказуємо обсяг пам'яті 2 Гб. Нижче вибираємо «Створити новий віртуальний диск». І натискаємо «Створити».

VirtualBox - Створення віртуальної машини

На цьому етапі вказуємо розташування віртуального диска. Вказуємо необхідний розмір, я вказав 32 Гб (в мінімальних вимоги сказано 16 Гігабайт, беремо запас т. К. Будуть встановлені додаткові програми). Тип файлу вказуємо за замовчуванням, і вибираємо динамічний віртуальний диск. Динамічний означає, що його розмір буде підлаштовуватися автоматично, в залежності від апетиту операційної системи і встановленого на неї програмного забезпечення. І натискаємо «Створити».

Як бачимо віртуальна машина вже створена, але це ще не все. Я б рекомендував зробити більш тонкі налаштування. Тому вибираємо свою віртуальну машину і натискаємо налаштувати «Налаштувати».

Тому вибираємо свою віртуальну машину і натискаємо налаштувати «Налаштувати»

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Загальні

Відкривається вікно з настройками віртуальної машини. У вкладці «Загальні» у нас вже все заповнено її можна не чіпати. У вкладці «Додатково», можна для зручності вказати шлях папки для знімком, включити або вимкнути загальний буфер обміну, і функцію Drug`n`Drop (взяв і перетягнув). У вкладці «Опис» зробити необхідні замітки або опис віртуального диска для зручності користувача. Так само у вкладці «Шифрування» при необхідності можна включити шифрування системи, для особистої безпеки своїх даних.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Система

Вибираємо «Система». Тут доступні налаштування материнської плати і процесора. Оперативну пам'ять задавали на початковому етапі створення віртуальної машини, при необхідності її можна змінити. Нижче вказуємо порядок завантаження віртуальної машини, це щось на зразок Bios, де вказує звідки почати завантажувати операційну систему. Далі вказуємо найменування чіпсета і інші параметри.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Система

У вкладці «Процесор» вказуємо скількох ядерний процесор буде використовувати віртуальна машина, і межа завантаження центрального процесора. Тут трохи потрібно уточнитися, якщо у Вас немає можливо вибрати скільки ядер процесора, то необхідно покопатися в Bios реального комп'ютера, і включити віртуалізацію, часто вона називається Virtualization Technology. Хоча в різних версіях Bios може називатися по різному.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Дисплей

Тут необхідно вказати розмір відеопам'яті, рекомендується ставити по максимуму. Також можна виставити кількість моніторів, відсоток масштабування, включити 3d, 2d прискорення. При необхідності на вкладці «Віддалений доступ» включити сервер віддаленого доступу, а на вкладці «Захоплення відео» - включити захоплення відео.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Носії

Вкладка «Носії» містить список всіх контролерів носіїв інформації, підключених до цієї віртуальної машині, а так само зразки віртуальних дисків і приводи хоста.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Аудіо

Налаштування звукової карти.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Мережа

Налаштування мережевих інтерфейсів, дозволяє підключати до чотирьох мережевих інтерфейсів.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка COM

Налаштування COM портів.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка USB

Включення USB портів.

VirtualBox - Налаштування віртуальної машини - вкладка Загальні папки

Чи можемо вказати загальні папки доступні на цій машині.

VirtualBox - вибір способу завантажувального диска

Віртуальна машина практично налаштована, натискаємо «Запустити» і у вікні вказуємо де у нас розташовується образ операційної системи яку ми хочемо встановити. Дуже зручно досить просто вказати ISO образ, не треба зайвих маніпуляцій записи на флешку або диск, як це ми робимо при установці операційної системи на реальному комп'ютері. Натискаємо «Продовжити» і далі вже слідуємо інструкції по установці тієї чи іншої операційної системи.

ОС Windows 7 під управління VirtualBox

Бачимо операційна системи встановлена, можемо працювати на ній повноцінно як би це робили на звичайному комп'ютері.

Розглянули простий спосіб створення віртуальної машина з Windows 7 під операційною системою Linux Ubuntu 16.04. При бажанні і необхідності можна встановити будь-яку операційну систему. Спосіб як я говорив досить простий, а найчастіше без нього просто не обійтися. Не секрет, що під операційною системою Linux додатки Windows не сумісні, а без них часом просто як без рук.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: