Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Використання Linux в середовищі Windows

 1. Доступ до загальних файлових ресурсів Windows
 2. Доступ до загальних файлових ресурсів Windows з командного рядка
 3. Лістинг 1. Перегляд ресурсів Windows-сервера за допомогою smbclient
 4. Лістинг 2. Копіювання файлів з загального ресурсу Windows за допомогою smbclient
 5. Монтування файлових ресурсів Windows для постійного використання
 6. Лістинг 3. Монтування і перегляд вручну змонтованих загальних ресурсів Windows
 7. Монтування файлових ресурсів Windows за запитом за допомогою sudo
 8. Робота з текстовими файлами Windows в операційній системі Linux
 9. Лістинг 4. Команди редактора Emacs для перетворення типів файлів
 10. Використання мережевих пристроїв, розроблених для Windows
 11. Малюнок 1. Додавання драйвера Windows за допомогою ndisgtk
 12. Висновок
 13. Ресурси для скачування

Взаємодія з ресурсами середовища Windows після переходу на Linux

Щороку журналісти і шанувальники Linux публічно розмірковують, чи стане наступний рік "роком Linux-десктопів". Сьогодні купити новий комп'ютер з встановленою операційною системою Linux або встановити її замість Windows простіше, ніж коли-небудь раніше, однак цього недостатньо для того, щоб отримати можливість використовувати цю операційну систему для повсякденної роботи. Ви можете почати використовувати Linux на окремому комп'ютері, але середовище, в якій ви будете працювати, може залишатися старою. У більшості організацій різного масштабу (починаючи від великих корпорацій і закінчуючи невеликими офісами) існують вимоги і обмеження, пов'язані з використанням операційної системи Windows. Також ви можете зіткнутися з необхідністю використовувати в Linux обладнання, підтримуване тільки Windows-платформами. На щастя, існує безліч рішень подібних проблем.

Доступ до загальних файлових ресурсів Windows

Можливість отримання доступу до загальних файлових ресурсів Windows, ймовірно, є основним завданням користувачів Linux. Інфраструктура багатьох організацій до сих пір будується на базі операційної системи Windows, що лежить в основі таких сервісів, як електронна пошта, обмін повідомленнями і спільна робота (Microsoft Exchange Server), а також обмін файлами і даними через загальні файлові системи (які зазвичай називають загальними файловими ресурсами Windows).

У Linux існує кілька способів отримання доступу до загальних файлових ресурсів Windows. Вибір способу залежить від того, наскільки часто потрібно отримувати доступ до даних, і від кількості користувачів, що працюють в Linux на одному комп'ютері.

Доступ до загальних файлових ресурсів Windows з командного рядка

Проект Samba (див. Розділ ресурси ) - це Open Source-проект, що забезпечує взаємодію операційних систем сімейств Linux і UNIX з операційною системою Windows. Пакет Samba доступний в репозиторіях більшості дистрибутивів Linux. Після установки і настройки Samba на комп'ютері з Linux він може бути приєднаний до робочої групи або домену Windows, а також виступати в ролі сервера CIFS (Common Internet File System), до якого може звертатися Windows. Samba версії 4.x також дозволяє Samba-сервера виступати в ролі контролера служб Active Directory Domain Services, а також в ролі DNS-сервера, інтегрованого з доменом Windows.

Хоча Samba-сервер має чудові можливості, що дозволяють отримувати доступ до ресурсів Linux з середовища Windows і відправляти завдання на принтери Windows з Linux, установка і конфігурація Samba-сервера лише для непостійного доступу до файлових ресурсів Windows є невиправданою. Для таких випадків створено клієнтський пакет samba-client, який містить кілька утиліт (включаючи додаток smbclient), що забезпечують доступ до файлових ресурсів Windows з командного рядка.

Якщо ви не знаєте точно, які загальні файлові ресурси доступні на віддаленому Windows-сервері, то за допомогою утиліти smbclient ви можете опитати сервер і отримати список доступних ресурсів, вказавши опцію -L і ім'я (або IP-адреса) сервера, як показано в лістингу 1.

Лістинг 1. Перегляд ресурсів Windows-сервера за допомогою smbclient

$ Smbclient -L win2008server Enter wvh's password: Domain = [WORDSMITHS] OS = [Windows (R) Small Business Server 2008 6001 Service Pack 1] Server = [Windows (R) Small Business Server 2008 6.0] Sharename Type Comment ---- ----- ---- ------- Address Disk "Access to address objects" ADMIN $ Disk Remote Admin Brother HL-2070N Printer Brother HL-2070N C $ Disk Default share ExchangeOAB Disk OAB Distribution share IPC $ IPC Remote IPC NETLOGON Disk Logon server share print $ Disk Printer Drivers Public Disk RedirectedFolders Disk Resources $ Disk "Event logging files" SYSVOL Disk Logon server share [...]

Як видно з лістингу 1, щоб ідентифікувати себе на віддаленому Windows-сервері утиліта smbclient використовує облікові дані поточного користувача і пропонує ввести його пароль. Якщо на Windows-сервері використовується інша обліковий запис користувача, то її можна вказати за допомогою опції -U.

Після того, як ви визначилися з тим, до якого ресурсу необхідно отримати доступ, використовуйте утиліту smbclient для підключення і копіювання файлів, як показано в лістингу 2.

Лістинг 2. Копіювання файлів з загального ресурсу Windows за допомогою smbclient

$ Smbclient // win2008server / Public Enter wvh's password: Domain = [WORDSMITHS] OS = [Windows (R) Small Business Server 2008 6001 Service Pack 1] Server = [Windows (R) Small Business Server 2008 6.0] smb: \> cd Software \ Linux smb: \ Software \ Linux \> ls. D 0 Sun Jan 27 23:40:42 2013 .. D 0 Sun Jan 27 23:40:42 2013 acl82express-linux-x86.bz2 A 44960643 Sun Jan 27 23:40:24 2013 alien_8.87.tar.gz A 64336 Sun Jan 27 23:39:24 2013 crossover-12.1.0-1.i386.rpm A 47233108 Sun Jan 27 23:39:14 2013 [...] 59997 blocks of size 1048576. 32474 blocks available smb: \ Software \ Linux \> get softmaker-office-2012-674.x86_64.rpm getting file \ Software \ Linux \ softmaker-office-2012-674.x86_64.rpm \ of size 147058656 as softmaker-office-2012-674.x86_64.rpm \ (16345.5 KiloBytes / sec) (average 16345.5 KiloBytes / sec) smb: \ Software \ Linux \> quit

З лістингу 2 видно, що smbclient дозволяє отримати доступ до віддаленого сервера за допомогою інтерфейсу командного рядка. Цей інтерфейс містить знайомі команди Linux - наприклад, cd для переміщення по директоріях на віддаленому сервері і ls для перегляду вмісту зазначеної директорії. Після того, як ви знайдете файл, який необхідно отримати з віддаленого сервера, скористайтеся командою get; файл буде збережено в директорії, з якої була запущена утиліта smbclient. Для збереження файлу в іншій теці скористайтеся командою lcd (зміна локальної директорії), щоб використовувати вказану директорію як поточної директорії smbclient.

Використовувати утиліту smbclient зручно в тих випадках, коли отримувати доступ до загальних файлових ресурсів Windows потрібно лише зрідка і коли ви не використовуєте графічні файлові менеджери (наприклад, Gigolo, GNOME Nautilus, KDE Dolphin, Konqueror або Thunar). Утиліта smbclient забезпечує доступність віддаленого ресурсу лише в контексті цього додатка, а не для всієї системи в цілому. Для того щоб зробити загальний ресурс Windows доступним для будь-яких додатків, необхідно змонтувати цей ресурс точно так же, як монтуються локальні файлові системи.

Монтування файлових ресурсів Windows для постійного використання

Можна вручну змонтувати загальний ресурс Windows в директорію файлової системи Linux, виконавши команду mount від імені користувача root або скориставшись командою sudo, як показано в лістингу 3. Опція -t команди mount з аргументом cifs визначає тип монтируемой файлової системи і в нашому прикладі змушує основну команду mount викликати команду /bin/mount.cifs. Для інсталяції пакета cifs-utils, що є частиною Samba, скористайтеся системними командами по роботі з пакетами.

Лістинг 3. Монтування і перегляд вручну змонтованих загальних ресурсів Windows

# Mkdir / mnt / PUBLIC # mount -t cifs // winserver2008 / Public / mnt / PUBLIC Password: # ls -l / mnt / PUBLIC total 1 drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 27 16:19 Desktop -rwxr-xr-x. 1 root root 174 Jan 19 2008 desktop.ini drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 19 2008 Documents drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 27 23:38 Downloads drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 19 2008 Favorites drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 19 2008 Music drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 19 2008 Pictures drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 27 23:37 Software drwxr-xr-x. 1 root root 0 Jan 19 2008 Videos

У лістингу 3 команда mount монтує віддалений загальний ресурс в точку монтування / mnt / PUBLIC, але цей спосіб має кілька недоліків:

 • Ви не зможете просто додати цю команду в файл / etc / fstab з метою автоматичного монтування ресурсу, оскільки після виконання команди mount запитується пароль. До тих пір, поки ви не створите спеціального користувача, від імені якого буде виконуватися аутентифікація, ви повинні вказувати пароль для користувача, який виконав команди su або sudo.
 • Якщо команда mount виконується від імені користувачем root, то цей користувач стає власником всіх змонтованих загальних ресурсів. У цьому випадку будь-який користувач зможе прочитати файли на змонтованих ресурсах, але дозвіл на запис буде мати тільки користувач root, що, як правило, не зручно.

Щоб вирішити ці проблеми, при запуску команди mount для монтування CIFC-ресурсів можна вказувати наступні спеціальні опції:

Нижче наведено приклад команди mount з використанням всіх перерахованих вище опцій (текст команди розбитий на два рядки для зручності читання):

# Mount -t cifs -o username = wvh, password = MYPASSWORD, uid = 500, gid = 500 \ // win2008server / Public / mnt / PUBLIC

Цю команду можна запускати з командного рядка або додати відповідний запис в файл / etc / fstab для автоматичного монтування файлової системи при завантаженні комп'ютера. Запис в файлі / etc / fstab для попередньої команди буде виглядати наступним чином (текст команди розбитий на два рядки для зручності читання):

// win2008server / Public / mnt / PUBLIC cifs \ username = wvh, password = MYPASSWORD, uid = 500, gid = 500 0 0

У файлі / etc / fstab цю команду необхідно вводити в одному рядку. На жаль, цей спосіб має очевидні недоліки, пов'язані з безпекою, оскільки пароль у файлі / etc / fstab необхідно вказувати у відкритому вигляді, а даний файл доступний для читання всім користувачам системи. Для вирішення цієї проблеми помістіть ім'я користувача і пароль в окремий текстовий файл, а потім вкажіть його за допомогою опції credentials, як показано в наступному прикладі:

// win2008server / Public / mnt / PUBLIC cifs \ credentials = / etc / cred.wvh, uid = 500, gid = 500 0 0

Файл, що містить облікові дані, мають такий вигляд:

username = wvh password = MYPASSWORD

Після цього можна зробити файл /etc/cred.wvh доступним для читання тільки користувачеві root (від імені якого повинна виконуватися команда mount). Для цього виконайте наступну команду:

# Chmod 600 /etc/cred.wvh

Використання опції credentials забезпечує хороший баланс між необхідністю кожен раз вказувати облікові дані при монтуванні файлової системи і приховуванні цієї інформації від сторонніх очей.

Монтування файлових ресурсів Windows за запитом за допомогою sudo

Якщо вам потрібно монтувати загальні файлові ресурси лише зрідка, то в команди з попередніх прикладів можна опцію монтування noauto. Використання цієї опції призводить до того, що при перезавантаженні операційної системи зазначені файлові ресурси системі Windows не монтуються автоматично. Пізніше, коли вам знадобиться отримати доступ до цих ресурсів, їх можна буде змонтувати з командного рядка.

Команду mount завжди необхідно запускати від імені користувача root - це зазвичай означає, що будь-який користувач, якому потрібно змонтувати файловий ресурс, повинен знати пароль користувача root. Якщо ви не хочете автоматично монтувати файловий ресурс при завантаженні комп'ютера і хочете обмежити число користувачів, яким відомий пароль користувача root (або ж просто позбутися від необхідності постійно використовувати цю команду), то можна дозволити звичайним користувачам монтувати файлові ресурси за допомогою команди sudo. Для цього відкрийте файл / etc / sudoers за допомогою команди visudo і додайте в його кінці наступний запис:

wvh ALL = / bin / mount / mnt / PUBLIC, / bin / umount / mnt / PUBLIC

Ця запис дозволяє користувачу wvh виконувати команди / bin / mount / mnt / PUBLIC і / bin / umount / mnt / PUBLIC за допомогою sudo, але не дозволяє використовувати команди mount або umount для монтування або размонтирования будь-яких інших файлових систем. Якщо ви хочете дозволити монтувати і демонтувати ресурс / mnt / PUBLIC всім користувачам системи, то слід замінити ім'я wvh на вираз% users. У цьому випадку переконайтеся, що у відповідному рядку файлу / etc / fstab вказана група з ідентифікатором anongid, що має дозволу на запис файлів, які повинні бути доступні користувачам для редагування, і що всі користувачі є членами цієї групи.

Примітка. Інший спосіб монтування загальних файлових ресурсів Windows полягає в використанні одного з пакетів File system in User Space (FUSE), що підтримують файлові системи CIFS. Пакети smbnetfs і fusesmb досить популярні, проте вони давно не оновлювалися і для їх нормальної роботи потрібна додаткова конфігурація (посилання на ці проекти ви знайдете в розділі ресурси ).

Робота з текстовими файлами Windows в операційній системі Linux

Багато хто вважає, що текстовий формат файлів однаковий для всіх операційних систем, і що його можна без проблем використовувати для створення конфігураційних файлів або заміток, з якими можна працювати на будь-якому комп'ютері, і т. Д. На жаль, це не так. Незважаючи на те, що в Windows і Linux використовуються однакові набори символів, існують відмінності в керуючих символах кінця рядка. В операційних системах Windows і DOS кінець рядка позначається двома символами: повернення каретки (Ctrl-M) і переклад рядка (Ctrl-J). В Linux і UNIX-подібних системах для цього використовується один символ - новий рядок. Якщо за допомогою текстових утиліт Linux ви відкриєте файл, створений в Windows, то в кінці кожного рядка ви побачите символ Ctrl-M, який часто відображається як ^ M або \ r. Цей символ може перешкодити нормальній роботі утиліт Linux, що працюють з такими файлами.

У Linux існує дві утиліти, що дозволяють автоматично замінювати символи кінця рядка в текстових файлах. Утиліта dos2unix, доступна для більшості дистрибутивів Linux у вигляді однойменного пакета, автоматично перетворює текстові файли, створені в Windows або DOS, в формат Linux і UNIX, прибираючи з тексту все символи Ctrl-M. Інша утиліта, unix2dos також доступна у вигляді однойменного пакета і перетворює текстові файли Linux і UNIX в текстовий формат Windows.

Якщо ви любите працювати в текстовому редакторі Emacs, то можете додати в його конфігураційний файл (~ / .emacs) команди з лістингу 4. Після цього ви зможете виконувати команди dos-file, mac-file і unix-file для перетворення вмісту текстового буфера в той формат, який міститься в імені відповідної команди.

Лістинг 4. Команди редактора Emacs для перетворення типів файлів

; ; Functions for changing buffer modes; (Defun dos-file () "Change the current buffer to Latin 1 with DOS line-ends." (Interactive) (set-buffer-file-coding-system 'iso-latin-1-dos t)) (defun mac- file () "Change the current buffer to Latin 1 with Mac line-ends." (interactive) (set-buffer-file-coding-system 'iso-latin-1-mac t)) (defun unix-file () " Change the current buffer to Latin 1 with Unix line-ends. "(interactive) (set-buffer-file-coding-system 'iso-latin-1-unix t))

Примітка. У прикладі з лістингу 4 передбачається, що в текстових файлах використовується набір символів Latin 1. При використанні іншого набору символів ці команди необхідно змінити відповідно до використовуваної кодуванням.

Використання мережевих пристроїв, розроблених для Windows

Хоча в Linux є все сучасне програмне забезпечення, необхідне для роботи більшості користувачів, підтримка сучасних мережевих пристроїв є проблемою для будь-якої операційної системи. Сучасні дистрибутиви Linux містять набори драйверів для величезного числа мережевих адаптерів, але драйвери Linux для нових мережевих протоколів і супутнього апаратного забезпечення можуть виходити з затримкою (особливо це стосується бездротових пристроїв). Якщо ваш комп'ютер під управлінням Linux не може розпізнати при завантаженні нове мережеве пристрій, то це означає, що недоступні або драйвери для цього пристрою, або якісь інші ресурси, наприклад, апаратне вбудоване програмне забезпечення. У таких випадках в першу чергу варто пошукати рішення серед учасників Linux-спільноти - можливо, хтось вже зіткнувся з такою-ж проблемою і знайшов її рішення. В розділі ресурси ви знайдете посилання на деякі Web-сайти, що містять інформацію про підтримуваний в Linux обладнанні, а також інформацію від різних користувачів, що працюють з ним.

Якщо вам не вдається знайти вбудовані драйвери Linux для нового мережевого пристрою, то більшість пристроїв йде в комплекті з компакт-диском, що містить необхідні драйвери для різних операційних систем. На жаль, на цих дисках рідко містяться драйвери, розроблені спеціально для Linux. У деяких випадках драйвери для Linux доступні для завантаження з Web-сайту виробника. Як правило, в таких випадках разом з драйверами пристроїв можна завантажити інструкції по їх установці і конфігурації. У багатьох виробників апаратного забезпечення також є онлайнові форуми, на яких можна задати питання і обговорити будь-які проблеми, що виникають в процесі установки і конфігурації пристроїв.

Навіть якщо встановлене в вашому комп'ютері мережеве пристрій не підтримує використовуваним дистрибутивом Linux і його виробник не надав необхідних драйверів, ще не все втрачено. Пакет NDISwrapper дозволяє використовувати в Linux більшість драйверів мережевих пристроїв, призначених для операційної системи Windows XP. Існує мережевий стандарт NDIS (Network Driver Interface Specification - специфікація інтерфейсів мережевих драйверів), який є стандартним API-інтерфейсом для мережевих адаптерів. Пакет NDISwrapper не підтримує NDIS версії 6, що є стандартом для Windows 8, Windows 7 і Windows Vista, і тому дозволяє працювати тільки з драйверами, розробленими для операційної системи Windows XP. Якщо ви працюєте в 64-розрядної системі Linux, то зможете використовувати тільки драйвери 64-розрядної ОС Windows XP - драйвери 32-розрядної версії Windows не працюватимуть в 64-розрядної системі.

Після інсталяції на ваш комп'ютер пакета ndiswrapper-utils (в деяких дистрибутивах Linux при цьому може бути проинсталлировать також пакет ndiswrapper-common) ви зможете інсталювати і використовувати NDIS-драйвери операційної системи Windows XP, виконавши такі дії (всі команди необхідно виконувати від імені користувача root або за допомогою sudo):

 1. Перевірте, чи не завантажені для того ж самого обладнання драйвери Linux, и если це так, вівантажіте їх с помощью командіровку rmmod DRIVER.
 2. Знайдіть всі файли .inf та .sys з комплекту драйвера, Який ви маєте Намір використовуват.

  Если драйвери Windows XP поставляються в виде саморозпаковується exe-файлу, то, як правило, їх можна вітягті с помощью Linux-утіліті unzip. Если драйвери поміщені в cab-файл, то можна вітягті їх з помощью утіліті cabextract. Якщо ж драйвери поставляються в вигляді файлів InstallShield, то скористайтеся утилітою unshield. Всі утиліти містяться в однойменних інсталяційних пакетах, доступних в репозиторіях більшості дистрибутивів Linux. В крайньому випадку можна інсталювати драйвери на комп'ютері з Windows і потім скопіювати їх звідти на комп'ютер з Linux.

 3. Встановіть драйвер, виконавши наступну команду:
  ndiswrapper -i DRIVER.inf
 4. Переконайтеся в тому, що драйвер Windows був коректно проинсталлировать, виконавши наступну команду:
  ndiswrapper -l
 5. Завантажте завантажуваний модуль ядра NDISwrapper, виконавши наступну команду:
  modprobe ndiswrapper
 6. Створіть псевдонім для конфігураційного файлу модуля вашого мережевого інтерфейсу, виконавши наступну команду:
  ndiswrapper -m

  Tзап повинна виглядати приблизно так:

  alias wlan0 ndiswrapper

  Переконайтеся в тому, що назва Ethernet-інтерфейсу, з яким пов'язаний модуль ядра ndiswrapper, відповідає інтерфейсу, який ви будете використовувати (це можна подивитися в виведенні команди ifconfig -a).

Тепер мережевий адаптер повинен визначатися системою Linux і бути доступний для конфігурації за допомогою стандартних утиліт Linux, таких як / sbin / ifconfig.

Якщо ви хочете використовувати модуль ядра ndiswrapper і Windows-драйвер для обладнання, для якого існує Linux-драйвер, то слід створити файл з назвою на кшталт /etc/modprobe.d/blacklist-DRIVER.conf і помістити в нього рядок blacklist DRIVER, що не дозволить вказаним драйверу Linux завантажуватися при завантаженні комп'ютера.

Якщо ви вважаєте за краще працювати з графічним інтерфейсом, то для пакета NDISwrapper є ряд таких можливостей. На малюнку 1 зображено додаток ndisgtk, яке можна інсталювати на комп'ютер з однойменного пакету.

Малюнок 1. Додавання драйвера Windows за допомогою ndisgtk
Взаємодія з ресурсами середовища Windows після переходу на Linux  Щороку журналісти і шанувальники Linux публічно розмірковують, чи стане наступний рік роком Linux-десктопів

Пакет NDISwrapper не тільки корисний, але і володіє вражаючими можливостями. Навіть якщо для мережевого адаптера існують рідні драйвери для Linux, може виявитися, що драйвери Windows забезпечують кращу продуктивність.

Висновок

Сьогодні Linux - це потужна, безкоштовна і проста у використанні операційна система. Використання Linux на комп'ютері або ноутбуці може забезпечити кращу продуктивність у порівнянні з такими операційними системами, як Windows, і подарувати старих комп'ютерів нове життя. Тим не менш, у багатьох домашніх і робочих середовищах досі необхідно забезпечувати взаємодію з серверами, файловими ресурсами і мережевими протоколами Windows. У Linux є всі необхідні для цього можливості, і працюючи з Linux, ви можете отримувати все найкраще як від Linux, так і від Windows.

Ресурси для скачування

Схожі тими

 • Оригінал статті: Using Linux in a Windows world (EN).
 • проект Samba (EN) - набір додатків для Linux, UNIX і UNIX-подібних операційних систем, що забезпечують взаємодію з Windows-середовищем
 • Серія статей developerWorks для підготовки до іспиту LPI-302 містить ряд тем, в яких представлена ​​корисна інформація по установці, конфігурації та використання Samba.
 • Список сумісного обладнання Linux (EN) містить посилання на списки відомого обладнання, робота якого підтримується в певних дистрибутивах Linux: принтери, сканери, відеоадаптери, звукові карти, цифрові камери і багато іншого.
 • Linux HCL (EN) - ще один хороший Web-сайт, на якому можна дізнатися про сумісність різних пристроїв з Linux.
 • На Web-сайті Linux on Laptops (EN) міститься докладна інформація від користувачів про роботу різних версій Linux на величезному числі моделей портативних комп'ютерів і нетбуків, відсортована по виробникам обладнання.
 • В розділі Linux сайту developerWorks можна знайти додаткові ресурси для розробників Linux (включаючи розробників, тільки початківців роботу з Linux ), а також найпопулярніші серед наших читачів статті та керівництва (EN).
 • подівіться всі поради по Linux (EN) і керівництва Linux (EN) на сайті developerWorks.
 • Існує кілька графічних файлових менеджерів для Linux і UNIX. Нижче наводяться посилання на файлові менеджери, згадані в цій статті.
  • Gigolo (EN). Графічне додаток, що спрощує роботу з локальними і віддаленими файловими системами. Спочатку було розроблено для середовища робочого столу Xfce. Проект Gigolo заснований на бібліотеці GIMP Toolkit (GTK), і з ним можна працювати у всіх версіях Linux, в яких використовується Стільниця GNOME або встановлена ​​бібліотека GTK.
  • Nautilus (EN). Графічний файловий менеджер, який використовується за умовчанням в середовищі робочого столу GNOME.
  • Dolphin (EN). Графічний файловий менеджер, який використовується за умовчанням в середовищі робочого столу KDE.
  • Konqueror (EN). Надзвичайно потужний графічний файловий менеджер для систем Linux, в яких використовується середу робочого столу KDE. Konqueror протягом багатьох років використовувався за замовчуванням в KDE та володіє багатьма можливостями, відсутніми в інших файлових менеджерах цього середовища робочого столу.
  • Thunar (EN). Графічний файловий менеджер для систем Linux, спочатку розроблений для середовища робочого столу Xfce
 • dos2unix і unix2dos (EN) - утиліти для перетворення текстових форматів, що використовуються в Linux / UNIX, DOS і Macintosh.
 • Emacs (EN) - один з повноцінних текстових редакторів для сучасних комп'ютерів.
 • Ndisgtk (EN) - графічний додаток для взаємодії з додатком командного рядка NDISwrapper.
 • проекти fusesmb (EN) і smbnetfs (EN) є реалізацією модуля FUSE і дозволяють монтувати загальні файлові ресурси Windows без привілеїв користувача root. Обидва проекти вимагають наявності бібліотеки libsmbclient, що є частиною пакета samba-client. В даний час обидва проекти давно не оновлювалися - це може означати, що або вони "просто працюють", або, навпаки, більше не використовуються.
 • Відвідайте сторінку проекту NDISwrapper Project (EN) на Web-сайті SourceForge, щоб завантажити останню версію пакету NDISwrapper і отримати докладну інформацію щодо його використання.
 • Відвідайте Web-сайт проекту Mono (EN) і дізнайтеся, як використовувати Mono для виконання коду Microsoft .NET в Linux.
 • проект Wine (EN) містить програмне забезпечення, що дозволяє запускати Windows-додатки на комп'ютерах під управлінням Linux. На Web-сайті Wine AppDB (EN) ви зможете дізнатися, чи працюватиме в Wine цікавить вас додаток.
 • На Web-сайті CodeWeavers (EN) ви зможете отримати комерційну версію Wine. на странице What Runs? (EN) ви знайдете інформацію про відомих додатках, що працюють в CrossOver ..
 • Запускайте Windows у віртуальній машині з допомогою VirtualBox (EN).

Підпішіть мене на ПОВІДОМЛЕННЯ до коментарів

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: