Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Використання командного рядка для запуску служб Windows

 1. Як дізнатися свій IP-адресу
 2. Вимкнення комп'ютера в заданий час
 3. Скидання налаштувань основних компонентів.
 4. Створення само-розпаковувати пакунки
 5. Вставка спеціальних знаків

Сьогодні ми більш детально познайомимося з можливостями командного рядка. Розглянемо найбільш корисні команди, які можуть стати в нагоді як в повсякденних справах, так і на непередбачений випадок.

Багатьом користувачам подобається працювати з командним рядком. Самостійно управляти різними сервісами без графічного інтерфейсу і відчувати себе таким собі комп'ютерним гуру. Командний рядок, інакше cmd, це порядковий інтерактивний інтерпретатор, що поставляється з усіма системами Windows.

Оболонка cmd застосовується для найрізноманітнішого класу задач пов'язаних з адмініструванням і налаштуванням Windows служб. В цьому ви могли переконатися на прикладі статті як встановити Windows з флешки , Коли за допомогою командного рядка була створена завантажувальна флешка. Сьогодні ми продовжимо вивчати можливості командного рядка.

Запустити командний рядок можна декількома способами. Наприклад, так: Пуск? Всі програми? Стандартні? Командний рядок, або комбінацією клавіш Win + R, де у вікні набрати? cmd. На випадок частого використання буде зручніше, якщо ми створимо ярлик командного рядка.

Натискаємо правою клавішею миші по робочому столу і вибираємо створити ярлик. У вікні розташування об'єкта вказуємо? cmd, далі введіть ім'я ярлика? cmd - готово. Клацаємо по ярлику і запускаємо вікно інтерпретатора.

Клацаємо по ярлику і запускаємо вікно інтерпретатора

Клікнувши маленьку іконку в лівому верхньому кутку оболонки з: \ _ або за допомогою комбінації клавіш Alt + пробіл, в контекстному меню, виберіть розділ властивості. З'явиться вікно налаштувань, де при бажанні, можна збільшити розмір шрифту або колір вікна, змінити розмір буфера або розташування вікна.

Особливістю командного рядка є робота в інтерактивному режимі. Тобто після введення команди і натиснення Enter інтерпретатор виводить результат.

Продемонструвати інтерактивний режим можна на прикладі команди? ver. Вона виводить інформацію про версію встановленої операційної системи. Щоразу після набору будь-якої команди не забувайте натискати Enter

Щоразу після набору будь-якої команди не забувайте натискати Enter

Для виведення всієї інформації про систему виконайте команду? systeminfo. Команда надасть масу важливих даних про комп'ютер і встановленій системі. Наприклад, можна дізнатися, час запуску системи, дату установки Windows, повний обсяг і доступну фізичну пам'ять, інформацію мережевого протоколу і інші важливі дані.

Наприклад, можна дізнатися, час запуску системи, дату установки Windows, повний обсяг і доступну фізичну пам'ять, інформацію мережевого протоколу і інші важливі дані

Як дізнатися свій IP-адресу

Для обміну даними та виконання завдань в мережі, роутер надає так званий IP-адреса. Для настройки системи або зміни різних параметрів знання IP-адреси конкретного комп'ютера просто необхідно. Як дізнатися свій IP-адресу? У цьому нам допоможе команда? ipconfig / all

Перед вами інформація про всіх мережевих пристроях вашого комп'ютера. Серед цих даних шукаємо пункт IPv4-адрес. Це і є ваш IP.

Це адреса комп'ютера для локальної мережі. Не плутати з зовнішнім IP-адресою. Що б дізнатися зовнішній, існують різні онлайн сервіси (http://2ip.ru).

Вимкнення комп'ютера в заданий час

Вам пора спати, а комп'ютер працює над програмою, яка не має режиму вимкнення комп'ютера по завершенню роботи. Комп'ютер можна вимкнути з вказаною вами затримкою. За це відповідає команда? shutdown / s / t 9000

Звертаю вашу увагу на правильно розставлені прогалини, shutdown_ / s_ / t_9000. Всього три пробіли, будьте уважні. Як ви могли здогадатися, число 9000 - це час до виключення комп'ютера в секундах.

Можна задати будь-яке, головне в секундах, наприклад, виставивши 3600 комп'ютер вимкнеться рівно через годину. Я виставив два з половиною години. Після підтвердження команди запускається зворотний відлік з одноразовим повідомленням в панелі завдань.

Скидання налаштувань основних компонентів.

Якщо ваш комп'ютер кричить про допомогу з постійно вискакують вікнами про помилки, можна перевстановити Windows або зробити скидання налаштувань основних компонентів в початковий стан. Команда? sfc / scannow.

За командою система перевірить і замінить помилкові версії захищених системних файлів на вихідні. Можливо, після доведеться встановлювати деякі оновлення Windows.

Увага: може знадобитися доступ до установочних файлів Windows. Якщо ви не впевнені в автентичності вашої системи або використовуєте «кустарну збірку» виконання даної команди не рекомендується.

Створення само-розпаковувати пакунки

За допомогою програм архівації, WinRAR, WinZip - ми можемо створювати і розпаковувати архіви, але що робити, якщо на комп'ютері не встановлено ні один з популярних архіваторів. Вбудована в windows утиліта iexpress вирішить нашу проблему. Запускаємо командний рядок і ставимо команду? iexpress.

Після виконання команди у вікні IExpress Wizard активуйте кнопку Create new Self Extraction Directive file далі? Extract files only.

Далі введіть назву архіву? no prompt? do not display a license.

Натисніть Add і виберіть файли для архівації? default? далі? no message. Натискаємо browse і вказуємо місце і ім'я архіву.

Далі? Do not Save і за допомогою декількох натискань кнопки далі, створюємо архів Ось і сам процес.

Коли архів створений, з'явиться вікно зі звітом про виконану роботу.

Вставка спеціальних знаків

Терміново потрібно вставити спеціальний символ в текст? Немає нічого простішого, в цьому нам допоможе команда? charmap.

Задаємо команду і перед нами з'явитися вікно спеціальних символів.

Двічі клацніть по символу і натисніть на кнопку? Копіювати. Символ скопійований в буфер обміну, тепер натиснувши комбінацію Ctrl + V, вставте його в документ. На цьому з командним рядком сьогодні все.

Сподіваюся було цікаво, залишайте свою думку в коментарях, думаю це не остання стаття про командному рядку. До зустрічі в нових статтях!

Наприклад, так: Пуск?
Всі програми?
Стандартні?
У вікні розташування об'єкта вказуємо?
Cmd, далі введіть ім'я ярлика?
Продемонструвати інтерактивний режим можна на прикладі команди?
Як дізнатися свій IP-адресу?
У цьому нам допоможе команда?
За це відповідає команда?
Команда?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: