Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Відправляємо дитини в табір за кордоном: які документи приготувати?

 1. Закордонний паспорт
 2. Віза
 3. Згода на виїзд дитини
 4. Свідоцтво про народження
 5. Медична страховка

Матеріал за сприяння бюро перекладів Prima Vista - Матеріал за сприяння бюро перекладів Prima Vista -  www

www.primavista.ru

Всі ми хочемо влаштувати для своїх дітей найкращі літні канікули - яскраві, незабутні, корисні. Найпростіше відправити дитину в табір за кордоном, де він відпочине, прокачає англійська і знайде нових друзів з усього світу. Замки Іспанії, тепле море Мальти або давня історія Греції? Вибирати вам, а ми підкажемо, які документи підготувати для поїздки дитини в дитячий табір за кордоном.

Закордонний паспорт

Сучасний біометричний паспорт оформляється на дитину будь-якого віку, при цьому необхідна особиста присутність. Термін оформлення становить 30 днів, тому про отримання першого закордонного паспорта або заміні старого на новий варто подбати заздалегідь. Паспорт повинен діяти як мінімум 3-6 місяців з дня повернення, в ньому повинні бути чисті сторінки для постановки штампів.

Віза

Оформляється для в'їзду в держави з візовим режимом. Без візи в 2017 році можна обійтися, якщо табір знаходиться, наприклад, в Туреччині, Ізраїлі, Марокко, Домініканській Республіці або Чорногорії. Список документів для кожної країни відрізняється, актуальні дані потрібно уточнювати в консульстві країни в'їзду.

Згода на виїзд дитини

Це основний пункт, який відрізняє поїздку в табір від подорожі з батьками. За новими правилами, при подорожі з одним з батьків згоду на виїзд дитини від другого з батьків не потрібна. У табір дитина їде, як правило, з супроводжуючим групи, тому в даному випадку оформляється згоду на виїзд дитини.

За офіційними роз'ясненнями прикордонної служби Росії, для виїзду достатньо згоди від одного з батьків. Однак країни Шенгену, наприклад, вимагають згоду від обох батьків, тому ми рекомендуємо оформляти документ від обох батьків.

У кожного нотаріуса є заготовки на кожен випадок поїздки. Перевірте, щоб документ містив:

 • дані дитини - ПІБ, дата народження, номер свідоцтва про народження або паспорта;
 • країну призначення (допустима формулювання «в країни Шенгенської угоди»);
 • мета поїздки;
 • дані супроводжуючого - ПІБ, дата народження, паспортні дані;
 • термін поїздки (дії згоди).

Якщо дітей зустрічають в країні перебування табору, можна відправити дитину і без супроводу, вказавши цей факт в злагоді. В цьому випадку для дітей 5-12 років в авіакомпанії бронюється послуга «несупроводжувані діти».

При оформленні згоди потрібно враховувати не тільки правила виїзду з РФ, але і правила в'їзду в країну, де знаходиться табір. Останні бувають дуже жорсткими. Швейцарія, наприклад, вимагає не тільки мати згоду на виїзд від обох батьків, але і нотаріальний переклад згоди на англійську, німецьку, французьку або італійську мову. Те ж саме можна сказати про Велику Британію, США, Канаді, Австралії - для цих країн необхідно виконати переклад документа в бюро перекладу і завірити підпис перекладача нотаріусом.

Деякі країни, такі як Бельгія та Ірландія, крім перекладу зажадають поставити апостиль на оригінал або переклад згоди, тобто штамп, що засвідчує печатка нотаріуса.

Все це робиться з єдиною метою: прикордонники хочуть бути впевненими, що дитина в'їжджає в країну законним чином, а не став жертвою викрадення.

Навіть якщо країна офіційно не вимагає перекладу згоди, ми рекомендуємо мати при собі переклад на англійську мову. Це допоможе уникнути втрати часу, якщо у прикордонників виникнуть питання.

Свідоцтво про народження

Дитина повинна мати при собі нотаріальний переклад свідоцтва про народження, особливо якщо згоду на виїзд дали батьки з іншим прізвищем. Документ доводить спорідненість і, знову ж таки, гарантує відсутність проблем на кордоні.

Медична страховка

При запиті шенгенської візи її оформляють автоматично для всіх, але не варто забувати про неї і при поїздці в табір в безвізової країні.

Залишається сказати, що починати підготовку документів для поїздки в табір потрібно за 2-3 місяці до дати від'їзду. Такі процедури, як постановка апостиля, отримання візи, особливо в країни зі складним режимом - Великобританію, Канаду, Ірландію, США - займають чимало часу. А ще раннє бронювання програм відпочинку заощадить вам 10-20% від вартості поїздки.

На правах реклами

© Фото: Alexas_Fotos - https://pixabay.com/en/users/Alexas_Fotos-686414/

Замки Іспанії, тепле море Мальти або давня історія Греції?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: