Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Відгуки про Binomo

 1. Ліцензія та сертифікація
 2. Торгові умови в Binomo
 3. торгова платформа
 4. навчання трейдерів
 5. Торгівля на Binomo - розлучення чи ні?
 6. турніри трейдерів
 7. Плюси і мінуси брокера Binomo

Брокер Binomo - вчорашній новачок на ринку, який почав роботу в 2014 році. Однак в даний час це один з лідерів сфери в Рунеті. Багато незалежні рейтинги привласнюють компанії почесне 1-е місце. Зі свого боку ми виводимо біном в абсолютні лідери як інноваційну торгову платформу, перевірену часом. Однак порожні похвали безглузді, тому в даному огляді ми проведемо детальний огляд пропонованих торгових умов і конкурентних переваг. Це допоможе новачкам зробити правильний вибір.

Ліцензія та сертифікація

Головне, що хвилює користувачів, це щоб їхні гроші залишалися в цілості. Побоювання обгрунтовані, тому як на ринку працює безліч шахраїв, які прикриваються масками «надійності» і «доброї репутації». Тому почнемо наш огляд з того, що Binomo - одна з небагатьох компаній, яка працює на російському ринку офіційно. Номер чинного сертифіката від ЦРОФР - «RU 0395 AA Vv0120». Компанія Binomo не тільки отримала ліцензію на наступний рік після свого відкриття, але неодноразово її продовжувала, що вдається далеко не всім організаціям.

На офіційному сайті регулятора ЦРОФР можна бачити новина від 11 травня 2018 року, про те, що Tiburon Corporation Limited пройшла повторну сертифікацію. Це і є офіційне юридична назва компанії, яка працює на ринку під брендом Binomo. Даний факт говорить про те, що компанія продовжує тримати високий рівень.

Даний факт говорить про те, що компанія продовжує тримати високий рівень

ЦРОФР є єдиним російським регулятором, який заслуговує на довіру. Його часто ставлять на один рівень з CySEC . Це кіпрський регулятор, який має найвищий ранг надійності і дуже хорошу репутацію. сертифікацію у CySEC проходять компанії орієнтовані на міжнародні ринки, переважно - європейські. Біном же працює переважно в країнах СНД, хоч і останнім часом активно освоює іноземні держави.

переваги сертифікації ЦРОФР для користувачів:

 • наявність фінансових гарантій за рахунок резервного фонду на крайній випадок, якщо компанія буде закрита;
 • підтвердження високого рівня обслуговування, ЦРОФР пред'являє до компаній жорсткі вимоги;
 • високий рівень довіри і хороша репутація організації.

Торгові умови в Binomo

Основні параметри вказані в таблиці, розміщеної на початку огляду. Мінімальний депозит - $ 10 або 500 рублів, інвестиція від $ 1 або 100 рублів. Відсоток прибутку для стандартних рахунків доходить до 85% максимум, для VIP - до 87% і вище. Є безлімітний демо-рахунок, що дозволяє навчатися без ризиків. Поповнення і виплати проводяться на 10 різних платіжних систем, починаючи від банківських карт, закінчуючи кріптовалютнимі рахунками.

Підтримується три типи контрактів. По-перше, класичні, які відрізняються наявністю фіксованої прибутку. Трейдери їх зазвичай називають «Вище / Нижче». Тривалість операції обмежується 10-60 хвилинами, тому в цілому платформа орієнтована на короткостроковий трейдинг. також є турбо-опціони з тривалістю експірації від 30 секунд до 5 хвилин.

У 2018 році компанія вперше запустила платформу для торгівлі FX / CFD. Даний тип контрактів має принципові відмінності від «Вище / Нижче». Прибуток не фіксована, а коливається в залежності від різниці ціни. Станом на травень 2018 року торгувати CFD можна за допомогою спеціального мобільного додатка від Binomo , Яке поки доступно тільки в App Store. Функціонал знаходиться в стадії тестування. У майбутньому список підтримуваних ОС буде розширюватися.

торгова платформа

Якщо охарактеризувати торговий термінал Binomo одним словом, то пролунає це як - інноваційний. Розглянемо, що саме в ньому такого унікального. По-перше, розробка торгової платформи ведеться командою програмістів спеціально для біном. На відміну від багатьох конкурентів компанія вважає за краще не скупитися на створення і підтримку реально зручною для користувачів платформи. По-друге, функціональні можливості майданчика істотно перевищують стандартні торгові термінали. Зокрема, трейдери можуть проводити технічний аналіз, не вдаючись до допомоги сторонніх сервісів.

Особливості торгової платформи Binomo:

 • контрастний інтерфейс, виконаний в темних тонах, що не напружують зір;
 • графік з 4 режимами побудови цінових формувань, налаштованим вертикальних і горизонтальних масштабом;
 • підтримка 14 індикаторів і допоміжних інструментів з перспективою розширення асортименту;
 • можливість відкриття необмеженого числа угод одночасно, багатопотокова торгівля;
 • підтримка вкладок з графіками активів, між якими можна швидко перемикатися;
 • відображення безпосередньо в терміналі історії угод, статистики по турнірах, системних повідомлень та іншої інформації;
 • 50 торгових активів, включаючи криптовалюта, акції, валютні пари, сировинні товари, індекси.

навчання трейдерів

Провідним напрямком для брокера бінарних опціонів Binomo є робота з початківцями трейдерами. Новачкам компанія готова запропонувати наступне:

 • докладні інструкції по торгівлі в форматі огляду більше 100 ефективних стратегій;
 • безлімітний демо-рахунок;
 • кілька десятків відеоуроків з розкриттям азів трейдинга;
 • індивідуальне навчання з наставником для VIP-користувачів;

докладні інструкції по торгівлі в форматі огляду більше 100 ефективних стратегій;  безлімітний демо-рахунок;  кілька десятків відеоуроків з розкриттям азів трейдинга;  індивідуальне навчання з наставником для VIP-користувачів;

Торгівля на Binomo - розлучення чи ні?

Це продовження теми, з якої ми почали огляд про брокера бінарних опціонів. По-перше, нагадаємо про наявність ліцензії від ЦРОФР , Яка продовжувалася вже три роки поспіль. По-друге, відзначимо хороші позиції компанії практично у всіх рейтингах. По-третє, Binomo - одна з небагатьох організацій, яка у свій час надавала реальну можливість заробітку абсолютно без вкладень. Це здійснювалося за рахунок участі трейдерів в безкоштовних турнірах на демо-рахунках.

Однак чесність торгової платформи не гарантує отримання прибутку. Тут все залежить від користувача. Не варто тішити себе ілюзіями, що без навчання з перших днів реєстрації можливо почати стабільно заробляти. Для початку слід практикуватися на демо-рахунку, освоювати ази трейдингу. Компанія створила оптимальні умови для становлення початківців трейдерів. За це Binomo навіть отримала офіційну нагороду в 2015 і 2016 році.

турніри трейдерів

Бінарний брокер Binomo і турніри - це нерозривне ціле. Регулярно проводяться змагання трейдерів вже стали частиною іміджу компанії. Існує два типи турнірів: безкоштовні і платні. У першому випадку призовий фонд становить близько 300-1000 $, а на платних турнірах ця цифра нерідко досягає значення в 50, 70 і навіть 100 тис. Доларів.

Взяти участь в щоденному безкоштовному турнірі може будь-який користувач з рівнем рахунку Standard або вище. Daily Free дає реальний шанс на перемогу кожного - призовий фонд розподіляється між 60 призовими місцями.

Daily Free дає реальний шанс на перемогу кожного - призовий фонд розподіляється між 60 призовими місцями

Плюси і мінуси брокера Binomo

З технічної точки зору компанія практично бездоганна. Є тільки одна категорія трейдерів, яким не можна рекомендувати дану торговельну платформу, це ті, хто вважає за краще стратегії довгострокового трейдинга. В інших випадках функціонал Binomo цілком задовольняє вимоги не тільки новачків, а й просунутих користувачів. Офіційна сертифікація нарівні з хорошою репутацією серед клієнтів і просунутої торговою платформою робить біном ідеальним вибором для трейдингу на фінансових ринках.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: