Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Відновлення доступу до гаманця Webmoney

Одна з найбільш часто зустрічаються проблем, яка виникає у користувачів найпопулярнішої платіжної системи, це відновлення доступу до гаманця Webmoney.

Необхідність відновлення доступу може з'явитися по ряду різних причин, наприклад перевстановлення операційної системи, без збереження файлів ключів або якщо забутий пароль.

Не дивлячись на те, що Webmoney надає спеціальний інтерфейс, завдяки якому кожен користувач може відновити доступ до гаманця, даний процес супроводжується деякими нюансами і складнощами, про які хотілося б поговорити.

Відразу відзначимо, що власники гаманців, які керують ними, використовуючи інтерфейс Keeper Mini, не повинні відчувати проблем, тому що відновлення доступу до свого WMID відновити досить просто.


Досить зайти на my.webmoney.ru/pwdrecovery.aspx і зробити запит на зміну пароля. Після цього на адресу електронної пошти або в якості SMS повідомлення ви отримаєте посилання, яка буде потрібно для зміни пароля.

Для користувачів Keeper Classic або Keeper Light, процедура відновлення доступу до гаманців складніша, але зовсім не обов'язково залучати професіоналів, тому що можна все зробити самостійно.

1. Для початку, перейдіть на сторінку key.wmtransfer.com/10/, де вам буде надано кілька варіантів для відновлення доступу.

Незалежно від того, який з них ви оберете, перше, що потрібно вказати це WMID - унікальний номер вашого облікового запису в системі Webmoney.

2. На другому етапі відновлення доступу, у вас запитають вказати серію і номер паспорта, які були вказані при реєстрації в Webmoney:

Так само на цьому кроці потрібно вказати дату народження. У деяких випадках, користувачі вказують вигадані дані, що в подальшому викликає проблеми при відновленні доступу.

Якщо і ви вказували несправжні дані, то вам буде потрібно відправити заявку на зміну даних електронного гаманця. Щоб передати цю заяву, вам особисто потрібно відвідати офіс Webmoney або відправити його поштою, але при цьому завірити в нотаріуса.

Завантажити шаблон такої заяви ви можете за адресою http://passport.webmoney.ru/pdf/ApplicationGeneral.pdf .

3. Після виконання даних дій на Email надійде лист з посиланням, яка буде потрібно для виконання подальших дій. Якщо ви не маєте доступ до скриньки, на який реєструвався аккаунт, вам знову ж потрібно відправляти заяву на його зміну.

Після переходу за посиланням, ви можете скористатися спрощеною або стандартною формою відновлення доступу.

Спрощена форма відновлення:

Доступ до спрощеної формі відновлення доступу може бути здійснений тільки в тому випадку, якщо на ваших гаманцях немає великих сум грошових коштів, ви маєте можливість використовувати той номер телефону, який був зазначений на Webmoney, а так само пам'ятаєте відповідь на контрольне запитання.

Заповнивши форму, яку ви бачите вище, на номер стільникового телефону прийде SMS, в якій буде вказано код. Для користувачів Keeper Classic, новий файл ключів буде відправлений на Email, а пароль до них буде той, який зазначений в SMS.

Користувачі Keeper Light отримають на Email посилання, для генерації нового сертифіката. На сторінці отримання нового сертифікату, буде запропоновано ввести відповідний пароль, який ви отримували по SMS.

Стандартна форма відновлення:

Перехід до стандартного відновленню здійснюється по ряду причин, наприклад, якщо на ваших гаманцях великі суми грошей, ви не маєте доступу до номера стільникового телефону або з інших причин не змогли пройти спрощений процес відновлення пароля.

Тут вам буде потрібно вказати набагато більше інформації про себе:

Крім інформації про обсяг грошових коштів на гаманцях, відповідей на контрольні питання, ваших паспортних даних, вам буде потрібно відправити скани паспорта.

Тепер вам залишається чекати, поки ваші дані пройдуть перевірку. Якщо буде безліч збігів, то швидше за все ви дуже швидко отримаєте доступ до свого гаманця.

Якщо ж ви вкажіть безліч помилкових даних, то цілком можливо, що з вами буде зв'язуватися співробітник Webmoney, для уточнення деталей.

Настійно рекомендуємо вам відразу ж вказувати правильні дані в повному обсязі, в іншому випадку ручні перевірки можуть зайняти безліч часу, а так само вам буде потрібно оплачувати по 1 долару, за те, що співробітник Webmoney вручну обробляє вашу заявку.

Після відновлення доступу, всі ваші гаманці будуть заблоковані, поки ви не сплатите ручну перевірку працівників Webmoney.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Про ENUM Wemoney
- Порука при кредитах Webmoney
- За що можуть заблокувати WMID

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: